Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 18 19 20 
(Read 68734 times)
David
Ex Member




Re: Čestitajmo si VI
Reply #285 - 01.01.2010 at 10:49:47
 
Srečno novo leto 2010.
Back to top
 
 
IP Logged
 
satis
5
*****
Offline


Posts: 1073

Gender: female
Re: Čestitajmo si VI
Reply #286 - 01.01.2010 at 10:50:29
 
Tudi jaz želim vsem na forumu veliko lepega v novem letu 2010, tudi tistim, ki ne pišejo več tule, denimo Alojzu ali Radovednemu  sončku, ki upam da se je izvlekel iz težav, ki so ga pestile in da mu bo v novem letu šlo na bolje.

...
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Čestitajmo si VI
Reply #287 - 01.01.2010 at 11:04:29
 
srečno :*
live long and prosper Wink
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
M.L.
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 1728

Re: Čestitajmo si VI
Reply #288 - 02.01.2010 at 15:10:43
 
Hvala za iskrene želje, vendar tudi jaz vsem želim zdravja, blagoslova in duhovnega miru, v tem novem letu.

Pa lep pozdrav.
Back to top
 

Vrnimo Življenju življenje.

 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Čestitajmo si VI
Reply #289 - 09.01.2010 at 12:57:23
 
Me je prijateljica takoj po novem letu , ko sem ji hotel voščiti, takoj prekinila, in zapovedala, da naj ji nikaaaaar ne vočim kaj "novoletno-podobnega", ker ima že vsega dosti, ker to nič ne pomeni, ker to nič ne velja, nima nobenega učinka, ne haska, nič od nič, ampak je to le prazno besedičenje, ki ne pelje nikamor , in da naj ji prizanesem z temi bednimi forami v teh "razočaranih časih" itd , ...

No, potem mi je bilo jasno, ...  Embarrassed

Vseeno pa vam želim Božje Blagoslovljeno leto Gospodovo 2010 . Roll Eyes

from Boštjan + #
Back to top
 
 
IP Logged
 
Nahatee
Ex Member




Re: Čestitajmo si VI
Reply #290 - 09.01.2010 at 17:32:06
 
Boštyxz wrote on 09.01.2010 at 12:57:23:
Me je prijateljica takoj po novem letu , ko sem ji hotel voščiti, takoj prekinila, in zapovedala, da naj ji nikaaaaar ne vočim kaj "novoletno-podobnega", ker ima že vsega dosti, ker to nič ne pomeni, ker to nič ne velja, nima nobenega učinka, ne haska, nič od nič, ampak je to le prazno besedičenje, ki ne pelje nikamor , in da naj ji prizanesem z temi bednimi forami v teh "razočaranih časih" itd , ...

No, potem mi je bilo jasno, ...  Embarrassed

Vseeno pa vam želim Božje Blagoslovljeno leto Gospodovo 2010 . Roll Eyes

from Boštjan + #


Kaj ti je bilo jasno ?

Tvoja prijateljica je očitno malce zamorjena v življenju in mogoče je spoznala. da veliko ljudi zna lepo govoriti ob časih, ko vsi lepo govorijo, vendar so le prazne besede in ne vedno iskrene.

Pojdi do nje stisni ji roko in poglej v oči ter ji povej, da stisk roke in pogled v oči, pove več kot vse besede.

Da ni to tvoja lepa soseda ha ha  Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Čestitajmo si VI
Reply #291 - 09.01.2010 at 21:27:18
 
Ne, to je neka druga, tudi lepa , ...  in, ja, to je res spoznala, ampak ni pa spoznala, da se ti "neiskreni" ljudje obnašajo tako - SamO do nje .
In zato se tudi (še) ni vprašala , Zakaj se Le njej to tako dogaja, drugim pa ne.
Seveda je odgovor v njej sami , vendar ga bo zelooo stežka prepoznala : sama se je toliko pokvarila, da se ji taista pokvarjenost žal vrača.

Da bi jo stiskal in ji gledal v oči, ...  pa saj itak nebo razumela kakega duhovnomaterijalnega pozdrava, ker ji gre le za , ... materijalne užitke.
Toliko sem jo pa že spoznal, ... še celo preveč .

Druga zgodba , ... off topic, ...

Next time, ... will be better  (something) , ... - ...

God Bless  Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Nahatee
Ex Member




Re: Čestitajmo si VI
Reply #292 - 09.01.2010 at 22:06:43
 
Boštyxz wrote on 09.01.2010 at 21:27:18:
Ne, to je neka druga, tudi lepa , ...  in, ja, to je res spoznala, ampak ni pa spoznala, da se ti "neiskreni" ljudje obnašajo tako - SamO do nje .
In zato se tudi (še) ni vprašala , Zakaj se Le njej to tako dogaja, drugim pa ne.
Seveda je odgovor v njej sami , vendar ga bo zelooo stežka prepoznala : sama se je toliko pokvarila, da se ji taista pokvarjenost žal vrača.

Da bi jo stiskal in ji gledal v oči, ...  pa saj itak nebo razumela kakega duhovnomaterijalnega pozdrava, ker ji gre le za , ... materijalne užitke.
Toliko sem jo pa že spoznal, ... še celo preveč .

Druga zgodba , ... off topic, ...

Next time, ... will be better  (something) , ... - ...

God Bless  Smiley


Neiskreni ljudje so neiskreni, ne morejo biti samo do nje neiskreni, tako kot je iskren, iskren do vseh.

Odgovor je očitno ta, da ima okoli sebe neiskrene ljudi.

Za materialne užitke gre komu, tudi tebi Wink nekam hitro si se zapisal,  nisem rekla da jo stiskaj ampak da ji stisni roko.  Grin

Pa bodi zgled in ji vošči iskreno za razliko od drugih neiskrenih "prijateljev "  

Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Čestitajmo si VI
Reply #293 - 13.01.2010 at 08:30:45
 
Eh, čist' vse si pomešala, ...  Tongue

Okoli sebe že ima iskrene ljudi, zato pa so taki do nje kot je ona do njih - iskreni, drugače bi bili hinavsko potuhnjeni - neiskreni .

In, meni na srečo ne gre več toliko za materijalne užitke , ... drugače bi jo res še stisnil ...

Pa sem ji hotel iskreno voščiti, ... pa ni pustila, ...  Embarrassed Tongue

Eh, bo že , ...

Lp + #
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 18 19 20