Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 1730 times)
Eva
5
p
*****
Offline


Posts: 2679
Kranj
Gender: female
kužek išče lastnika
15.01.2004 at 21:19:45
 
*prekopiran*
Zivjo,

Prejsnji cetrek sem nasla enega lepega kuzka. Ker je imel ovratnico in je zgledal negovan, sem bila prepricana, da dam samo oglas na radio in ga bo naslednji dan prisel iskat srecni lastnik. Zal ni bilo tako in imamo kuzka se vedno doma. Obdrzati ga ne moremo, ker imamo svojega in tudi premalo prostora.

Kuzek je majhen in crn. Zelo je podoben brak jazbecarju. Ampak najverjetneje ni. Je pa lep in predvsem zelo priden. Zgleda, da se je nekdo precej ukvarjal z njim. Da tacko, se usede, na sprehodih je lahko odvezan, na cesti se boji avtov. Drugace gre rad v avto, ce mu reces. Pomembno je tudi, da je cist in s kakanjem in lulanjem pocaka do sprehoda. Star mora biti okrog dve leti. Smo ugotavljali tudi po zobkih, ki so se cisto lepi in beli. Res je dober in nezahteven kuzek. Bi bil pa rad pri ljudeh. Mi ga imamo v garazi, ker imamo v hisi svojega, ki nima rad drugih psov. Jaz se prevec navezem na zivalce in mi je zdaj v teh dneh res hudo za tega kuzka. Rada bi nasla koga, ki bi ga vzel. Zdi se mi, da so najdencki se bolj hvalezni, ce nekdo dobro skrbi zanje. Najhuje mi je, ker ga bodo, ce mu ne najdemo novega lastnika, v petek odpeljali v zavetisce. Ce bi ga tam kdo vzel, bi mi bilo se prav. Ampak lahko se zgodi, da ga ne bo...potem pa kuzka uspavajo. Na to ne smem niti pomisliti, ker takoj jokam. Res se mi smili. Ze to, da se je ravno navadil pri nas in bo moral naprej je hudo, da pa ga se uspavajo... V tem trenutku bi dala vse, da bi ga kdo vzel...

Za vse imam eno veliko prosnjo - morda poznate koga, ki bi ga imel? Sama sem sprasevala ze povsod in nimam vec idej. Nocem vas obremenjevati, ampak bi mi veliko pomenilo, ce lahko koga vprasate. Mogoce samo posredujte to sporocilo naprej.

Tanja

btw: Ta kuzi je v Kranju, ampak bi se dal vse uredit, ce je kdo zainteresiran!

pišite na e-naslov
anjetka@yahoo.com
Back to top
 
 
IP Logged
 
LittleStar
Ex Member




Re: kužek išče lastnika
Reply #1 - 16.01.2004 at 08:32:02
 
V tem sporočilu-prošnji se pa res čuti ful ljubezni do živali. Res zelo lepo vedet, da so še ljudje.... Sam vseeno, če je tako lepo negovan, naučen in vse to, mogoče pa ga lastnik pogreša ???
Back to top
 
 
IP Logged
 
Eva
5
p
*****
Offline


Posts: 2679
Kranj
Gender: female
Re: kužek išče lastnika
Reply #2 - 16.01.2004 at 10:55:48
 
ja, ni nujno, da posluša človek ravno tisti radio... lahko celo da sam oglas na kak drug radio, ki ga pa najditelj ne posluša...  Undecided
možno je marsikaj
Back to top
 
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: kužek išče lastnika
Reply #3 - 16.01.2004 at 11:39:02
 
Se mi zdi, da lastniki vprašajo tud v azilih, če so slučajno najdli njihovega kužka pa ga dali tja... jest bi tja zihr vprašala...
da bi kužek čimprej našel prijazen,  ljubezni poln dom Kiss
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
Eva
5
p
*****
Offline


Posts: 2679
Kranj
Gender: female
Re: kužek išče lastnika
Reply #4 - 16.01.2004 at 22:07:35
 
ena lepa novica

Quote:
Kuzek nasel novega lastnika! Hvala
Back to top
 
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1