Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 ... 6
(Read 22706 times)
N.
4
****
Offline


Posts: 342

Gender: female
Re: Črna lista uporabnikov in gostov SP
Reply #15 - 02.02.2004 at 15:53:32
 
Uh....



Kje sem že????

Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Kr_eden
Ex Member




Re: Črna lista uporabnikov in gostov SP
Reply #16 - 02.02.2004 at 21:10:16
 
Jupi, še vedno vodim.  Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy
Back to top
 
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Črna lista uporabnikov in gostov SP
Reply #17 - 02.02.2004 at 23:04:34
 
kaj uni, ki mamo eno črno piko še od Samsona, mamo zdej kej protekcije? ...
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
Kr_eden
Ex Member




Re: Črna lista uporabnikov in gostov SP
Reply #18 - 03.02.2004 at 07:26:33
 
Če že pogledamo malo bolje v ta zapis vidimo, da je to odpru tip, ki je po vsej verjetnosti nestrpen do vsakega, ki le malo bolje uporablja svojo glavo in ki ne pade pod vpliv kakeršnega si želijo imeti nekakšen  portirček in nekateri administratorji.
Kajti, da odpreš topik s takšno vsebino jasno nakazuješ na to da ti ni do neke svobode ali kakor pravijo temu open source, ampak ti je do neke diktature kjer naj bi vsi mislili tako kot misli sam ustanovitelj te črne liste, drugače si že črna ovčka na črni listi nezaželjenih.
Po vsej verjetnosti je ta topik odprt z namenom, da se na forumu vzbudi vzdušje nestrpnosti do nekaterih članov tega foruma in to vse kaže na inteligenco in namen nekega portirja kaj v resnici ima v svojih bolanih mislih.
Uvesti diktaturo tam, kjer naj bi bil neki open source in kjer naj bi po logiki in mišljenju portirčka izgnali ali celo zažgalo čarovnike enaindvajsetega stoletja.
Kdor ne misli tako kot večina je nezaželjen in je provokator ter črna ovca foruma gape.
Namen tega pisanja ni prijateljsko sodelovanje in pisanje v duhu resnice, ljubezni in spoštovanja sočloveka ampak prv obratno, naj bi čim več članov foruma pritegnlo pisanje nekoga katerega smatrajo za razgledanega, ki bi mu pa seveda vsi slepo verjeli.
In če reče neki portirček, da je ta pa ta za črno listo in tako za odstrel, še bolje pa za sežig ali za giljotino mu morajo drugi nemo primikavat in navdušeno ploskat.

Vidi se kakšno evropsko kulturo nam nosi neki slovenček iz te tako bogato kulturne evrope.

Kulturo zavajanja in črnih list, kajti, kdor ni z nami je proti nam in kdor ne misli kot mi, ga je treba odstranit.

Seveda, se je na goste spravil z določenim namenom, s eve zakaj, ker pa gostje tudi to berejo si lahko marsikaj mislijo o teh takoimenovanih Andres črnih listah in seveda o open source forumu, kjer si dobrodošel, če plešeš tako kot Andres igra na pokvarjeno trobento, če pa ne plešeš po pokvarjenih tonih pokvarjene trobente potem pa kar hitro pristaneš na črni listi.

To se je delalo med drugo svetovno vojno in v času komunizma, črne liste in zgleda, da nekateri resno ne morejo iz svojih starih črnih navad.

Ta črna lista je sramota za ta forum, kakor je sramota tisti, ki jo je ustavril.

In to je open source ???
Back to top
 
 
IP Logged
 
Eva
5
p
*****
Offline


Posts: 2679
Kranj
Gender: female
Re: Črna lista uporabnikov in gostov SP
Reply #19 - 03.02.2004 at 09:03:22
 
mal je škoda, ker takle topic zlahka odganja nove uporabnike

sicer pa, kdor je brez greha, naj prvi vrže kamen  Grin Tongue

493
9:03


O!
3's and 9's, such as 393 or 339 - This is a strong message to let go of situations in your life that aren't in integrity or that have served their purpose. Do not artificially hang on to situations because of fear. Know that each and every moment you are taken care of. It is vital that you hold a positive viewpoint about yourself and your future. This viewpoit actually creates what you experience, so ask the masters to help you choose your thoughts from the high point of love.
Roll Eyespardon Tongue Tongue
Back to top
 
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Črna lista uporabnikov in gostov SP
Reply #20 - 03.02.2004 at 19:55:53
 
Moderatorji in admistratorji.

Bom kar tule napisal. In ne v zaprtem delu. Jaz osebno sem za to, da se tale topic v celoti pobriše. Ker na forumu SP ne sme biti črnih list.

Andres, tokrat si močno pihnil mimo.

LP Iga
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
stoychi
5
*****
Offline

Osmisli življenje s tem,
kar od sebe daš
Posts: 1616
Postojna
Re: Črna lista uporabnikov in gostov SP
Reply #21 - 03.02.2004 at 20:14:16
 
Smiley
kar se mene tiče lahko komot.
Če je dosegel kakšen pozitiven namen,

ga je že.

če pa ga ni,

je pa itak brez veze.

V glavnme težimo vsi k pozitivnosti,

k tem kar je lepega v nas,

pa bo ta svet foruma dosti lepši kot je.  

Forum je kot hiša.

Za razstrelit jo,

je dovolj ena močna bomba,

za gradit jo,

pa smo noter že vložili tisoče in tisoče naših dragocenih pozitivnih ur. Kiss Kiss Kiss  
ja in še jih bomo tudi s stojčijem, andresom, exotom in kr-ednom Kiss Kiss Kiss
Back to top
 

Dih ti je dan, dih ti je svet,&&spoznaj ta sveti kraj, &&preden ti bo vzet.&&Le kdor zadiha iz srca,&&njega blaženost spozna. Smiley
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Črna lista uporabnikov in gostov SP
Reply #22 - 03.02.2004 at 20:46:07
 
Quote:
Moderatorji in admistratorji.

Bom kar tule napisal. In ne v zaprtem delu. Jaz osebno sem za to, da se tale topic v celoti pobriše. Ker na forumu SP ne sme biti črnih list.

Andres, tokrat si močno pihnil mimo.

LP Iga



Iga!

Nisem mimo pihnil. Za sabo briše Kreden, ne pa mi.   Sicer pa fant se zbudi vsake toliko časa in potem serje in serje.   Nisem ga samo jaz poimenoval za na črno listo, zato četudi se sem se jaz zmotil, je potem že bolj težko, da se nas več zmoti v istem topicu, isti dan.  
Sicer pa je Kreden tisti, ki se opira na duhovnost na tem forumu, saj le skozi to,  kot vidiš  lahko nemoteno fuzbal igra kot je napisal A.  Valjda nek sodnik mora biti.  Ker ni bilo nikogar sem se za tega sodnika prijavil jaz.  
In spet smo prišli do tistega mesta kjer smo nekoč že bili.   Tudi  domov ne spustimo kogarkoli, če nam dan na dan serje po dnevni sobi z blatnimi čevlji.

Andres


Back to top
 
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Črna lista uporabnikov in gostov SP
Reply #23 - 03.02.2004 at 21:33:25
 
Kume.

Meni je vseeno če Kreden briše svoje poste. Saj mu sistem to tudi omogoča.
Če se meni kdo sprehaja po živcih, ga ignoriram. Tale topic pa samo odpira nove povode za kreganje.
In kaj bi s tem rad dosegel? Da kreden zapusti forum, ali kaj?

LP Iga
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Črna lista uporabnikov in gostov SP
Reply #24 - 03.02.2004 at 22:27:22
 
Quote:
Kume.

Meni je vseeno če Kreden briše svoje poste. Saj mu sistem to tudi omogoča.
Če se meni kdo sprehaja po živcih, ga ignoriram. Tale topic pa samo odpira nove povode za kreganje.
In kaj bi s tem rad dosegel? Da kreden zapusti forum, ali kaj?

LP Iga



Možno da res tale topic odpira povod za kreganje, ampak to ni bil namen.  Sicer pa Takšni kot je Kreden najdejo drug topic in se kregajo torej drugje.
Tu so zato, ker jih nihče ne bana, medtem ko drugje izvisijo na koncu kabla v eni uri.
Seveda. Kreden naj kar zapusti forum, ker to ni več tisti Kreden, ki se je pred časom vpisal semle.  

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Črna lista uporabnikov in gostov SP
Reply #25 - 03.02.2004 at 22:43:16
 
Sem odločno proti temu, da se kogarkoli podi iz foruma.
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Črna lista uporabnikov in gostov SP
Reply #26 - 03.02.2004 at 22:45:17
 
Saj sem jaz tudi, ampak je šlo čez mejo.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Kr_eden
Ex Member




Re: Črna lista uporabnikov in gostov SP
Reply #27 - 03.02.2004 at 22:47:33
 
Andres wrote on 03.02.2004 at 20:46:07:
Iga!

Nisem mimo pihnil. Za sabo briše Kreden, ne pa mi.   Sicer pa fant se zbudi vsake toliko časa in potem serje in serje.   Nisem ga samo jaz poimenoval za na črno listo, zato četudi se sem se jaz zmotil, je potem že bolj težko, da se nas več zmoti v istem topicu, isti dan.  
Sicer pa je Kreden tisti, ki se opira na duhovnost na tem forumu, saj le skozi to,  kot vidiš  lahko nemoteno fuzbal igra kot je napisal A.  Valjda nek sodnik mora biti.  Ker ni bilo nikogar sem se za tega sodnika prijavil jaz.  
In spet smo prišli do tistega mesta kjer smo nekoč že bili.   Tudi  domov ne spustimo kogarkoli, če nam dan na dan serje po dnevni sobi z blatnimi čevlji.

Andres


Jao, kako ti gre to v nos, to brisanje, pa a ne vidiš, da ti je že Iga razložil, da sistem to omogoča.
Andres, kolko pa vas je potem mene poimenovalo za na črno listo, lahko to poveš ?
Pa kateri ?
Pa še nekaj Andres, ne špilam fuzbala in vse kar je z žogo povezano me sploh ne zanima.
Gospod sodnik, oprostite, a ste slučajno nervozni, kje ste pa takrat bili, takrat, ko sem jaz doživljal pritiske nase, takrat, ko sem izgubljal voljo do resnega pisanja, takrat pa vas ni bilo nikjer, Gospod sodnik.
Jap, Andres, še eno ključavnico na vrata, da ja ne bo kakšen Kr_eden uletu in sral po stanovanju, veš, jaz sem obziren človek, ne serjem in ne mažem tujih stanovanj, vedno se sezujem pred vrati in lepo govorim in se lepo vedem, kulturno.

Čao Andres  Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Kr_eden
Ex Member




Re: Črna lista uporabnikov in gostov SP
Reply #28 - 03.02.2004 at 22:56:39
 
Andres wrote on 03.02.2004 at 22:27:22:
Možno da res tale topic odpira povod za kreganje, ampak to ni bil namen.  Sicer pa Takšni kot je Kreden najdejo drug topic in se kregajo torej drugje.
Tu so zato, ker jih nihče ne bana, medtem ko drugje izvisijo na koncu kabla v eni uri.
Seveda. Kreden naj kar zapusti forum, ker to ni več tisti Kreden, ki se je pred časom vpisal semle.  

Andres


In kakšen je bil namen, da nabereš dosti podpore in da se Kr_enga zabana dol,  Cheesy Cheesy ni blema, kar banajte, tudi to je del življenja.
Sicer pa takšni kot je Kr_eden se po naravi ne kregajo, ampak se branijo pred napadi od Čistunov kakeršni ste tukaj gori.
Pa še nekaj, vi ste mene naredili takšnega, jaz sem se samo prilagodil razmeram, trenutnim, ko bom pa uvidel, da ste vi postali do mene boljši, bom se pač prilagodil tistim razmeram in resno začel delati.
Dokler bo pa kdo silil vame in me prikazoval v takšni luči kot je sedajle trenutno na forumu, se pa takoj prilagodim takšnim razmeram.
Uf, seveda, Kr_eden po tvojem mišljenju kar naj gre, ko ga šmirgla, to ni Kr_eden, to ni isti.
Jap, pa ne bo šel tale Kr_eden, ko pride čas tudi, ne rečem, ampak zdejle še ne.
Andres, kaj ko bi se ti malo odpočil od vse te gonje proti meni, se malo naspal, mogoče streznil in vse ponovno preštudiral, mogoče boš pa le nekje v tem Kr_enmu videl kako svetlečo pikico, mogoče.

Vedi, da jaz proti tebi nimam nič, kaj imaš pa ti proti meni, pa povej, razčistimo in stavr se bo uredila.

Če si za to, jaz sem vedno zato, da se stvari uredijo pametno, mrzim pa podlost, podtikanja in neke nehumane pritiske na bilo kerega, ne samo nase.

Čao Andres  Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Kr_eden
Ex Member




Re: Črna lista uporabnikov in gostov SP
Reply #29 - 03.02.2004 at 22:57:29
 
Andres wrote on 03.02.2004 at 22:45:17:
Saj sem jaz tudi, ampak je šlo čez mejo.

Andres


Andres ne skrbi, v kratkm ne bo več mej, Slovenija gre naprej, v Evropo  Wink Wink Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 ... 6