Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 
(Read 10880 times)
ana
5
p
*****
Offline


Posts: 1223
Kranj
Gender: female
Re: Moj nick in jaz
Reply #30 - 26.01.2004 at 12:43:57
 
jest sem pa že skoraj 42 let Ana, tako mi piše v dokumentih, čeprav je res, da me domači kličejo Nuša. Pa če se le da, ne kompliciram, pa bujne domišljije tud nimam, pa rada vse direkt pa po pravic povem (včasih kar preveč), zato sem pač tudi na forumu samo ana  Grin
Back to top
 

Ljubezen ozdravlja vse - tiste, ki jo dajejo in tiste, ki jo prejemajo.
 
IP Logged
 
stoychi
5
*****
Offline

Osmisli življenje s tem,
kar od sebe daš
Posts: 1616
Postojna
Re: Moj nick in jaz
Reply #31 - 26.01.2004 at 13:52:48
 
Smiley
mene so pa že od rojstva klicali stojči, vmes sem imel še nekaj nickov, ki so mi jih hoteli pripopati znanci in prijatelji, a se niso prijeli.
Ko sem bil pred nekaj leti v Avstraliji, so me ljudje vprašali kako mi je ime, pa sem jim rekel, stojan, ni jim bilo preveč všeč oziroma nekako težko jim je bilo za izgovarjat,
pa so me vprašali, kako so me klicali, ko sem bil majhen oziroma kako me kličejo prijatelji in ko sem jim rekel stojči, so bili navdušeni in mi rekli, da bodo tudi oni mene od zdaj naprej klicali stojči in tudi me. Wink
Back to top
 

Dih ti je dan, dih ti je svet,&&spoznaj ta sveti kraj, &&preden ti bo vzet.&&Le kdor zadiha iz srca,&&njega blaženost spozna. Smiley
 
IP Logged
 
Jakob_Ostrjan
4
****
Offline

Samo srce
Posts: 471
Kranj
Gender: male
Re: Moj nick in jaz
Reply #32 - 26.01.2004 at 15:27:23
 
Svoj nick sem izbral v spomin na svojega starega očeta Jaka, ki je bil doma z Ostrega vrha.

Celo življenje je bil preudaren, delaven, pošten, zmeren, pokončen in trdoživ mož.
Back to top
 

PA BOHLONEJ, K' STE TOLE BRAL...
 
IP Logged
 
en_bk
5
*****
Offline


Posts: 879

Re: Moj nick in jaz
Reply #33 - 26.01.2004 at 17:03:30
 
Zakaj sem en_bk?

Ker tud sem samo en bk. Včasih tud petelin.

Kiss
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3