Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 2554 times)
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
ZOO v Ljubljani
25.01.2004 at 11:38:36
 
Včeraj me je totalno pogrelo, ko sem v Delu prebrala, da ima upravnica ljubljanskega ZOO plače 1 337 000 SIT bruto. In potem si drznejo za keš fehtarit.

Take ljudi bi jaz po rimsko kar levom zabrisala  Angry
Back to top
 
 
IP Logged
 
Kr_eden
Guest




Re: ZOO v Ljubljani
Reply #1 - 25.01.2004 at 12:01:50
 
Komej tolko ima ???  Boga reva !  Al so ponekod škrti do vodilnih  Roll Eyes
Back to top
 
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: ZOO v Ljubljani
Reply #2 - 25.01.2004 at 14:58:31
 
jA PA NPR. DIREKTOR PETROLA MA TUD ČEZ 20000 EVROV MESEČNE PLAČE, PA SKOS DOBIVAJO DRŽAVNO POMOČ, PA TAKIH JE ŠE MALO MORJE.... In tko pol nanese povprečna plača 170k, čeprav večina državljanov gaga okol 100k.

In kaj naj?



Kar se tiče ZOO v LJ, pa smo že pisali pod topik o živalih.... Je treba neki narest, pa če ne druzga vse kletke podret pa jih spustit v naravo, da se znajdejo po svoje. Wink  

No sam resno, kaj ti predlagaš Sinjeoka? Kaj lahko nardimo   mi vsi, da bi blo živalim bolje?

Aja, pa še neki te hočem vprašat, k lih plavaš v odvetniških vodah... Kaj narest za ujete živali, ki jih imajo ljudje (npr. konkreten primer jelena, košute in 2 mladih, labodji par, kozel , gosi in pavi na Vodnikovi v LJ. (nasproti bolnice) in za to nimajo ustreznih bivalnih pogojev, niti dovoljenj? Pa< to lovska zveza ve, pa nič ne naredi.... Kaj je potrebno narest, da se ljudjem odprejo oči? K mene namreč tu mač boli, ko se zazrem v njihove žalostne oči. Lahko jim nosim hrano, sem ter tja, a jim pol pomagam al jih v bistvu še bolj mučim, ko jih s tem dlje ohranjam pri življenju?
Upam, da bo kamlu prišel čas, ko bomo vsi ljudje govorili živalski jezik, da ne bo več tolk nesporazumov...  Cheesy
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re: ZOO v Ljubljani
Reply #3 - 25.01.2004 at 15:59:22
 
Petra. wrote on 25.01.2004 at 14:58:31:
jA PA NPR. DIREKTOR PETROLA MA TUD ČEZ 20000 EVROV MESEČNE PLAČE, PA SKOS DOBIVAJO DRŽAVNO POMOČ, PA TAKIH JE ŠE MALO MORJE.... In tko pol nanese povprečna plača 170k, čeprav večina državljanov gaga okol 100k.

In kaj naj?



Kar se tiče ZOO v LJ, pa smo že pisali pod topik o živalih.... Je treba neki narest, pa če ne druzga vse kletke podret pa jih spustit v naravo, da se znajdejo po svoje. Wink  

No sam resno, kaj ti predlagaš Sinjeoka? Kaj lahko nardimo   mi vsi, da bi blo živalim bolje?

Aja, pa še neki te hočem vprašat, k lih plavaš v odvetniških vodah... Kaj narest za ujete živali, ki jih imajo ljudje (npr. konkreten primer jelena, košute in 2 mladih, labodji par, kozel , gosi in pavi na Vodnikovi v LJ. (nasproti bolnice) in za to nimajo ustreznih bivalnih pogojev, niti dovoljenj? Pa< to lovska zveza ve, pa nič ne naredi.... Kaj je potrebno narest, da se ljudjem odprejo oči? K mene namreč tu mač boli, ko se zazrem v njihove žalostne oči. Lahko jim nosim hrano, sem ter tja, a jim pol pomagam al jih v bistvu še bolj mučim, ko jih s tem dlje ohranjam pri življenju?
Upam, da bo kamlu prišel čas, ko bomo vsi ljudje govorili živalski jezik, da ne bo več tolk nesporazumov...  Cheesy


dobiš odgovor, ko bom imela malček več časa za brskanje...ker to res ni moje področje
Back to top
 
 
IP Logged
 
Samson
5
*****
Offline

RKC je zakon!!!
Posts: 627

Re: ZOO v Ljubljani
Reply #4 - 25.01.2004 at 16:19:56
 
sinjeoka wrote on 25.01.2004 at 11:38:36:
Včeraj me je totalno pogrelo, ko sem v Delu prebrala, da ima upravnica ljubljanskega ZOO plače 1 337 000 SIT bruto. In potem si drznejo za keš fehtarit.

Take ljudi bi jaz po rimsko kar levom zabrisala  Angry
Aha, take imamo na samem vrhu v slovenksi vladi, in parlament kar mrgoli od njih. Saj so menda v parlamentu sprejeli zakon, da mora vsako gospodinjstvo, (kakšen cinizem in lopovščina!) ki uporablja električni tok, plačevati zelo zajetno mesečno "naročnino" za TV Slovenija, čeprav je mnogi zaradi njene porazne kvalitete preprosto ne gledamo.

In pri tem si zapomni: Direktor TV Slovenija, Aleks Štakul ima po javno objavljenih podatkih blizu 1.900.000,00 SIT plače na mesec - NETO, njegov namestnik Sajovic pa nekaj manj kot 1.600.000,00 SIT na mesec, tudi NETO, s tem da so ti podatki stari kar nekaj mesecev, pa sta mogoče v tem času oba že presegla 2 mio neto.

No, to torej voditelji te države podpirajo, od nas pa neupravičeno zahtevajo denar. Obenem moraš še vedeti, da se TV Slovenija neprestano giblje v "rdečih številkah".

Tisti zverinjak pod Rožnikom je torej zanemarljiv problemček.
Back to top
 

Prijateljski pozdrav!&&&&KRISTUS NAS VSE LJUBI! &&Nikoli ne pozabi tega!&&&&Samson
 
IP Logged
 
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re: ZOO v Ljubljani
Reply #5 - 25.01.2004 at 18:45:41
 
..ja ja ja...pri vseh ta hujših problemih, me je to še posebej vrglo v luft, ker so si drznili trkat na našo vest in ljubezen do živali

uhhhhhhhhh  Angry
Back to top
 
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: ZOO v Ljubljani
Reply #6 - 25.01.2004 at 20:06:54
 
S tem, da ne pozabimo, da so plače ostalih zaposlenih v ZOO prav mizerne.  Cheesy

Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Gru Gru
5
p
*****
Offline


Posts: 2402

Re: ZOO v Ljubljani
Reply #7 - 02.02.2004 at 09:58:59
 
sinjeoka wrote on 25.01.2004 at 11:38:36:
Včeraj me je totalno pogrelo, ko sem v Delu prebrala, da ima upravnica ljubljanskega ZOO plače 1 337 000 SIT bruto. In potem si drznejo za keš fehtarit.

Take ljudi bi jaz po rimsko kar levom zabrisala  Angry


V soboto na POP-TV, je bila zgoraj omenjena upravnica pred kamero.

Povedala je, da ona službe ne opravlja zaradi denarja.  Grin Grin Grin

Upravnica ZOO večjo plačo od županje, ki ji je nadrejena.

Quote:
KALI: S tem, da ne pozabimo, da so plače ostalih zaposlenih v ZOO prav mizerne.


Se strinjam, žakelj je eden, kako pa iz njega jemlješ, je pa drugo vprašanje.  Wink


Clo o žaklju so pisali:
http://24ur.com/naslovnica/slovenija/20040127_2035337.php
Back to top
« Last Edit: 02.02.2004 at 11:08:04 by Gru Gru »  
 
IP Logged
 
Lilith
Ex Member




Re: ZOO v Ljubljani
Reply #8 - 02.02.2004 at 15:50:12
 
Petra. wrote on 25.01.2004 at 14:58:31:
K mene namreč tu mač boli, ko se zazrem v njihove žalostne oči. Lahko jim nosim hrano, sem ter tja, a jim pol pomagam al jih v bistvu še bolj mučim, ko jih s tem dlje ohranjam pri življenju?


Verjamem, da se vsako živo bitje do konca bori za svoje življenje. Tudi v slabih ali celo nemogočih pogojih. Razen v ekstremnih primerih si nobena žival ne želi umreti. Za živali v ujetništvu pa je itak potrebno skrbeti, ker smo jim okvarili njihov naraven gon po preživetju. Zato jim le še naprej pomagaj. Vesolje to ceni. Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
b5
4
****
Offline

not all shadows are cast
by light...
Posts: 414
Medvode
Gender: male
Re: ZOO v Ljubljani
Reply #9 - 11.02.2004 at 07:57:40
 
Najbolje bi bilo razpustiti živalski vrt in na njegovem mestu ustanoviti nekakšen ograjen park z živalmi. Lahko samo avtohtone ali pa tudi druge. Nevarne živali (nevarne v narekovaju), pa bi lahko opazovali v velikem ograjenem prostoru, skozi katerega bi lahko šli na nekakšnem vlakcu ali podobnim prevoznim sredstvom, primerno zaščitenem.
Back to top
 
WWW WWW b5er_svn  
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1