Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5 6
(Read 22735 times)
Lilith
Ex Member




Re: Črna lista uporabnikov in gostov SP
Reply #30 - 04.02.2004 at 08:39:14
 
Novi član črne liste: Lilith
Back to top
 
 
IP Logged
 
vilma
5
*****
Offline

MIR IN HARMONIJA V VSAKEM
SRCU
Posts: 702
Celje, Slovenija
Gender: female
Re: Črna lista uporabnikov in gostov SP
Reply #31 - 04.02.2004 at 08:46:32
 
??? Cry
Back to top
 
 
IP Logged
 
vilma
5
*****
Offline

MIR IN HARMONIJA V VSAKEM
SRCU
Posts: 702
Celje, Slovenija
Gender: female
Re: Črna lista uporabnikov in gostov SP
Reply #32 - 04.02.2004 at 09:40:13
 
Quote:
Jaz sem za to da ni črne liste pa da se folk malo skulira, pa bo vse OK.

Smiley tudi jaz
Back to top
 
 
IP Logged
 
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re: Črna lista uporabnikov in gostov SP
Reply #33 - 04.02.2004 at 11:31:21
 
a lahko naredite eno srečanje in pomirite Davida in Lilith

plis
Back to top
 
 
IP Logged
 
Lilith
Ex Member




Re: Črna lista uporabnikov in gostov SP
Reply #34 - 04.02.2004 at 12:13:22
 
sinjeoka wrote on 04.02.2004 at 11:31:21:
a lahko naredite eno srečanje in pomirite Davida in Lilith

plis


Na-a. To lahko naredita le D. in L. sama.
Back to top
 
 
IP Logged
 
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re: Črna lista uporabnikov in gostov SP
Reply #35 - 04.02.2004 at 12:15:49
 
Lilith wrote on 04.02.2004 at 12:13:22:
Na-a. To lahko naredita le D. in L. sama.


to je pa full lepo...
držim pesti
Back to top
 
 
IP Logged
 
A.
Ex Member




;)Re: Črna lista uporabnikov in gostov SP
Reply #36 - 07.02.2004 at 09:40:14
 
sam bi tudi tole listo umaknil, se mi zdi, da to nekako ni rešitev, da si na enem seznamu.

pomeje je bolj pravilna pot, da se vprašamo kaj lahko naredimo, da bomo meli boljše odnose, boljše poste, bolj ustvarjalne stvari tako na forumu in tudi drugje.   Wink

sej veste ane? RADI SE MEJTE!!!  Wink Grin Kiss
Back to top
 
 
IP Logged
 
titud
5
p
*****
Offline

Zaznavanje mističnega
je vir vsake prave znanosti.

Posts: 6736
Markomur
Gender: male
Re: Črna lista uporabnikov in gostov SP
Reply #37 - 07.02.2004 at 20:55:34
 
Quote:
Moderatorji in admistratorji.

Bom kar tule napisal. In ne v zaprtem delu. Jaz osebno sem za to, da se tale topic v celoti pobriše. Ker na forumu SP ne sme biti črnih list.

Andres, tokrat si močno pihnil mimo.

LP Iga


Edin res pravi argument, da je res boljš,  da črnih list  ni, je ravno prisotnost tele črne liste na forumu. Če je zbrišemo in črne liste prepovemo, bomo zgubl ta argument, če pa ostane in s časoma zgubi našo pozornost, bo itak kot da je ni in bo svojo pasivnostjo  argumentirala  odvečnost črnih list sploh.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Črna lista uporabnikov in gostov SP
Reply #38 - 07.02.2004 at 21:07:41
 
titud wrote on 07.02.2004 at 20:55:34:
Edin res pravi argument, da je res boljš,  da črnih list  ni, je ravno prisotnost tele črne liste na forumu. Če je zbrišemo in črne liste prepovemo, bomo zgubl ta argument, če pa ostane in s časoma zgubi našo pozornost, bo itak kot da je ni in bo svojo pasivnostjo  argumentirala  odvečnost črnih list sploh.    



Točno tako Titud. Čestitam.

Ampak Aleš, ti bi rad brisal črno listo v drugih postih pa pišeš, da so tu fuzbalerji in vse to.  Samo pomirjevalne besede, da narod zori, da jim je treba dati možnost, jim pomagat ipd so pesek v oči. Eno leto in več  nekdo ne zori. So pa eni celo živlejnje sadisti.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Kr_eden
Ex Member




Re: Črna lista uporabnikov in gostov SP
Reply #39 - 07.02.2004 at 22:19:31
 
Črne liste se rojevajo zato, ker imate v glavah črne misli in potem ne more nastati kaj drugega kot črna lista, črna lista črnih uporabnikov, črnih članov, črnih egoistov in črnih sadistov, pa še mogoče črnih nezreležov.

V vsakem primeru, črne liste, takšnele, ne bi smele nastajati niti obstajati, kajti to je črni vzorec črnega človeka, ker s tem, ko odpre črno listo že s svojo črnino vrže v ta kotel kot neke črne člane ali nezaželjene črne barabine tega foruma in naredi pri drugih članih in gostih take člane za grde, odbijajoče in neuporabne.

In dokler bom jaz tukaj gor, se ta črna lista ne bo pozabila ali odplavala nekam v ozadje, kajti nekdo s svetlečo dušo in svetlečimi mislimi, ki se tukaj kliče Andres se res trudi, da bi nekoga črnega člana, nezrelega in sadističnega zbanali dol.

In ne pozabimo, črne liste se rojevajo v črnih mislih nezrelih glav.

Ubogi otroci socializma, koliko črnine je še v vas.

Tačrn Kr_eden  Grin Grin Grin Grin Grin

Nasmešek imam pa lep, aneda  Grin Grin Grin Grin Grin
Back to top
« Last Edit: 08.02.2004 at 00:45:25 by Kr_eden »  
 
IP Logged
 
titud
5
p
*****
Offline

Zaznavanje mističnega
je vir vsake prave znanosti.

Posts: 6736
Markomur
Gender: male
Re: Črna lista uporabnikov in gostov SP
Reply #40 - 07.02.2004 at 23:52:53
 
Quote:
Črne liste se rojevajo zato, ker imate v glavah črne misli in potem ne more nastati kaj drugega kot črna lista, črna lista črnih uporabnikov, črnih članov, črnih egoistov in črnih sadistov, pa še mogoče črnih nezreležov.


In dokler bom jaz tukaj gor, se ta črna lista ne bo pozabila ali odplavala nekam v ozadje, kajti nekdo s svetlečo dušo in svetlečimi mislimi, ki se tukaj kliče Andres se res trudi, da bi nekoga črnega člana, nezrelega in sadističnega zbanali dol.

In ne pozabimo, črne liste se rojevajo v črnih mislih nezrelih glav.



Tist, ki hoče iz sebe na vsak način ustvarit mit, bo  na črnih listah hotu zgledat bel,  na belih črn, na pisanih brezbrvn, na brezbarvnih pa pisan. Ko tud tko kontrastno   ne zbuja pozornosti več, bo hotu zbudit pozornost s svojo odstnostjo in ko odstnost ne pali več se bo razmazal  čez vse čist kaotično. Jest ne vem, česa ti še nis sprobov, da te ne bi slučajno kdo spregledov in da bi ne zatonu v pozabo. Boš šel res počas v legedo, bodo še mnoge  generacije forumovcev gojile mit o vseprisotnem/večnem, vedno znova porajajoćem  in neuničljivem krednu, pa če še kaj oglasiš  al pa nč  več...
Back to top
 
 
IP Logged
 
Kr_eden
Ex Member




Re: Črna lista uporabnikov in gostov SP
Reply #41 - 08.02.2004 at 00:54:35
 
Oh Titud, kako lepo si to o men napisal, kar topim se, kar žarim od sreče, da si mi posvetil nekaj besed, kako bel in čist sem, kako barvit in sploh oh in ah.

Kar topim se, topim in ne morem se prenehati topiti od te silne radosti, pomembnosti.  Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy


Jok brate, to pri meni ne pali.

Kot sem zgoraj napisal, črne liste se rojevajo v črnih mislih, črnih ljudi.

Kolko črnine !!!


Ta topik svetlega portirčka, edinega razsvetljenca foruma Gape.org ne bo pozabljen.
Za to bom poskrbel jaz, naj vsi, ki prihajajo na ta forum kot člani ali gosti ali samo radovedneži vidijo, da na tem forumu tudi obstajajo črne liste nezaželjenih oseb.

Naj vidijo to svetlo portirsko, administratorsko duhovnost.
In naj spoznajo, da če bodo mislili s svojo glavo in samo malo čudno pogledali administratorja ali portirčka, bog ne daj, da bi s svojo glavo kaj pomislili ali ne tulili v isti rog, kaj jih čaka. ČRNA LISTA.
Lista nezaželjenih.
Lista, ki deli, na duhovneže in neduhovneže, lista, ki deli, deli pa se vemo kdo.

In, samo delte, razdvajajte, naj se vidi duhovnost, napredek duhovnosti in vsebožja prisotnost v delilcih.

Ja, ja, je že tako, delili so nas prej, delijo nas in delili naš še bodo, če ne politiki, meje, pa duhovneži in portirji.


Misli, da sem jaz, Kr_eden  Grin Grin Grin Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
gost
Guest




Re: Črna lista uporabnikov in gostov SP
Reply #42 - 08.02.2004 at 01:33:42
 
Ni nastala kar tako in nisi po pomoti No.1 na njej.
Spomni se kaj si počel.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Kr_eden
Ex Member




Re: Črna lista uporabnikov in gostov SP
Reply #43 - 08.02.2004 at 03:42:38
 
Quote:
Ni nastala kar tako in nisi po pomoti No.1 na njej.
Spomni se kaj si počel.



Oh, kako počaščen sem, tudi gosti se me spominjajo.
Ja, ja, portirček, kakšen vpliv imaš  Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Kr_eden
Ex Member




Re: Črna lista uporabnikov in gostov SP
Reply #44 - 10.02.2004 at 05:32:23
 
Andres wrote on 07.02.2004 at 21:07:41:
Točno tako Titud. Čestitam.

Ampak Aleš, ti bi rad brisal črno listo v drugih postih pa pišeš, da so tu fuzbalerji in vse to.  Samo pomirjevalne besede, da narod zori, da jim je treba dati možnost, jim pomagat ipd so pesek v oči. Eno leto in več  nekdo ne zori. So pa eni celo živlejnje sadisti.

Andres



Jap, za kraški pršut je pa res dobro da čim dlje zori, je menda bolj dober.


...
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5 6