Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5 
(Read 14291 times)
Masa
1
*
Offline

... I'm the one and the
only ...
Posts: 27
Ljubljana
Gender: female
Re: Dnevnik nekega psa
Reply #30 - 03.03.2004 at 17:27:56
 
arelena wrote on 02.03.2004 at 17:15:33:
Embarrassedmene je zgodbica zelo pretresla in jokala sem,res....lahko jo prenesemo tudi v svoja živjenja in se včasih vprašamo...zakaj se nikoli nimamo radi,zakaj smo grobi do sebe ,zakaj vedno kritike in kje je milost....če je ne damo sebi ,je ne bomo dali ,ker je ne znamo ,niti drugim in kje so tu šele živalice...to so naši mali bratja ...a smo pozabili na to...kot največkrat pozabljamo nase...in ti boli...


Teh pasjih dnevnikov je cel kup, lahko vam pošljem enega, ki bolj srečnejši, da ne boste toliko žalostni! Wink


*DNEVNIK NEKEGA PSA

1. Teden
Danes sem star en teden. Kako vesel sem, da sem na svetu! Človeška mama me stalno gleda in boža. In vedno imam hrano pri mami. Nikoli nisem lačen ali žejen. O, kako je življenje lepo.

1. Mesec
Moja mama me skrbno varuje. Spoznavam tudi ostale zivali. Neka čudna kosmata žival vedno vame piha ko jo želim spoznati, ampak ona ne razume, da ji ne bom nič storil.

2. Mesec
Danes so me ločili od mame. Kako žalosten sem! Prvi teden ponoči jokam, ker me je strah in ker pogrešam mamo. Ampak čez dan je pa stalno z mano neki človek. Očitno bom z njim preživel celo življenje...

4. Mesec
Hitro rastem. Živim skupaj z otroci, ki so mi kot bratci in z ostalimi psi, s katerimi se zelo dobro razumem. Nikoli mi ne kradejo hrane, nikoli me ne napadajo.

5. Mesec
Odpeljali so me nekam z avtom. Na travo, kjer je veliko psov. Igram se z njimi in zelo uzivam. Moj človek sicer zahteva nekaj stvari od mene, vendar jih rad izpolnim, ker mi dovoli igrati se s drugimi psi.

8. Mesec
Srečen pes sem. Imam topel, varen dom, imajo me radi. Najraje ležim na postelji, ker me neka roka stalno boža. Roka je ugotovila, da mi božanje za ušesi najbolj paše...

12. Mesec
Danes imam 1. rojstni dan. Zdaj sem odrasel. Kakšno veselje! Danes sem dobil prav posebno večerjo. Ljudje so se potrudili samo zame!!

13. Mesec
Peljali so me spet ne kam z avtom. Na travnik, kjer je spet veliko psov. Ampak sedaj pa od mene zahtevajo že več stvari. Vse bom izpolnil, zato ker z mano tako lepo ravnajo.

15. Mesec
Jupi, prvič smo odšli skupaj v hribe. Kako lepo je biti cel dan s svojo družino. Pa tako sem se zdivjal. Super je bilo. Upam, da bo se vec takih dni.

16. Mesec
Danes smo se pa spet dolgo vozili z avtom. Ko smo prispeli na cilj je bilo zelo vroče. Zagledal sem veliko vode in takoj sem stekel vanjo in se ohladil. Uf, kako je lepo na morju.

20. Mesec
Spet poležavam v senci pod drevesom. Življenje je pa res lepo. Prav srečen sem, da sem pri taki družini. Vedno imam hrano, nikoli nisem žejen, udarili me niso nikoli, pustijo mi kopati velike luknje na vrtu...
KAKO SREČEN SEM, DA SEM SE RODIL!


No tole je pa lep dnevnik, upam, da veliko psov piše ta dnevnik... potem bi bilo pa res življenje lepo...
Ampak verjetno večina psov piše 1. dnevnik, ki sem ga napisala, žalostno, ker smo pač mi ljudje uničevalci naravne!!! Sad

Lp

Back to top
« Last Edit: 06.03.2004 at 14:35:10 by Masa »  
WWW WWW  
IP Logged
 
arelena
5
*****
Offline


Posts: 698

Re: Dnevnik nekega psa
Reply #31 - 05.03.2004 at 18:53:20
 
Cheesy Kissmasi ,hvala ti ,ker si popravila moje razpoloženje...pa še drugič....mej se
Back to top
 

če poznaš samega sebe se lahko tudi v peklu smeješ
 
IP Logged
 
Masa
1
*
Offline

... I'm the one and the
only ...
Posts: 27
Ljubljana
Gender: female
Re: Dnevnik nekega psa
Reply #32 - 05.03.2004 at 19:37:08
 
Ja ni problema! Wink

(Samo skrbi me, da psi ne pišejo takega dnevnika Sad)
Eh, kaj kompliciram, kvarim razpoloženje!
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
vilma
5
*****
Offline

MIR IN HARMONIJA V VSAKEM
SRCU
Posts: 702
Celje, Slovenija
Gender: female
Re: Dnevnik nekega psa
Reply #33 - 06.03.2004 at 08:31:22
 
Maši :1

Pozdravček

Vilma
Back to top
 
 
IP Logged
 
t
5
p
*****
Offline

Ride si sapis!
Posts: 5103
Kozmos
Gender: male
Re: Dnevnik nekega psa
Reply #34 - 11.03.2004 at 12:27:48
 


"Tiste ženske, ki nimajo moških, vzpostavljajo zvezo s psi. Ženske si svoje špranje namažejo z medom, potem pa pustijo psom, da jim jih ližejo."
Psihiater JANEZ RUGELJ, na pogovornem večeru v Celju, o simbiozi.

Wink



uživajte!
Back to top
 

Nič na svetu nikogar ne čaka. Nič ni dokončano, in vendar nič ne ostane nerazrešeno.
WWW WWW  
IP Logged
 
arelena
5
*****
Offline


Posts: 698

Re: Dnevnik nekega psa
Reply #35 - 13.03.2004 at 11:21:21
 
Grinha,ha, moja domišlija je podivjala,ko razmišljam,s čim vse in kaj si šele mažejo moški.... Roll Eyes
Back to top
 

če poznaš samega sebe se lahko tudi v peklu smeješ
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Dnevnik nekega psa
Reply #36 - 13.03.2004 at 11:46:17
 
t wrote on 11.03.2004 at 12:27:48:
"Tiste ženske, ki nimajo moških, vzpostavljajo zvezo s psi. Ženske si svoje špranje namažejo z medom, potem pa pustijo psom, da jim jih ližejo."
Psihiater JANEZ RUGELJ, na pogovornem večeru v Celju, o simbiozi.

Wink

uživajte!


obstaja prav poseben izraz za take pse - damski kuža. Samo nekaj ne razumem, psi nimajo radi sladkega, ali pač?
Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
arelena
5
*****
Offline


Posts: 698

Re: Dnevnik nekega psa
Reply #37 - 13.03.2004 at 11:53:00
 
Grin Grinvčasih  tudi kaj sladkega paše...mar ne Grin
Back to top
 

če poznaš samega sebe se lahko tudi v peklu smeješ
 
IP Logged
 
Kr_eten
Guest




Re: Dnevnik nekega psa
Reply #38 - 13.08.2004 at 02:30:26
 
arelena wrote on 13.03.2004 at 11:53:00:
Grin Grinvčasih mi  tudi kaj sladkega paše recimo čivava s kremo v grlo... mar ne Grin

Back to top
 
 
IP Logged
 
arelena
5
*****
Offline


Posts: 698

Re: Dnevnik nekega psa
Reply #39 - 13.08.2004 at 02:47:19
 
Winkčutim , da bi se res rad pogovoril z menoj ..zakaj si ne upaš , lane moje? Kiss
Back to top
 

če poznaš samega sebe se lahko tudi v peklu smeješ
 
IP Logged
 
Kr_eten
Guest




Re: Dnevnik nekega psa
Reply #40 - 13.08.2004 at 06:12:42
 
arelena wrote on 13.08.2004 at 02:47:19:
Winkčutim , da bi se res rada pogovorila s psihiatrom ..zakaj si ne upam , neumnosti so moje? Kiss

Back to top
 
 
IP Logged
 
Alex
Ex Member




Re: Dnevnik nekega psa
Reply #41 - 13.08.2004 at 13:45:34
 
exorcist wrote on 13.03.2004 at 11:46:17:
obstaja prav poseben izraz za take pse - Exo kuža. Samo nekaj ne razumem, ali jaz Exo imam rad ali  nimam rad  sladkega, ali pač? kaj vem, menda.
Grin

Back to top
 
 
IP Logged
 
Alex
Ex Member




Re: Dnevnik nekega psa
Reply #42 - 13.08.2004 at 13:46:12
 
Kreten čuti, da se mora pogovoriti s psihiatrom, pa ne ve kam iti, ker je kreten.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Kr_eten.
Guest




Re: Dnevnik nekega psa
Reply #43 - 13.08.2004 at 20:54:15
 
Alex wrote on 13.08.2004 at 13:45:34:
[/size=3]obstaja prav poseben izraz za take pse - Alex kuža. Samo nekaj ne razumem, ali jaz Alex imam rad ali  nimam rad  sladkega, ali pač? kaj vem, menda.
Grin[/size]

Back to top
 
 
IP Logged
 
Kr_eten.
Guest




Re: Dnevnik nekega psa
Reply #44 - 13.08.2004 at 20:55:01
 
Alex wrote on 13.08.2004 at 13:45:34:
obstaja prav poseben izraz za take pse - Alex kuža. Samo nekaj ne razumem, ali jaz Alex imam rad ali  nimam rad  sladkega, ali pač? kaj vem, menda.
Grin

Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5