Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4
(Read 18194 times)
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Zakaj se logirate na forum, potem pa molčite?
06.05.2004 at 23:56:26
 
to me res zanima, mal gledam pa vidim, da se oglaša le par od povprečno  25 novo logiranih uporabnikov? Wink   Grin
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Zakaj se logirate na forum, potem pa molčite?
Reply #1 - 07.05.2004 at 00:18:48
 
Kali!

To statistiko o sodelovanju sem za osebno uporabo predelal že pred časom. Pač ugotovil sem to kot že mnogi drugi. Forum ne miga več kot nekoč, to pa je tudi vse. Edi ali negdo pač, se ne spomnim točno,  me je opredelil kot nostalgika, mimo dejstva da forum drži pokonci samo ena oseba. Exco.
S svojimi radovednimi in pa tudi agresivnimi topici  privlači že obstoječe člane, medtem ko tisti, ki so tu na novo se pač z njim ne ukvarjajo.  Njegov stil naslovov posameznega topica je je vabljiv ne le za uporabnike, tudi za najdi.si  

keyword   skupinski seks

http://www.najdi.si/search.jsp?q=skupinski+seks&area=si&ct=Trident&st=simple&fh=...

keyword grupni

http://www.najdi.si/search.jsp?q=grupni&area=si&ct=Trident&st=simple&fh=...



Potem niti ni čudno, če forum še živi. Oba topica Najdi  zapiše na prvo stran.
In že obstoječi dejavni člani, kot predvsem administratorji bi morali trenutni položaj na najdi izkoristiti. A ga očitno ne. Jaz sem itak roke že dvignil.


Obenem je tudi res, da je bil Exco s Kr enim, Himinaise, al kaj je že bil, temelj rušenja relativno harmoničnega foruma. In slednjega nisem opazil samo jaz. Več nas je takih.  In med njimi so tudi administratorji.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Kr_eden
Guest




Re: Zakaj se logirate na forum, potem pa molčite?
Reply #2 - 07.05.2004 at 07:45:59
 
Ojoj Andresu, zemljače, spet si ga grupno mimo užgal  Grin Grin

Ma ko nebi volo Andresovo grupno kolo  Grin Grin Grin
Andres i njegovo kolo,
svako bi ga volo,
grupnjak mu je kolo.
Ooooppaaaaaa.........
Back to top
 
 
IP Logged
 
Gru Gru
YaBB Moderator
p
*****
Offline


Posts: 2402

Re: Zakaj se logirate na forum, potem pa molčite?
Reply #3 - 07.05.2004 at 09:16:03
 
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Zakaj se logirate na forum, potem pa molčite?
Reply #4 - 07.05.2004 at 10:44:08
 
Gru Gru wrote on 07.05.2004 at 09:16:03:
Wink

Odvisno kaj koga interesira.


Grin
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
goinup
3
***
Offline

Za nosom...
Posts: 220
Djibuti
Gender: male
Re: Zakaj se logirate na forum, potem pa molčite?
Reply #5 - 07.05.2004 at 12:15:23
 
Petra. wrote on 06.05.2004 at 23:56:26:
to me res zanima, mal gledam pa vidim, da se oglaša le par od povprečno  25 novo logiranih uporabnikov? Wink   Grin


Mogoče, pa nimajo nič pameetnega za povedat....  Grin
Back to top
 

Do not follow where the path may lead. Go instead where there is no path and leave a trail.&&Ap,&&G
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Zakaj se logirate na forum, potem pa molčite?
Reply #6 - 07.05.2004 at 20:48:25
 
Edi.

Moraš upoštevat kako velika  množica vpisuje v iskalnik  Grupno, seks in to, in kako velika množica išče  Prem Rawata ipd.  

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Mae
5
*****
Offline


Posts: 818
Universe
Gender: female
Re: Zakaj se logirate na forum, potem pa molčite?
Reply #7 - 07.05.2004 at 22:12:06
 
Ja, stvari so relativne.  Smiley
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Zakaj se logirate na forum, potem pa molčite?
Reply #8 - 07.05.2004 at 23:18:28
 
V Sloveniji in pa v svetu nasploh se je v zadnjih šestih mesecih zgodilo toliko kot še nikoli prej.  
Kazatelj da  forum spi so ravno neodprte teme na vse te dogodke.  Zadnji je recimo   vstop v EU.  
Nesoglasja s Hrvaško,  imeli smo EP v rokometu in še več bi lahko naštel.
Prosim lepo.  
Tako da ne bo vedno Exco vsega kriv. Kdo torej soustvarja forum?   Samo na jeziku imate soustvarjanje in doprinost k forumu,  pokonci vas pa Exco drži, kot on s Kredenom ruši.

Andres

Back to top
 
 
IP Logged
 
Mae
5
*****
Offline


Posts: 818
Universe
Gender: female
Re: Zakaj se logirate na forum, potem pa molčite?
Reply #9 - 07.05.2004 at 23:27:00
 
Andres. Pohvala Excotu. Če njega ne bi bilo ne bi bilo foruma. Pa dejmo pravila postavt, če je treba. Kdor na teden ne odda pet postov je out. A bi to povečal produktivnost? Pa gostje niso zaželjeni, samo člani. A bi to dvoje potem opravičl namen foruma? Ki bi tako postal klub članov, ki tipkajo zarad kvote. Ne vem no...  Angry
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Zakaj se logirate na forum, potem pa molčite?
Reply #10 - 07.05.2004 at 23:58:27
 
Mae wrote on 07.05.2004 at 23:27:00:
Andres. Pohvala Excotu. Če njega ne bi bilo ne bi bilo foruma. Pa dejmo pravila postavt, če je treba. Kdor na teden ne odda pet postov je out. A bi to povečal produktivnost? Pa gostje niso zaželjeni, samo člani. A bi to dvoje potem opravičl namen foruma? Ki bi tako postal klub članov, ki tipkajo zarad kvote. Ne vem no...  Angry



Če njega in Kredena nebi bilo bi bil ta drugačen kot je videti danes.  Omejevanje glede na število postov je itak brez veze.  
Gostje načeloma so zaželeni, samo ima tudi to drugo, slabo plat medalje.  

Andres



Back to top
 
 
IP Logged
 
Kr_eden
Guest




Re: Zakaj se logirate na forum, potem pa molčite?
Reply #11 - 08.05.2004 at 00:15:32
 
Andres wrote on 07.05.2004 at 23:58:27:
Če njega in Kredena nebi bilo bi bil ta drugačen kot je videti danes.  Omejevanje glede na število postov je itak brez veze.  
Gostje načeloma so zaželeni, samo ima tudi to drugo, slabo plat medalje.  

Andres





...

O grupni Andres, če mene in njega nebi bilo, potem ti nebi bil tako siv in izgled bi ti bil mladostniški ne pa tak čist starački.

Bogi Andresu, preveč se sekiraš   Grin Grin Grin

...
Back to top
 
 
IP Logged
 
Samson
5
*****
Offline

RKC je zakon!!!
Posts: 627

Re: Zakaj se logirate na forum, potem pa molčite?
Reply #12 - 08.05.2004 at 00:20:23
 
Osebno mislim, da je temeljni handikap tega foruma nerazumna opredelitev večine administratorjev proti stabilnim, ustaljenim, naravnim krščanskim vrednotam. Mislim, da bi bil forum čisto nekaj drugega, če bi res predstavljal pristno in nepopleskano pozitivno misel, ali kazal neobremenjenost od izrazite sanjske novodobnosti, če se nebi "vodilni" (beri administratorji) očitno borili proti tistim, ki hočemo rezmišljati v oprijemljivih okvirih in ki nas nekakšen svet zgolj sanjskih vibracij preprosto ne zanima. Exo je res k temu forumu mnogo prispeval v smislu poživitve, pogrešam pa pri njemu malo več odgovorne resnosti in izbirčnosti pri iskanju naslovov.

Škoda se mi tudi zdi, da je Andres "dvignil roke" od foruma. Meni to pomeni dokaz, da je med administratorsko forumsko politiko nekaj zares narobe.

Navsezadnje pa prav to dokazuje trenutno stanje foruma.

V tolažbo pa naj vendarle povem, da je mnogo več slabših forumov v Sloveniji, kot pa boljših od tega. Tako da niti ni vse tako zelo slabo. Največja slabost tega foruma je v zavestni opredelitvi proti krščanstvu in v vsiljivem širjenju čim več destruktivnih idej.
Back to top
 

Prijateljski pozdrav!&&&&KRISTUS NAS VSE LJUBI! &&Nikoli ne pozabi tega!&&&&Samson
 
IP Logged
 
Gru Gru
YaBB Moderator
p
*****
Offline


Posts: 2402

Re: Zakaj se logirate na forum, potem pa molčite?
Reply #13 - 08.05.2004 at 06:53:17
 
Andres wrote on 07.05.2004 at 23:18:28:
V Sloveniji in pa v svetu nasploh se je v zadnjih šestih mesecih zgodilo toliko kot še nikoli prej.  
Kazatelj da  forum spi so ravno neodprte teme na vse te dogodke.  Zadnji je recimo   vstop v EU.  
Nesoglasja s Hrvaško,  imeli smo EP v rokometu in še več bi lahko naštel.


Stric Andres, se strinjam da se je v zadnjih pol leta veliko zgodilo, in pred pol leta smo rekli isto, enako bomo rekli čez pol leta...

Poleg tega, če ti rokomet toliko pomeni, pa naredimo še športni forum, če že ne obstaja Wink, bi se dalo velik predebatirat, sam se mi zdi, da duhovnost v taki ali drugačni obliki, smislu in namenu niti nima se kej preveč interesa ukvarjat s takimi in podobnimi dogodki.

Predvsem se ljudje pridejo sem na forum ukvarjat SAMI S SEBOJ, čeprav to na prvo žogo niti ne deluje tako. Kdor pa podrobno pogleda statistiko strelov, zadetkov, prekrškov, rdečih kartonov, pa bo lahko hitro razbral da gre ravno zato... Wink

Mej se krasno, forumski pastir, in veseli me, da se počasi vračaš Wink

Edi
Back to top
 
 
IP Logged
 
Gru Gru
YaBB Moderator
p
*****
Offline


Posts: 2402

Re: Zakaj se logirate na forum, potem pa molčite?
Reply #14 - 08.05.2004 at 07:03:10
 
Samson wrote on 08.05.2004 at 00:20:23:
Osebno mislim, da je temeljni handikap tega foruma nerazumna opredelitev večine administratorjev proti stabilnim, ustaljenim, naravnim krščanskim vrednotam. Mislim, da bi bil forum čisto nekaj drugega, če bi res predstavljal pristno in nepopleskano pozitivno misel, ali kazal neobremenjenost od izrazite sanjske novodobnosti,

Največja slabost tega foruma je v zavestni opredelitvi proti krščanstvu in v vsiljivem širjenju čim več destruktivnih idej.


Spoštovani velecenjeni Gospod Samson, tukaj bi rad poudaril, da je to tvoje osebno doživljanje vsega tega kar se dogaja.

Moraš pač upoštevati, da je današnja družba zelo razgledana, da informacije potujejo z bliskovito hitrostjo po celotnem svetovnem spletu.

In da lokalne vere izgubljajo na moči. In vsaka oseba, ki se sreča z neko vero, vrednoto, prepričanjem v svojem težkem trenutku, le tisto sprejme in gradi na njej.

Če pogledaš v srž vseh religij, zelo hitro prideš tudi do skupnega imenovalca - ljubezen, sočutje, sprejemanje. Vse obrobno - navade, zapovedi, obredi pa se zaradi kulturnih pogojenosti, različnega materialnega razvoja posameznih nacij precej razlikujejo.

Vendar, če bi vsi ostajali in trdno vztrajali le na osnovnem bistvenem delovanju skozi ljubezen in lastni zgled, bi cel kup obsojanj, prepričanj, da je njihova vera edina prava hitro odpadla.

Sebe nimam za RKC kristjana, mi je pa ljubo Sveto pismo, mi je pa Jezus zelo blizu in edini s katerim sem doživel neposredni stik. Pa nimam občutka, da bi tukaj na forumu bili ljudje tako proti, kot to tebe zadeva.

Veš, največ (gledano iz tvojega zornega kota, vzornega kristjana), bi storil (če si dovolim še enkrat ti dat nasvet) če bi deloval ljubeče, razumevajoče skozi eno zapoved dva meseca, drugo dva in tako naprej. Jo pojasnjeval, debatiral okrog nje, dajal primere in tako naprej. Seveda, brez obsojanja in skozi razumevanje, vsaj tako deluje Jezus.

Edi

P.S. Kake velike spremembe bomo že čez pol leta opazili.
Back to top
« Last Edit: 10.05.2004 at 10:07:23 by Gru Gru »  
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4