Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 
(Read 18195 times)
stoychi
5
*****
Offline

Osmisli življenje s tem,
kar od sebe daš
Posts: 1616
Postojna
Re: Zakaj se logirate na forum, potem pa molčite?
Reply #15 - 08.05.2004 at 09:56:28
 
Smiley
dragi Samson,

če bi rad kaj več izvedel o tvojem dragem Bogu,

ki prebiva znotraj tvojega srca,

pridi kdaj na kako Prem Rawatovo video predstavitev
v Ljubljano na Dunajsko 5
kjer imamo redne nedeljske prireditve ob 19h

in se tako pridruži mnogim katoliškim duhovnikom po vsem svetu, ki so že postali učenci svojega srca. Kiss Kiss Kiss

Stojči te lepo pozdravlja

Smiley
Back to top
 

Dih ti je dan, dih ti je svet,&&spoznaj ta sveti kraj, &&preden ti bo vzet.&&Le kdor zadiha iz srca,&&njega blaženost spozna. Smiley
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Zakaj se logirate na forum, potem pa molčite?
Reply #16 - 08.05.2004 at 12:39:17
 
Gru Gru wrote on 08.05.2004 at 06:53:17:
Stric Andres, se strinjam da se je v zadnjih pol leta veliko zgodilo, in pred pol leta smo rekli isto, enako bomo rekli čez pol leta...

Poleg tega, če ti rokomet toliko pomeni, pa naredimo še športni forum, če že ne obstaja Wink, bi se dalo velik predebatirat, sam se mi zdi, da duhovnost v taki ali drugačni obliki, smislu in namenu niti nima se kej preveč interesa ukvarjat s takimi in podobnimi dogodki.

Predvsem se ljudje pridejo sem na forum ukvarjat SAMI S SEBOJ, čeprav to na prvo žogo niti ne deluje tako. Kdor pa podrobno pogleda statistiko strelov, zadetkov, prekrškov, rdečih kartonov, pa bo lahko hitro razbral da gre ravno zato... Wink

Mej se krasno, forumski pastir, in veseli me, da se počasi vračaš Wink

Edi



Vse kar si napisal je narobe. Sicer pa se ne vračam, dežurni so itak lahko mnogi drugi.  


Andres


Back to top
 
 
IP Logged
 
Kr_eden
Guest




Re: Zakaj se logirate na forum, potem pa molčite?
Reply #17 - 08.05.2004 at 13:07:46
 
Andres wrote on 08.05.2004 at 12:39:17:
Vse kar si napisal je narobe. Sicer pa se ne vračam, dežurni so itak lahko mnogi drugi.  


Andres




Vse kar si prebral si narobe prebral in si narobe raztulmačil.
Veš Andres, ne začnejo se vse besede na GRUPNO  Grin
Uživaj dežurni pastir grupnih ovčic  Grin Grin Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Zakaj se logirate na forum, potem pa molčite?
Reply #18 - 08.05.2004 at 13:12:30
 
andres ... v svetu se (in se bo še bolj) dogaja vse vedno hitreje, vedno močneje ... zadost je da se tega zavedaš, (za)kaj to (tko) je ... da bi se v to (pretirano) človk spušču mislm da ni tolk nujno ... če se ti zdi da ma tvoja osebnost na tisti temi še kej za razpucat z ostalimi, greš in pucaš ... če ma osebnost tm neki, boš že opazu da se to dogaja ...

če se teb zdi da bi o teh temah razpravljal ... jih odpri ... če se dobr spomnem je blo na temo pobrisanih precej enih textov popisanih ... mene more or less niso zanimal ... za mene je bil to en najočitnejših peskov v oči raji ...
kakšen namen ima pesek v očeh raje se ve ...




in spet
ta podebiljena kvantiteta na račun kvalitete ...

za mene (osebno) je kvaliteten forum z manj prispevki, boljši od foruma z miljardo prispevki (od katerih jih ne morem prebrat niti 10%) in ki so povečini tud brezveznosti, ali pa celo ta petstošestinsmezdesetič ponovljeni očitki nekoga nekomu in to samo zato ker nekdo ne zmore razumet delovanj nekoga drugega. s tem jih tud ne zmore sprejet in je fertik delo. vsi stojimo, nikamr se nič ne premakne ...
WTF

men je kvaliteta kulj ... če je pa poleg nje še kvantiteta in da ona ni na račun kvalitete, pol pa še tolk boljš

ne preprečujem pa nikomur, da ne odpira tem kot so rokomet in prvenstvo ali pak eu al pa nesoglasja s hrvaško.
nene pak to ne briga niti mal.
če me sprašujejo, se pozanimam in jim odgovorim ...




kreden ... ti bi se mogu u zen spravt ...




samson
*
Osebno mislim, da je temeljni handikap tega foruma nerazumna opredelitev večine administratorjev proti stabilnim, ustaljenim, naravnim krščanskim vrednotam.
*
ta petstošestinsmezdesetič
velika večina vzorcev je doma v priučenih jebinah.
glavne priučene karakteristike slovenca so krščanske.
vzorci no gut!
krščanstvo tako kot je, no gut!
krščanstvo prenovit nujno!
zamenjat bolanga šefa
bolezen porezat po vseh nivojih proti dol
tko pač je samson



*
predstavljal pristno in nepopleskano pozitivno misel
*
to smo ugotovil da je popolnoma nemogoče
jin brez janga pač ne more obstajat



eno tako čudno dejstvo je blo na sceni ko smo odpiral forum in to je blo da se nam je zdel da neki manjka, da je neki narobe ... SISTEMSKO ... kaj točno nismo niti vedl, se nam je pa (večini) hudo dobr zdel ... niti ni blo tko da bi se nam vsem isto zdel. rabl smo sistem ki bo 'pokazu' kaj je Res ... za večino ... če hočeš da te bo sistem vzel za kredibilnega se morš kar dost razdat, morš kr dost šerat o seb.
zanalašč ne dam primera.
v tem trnutku začne sistem upoštevat tvojo resničnost.
prej jo samo preučuje, medtem ko jo ti šeraš.

jest, kot en od administratorjev se ne borim proti krščanstvu, kolkr se le da ga pustim pri miru, grem v krščanske cerkve, včasih h maši, večkrat pa na meditacijo, al pa samo pogledat jezusa mal ... in če ga nimajo tazga brez križa, ga nč dost ne gledam ...
jest se borim za to da bi v zavest ljudi prišlo vse tisto, kar je nekomu v nekem času pred tem, uspelo porinit v podzavest.
slučajno, je blo tud krščanstvo eno od teh, ki so to delal in slučajno oni nimajo interesa da bi te reči - znanje - prišlo v zavest ljudi.
dobro vprašanje je zakaj ga mam jest (interes)
se je kdo to vprašu kdaj?
samson?

še neki
administratorji
men bi prlegl da se nehaš spravljat na to skupino in jo poosebljat kot superkrivca za tvoje nesrečno življenje. v tej skupini je veliko ljudi - individuumov - ljdi ki imajo totalno nasprotne poglede na nekatere stvari, včasih tolk nasprotne da se ne morejo(mo) zedinit in se nekdo odloči da bo šu v kakšno drugo okolje, ki ga bo bolje podpiralo na njegovi poti. tko da ... ni to nekako tko da se mi zmenimao kako in kaj bomo in pol to furamo (podobno kot poslanska skupina ki je lojalna skupini).
prosim da to počas začneš razumet in da je mogoče med administratoji tud kakšen, ki nekaj da na svoje krščanske korenine (v kar dost dvomim, sm verejtno še tanajblj jest ta) in se mi zdi da s takim obtoževanjem ne narediš 'svoji opciji' popolnoma nič dobrega.


jest pri exotu pogrešam to da bi preden postavlja vprašanja na katera so bli odgovori že skanalizirani, te odgovore sam poisku. in jih samo še prebral.
to pa (seveda) ne daje pozornosti (exotu).


andres je dvignu roke zato ker se nismo strinjali o usmeritvah v katere je hotu peljat forum in o katerih govori še v tem threadu ...

nihče pa mu ne preprečuje pisanja o teh temah, kot tudi tebi nihče ne preprečuje pisat o tvojih temah samson - o temah katere zanimajo tebe.
da nam boš tipku o temah katere se teb zdi da bi blo dobr da bi jih mi bral, ti tud noben ne preprečuje, dvomim pa da boš (brez draženja) dubu kakšen višji jaz da se ti bo pridružil v debati.
lahko pa bi recimo nam počas začel odgovarjat na vprašanja, ki te čakajo raztresena po forumu.

lahko začneš gradit faq krščanstva
se reče ... odgovori na najbolj pogosto zastavljena vprašanja ... ker sm slišu očitke da se te sprašuje skoz ene in iste stvari (in hkrat tud da kjub temu na njih ne odgovoriš).



*
Največja slabost tega foruma je v zavestni opredelitvi proti krščanstvu in v vsiljivem širjenju čim več destruktivnih idej.
*
bi te lepo prosu samson, če sm slabo obrazložu zgoraj zakaj je to tko, mi povej točno kje te zjebe
al pa mi povej da sploh ne razumeš tega in ti bom probu najdet background info na temo, ki te je zamedla.
se reče
zakaj je to tko je blo na različnih koncih foruma že obrazloženo in če kdo ne razume recimo kako delujejo vzorci, si res ne more bit težko pogledat.
no ja ... kakšna je INTERPRETACIJA delovanja vzorcev ... se pravi kakšna je Resnica o tem. ResnicaForumaSP.




kako je že reku jezus ...
da bo vsak po svoji veri zveličan





stojči
*
če bi rad kaj več izvedel o tvojem dragem Bogu,  
ki prebiva znotraj tvojega srca,  
*
a ni tko da je v srce pripeta povezava z višjim jazom, dočim krščanski bog, stvarnik nebes in zemlje, je Bog iz katerega je višji jaz emaniral?
višji jaz - bog pa je pripet na Boga?


iz zgornjega andresovega odgovora je razvidno zakaj se je odloču zapustit to 'sredino'. na nekatere reči gleda s čist drugega zornaga kota ...

Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
stoychi
5
*****
Offline

Osmisli življenje s tem,
kar od sebe daš
Posts: 1616
Postojna
Re: Zakaj se logirate na forum, potem pa molčite?
Reply #19 - 08.05.2004 at 13:46:50
 
Smiley


Gape je napisal:
a ni tko da je v srce pripeta povezava z višjim jazom, dočim krščanski bog, stvarnik nebes in zemlje, je Bog iz katerega je višji jaz emaniral?
višji jaz - bog pa je pripet na Boga?

Zame je to točno tako kot si napisal
in točno taka je pot tudi nazaj domov.

Smiley
Back to top
 

Dih ti je dan, dih ti je svet,&&spoznaj ta sveti kraj, &&preden ti bo vzet.&&Le kdor zadiha iz srca,&&njega blaženost spozna. Smiley
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Zakaj se logirate na forum, potem pa molčite?
Reply #20 - 08.05.2004 at 19:23:53
 
gape wrote on 08.05.2004 at 13:12:30:
andres ... v svetu se (in se bo še bolj) dogaja vse vedno hitreje, vedno močneje ... zadost je da se tega zavedaš, (za)kaj to (tko) je ... da bi se v to (pretirano) človk spušču mislm da ni tolk nujno ... če se ti zdi da ma tvoja osebnost na tisti temi še kej za razpucat z ostalimi, greš in pucaš ... če ma osebnost tm neki, boš že opazu da se to dogaja ...

če se teb zdi da bi o teh temah razpravljal ... jih odpri ... če se dobr spomnem je blo na temo pobrisanih precej enih textov popisanih ... mene more or less niso zanimal ... za mene je bil to en najočitnejših peskov v oči raji ...
kakšen namen ima pesek v očeh raje se ve ...




in spet
ta podebiljena kvantiteta na račun kvalitete ...

za mene (osebno) je kvaliteten forum z manj prispevki, boljši od foruma z miljardo prispevki (od katerih jih ne morem prebrat niti 10%) in ki so povečini tud brezveznosti, ali pa celo ta petstošestinsmezdesetič ponovljeni očitki nekoga nekomu in to samo zato ker nekdo ne zmore razumet delovanj nekoga drugega. s tem jih tud ne zmore sprejet in je fertik delo. vsi stojimo, nikamr se nič ne premakne ...
WTF

men je kvaliteta kulj ... če je pa poleg nje še kvantiteta in da ona ni na račun kvalitete, pol pa še tolk boljš

ne preprečujem pa nikomur, da ne odpira tem kot so rokomet in prvenstvo ali pak eu al pa nesoglasja s hrvaško.
nene pak to ne briga niti mal.
če me sprašujejo, se pozanimam in jim odgovorim ...



Da se v svetu vse hitreje dogaja sploh nima veze s kvaliteto foruma. Hitrejšim dogodkom se je treba prilagoditi, ampak ti verjetno misliš, da sedaj pa vsi ki ne težijo kot jaz, se prilagajo, ostali pač ne.  Come on.
Praviš tudi da imaš rajši manj topicov in kvalitetnih, kot pa več nekvalitetnih.  Dobra usmeritev. Nisi omenil da bi lahko imeli veliko topicov, toda kvalitetnih.  Ampak kot opažaš že četrto leto forum kreira le nekaj oseb kar pomeni da so topici osnovno skupno mnenje večine ožjega članstva, ki ga sestavlja do 15 ljudi. Kvaliteten forum ne more delolovati s tako malo članstva od katerih so skoraj vsi administratorji.   Se spomniš Oldyja?  On je imel dosti za ponuditi, ker je bil nekako nevtralen, ampak je šel. Isto velja še za mnoge druge, ki so imeli, in ki imajo glavo na mestu.

Potem praviš, da ne preprečuješ nikomur, da bi odprl topic o rokometu, EU, nesoglasji s Hrvaško.   Saj tega tudi ne smeš.  To ni v soglasju s tvojimi osebnimi pravili in pravili foruma.  Žalostno je, da tega nihče ni naredil, kar kaže le na to da je forum v zatonu.
Na koncu se logira ful enih ljudi od katerih imajo mnogi  nič postov. Morda jih kdo skupaj spravi 60 ampak potem gre, ker opazil je, da ni vse kot bi moralo biti.
Kaj čemo zdaj. Jaz kot rečeno sem roke dvignil. Ti še ne, ravno iz tega razloga pa lahko za začetek pobrišeš vse člane, ki imajo 0 postov že več let. Od tega jih je do 15% tistih, ki so se narobe registrirali.   In ker si že omenil pesek v oči. Tudi število članstva na osnovni strani SP je pesek v oči.  Notifikejšn za nove člane obljubljaš že dve leti.  Ni še videl dneva tak notifikejšn kot vem.  A vendarle se kvaliteta začne pri malih stvareh kot vem.



Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Zakaj se logirate na forum, potem pa molčite?
Reply #21 - 08.05.2004 at 19:59:19
 
članov se mi res ne da brisat

sm enkrat hotu pa sm poslou vsem maile vn in se je vse skupi usul ... da bi obvestil ljudstvo ...

kaj vem no ...

mogoče enkrat ...



men se ne zdi pesek

pesek bi bil, če bi se mi zmenil pa bi vsak ene 10 mrtvih akauntov odprl ... tko pa ... tolk ljudi se je registriral ...

sploh mi nima veze to ... kaj se s tem skoz obremenjuješ?




notifikejšn me zanima ... kaj si hotu rečt?
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Zakaj se logirate na forum, potem pa molčite?
Reply #22 - 08.05.2004 at 20:05:49
 
Z brisanjem je tako.   Preprosto se v pravila napiše, da se člane brez posta po določenem času avtomatsko briše če ne oddajo nobenega posta.

Vse o notifikejšnu imaš v zaprtem delu. Še tekst se mi zdi je nekje sestavljen. Poglej malo.
To je tisti tekst, ki ga dobi vsak ki se na novo prijavi.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Zakaj se logirate na forum, potem pa molčite?
Reply #23 - 08.05.2004 at 20:17:31
 
ta text je zuni ... ta text je pomembno

levo zgoraj ... tik pod home

to bi mogu dobit ... prevod, k je tm notr plus še nek tekst, ki pa nikol ni bil zložen in zato ni blo nikol dokončano ... jest mislm da je tko čit ok ... bomo pa zamenjal text enkrat ... ko bo pripravljen ... v pomebno ni niti besedice o brisanju članov, če ne postajo ... takrat ko smo to napisal na forum ... tud zuni ... sm dubu full mailov k so mi jamral ...

ti uporabniki brez postov mi ne morijo nič ... oni samo so ... en dan bojo pošto fasal .. .tko kt vsi ostali ...

en dan ...

Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Zakaj se logirate na forum, potem pa molčite?
Reply #24 - 08.05.2004 at 21:37:33
 
gape wrote on 08.05.2004 at 20:17:31:
ta text je zuni ... ta text je pomembno

levo zgoraj ... tik pod home

to bi mogu dobit ... prevod, k je tm notr plus še nek tekst, ki pa nikol ni bil zložen in zato ni blo nikol dokončano ... jest mislm da je tko čit ok ... bomo pa zamenjal text enkrat ... ko bo pripravljen ... v pomebno ni niti besedice o brisanju članov, če ne postajo ... takrat ko smo to napisal na forum ... tud zuni ... sm dubu full mailov k so mi jamral ...

ti uporabniki brez postov mi ne morijo nič ... oni samo so ... en dan bojo pošto fasal .. .tko kt vsi ostali ...

en dan ...




To je le polovica resnice.  Druga polovica je iskrenost do samega sebe. Ne da se ti pa fertik.  

In še to. Kdo prosim lepo gre najprej brati FAQ?  In seveda. Kdo ga je v celoti prebral.  Jaz ne, ker me ne zanima.  Kdor dela v sklopu z nekimi življenskimi normativii  mu faka ni treba brati.  Lepo pa bi bilo dobiti notifikejšn ob registraciji.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: Zakaj se logirate na forum, potem pa molčite?
Reply #25 - 08.05.2004 at 21:40:06
 
Grin Grin Grin

jst sem bolj upala, da mi bojo odgovorili tisti, ki so logirani, pa še niso napisali posta...

...no, vi kar naprej...domnevajte...vemo itak ne Wink


4555
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Zakaj se logirate na forum, potem pa molčite?
Reply #26 - 08.05.2004 at 21:47:05
 
Petra. wrote on 08.05.2004 at 21:40:06:
Grin Grin Grin

jst sem bolj upala, da mi bojo odgovorili tisti, ki so logirani, pa še niso napisali posta...

...no, vi kar naprej...domnevajte...vemo itak ne Wink


4555



Tistih itak ni več, oziroma pridejo enkrat mesečno (če).
Delat je treba na tem, da bodo prišli dvakrat mesečno (če).  Grin


Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
siaj
5
*****
Offline


Posts: 706
vrhnika
Gender: female
Re: Zakaj se logirate na forum, potem pa molčite?
Reply #27 - 08.05.2004 at 22:28:28
 
morda se ljudje logirajo na forum iz čistega trenutnega vzgiba: have just a little fun ...

ne vem če "molčijo" ... morda govorijo pač kje na drugih mestih, morda imajo pač kaj drugega za delat

za kvaliteto, oziroma nekvaliteto foruma iskati "krivce" .. je čisto brezveze po moje, iskati skoz neke "teorije zarote".... pa moteče faktorje, pa ne samo faktorje, celo ljudi ? halo?

se sprašujem .... kje so ostala tista resnična prizadevanja po nadgradnji, premostitvi ideologij, verskih prepričanj ... nestrpnosti .... kje je prizadevanje za skupno rast, ne glede na to kdo si, kaj delaš ... v kaj verjameš

če gledam na forum in na pisanje ljudi tu gor iz perspektive prizadevanja za skupno in posamezno rast, je prav vsak prispevek tu gor zelo dragocen, neprecenljiv in da, tudi molk

vse šteje

spraševati se, postavljati vprašanja, prejemati in dajati odgovore

še sreča, da je forum postavljen tako odprto ... ker če bi bilo preveč restrikcij, no pol pa po moje tud jaz ne bi kaj dosti pisala ........

za svobodo izražanja, s spoštovanjem do sogovornika: siaj

Back to top
 

There's no teacher&&Who can teach anything new&&He can just help us to remember&&The things we always knew
 
IP Logged
 
Mae
5
*****
Offline


Posts: 818
Universe
Gender: female
Re: Zakaj se logirate na forum, potem pa molčite?
Reply #28 - 08.05.2004 at 22:33:54
 
Za domovino, s Titom naprej!
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
Eva
5
p
*****
Offline


Posts: 2679
Kranj
Gender: female
Re: Zakaj se logirate na forum, potem pa molčite?
Reply #29 - 08.05.2004 at 23:31:24
 
poleg tega, da je vsaj na začetku tale topic dost zabaven, moj ego totalno vpije po tem, da jest svojo varianto napišem
o 15 % uporabnikov
ki da majo tako majhen ego pa so bli tko veseli, da taka stran obstaja pr nas, da so sekar registriral v podporo, berejo forum v čisto nerednih intervalih in ne čutijo potrebe napisat karkoli
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4