Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 10174 times)
exorcist
Ex Member




Re: Slak
Reply #15 - 08.02.2004 at 16:05:33
 
Slak raste v vsaki šumi, je tudi ena vrst od poljskih pleveli. Torej bi bilo najbolje,da greste okapat katero od poljščin in si ga zastonj natrgate, nakar pa skuhate čajček in vsi  boste "high", res lepo, kja češ lepšega, kot da si cele dneve zadet, da oklopiš možgane in pobiješ nekaj tisoč sivih celic, pa še tukaj navajaš recepte, da se bo še kd ores spravil počenjat takšnih neumnosti, pa še ob tem, mimogrede, ob življenje..... ??? Sijajno in zelo pametno! Pa zelo poučno! Tongue
Back to top
 
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Slak
Reply #16 - 08.02.2004 at 16:50:59
 
Držim se topika kot pijanec plota, da ne padem. Baje tisti, ki uživate opijate nimate problemov z ravnotežjem? Lips Sealed
Back to top
 
 
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: Slak
Reply #17 - 11.02.2004 at 13:34:22
 
u spet ene iz šole negativne preventive.

samo dva vprašanja ti dam:
eno je to zakaj je dovoljena vožna z avtomobilom ljudem od 18 leta naprej in zakaj je treba iti v šolo prejden lahko samostojno voziš.

in drugo ali si že slišal za pametno rabo drog? morda si slišal za šamane?

in še nekaj pojdi si prebrat cel tale folder tam kje je spisano kaj od matixa in mene in se pol dobiva na debati, sej veš, se mi ne, da pogovarjat z strici, ki nimajo vsaj osnov o drugi strani razčiščenih.

vsaj osnove... terence mckkena, pa to,... hrana za bogove
Back to top
 
 
IP Logged
 
silo
Guest




Re: Slak
Reply #18 - 21.02.2004 at 15:41:40
 
a ve kdo kaj o rastlini imenovani pegan?
opisana je tudi na strani konoplja.org, predvsem me zanima ce raste tudi pri nas jo kdo ima doma posajeno?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2