Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 3 4 5 6 7 ... 13
(Read 64924 times)
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: KRŠČANSTVO - NUJNO potreben forum!
Reply #60 - 03.11.2003 at 00:22:15
 
jeba je glih tam kot pravi (našteva) kreden.
pa še marsikje bi se našla.
kar se tiče pač 'resnice' o cerkvi - krščanstvu
in tega da je nardila več slabga kt pa dobrga.
in da si zato ne zasluži svojega direktorija.

kolkr pa razumem samsona, glede na to kolk ga poznam, pa bi on rad imel cel direktorij, kjer bi nam objasnu naše zablode glede krščanstva ... postavu stvari na pravo mesto.
al kako samson ???


neki novga ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
vida
5
*****
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 1240

Re: KRŠČANSTVO - NUJNO potreben forum!
Reply #61 - 03.11.2003 at 10:50:44
 
Sama sem tud že razmišljala o tem, da bi bilo to potrebno.
Podpiram idejo Samsona o samostojnem direktoriju ...
Back to top
 
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: KRŠČANSTVO - NUJNO potreben forum!
Reply #62 - 03.11.2003 at 11:03:27
 
Če je človek angažiran in dober poznavalec krščanstva (teolog = strokovnjak), naj ima svoj direktorij, čemu proti? Ne vem, zakaj nekateri nasprotujete njegovemu predlogu, ko pa se sam ponuja, da bo zastonj žrtvoval nekaj svojega dragocenega časa za obogatitev Gape foruma. SP ni lahko čtivo, zakar rabimo pravega poznavalca, da si vsak po svoje nekaj ne interpretira in vleče napačnih smernic oziroma zaključkov, podkrepljenimi s čustvenim nabojem, kar ni korektno?


Sem ZA.  
Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
DylanDog
5
*****
Offline


Posts: 791
somewhere in space..
Gender: male
Re: KRŠČANSTVO - NUJNO potreben forum!
Reply #63 - 03.11.2003 at 11:06:54
 
vida wrote on 03.11.2003 at 10:50:44:
Sama sem tud že razmišljala o tem, da bi bilo to potrebno.
Podpiram idejo Samsona o samostojnem direktoriju ...
Oprostite,  ampak Dylan Dog še vedno ne ve  zakaj? Zakaj potrebuje krščanstvo posebno mapo, direktorij?  ???


* DylanDog se vpraša,  ..kaj pa vsi ostali?  Bodo zdaj vsi hoteli svoje "posebne mape"?

LP, Dylan Dog
Back to top
 

Think P O S I T I V E
WWW WWW  
IP Logged
 
vida
5
*****
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 1240

Re: KRŠČANSTVO - NUJNO potreben forum!
Reply #64 - 03.11.2003 at 11:27:42
 
DylanDog wrote on 03.11.2003 at 11:06:54:
Oprostite,  ampak Dylan Dog še vedno ne ve  zakaj? Zakaj potrebuje krščanstvo posebno mapo, direktorij?  ???


Potrpežljivosti DylanDog se vsi učimo  Wink
Kaj češ, taki časi so  Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
DylanDog
5
*****
Offline


Posts: 791
somewhere in space..
Gender: male
Re: KRŠČANSTVO - NUJNO potreben forum!
Reply #65 - 03.11.2003 at 11:33:27
 
..potrpežljivost je ok ja, se strinjam Wink  
Sam še vedno ne vem zakaj bi krščanstvo potrebovalo "posebno mapo"?   ..morda zato da vpišemo vse grmade ki so gorele?



DylanDog wrote on 02.11.2003 at 20:11:28:
-
Verstva, religije, filozofije, kulture
krščanstvo, budizem, hinduizem, grki, rim, egipt, sumerci ...
-
A to ni ok za krščanstvo?



Takšni časi so ja Grin
Back to top
 

Think P O S I T I V E
WWW WWW  
IP Logged
 
Jakob_Ostrjan
4
****
Offline

Samo srce
Posts: 471
Kranj
Gender: male
Re: KRŠČANSTVO - NUJNO potreben forum!
Reply #66 - 03.11.2003 at 11:41:26
 
Korenine?

Torej, naša družba se v kulturnem, religioznem, delno tudi družbenem in civilizacijskem okviru res naslanja na krščanstvo oziroma iz njega izhaja.

Samo, mislim, da tale forum ni ravno temu namenjen, vsaj prvenstveno ne.

Tukaj naj bi - to je moje skromno mnenje - govorili o duhovnosti.

Rimskokatoliška Cerkev, predvsem papež z kardinali in škofi, pa žal premorejo tako malo prave naravne duhovnosti, da o tem res ni kaj pisati oziroma debatirati.

Prav rad pa bi srečal koga, ki se uradno prišteva k katoličanom in je, kot se reče, "zelo duhovno razvit".

Problem je namreč v tem, da so taki posamezniki v Cerkvi kot inštituciji moteč element. Če jih hiearhija ni odstranila, se pa rajši držijo bolj zase, da nimajo prevelikih težav.

Pa še nekaj: če naredite novo mapo samo za krščanstvo, se bo zadeva že sama po sebi izjasnila: če bo zaživela, potem je prav, da je, če pa ne bo, bo pa itak sama od sebe ugasnila.

Back to top
 

PA BOHLONEJ, K' STE TOLE BRAL...
 
IP Logged
 
stoychi
5
*****
Offline

Osmisli življenje s tem,
kar od sebe daš
Posts: 1616
Postojna
Re: KRŠČANSTVO - NUJNO potreben forum!
Reply #67 - 03.11.2003 at 15:36:40
 
Smiley
Bog je vedno bil in bo

stvar posameznikovega notranjega čutenja,

za to pa samson na žalost nima pravega odgovora,

pa četudi zna mogoče vse sveto pismo na pamet,

tako da mu tudi njegov direktorij pri tem ne bo pomagal,

ne glede na to, ali ga ima, ali ne Kiss Kiss Kiss


KOT JE ZNANJE VEDENJE, DA NE VEŠ,

TAKO JE SPOZNANJE VEDENJE, DA VEŠ,

OD KJE PRIHAJAJO BLAGOSLOVI

IN DARILA TVOJEGA BOGA.
Back to top
 

Dih ti je dan, dih ti je svet,&&spoznaj ta sveti kraj, &&preden ti bo vzet.&&Le kdor zadiha iz srca,&&njega blaženost spozna. Smiley
 
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: KRŠČANSTVO - NUJNO potreben forum!
Reply #68 - 03.11.2003 at 17:25:26
 
uf,...

samson je govoril o predlogu, pa smo zašli v dokazovanje ane?

vrnimo se naprej k tem predlogu?
ta forum smo zasnoval kot forum kjer se srečujejo različna mnenja in se stikajo različni zorni koti, z različnih podorčij.

torej je potrebno iz tega vidika tudi gledat na to.
forum ni versko usmerjen, niti ni pogansko usmerjen, je pa usmerjen v to da združuje različne poglede in daje nova obzorja.

glede poganstva in šamanizma to je stvar, ki vsekakor tista osnovana, tista v nas čemur rečeš korenine, res smo jo poimenovali šamanizem, ker nekako v evropski kulturi ustreznega pozitivnega izraza zanjo ni.
zajema pa zlitje z naravo in svetom in spoznavanje duha, ki je v vsaki stvari.

je to staro iskanje stika skozi naravo in naravne pojave zame tisto in tisti del mene, ki ga ta kultura v kateri živimo pozablja, zato in samo zato je tam.

Da se ga odkrije in spoštuje.

Zdej za religije, kot spoznavanje boga in njegovih del smo tudi ustanovili posebno rubrikico, ki zaenkrat zadostuje, in vanjo lahko pišete poljubno in enakopravno, kot enakopravno tam lahko tudi odgovorjate.

pohvalit moram krenga, ki je pokazal da je zelo razgledan in da se je v tem času nekaj naučil in spoznal o obnašanju in pisanju. saj sedaj zna določene stvari spisat dobronamerno in da ga te stvari zanimajo iz več kotov.

in pa prav tako pohvalim samsona kot  človeka, ki tudi dobro pozna to o čemer razpravlja in je velik entuzijast, ki bi rad dal tudi ostalim spoznanje tega kar je on našel.

samson, jaz ti bi povedal sledeče, forum smo ustanovili večimoma ljudje, ki smo hodili k veruku, ki smo bili pri birmi, ki smo ali pa hodimo k maši, ki imamo večinoma krščanske korenine, a vendar ni in ni bil krščansko usmerjen.
ta forum govori o drugih stvareh, govori o bistu, o čistem znanju, ne o avtorjih, ne o tem, kaj je kdo rekel, niti kdaj.

pač pa o znanju, o znanju ki je bilo dolgo pred nami in bo dolgo za nami. Za katerega ni tako pomembno kdo ga je odkril niti od kod prihaja, pač pa kaj vsebuje in kaj daje.
Korenine forum kot vidiš so, v čistem znanju in okolje foruma omogoča spoznavanje in odkrivanje le tega.
Govori o bogu, ki si ga nihče ne lasti in smo samo del njega in ga je deležen tako aborigin, kot američan ne glede na to ali ve za biblijo in jezusa ali ne.

Bom pa rekle sledeče, z vaše strani Samson pogrešam zanimivejše stvari, pogrešam izmenjavo izkušenj v cerkvah, pogrešam  skupno molitev vnukov in dedov, v kateri smo vsi enaki, pogrešam globok stik z bogom v cerkvah. zdej jih velik samo čaka da grejo lahk domov?

pogrešam izkušnje duhovnikov in pogrešam stik z ljudmi.

poglejva drugače, če greva v knjigarno in pogledava nakupe knjig, vidiva da se proda 60% knjig za osebno rast. pa to osebno rast cerkev nekako zatira, cerkev je ne spodbuja, govori o iskanju znotraj svetega pisma, a ve se da mora sin od očeta, da spozna očeta in da se lahko vrne.

da je včasih potrebno izgubiti, da lahko spoštuješ, da je stvar ko jo vidiš iz drugega zornega kota, pogosto odgovor na vprašanje, ki ga iščeš.

Reciva da smo odšli iz vaših krogov, ker smo raziskovalci, ker nas cerkev ni zanla usmeriti in ni zmogla dati tega kar smo hoteli vedeti, kajti tudi starši ne znajo in ne smejo dati otroku vsega. to je v redu in prav, tudi družba in šola ravna enako.

a kot taki smo dobili veliko izkušenj, ki na določenih delih presegajo cerkev in cerkev bi lahko veliko dobila tudi od nas, pa te recipročnosti ne vidim prav pogosto?

ste na vašem forumu odprli rubriko new age z dobre plati?
kejr bi govorili o teh temah o katerih radi govorimo mi, verjemi te teme zanimajo večino ljudi na celem svetu.

jaz sem vesel da ti prihajaš k nam na forum in govoriš o tvojem vidiku.

kako bi jaz gledal na vse nas?
nekako kot na arhitekte, ki so se deločen del naučili v cerkvi, ki so dobili določene izkušnje v cerkvi, predvsem zame dobre. Izredno velik del so dobili tudi od drugod, največji seveda od sveta, ki se nam je razodeval ob poti po akteri hodimo.

zato na nas glej tudi kot na arhitekte, ki ne zidajo cerkve pač pa ustvarjajo okolja, ki niso podobne cerkvi, niti njihov namen ni enak pač pa so okočja sveta. Zato nekako ne izgledajo tako kot cerkev in verejtno ne bodo, čeprav so ustvarjena iz brezpogojne ljubezni, ki prihaja od boga.

je pa v teh okoljih nek kotiček kjer lahko graditelji cerkva dobijo kakšen naš pogled in lahko primaknejo svoj košček v mozaik celotnega znanja sveta.

to različnost, ki nas bogati tudi spodbujajmo in spoštujemo.
Back to top
 
 
IP Logged
 
titanic
2
**
Offline

love just love
Posts: 86

Re: KRŠČANSTVO - NUJNO potreben forum!
Reply #69 - 03.11.2003 at 18:32:47
 
Slovenskemu človeku je zares blizu edino krščanstvo.  CheesyHojla, Samson!
Tale ideja, da bi bilo krščanstvo nujno potreben form pa je sprožila nekaj debate. Čisto normalno je, da jih je toliko za, kot jih je proti. Jaz bi npr. rekla na to, da naj ima vsak svobodno voljo: naj prisega na Hare Krishno, Budo, Jezusa, ali na kakšno drugo eksotično stvar. Saj je čisto prav, če se človek išče, naj ve, da obstajajo različne poti in naj sam najde tisto pravo, ki mu bo ustrezala. Jaz osebno mislim, da je zame, ker tu živim, krščanstvo tisto pravo, ampak ne v smislu institucije ampak bolj tisto, kar je Jezus sam učil. Institucije delajo več škode kot koristi, če upoštevaš vse kar se tam dogaja in kar so spremenili od temeljnega Jezusovega nauka. Smiley

Back to top
 

Živi in pusti živeti.
 
IP Logged
 
Samson
5
*****
Offline

RKC je zakon!!!
Posts: 627

Re: KRŠČANSTVO - NUJNO potreben forum!
Reply #70 - 03.11.2003 at 19:43:43
 
gape wrote on 03.11.2003 at 00:22:15:
jeba je glih tam kot pravi (našteva) kreden.
pa še marsikje bi se našla.
kar se tiče pač 'resnice' o cerkvi - krščanstvu
in tega da je nardila več slabga kt pa dobrga.
in da si zato ne zasluži svojega direktorija.

kolkr pa razumem samsona, glede na to kolk ga poznam, pa bi on rad imel cel direktorij, kjer bi nam objasnu naše zablode glede krščanstva ... postavu stvari na pravo mesto.
al kako samson ???

neki novga ...

Hvala, gape!

Vsekakor bi bilo potrebno razjasniti mnogo stvari. Npr. tisti dolgi (v dveh delih) Kredenov v mnogo čem že skoraj brezumni pamflet o krščanstvu bi potreboval temeljite obdelave. So tam zadeve, ki so resnične do neke mere, prevladujejo pa zelo pomembne ogabne laži, ki so očitna laž in natolcevanje že za slehernega še tako nerazgledanega slučajnega bralca (npr. komanda škofov nunam, da se spolno udejstvujejo, zahteva, da izvajajo abortuse, ko da nuna v taki zadevi ne more reči svoj osebni NE...) To je totalna laž, ki je lahko celo Kredena sram, da jo tako prostodušno zapiše, da ne govorim o Stojchiju, ki si je s svojim ploskanjem vsem tistim popačenim in privoščljivim natolcevanjem zelo zmanjšal svoje pozicije v razsodnih očeh. Preprosto ne morem več verjeti v iskreno "duhovnost" človeka, ki zmore hvaliti takšno zaničljivo pisanje o čemer koli ali komer koli. In to bi naj bil neki jaki moderator. Oprostite, nebi želel ploskati v takšni družbi, če razumete, kaj hočem reči. Stojchi, čeprav se hvališ, da si se našel že pred leti, bi ti znal vsaj jaz kaj hitro pojasniti, če bi seveda bil dojemljiv za vso resnico, kako nič se nisi še našel in kako v resnici tavaš v svoji 'mojstrski' zablodi nič kaj mojstrsko. Prav rad bi osebno srečal enega od vaši velikih mojstrov, da vidim, kakšno to čudo od razsvetljenja je to, da nekdo že za življenja prebiva v nebesih, obenem pa lahko spontano ploska očitni popačenosti. To je kontradikcija sama v sebi. To se ne imenuje duhovnost, Stojchi, vsekakor ne pozitivna. Seveda pa obstaja še drugi pol "duhovnosti", ki je pa običajno ne imenujemo s tem pojmom... Verjamem, da si predvsem v stanju znatne zaslepljenosti, sicer bi premogel vsaj malo kritičnosti tudi do krščanstva. Takšna nekritičnost je očitno znamenje, da ti še nisi našel pravega "mojstra".

Pa pustimo to, ni ravno koristno in ne korektno, da bi se človek ubadal s takšnimi zadevami kar takole na hitro, ker to ne vodi nikamor. Če bi imeli za to določen prostor, kamor bi se dalo privabiti še kakšnega zares razgledanega človeka, bi vsi mi imeli neprimerno več od vseh teh različnih duhovnih usmeritev, ki gotovo vsaka zase nosi v sebi mnogo pozitivnega. Lakonsko zagotavljanje npr. Amstel, kako to ni potrebno, je bolj znamenje, kako malo se zaveda, za kaj v bistvu pri tej zadevi gre, in kako na hitro prinaša neustrezne sklepe, ki jih npr. gape pri svoji mnogo večji izkušenosti nebi mogel kar takole iz rokava stresti.

Torej, gape, niti malo ni "jeba" v tem, kar našteva kreden, ampak je "jeba" v očitni nestrpnosti do krščanstva in posledično do nas kristjanov mnogih na tem forumu. "Jeba" je v tem, da preprosto mnogi nočejo resnice, pa jim je prav zato krščanstvo na poti. Tako ni čudno, da takšno spakedralo od natolcevanja in izlivanja gnojnice, kot ga je zapisal kreden, žanje nerazumljiv aplavz. Predvsem je takšen aplavz sramota za moderatorja. Moderator si tega preprosto ne sme privoščiti, sicer s tem sam sebe diskvalificira. Boš rekel, gape, 'za naše kvalifikacije skrbimo pač mi sami, kakor hočemo...' Res je. Jaz v bistvu samo opozarjam, da je ta skrb ali namenoma tako pomanjkljiva, ali pa ste v tej skrbi sila neuspešni.

Hvala za pozorno branje. Se opravičujem, če sem bil v čem malo bolj oster. To je nenamenoma, kajti moj "mojster" pravi, da je tudi upravičena jeza del človeka in da je ne smemo zatirati. In tej jezi se bomo v tisti končni Luči (ki zvečine pravimo Bog), kamor hočeš noče potujemo vsi mi, ne glede na naša trenutna prepričanja, nekoč v večnosti skupaj dobrodušno smejali. Verjamem, da vas je mnogo, ki z menoj delite to vero v zmago Svetlobe.

Pa še tisto zadnje, dragi gape, zablode mnogih na tem forumu glede krščanstva so že fantazijske, da ne rečem produkt neke načrtne zlobe, ki deluje iz nezavednega ozadja... Da se pa to pojasni in razišče,  pa je en direktorij v ta namen zelo malenkostna 'investicija'.


A. je zapisal:
Quote:
samson, jaz ti bi povedal sledeče, forum smo ustanovili večimoma ljudje, ki smo hodili k veruku, ki smo bili pri birmi, ki smo ali pa hodimo k maši, ki imamo večinoma krščanske korenine, a vendar ni in ni bil krščansko usmerjen.
ta forum govori o drugih stvareh, govori o bistu, o čistem znanju, ne o avtorjih, ne o tem, kaj je kdo rekel, niti kdaj.

pač pa o znanju, o znanju ki je bilo dolgo pred nami in bo dolgo za nami. Za katerega ni tako pomembno kdo ga je odkril niti od kod prihaja, pač pa kaj vsebuje in kaj daje. ...


Hvala, A!

Zapisal si mnogokaj lepega in koristnega za vse nas. Tvoj prispevek je vreden pravega malega študija, kajti prihaja ti od srca in zato zelo veliko pove. Že zdavnaj so mi znane prave korenine večine od sodelujočih na tem forumu, zanesljivo sem zaznal vašo usmerjenost prav v tem pomenu, kot tu navajaš ti, sem pa zaznal tudi nekakšen patološki strah pred krščanstvom, ki je v mnogih nezaveden, pa vendar zelo močno prisoten. Predvsem sem vesel tvoje ugotovitve v drugem razdelku, ki trdi, da se posvečamo znanju, pa ni pomembno, odkod je. Nisem se utegnil zadržati pri zelo zanimivih kredenovih opažanjih, kaj vse je vplivalo na rituale krščanstva. V mnogočem se v teh zadevah namreč z njim tudi strinjam. Krščanstvo je vedno imelo namreč to čudovito moč, da je vase znalo vsrkati znanja in običaje neštetih kultur, in ta združena znanja se v krščanstvu nadaljujejo mnogokrat v oplemeniteni obliki. Naj vse skupaj spomnim na Jezusovo zagotovilo: »Nisem prišel razvezovat postavo, ampak dopolnit…« To sicer govori konkretno o judovstvu, toda glede na njegovo odprtost do vseh ljudi je popolnoma jasno, da je imel v mislih vse, kar je bilo dobrega vsebovanega v človeštvu. Da, glede teh velikih znanj, pa naj bo tudi vplivu posameznih ritualov in praznovanj prvobitnih verstev, bi se bilo vredno pogovoriti v za to primernem okolju in z za to ustreznimi sogovorniki. Vesel sem, da je sotrudnik kreden začel uporabljati bolj znosno izražanje, to pozdravljam in s tem se je tudi on meni močno približal. Tako je čas, da se pogovarjamo tudi o samih dejstvih, ki so pač mnogokrat čisto drugačna, kot si očitno trenutno najbolj glasna večina na tem forumu predstavlja.

Če sem ponevedoma koga prizadel, se že zdaj opravičujem. Vsem topli pozdravi!
Back to top
 

Prijateljski pozdrav!&&&&KRISTUS NAS VSE LJUBI! &&Nikoli ne pozabi tega!&&&&Samson
 
IP Logged
 
DylanDog
5
*****
Offline


Posts: 791
somewhere in space..
Gender: male
Re: KRŠČANSTVO - NUJNO potreben forum!
Reply #71 - 03.11.2003 at 20:02:10
 
Veliko napisanega Samson,   a jaz še vedno ne vem zakaj krščanstvo potrebuje nekaj posebnega?


Imamo
-
Verstva, religije, filozofije, kulture
krščanstvo, budizem, hinduizem, grki, rim, egipt, sumerci ...  
-
..a ni to OK?


LP, Dylan Dog

p.s.
KELTI - NUJNO potreben forum!
ISLAM - NUJNO potreben forum!
BUDIZEM - NUJNO potreben forum!
...... - NUJNO potreben forum!
Bad Joke a?
Back to top
 

Think P O S I T I V E
WWW WWW  
IP Logged
 
Samson
5
*****
Offline

RKC je zakon!!!
Posts: 627

Re: KRŠČANSTVO - NUJNO potreben forum!
Reply #72 - 03.11.2003 at 20:13:59
 
DylanDog wrote on 03.11.2003 at 20:02:10:
Veliko napisanega Samson,   a jaz še vedno ne vem zakaj krščanstvo potrebuje nekaj posebnega?

Spoštovani DylanDog!

No, pa naj ti pokažem s prstom. Krščanstvo potrebuje "nekaj posebnega" zato, ker je na tem forumu edino in samo krščanstvo večni kamen spotike, in prav nič od tistega, kar naštevaš ti tukaj ali kateri drugi kje drugje. Kraščanstva se preprosto bojite, zato ga nekateri do nezavesti sovražijo, širijo o njem ogabne neresnice. Te ljudi treba poučiti zato, da ne bo več nepotrebnega strahu in pa zato, ker bodo šele tedaj tako neobrmenjeni lahko črpali tudi iz neizmerne zakladnice znanj, ki so zbrana v krščanstvu. Nenazadnje: Šele z razumevanjem krščanstva, svojih osebnih korenin, bodo sposobni prav razumevati tudi druga spoštovanja vredna verstva in miselnosti. Celo šamanizem se skozi krščanstvo zna pokazati v bolj veličastni luči. (pa še kakšen izraz bomo našli za to, ki je bližji duhu slovenskega jezika, če se seveda potrudimo...)
Back to top
 

Prijateljski pozdrav!&&&&KRISTUS NAS VSE LJUBI! &&Nikoli ne pozabi tega!&&&&Samson
 
IP Logged
 
Samson
5
*****
Offline

RKC je zakon!!!
Posts: 627

Re: KRŠČANSTVO - NUJNO potreben forum!
Reply #73 - 03.11.2003 at 20:23:31
 
Las_Casas wrote on 02.11.2003 at 19:56:56:
Danes ko imam čas in se sprehajam po internetu sem prebral kako je neki Samson podal eno svojo idejo za ta forum. Po pravici povedano me je ta njegov predlog zelo prijetno presenetil. In ti res čestitam, dragi Samson za tako dobro idejo in smer. Se pa čudim nad nekaterimi, ki ga napadajo. Če je to res svoboden forum o duhovnosti, se je treba z vso iskrenostjo soočiti z vsem kar se duhovnosti tiče.


Spoštovani Bartolome!

Oprosti, šele zdaj sem prebral tvoj prispevek in si me neznansko razveselil. Ne toliko zato, ker podpiraš mojo idejo o bolj temeljitem pristopu k vprašanju krščanske duhovnosti, saj me navsezadnje v tem podpira že kar večina, kot je videti, ampak tudi zato, ker upam, da se mi boš pridružil, ko bomo skušali prijateljem na tem forumu prikazati krščanstvo v tisti pravi, veličastni luči. Nekje sem zasledil celo izjavo, češ da krščanstvo ne premore prave duhovnosti. To je tako pretresljiva zmota, da je potrebno takšnim ljudem čim prej in čim bolj pomagati.

Hvala še enkrat, in upam, da si boš vzel čas za sodelovanje na našem naslednjem direktoriju, ki bo namenjen razčiščevanju okoli krščanstva, v dobro vseh dobronamernih obiskovalcev tega živahenga foruma.
Back to top
 

Prijateljski pozdrav!&&&&KRISTUS NAS VSE LJUBI! &&Nikoli ne pozabi tega!&&&&Samson
 
IP Logged
 
stoychi
5
*****
Offline

Osmisli življenje s tem,
kar od sebe daš
Posts: 1616
Postojna
Re: KRŠČANSTVO - NUJNO potreben forum!
Reply #74 - 03.11.2003 at 21:14:27
 
Smiley
samson hvala ti za tvoj komentar čez mene.  Grin
Sem se pošteno nasmejal.  Smiley Wink Cheesy Grin Grin Grin Grin
Nisem pa vedel, da si tak humorist, Wink

in le tako naprej,
vse do končnih svetlih zmag spoznanj Kiss Kiss Kiss

stojči te ljubi, Kiss
stojči te ma rad,  Kiss
ti si naš človek  Kiss
in upam,  Kiss
da boš dobil svoj direktorij,  Kiss
saj kot praviš je večina zanj Kiss
vidiš kako že navijam zate  Kiss

ps: aleš moram te pohvalit,
res lepo si napisal svoj prispevek, Kiss
Back to top
 

Dih ti je dan, dih ti je svet,&&spoznaj ta sveti kraj, &&preden ti bo vzet.&&Le kdor zadiha iz srca,&&njega blaženost spozna. Smiley
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 3 4 5 6 7 ... 13