Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 4153 times)
herby
5
*****
Offline


Posts: 503
SLO - NM
Gender: male
Spol: zenski, moski ali brezspolni
15.04.2001 at 10:03:12
 
Kaj je to spol. Do kje seze locevanje med spoli (telo, psiha, dusa, duh)? Ko se reinkarniramo obdrzimo spol? Prebral sem, da so zenske tisoc let evolucijsko naprednejse od moskih. Torej  obstaja prav dusa moska oz. zenska? In angeli so brezspolni?
Back to top
 

Why not help one another, makin it much more easier... bob marley
 
IP Logged
 
Fiona
1
*
Offline


Posts: 3

Gender: female
Re: Spol: zenski, moski ali brezspolni
Reply #1 - 15.04.2001 at 13:38:57
 
Zanimiva tema. Zadnje čase dosti razmišljam o tem.

Včasih sem bila prepričana,da je razlika samo posledica vzgoje(poleg fizičnega telesa).
Zdaj se mi zdi, da gre globje od tega.Energija(duša) je univerzalna,čutenje je v določenih pogledih drugačno. No, to nisem ravno dobro povedala.Vsak ima moško in žensko energijo, so pa določene lekcije, določeni delčki vesolja, ki jih lahko doživiš samo kadar si v ženskem ali moškem telesu.

Kaj menite drugi ?

Kaj pomeni biti moški in kaj pomeni biti ženska ?

Angeli brezposelni... ???
Back to top
 

Carpe diem.
 
IP Logged
 
veronika
5
*****
Offline

angeli letijo zato, ker
se ne jemlejo resno
Posts: 1502

Gender: female
Re: Spol: zenski, moski ali brezspolni
Reply #2 - 16.04.2001 at 19:39:34
 
Prav danes se mi je sanjalo o nekem moškem, ki se je sredi sanj spremenil v žensko, tako da je bil in moški in ženska oz brez spolnik. Zanimivo, da sem prav danes razmišljala o tem.
Jaz verjamem, da se vsak reinkernira enkrat moški enkrat ženska in vsak imam obe energiji v sebi.
Meni se je že sanjalo, da sem bila  moški in to s vsemi potrebnimi organi, to vem, ker sem v sanjah imela spolne odnose kot moški. tam spredaj sem čutila eno energijo, kot bi imela ud.
Torej, vsi smo že bili moški in ženske, in vsaka izkušnja je prinesla neko napredovanje.
Angeli brezspolni? Mogoče, čeprav se meni zdi, da je moj moški, a spet v enih sanjah, sem imela pa vodnico ženskega spola. Tako naj na to odgovori nekdo, ki več ve o tem.
Back to top
 

Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.
 
IP Logged
 
herby
5
*****
Offline


Posts: 503
SLO - NM
Gender: male
Re: Spol: zenski, moski ali brezspolni
Reply #3 - 04.05.2001 at 20:12:43
 
Dans sem videl enega malega otroka, ki je tekel in se smejal dnevu in tekel in se smejal sebi in tekel in se smejal sebi... Sej je ze Jesus govoril da nosjo otroci v sebi 'Nebesko kraljestvo'.
  Pol sem pa razmisljal, otrok je popoln, srecen v igri. To traja do nekje 7 leta. Pol pa sem pomislil da se tudi pri sedmih letih pojavijo prve zalubljenosti.

Zakaj?

Prej je bil popoln ni rabil nikogar. Do 7 leta pa starsi in druzba ze preprica otroke naj poudarja dolocene lastnosti dolocene pa naj zatira. Tako kar silijo puncke naj se igrajo s barbikami, v strahu da ne bo postala punca cudna(prevec mozaca ali pa bognedaj lezbijka) in fantje se igramo z avti...

In nisi vec cel zato se zaljubis v nasprotni spol. Potrebujes nasprotni spol da ti pokaze pot do celote.  




Back to top
 

Why not help one another, makin it much more easier... bob marley
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Spol: zenski, moski ali brezspolni
Reply #4 - 04.05.2001 at 21:08:53
 
nekje (ne najdem kje) smo govoril o dušah dvojčicah; tam smo rekli da se je duša, ko se je prvič pojavila na zemlji razdelila na pol, to da je razdeljena na pol in da išče svojo 'boljšo polovico' je njen namen.
skozi to iskanje postaja idealna.
ko se je sposobna združiti, s svojo drugo polovico - svojim totalnim nasprotjem, zmaga.
in to iskanje in spreminjanje sebe do tem mere, da si sposoben sprejeti svoje totalno nasprotje je najlažje s tem da, sprejemaš partnerje - najboljše nasprotnega spola, saj so najbolj nasprotni tebi.
ne vem pomoje so duše brezspolne.
samo program je tak da se inkarniramo različnih spolov, da lažje rešujemo napake iz prejšnjih življenj.

'zenske tisoc let evolucijsko naprednejse od moskih'
pomoje moraš v prejšnjem življenju doseči dovolj visoko stopnjo zavesti (dovolj stvari dušo že naučit), da dobiš možnost se inkarnirati tako visoko da imaš čimboljše možnosti, najbolj zajebane stvari pa ostanejo za na konc. in ženske so v bolj zajebanem položaju in če sprejmejo to in gredo naprej proti zmagi, lahko zmagajo.
pomoje so starejše duše, zdaj inkarnirane kot ženske, sej jih je tud vedno več - procentualno.
pa tud preroki so bli vsi moški - moški rabijo več pomoči, so manj razvite duše, ženske so bolj napredne in si morajo pomagat same - vsa orodja za zmago so v tebi in to.

v drugih nivojih (etra) smo lahko kar čmo valjda, sej z etrom upravljamo sami, ni drugih, razen tistih ki jih rabimo - pokličemo.

do sedmega leta si ustvarjaš osnovne vzorce, po katerih potem deluješ, vzorce pa si izbereš sam - saj veš kaj boš rabu, ko si izbereš starše, oni pa te vzgajajo tako oni znajo na osnovi svojega življenja in ti pišejo vzorce, do sedmega leta.
pol nisi več tako dovzeten, si jih določaš sam, na osnovi tega kar si si izbral in kaj si izbiraš.
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
veronika
5
*****
Offline

angeli letijo zato, ker
se ne jemlejo resno
Posts: 1502

Gender: female
Re: Spol: zenski, moski ali brezspolni
Reply #5 - 16.05.2001 at 21:00:07
 
Nekje sem tudi slišala, da ima otrok do 7 leta materino auro, potem pa pričenja "graditi" svojo. Vsakih 7 let se to nekako dograjuje, tako je tudi večinoma veljalo, da je človek polnoletek ko je star 21 let.
Otroci se pa res božji dar.
Back to top
 

Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1