Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 4631 times)
kreden.
Guest




Hudičevo seme in hudičevo delo.
09.11.2003 at 17:38:21
 
Takole, ker imam kar nekaj časa trenutno na razpolago, sem se odločil napisati tole.
Seveda sem naredil en dolgi sprehod okoli jezera in premislil o vsem.
Prišel sem do zelo temnega in nadvse zanimivega spoznanja.

Dragi Samson, če me občutki ne varajo mislim, da te je obsedel en zli duh kateri dela takšno zmedenost v tvojem življenju.
To ni delo dobrega Krščanskega Boga, kajti Bog ni nikoli posiljen in Bog nikoli ne deli črnih pik, mislim, da se ne motim.
To je delo hudiča, zlobnega, nizkotnega, zvitega, kateri je poslal enega svojih služabnikov v tebe, da pridigaš o Krščanstvu, zraven so pa čudne namere vsega skupaj.
Nisi sam Dragi Samson, tukaj že kar nekaj časa opažam, da je na delu res dober zli duh, kateri je nasedel našo drago Devi in njeno pomočnico Kali, seveda poskuša še zasesti tudi našega Dragega Andresa, vendar ali mu bo uspelo ali ne, to bomo pa še videli.
Definetivno je pa že uspel ta zli duh zasesti Našega Dragega Samsona, Drago Devi in Drago Kali.
Vidiš Dragi Samson, če bi bil ti tako na Krščansko Božji poti kot pišeš, potem nebi delil nekih črnih pik forumu gape.org in zraven prav podlo in neiskreno hvalil neki rkc forum, na katerem sigurno niso ne demokratični in ne pripravljeni na drugačno mišljenje.
Dragi Samson, če se jaz pojavim na teh dveh forumih, bomo kar hitro videli kako sta demokratična in kako sta pripravljena na spremembe.
Zato Dragi Samson pojdi k dobremu izganjalcu duhov kateri ti bo z veseljem pomagal, ko bo videl kakšnega črnega, pikčastega zli duha nosiš ob svoji duši, isto bi pa predlagal Devi, Kali in Andresu, temu tazadnjemu za vsak slučaj.
Je pa tu naš dragi Exo, če se ne motim on in njegov župnik izganjata zli duhove in bi vam zelo toplo priporočal, da se zglasite pri omejenemu in seveda naredite tretma, vendar sumim, da bo uspeh kar v prvo, bo potrebo sigurno več seans.

Dragi Samson, tukaj kjer pišeš se vidi zli duh : http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=general;action=display;num=106746...

In seveda tukajle se tudi vidi zli duh : http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=general;action=display;num=106824...

Seveda, nadaljevanje zli duha se vidi tudi tukajle : http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=forumi;action=display;num=1068320...

Tako da Dragi Samson, resnično je že zadnji čas, da greš na seanso odganjanja zli duha iz tebe, prav tako pa tudi ostali omenjeni.

Tako da dragi formaši kateri še niste čisto zavedeni od pisanja dragega meni Samsona in nekaj njegovih privržencev in seveda vse tistih ostalih kateri lezejo zdej enim, zdej drugim v rit, da bi izpadli v dobri in svetli luči, seveda si ne pozabite na podplata napisati imena, da če bo kdo koga iskal, da bo vedel katerega ven potegnat, če ne je še lahko človek presenečen, ko vidiš kdo vse je notri, berite tudi med vrsticami in predvsem morate vedeti kaj berete in, ko preberete morate o vsem skupaj dobro premisliti in na koncu se da spoznati in uvideti, da nekateri pa le ne pišejo tako sveto kristjansko in da je nekaj z njimi narobe, seveda, zli duhovi poslani od hudiča so povsod.

Tukaj se sedaj ne gre niti za RKC, niti za Islam, niti za Oshota, niti za Budizem ali kakeršnokoli drugo verstvo ali sekto, preprosto gre se, da se iz nekaterih izžene hudičev služabnik, ki je zasedel telesa dobrih ljudi, vendar so sedaj pod njegovim vplivom in so malce drugačni.

...

IZŽENITE GA

Predvsem pa, imejte se lepo in premislite.

Zvesti Božji človek, Kreden.

Back to top
 
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Hudičevo seme in hudičevo delo.
Reply #1 - 09.11.2003 at 18:50:43
 
Quote:
Je pa tu naš dragi Exo, če se ne motim on in njegov župnik izganjata zli duhove in bi vam zelo toplo priporočal, da se zglasite pri omejenemu in seveda naredite tretma, vendar sumim, da bo uspeh kar v prvo, bo potrebo sigurno več seans.



Hm, ja to pa ni glih moj teritorij, jaz sem se bolj specializiral na izganjanje zli duhov izljučno iz ženskih dušic - succubuse, sem slišal, da imaš mlajšo sestro, morebiti se nisi kaj nalezel od nje, ko pripenjaš satanistične simbole na tale forum, demon lahko kot iskrica preskoči na drugo labilno in neuravnovešeno osebo? Grin

Sicer sem še pripravnik, amater, a vaja dela mojstra.  Ne bi škodovalo, da ti pošlješ k meni tvojo mlajšo sestrico, da jo malo pretipam, če je vse v redu z njo, da sprobam pulz. Sicer imam bolj raskavo kožo na konicah prstov, ampak ne verjamem, da bo se pritoževala, še nobena se ni, prej nasprotno.  Grin

http://succub.cjb.net

No, dosti heca. Kreden!

Sklepam, da si hodil k verouku, ter da si imel to smolo, da si srečeval oziroma imel izredno slabe izkušnje z duhovniki, morda si bil spolno nadlegovan? Se strinjam z določeno vsebino tvojih postov, o RKC kot instituciji, ampak imaš tudi svetle zvezde, t. i. osamljene posameznike (p. Gostečnik, Grmič,...) v tej "zatolhli" RKC družbi, čeprav redke, a obstajajo, so. Eden izmed teh je tudi tale moj prijatelj (T. Roškarič), ki presega okvire institucije in ni podložen njej, ampak misli s svojo glavo, sam piše kritike o njej, priznava še druge resnice, dvomim, da sploh verjame v eksorcizem, etc. Kajti ne razumem zakaj sodiš vse povprek, vsi pa ja niso isti - "ima loših ali ima i dobrih". Saj ne rečem, naj ti bo RKC vzor, ker meni tudi ni, ampak koga boš spreobrnil, kaj se bo spremenilo, če boš vpil na vse pretege, napisal tisoč in eno kletvico čez katoličane, nič. Lahko si le ob glas, dobro ime, ali pa si izpahneš čeljust, vse zaman. Največ, kaj se da stroriti je iskanje korelacij (skupnih točk), skupnih pozitivnih lastnostih, vidike, kjer lahko najdemo skupni jezik, za katerega je neizpodbitno potreben dialog (obojestranski pogovor). Jasno, da te vsi diskvalificirajo, če neko osebo takoj označiš za lažnivca, pedofila in poosebljeno zlo. Nihče ti več ne bo prisluhnil ali te jemal resno - postaneš glas vpijajočega v puščavi.

Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Terrania
5
*****
Offline

Dih brez namena. Sapa
v bogu. Veter.
Posts: 691
Maribor
Gender: female
Re: Hudičevo seme in hudičevo delo.
Reply #2 - 09.11.2003 at 20:50:30
 
kreden rajs se ne trudi pravilno slovensko pisat, ker ce pises v pogovornem jeziku zgleda normalno, tak ko se pa vidi da si se trudo pravilno pisat pa je katastrofalno. Sorry ce to ne pase v kontekst, misljeno zgolj kot nasvet. No hurt feelings.
Back to top
 

It is a mistake to think you can solve any major problems just with potatoes. &&Douglas Adams
 
IP Logged
 
kreden.
Guest




Re: Hudičevo seme in hudičevo delo.
Reply #3 - 09.11.2003 at 22:33:38
 
Terrania wrote on 09.11.2003 at 20:50:30:
kreden rajs se ne trudi pravilno slovensko pisat, ker ce pises v pogovornem jeziku zgleda normalno, tak ko se pa vidi da si se trudo pravilno pisat pa je katastrofalno. Sorry ce to ne pase v kontekst, misljeno zgolj kot nasvet. No hurt feelings.


Nič trudu, jaz se nikoli ne trudim.

Tebi, če je pa slabo se obrni stran od ekrana, ko boš bruhnila, da kakšen konec klobase na koga ne prileti.

Čao.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Hudičevo seme in hudičevo delo.
Reply #4 - 09.11.2003 at 23:38:34
 
Quote:
tukaj že kar nekaj časa opažam, da je na delu res dober zli duh, kateri je nasedel našo drago Devi in njeno pomočnico Kali, seveda poskuša še zasesti tudi našega Dragega Andresa, vendar ali mu bo uspelo ali ne, to bomo pa še videli.

Kreden, tole mi je blo tak hecno, da sem mogla dvakrat prebrat in vsakič mi je blo bolj hecno Grin Cheesy Grin
Hvala za trud pa za smeh!
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Hudičevo seme in hudičevo delo.
Reply #5 - 10.11.2003 at 00:52:53
 
Quote:
Nič trudu, jaz se nikoli ne trudim.



Se opazi predvsem v zadnjem času Kreden.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Hudičevo seme in hudičevo delo.
Reply #6 - 10.11.2003 at 00:54:43
 
Devi wrote on 09.11.2003 at 23:38:34:
Kreden, tole mi je blo tak hecno, da sem mogla dvakrat prebrat in vsakič mi je blo bolj hecno Grin Cheesy Grin
Hvala za trud pa za smeh!



Devi se morava po osmih  mesecih  spet srečat. Morda imaš ti mojega zlega duha, jaz pa tvojega.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
kreden.
Guest




Re: Hudičevo seme in hudičevo delo.
Reply #7 - 10.11.2003 at 05:19:07
 
Aha, zli duhovi se že dogpvarjajo.

Devi, nič smešno, to je smrtno resna zadeva, hudiček je vsepovsod okoli nas.

Križar Kreden.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Hudičevo seme in hudičevo delo.
Reply #8 - 10.11.2003 at 09:54:52
 
Andres wrote on 10.11.2003 at 00:54:43:
Morda imaš ti mojega zlega duha, jaz pa tvojega.

Grin Grin Grin LOL

Maš prav, skos neke ženske sanjam zadnje čase, tak da tale mora zihr bit tvoj Grin
Menjama Wink ?
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Hudičevo seme in hudičevo delo.
Reply #9 - 10.11.2003 at 10:15:52
 
Kreden, čemu ta tvoja gonja proti vsem kristjanom, določenim predstavnikom tega foruma, čigar končni rezultat so nepotrebne zamere, in to predvsem s tvoje strani. Dobro, če že izrečeš kako kritiko, ampak tole pa se že vleče kot neskončna nit, ko se ciklično ponavljaš.  Si opazil, da se sam izključuješ (izoliraš), saj deluješ po metodi eden proti vsem. Čisto osamljen si in se boriš z mlini na veter, niti enega samcatega simpatizerja nimaš na svoji strani, torej se moraš vprašat, če morda ni kaj narobe s tvojim odnosom do okolice. To ne pomeni, da si slab človek, ampak zakaj deluješ vedno tako užaljeno in oddajaš poste pod anonimnim nickom .kreden, če pa si registriran, pa nihče te ni banal, na kar si nekaj po krivici namigoval, češ, da si nezaželen?

Back to top
 
 
IP Logged
 
sparkle
Guest




Re: Hudičevo seme in hudičevo delo.
Reply #10 - 10.11.2003 at 11:42:57
 
Quote:
...vse tistih ostalih kateri lezejo zdej enim, zdej drugim v rit, da bi izpadli v dobri in svetli luči, seveda si ne pozabite na podplata napisati imena, da če bo kdo koga iskal, da bo vedel katerega ven potegnat, če ne je še lahko človek presenečen, ko vidiš kdo vse je notri,



sej ne da se me to kej tiče, ampk moja firbčna narava mi ne da miru, pa me zanima, če se je mogoče natančneje izrazt o čigavih ritih je govora v tem konkretnem primeru...
LP
Back to top
 
 
IP Logged
 
1723
3
***
Offline


Posts: 163
zemlja
Gender: male
Re: Hudičevo seme in hudičevo delo.
Reply #11 - 10.11.2003 at 12:35:39
 
Grin Grin Grin 8)
Back to top
 
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Hudičevo seme in hudičevo delo.
Reply #12 - 11.11.2003 at 01:52:55
 
Quote:
sej ne da se me to kej tiče, ampk moja firbčna narava mi ne da miru, pa me zanima, če se je mogoče natančneje izrazt o čigavih ritih je govora v tem konkretnem primeru...
LP


To bi pa moral Kreden utemeljiti. Je pa zanimivo vprašanje.  Wink
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
kreden.
Guest




Re: Hudičevo seme in hudičevo delo.
Reply #13 - 11.11.2003 at 08:39:28
 
Quote:
sej ne da se me to kej tiče, ampk moja firbčna narava mi ne da miru, pa me zanima, če se je mogoče natančneje izrazt o čigavih ritih je govora v tem konkretnem primeru...
LP


Sparkle, spet bodo nekateri rekli da sem dlakocep, ampak, še jaz sam nisem vedel, da lezete ali lezejo kakor se pač vzame v več riti. Kaj vse človek ne izve  ???  Interesantno.  Cheesy Cheesy

Pa sparkle, ne prehitevaj časa, ko bo čas boš točno vse samo zvedela.

Iskalec Kreden.
Back to top
 
 
IP Logged
 
sparkle
Guest




Re: Hudičevo seme in hudičevo delo.
Reply #14 - 11.11.2003 at 12:18:40
 
joj harry kok je men usec ta tvoja plešoča zvezdica, prow rada gledam tvoj profil...

p.s.sorry, če boš zard tega prišel na seznam THE riti Grin Tongue
(p.p.s. nikamr  ne lezm sam tvoja zvezdica mi je tooooolk ušeč Roll Eyes)

LP Kiss
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2