Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 
(Read 12288 times)
kreden.
Guest




Re: rabimo pomoč
Reply #30 - 16.12.2003 at 19:24:03
 
Quote:
Meni se pa ne zdi tako.

Njuni razlogi so usmerjeni v razdiralnost in ne-strpnost.
Kreden na prefinjen, sarkastičen način:
ki jasno kaže, da nima pojma o skupini in dogajanju.



Grin Grin Cheesy Cheesy  Črka E, mogoče si ti v resnici nekje v sebi razdiralen in to vidiš predvsem v drugih, recimo temu, meni.
Ne-strpnost črka E, kaj je to, če bi bilo to tako, kot ti pišeš, da bi bil tale Kreden ne-strpen, potem ne bi bil to kar je. Poglej vase in ni treba globoko, videl boš sijočo zvezdico razdiralnosti in nestrpnosti, predvsem, vase poglej.
Koliko pojma o skupinskem delu imam, to je nadvse moj problem, če bi ga pa imel, tako kot pišeš ti črka E, potem ne bi vodil skupine ljudi, kateri delamo skupaj, potem ne bi vodil vso to delo katero zahteva samo po sebi skupinsko delo, eden sam, je nič.
Kar se pa dogajanja tiče črka E, to ti pa prepustim, me prav zares popolnoma nič ne zanima dogajanje  tebe in nekaterih tvojih dogajanj.
Mislim, da si z polno paro bincnal v temo črka E.

Čao črka E.

Krednovo nedogajanje.
 Grin Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: rabimo pomoč
Reply #31 - 16.12.2003 at 21:24:39
 
Samson wrote on 16.12.2003 at 19:12:56:
Eh, je pa vsaj malo zabave, da ne bo šlo kar vse v prazno. Moram reč, da sem ob branju vseh teh zares bistroumnih pripomb alternativno in ezoterično razsvetljen. Smiley Wink

Ma nič, grem pripravljat jaslice...


Ja, prav zabavno je tudi meni, ko vidim, kako se izmikaš. In podcenjuješ.

Pa lepe jaslice naredi.
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: rabimo pomoč
Reply #32 - 17.12.2003 at 14:23:22
 
Samson glede ministerstva za kulturo itd... sam nimam nobenih informacij, da bi oni podprli ta sejem? al pa kaj od alternative?

mislim zakaj bi ministerstvo za kulturo plačalo reklamo za ta sejem? halo?

bom pa vesel, če to res delajo, ker so pol končno še nekaj drugega podprli razen nekih kulturnih dogodkov, standardnega tipa.

ker alternative ne podpirajo nikjer bi bilo pa močno dobro v kolikor bi se spremenilo, saj veliko prispeva k širjenju osebne in duhovne kulturne ljudi.

aja glede ostalih stvari je pa takole, dajem sem gor zato da boste ostali vedel, da se z dobrimi nameni vse da uredit in da te vse podpira od angelčkov dalje, če se trudiš za dobre stavri zato le z veseljem naredite kar čutite, da je prav.


dogodki so šli takole, Boris je rekel ker smo mu pomagali in naredil določene stvari in pomoje tudi ker se mu zdimo dobri in zanimivi kot društvo, da nam, v zameno za to da stojnico na sejmu.
evo pol sem jaz rekel Boris stojnice ne mormo vzet nimamo ljudi, ki bi bili tam veš, dva dni bi šlo mogoče sam to je preveč veš in stojnica bi samevala.
Pol sem pa rekel evo A., če ste dobili nekaj dejte še naprej, delite to z drugimi, ane?

In sem obrnil en telefon do prostovoljnega društva šotorovci, ki se ukvarja z otroki. Saj vem, da jih to, da se predstavijo javnosti zanima in jih vprašal a bi se vi radi predstavili na sejmu skupaj z nami, tako da bi si delil mal dela in bi mel vsak pol stojnice.

Valda so bli čist navdušeni.

e vidiš pol pa, sam, da sem pomislil na to, da bi blo fino če bi bil še kdo, da nam pomaga, sem dobil v email pisemce, da bi ena deklca, ki tudi dela z otroki lahko bila tudi samo ene tri dni prisotna in če bi si lahko z nami delila stojnico.

Valda smo bli takoj za in evo vidiš pol je prišlo še teh 9000 sit, ki smo jih razdelil na vse dni enako in je ravno za malco in čaj.

in pol glej v email dobim še eno prijazno pisemce, da bi še ena deklica z veseljem bila tam z nami. Tko, da vse se čist uredi.

in pol še valentina doda, da lahko kaj pomaga, sam res ni tolk nujno, da ona iz tolk daleč pride tko, da bomo to prenesli v 2004. ane  Wink

evo vidiš tako gre to, če bo kdo hotel kaj narest iz srca in v dobro vseh ga vse podpre, tko to je.

hvala vsem  Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3