Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5 
(Read 17706 times)
aryan
Ex Member




Re: Prilascanje Resnice na Gape forumu?
Reply #30 - 12.08.2003 at 13:36:49
 
exorcist wrote on 12.08.2003 at 13:15:17:
kaj si naj misli clovek, ki je zbolel za rakom, vi pa mu recete, da si je sam kriv? To ga se bolj psihicno podre in prispeva k hitrejsemu napredovanju bolezni.

a ni Jezus tudi nekaj podobnega nekoc rekel "kar sejes, to zanjes"?

res je neprimerno rect nekomu le to, da si je sam kriv (kar je res), ampak mu moras istocasno ponudit tudi znanje o vzroku njegovega napacnega delovanja in s tem neprijetnega rezultata, in kako se to lahko za trajno odpravi.

Jezus je ljudem govoril, da so si sami krivi za svoje trpljenje, a jim je hkrati socutno pomagal razresevat to trpljenje povrsinsko in pa tudi globinsko. imeti raka, ali gobavost itd. je povrsinska bolezen. globinska bolezen je ta, da smo pozabili na Boga in na nas vecni odnos z Njim. ko odpravimo to globinsko bolezen iz nasega srca, so vse ostale avtomatsko odstranjene. tako jaz vidim Jezusov nauk.
Back to top
 
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Prilascanje Resnice na Gape forumu?
Reply #31 - 12.08.2003 at 15:06:23
 
OK, saj to razumem o Jezusu, kdo in kaj je bil ter kaj je hotel doseci. Meni se zdi pozitivno na vecini religij, da ne jemljejo cloveka, kot jutranjo muho, danes se ziv jutri mrtev, prah, ampak vidijo v njem nekaj vec, niti mi ni vsec boemski-hedonisticni nacin zivljenja, danes maksimalno zauzij dan s pomocjo senzualčisticnih pripomockov: alkohola, drog, sex, hrana, lenuharjennje... Torej eni poudarjajo dualisticno naravo cloveka na eni strani fizicno telo, na drugi strani pa duha. Pri tem je obcutiti pri katerih gnosticnih nazorih sovrazni odnos do mesa (ilovnata jeca), pri drugih pa zopet iskanje nekakega misticnega v cisto duhovni enosti (odrekanju vsemu) in zlitju z bogom, kozmosom, resnico ali kakorkoli to imenujemo.   Undecided

Iscem pa nekaj vec, da bi lahko rekel, aha to pa je to, za to se pa je vredno potruditi, tu bos nasel sreco in mir, notranji mir, zadoscenje. Vendar bolj, ko se poglabljam v te stvari, bolj spoznavam, da kot posameznik ne morem nic sprmeniti, ne sebe, se manj pa ljudi okrog, ker pac vsak dela, kar se mu zdi prav, na nek nacin sem nepomeben, vse to je iluzija, varanje samega sebe, da se da res kaj spremeniti na pozitivno, da bi preprecil vojne, lakote, sovrastvo... OK, jaz se lahko potrudim in se spremenim, ampak to bi moralo potekati na globalni ravni, tako pa nam ostane oziroma smo obsojeni zgolj na neuspesen in nesmiseln boj z mlini na veter.

Malce sem se pozanimal o vasih pogledih, prebral par tem na tistih pozitivkah, ampak vseeno se mi ni zdelo, da ponujate nekaj, kar je bistveno drugace od ostalih ver, religij, filozofij, zivljenjskih nazorih...
Zopet sem na zacetku.  Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
titud
5
p
*****
Offline

Zaznavanje mističnega
je vir vsake prave znanosti.

Posts: 6736
Markomur
Gender: male
Re: Prilascanje Resnice na Gape forumu?
Reply #32 - 12.08.2003 at 16:31:14
 
Finta foruma je, da ti izkušnje drugih pomagajo odkrivat lastno resnico, ne pa da prevzemaš resnico drugih za svojo, ki naj bi te odrešila. Se ti je začel dogajat to kot vsem nam, da bolj ko se seznanjaš   z izkušnjami  drugih, bolj si zahteven do lastnih in se ti dviga prag za priznavanje avtentičnosti lastne izkušnje. Na konc bo  avtetntično le še tisto, kar doživljaš  v 'mejnih', 'drugih', 'spremenjenih' stanjih zavesti, med katerimi je najbolj nameravana  ljubezen. Ta bi morala bit edina resnica, ki bi si jo moral prilaščat vsi  na gapetovmu forumu, od tle naprej pa vsak po svoje..
Back to top
 
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Prilascanje Resnice na Gape forumu?
Reply #33 - 12.08.2003 at 17:31:03
 
titud wrote on 12.08.2003 at 16:31:14:
Finta foruma je, da ti izkušnje drugih pomagajo odkrivat lastno resnico, ne pa da prevzemaš resnico drugih za svojo, ki naj bi te odrešila. Se ti je začel dogajat to kot vsem nam, da bolj ko se seznanjaš   z izkušnjami  drugih, bolj si zahteven do lastnih in se ti dviga prag za priznavanje avtentičnosti lastne izkušnje. Na konc bo  avtetntično le še tisto, kar doživljaš  v 'mejnih', 'drugih', 'spremenjenih' stanjih zavesti, med katerimi je najbolj nameravana  ljubezen. Ta bi morala bit edina resnica, ki bi si jo moral prilaščat vsi  na gapetovmu forumu, od tle naprej pa vsak po svoje..


Ja, ze ampak, kaj mi pomaga, da spoznam resnico, nato pa umrem, se vedno sem jutranja rosa, megla, dim, trnutek nicnosti? Kje je odresenje, kaj mi bo resnica brez odresenja, iscem odresenje, kje ga naj najdem?
Back to top
 
 
IP Logged
 
t
5
p
*****
Offline

Ride si sapis!
Posts: 5103
Kozmos
Gender: male
Re: Prilascanje Resnice na Gape forumu?
Reply #34 - 12.08.2003 at 17:55:11
 
exorcist wrote on 12.08.2003 at 17:31:03:
Ja, ze ampak, kaj mi pomaga, da spoznam resnico, nato pa umrem, se vedno sem jutranja rosa, megla, dim, trnutek nicnosti? Kje je odresenje, kaj mi bo resnica brez odresenja, iscem odresenje, kje ga naj najdem?



Zemlja pozdravi vse težave in odpravi vse dvome  Wink



uživaj!
Back to top
 

Nič na svetu nikogar ne čaka. Nič ni dokončano, in vendar nič ne ostane nerazrešeno.
WWW WWW  
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Prilascanje Resnice na Gape forumu?
Reply #35 - 12.08.2003 at 18:08:33
 
t wrote on 12.08.2003 at 17:55:11:
Zemlja pozdravi vse težave in odpravi vse dvome  Wink

uživaj!


Saj v tem je poanta, v to nocem verjeti, potem je itak vse vseeno, ce prah si in v prah se povrnes. Potem stvari nimajo nobene vrednosti, ne trpljenje, ne vojne, ne sreca. Vse je puhlo. Namrec 100, 1000, 10000 let lahko stisnes na stotinko sekunde. Kaj mislis, kako dojema clovek na smrtni postelji cas, vska sekunda mu je dragocena in se mu zdi, da je svoje zivljenje preletel s s vetlobno hitrostjo. Torej kaj nam pomagajo pozitivke na Gape forumu, razmisljanja, razglabljanaj? Nic, ce je vse nicno, saj lahko reces, da nisi nikoli eksistiral, morda zivis v sanjah in smo ljudje okrog tebe samo navidezne podobe, Bog se igra s tabo?

Potem lahko naredis takoj sedaj samomor, saj si samo prst? Hm?

Back to top
 
 
IP Logged
 
t
5
p
*****
Offline

Ride si sapis!
Posts: 5103
Kozmos
Gender: male
Re: Prilascanje Resnice na Gape forumu?
Reply #36 - 12.08.2003 at 21:11:02
 
exorcist wrote on 12.08.2003 at 18:08:33:
Saj v tem je poanta, v to nocem verjeti, potem je itak vse vseeno, ce prah si in v prah se povrnes. Potem stvari nimajo nobene vrednosti, ne trpljenje, ne vojne, ne sreca.



Stvari imajo za vsakogar točno toliko vrednosti, kolikor jim je pripiše. In toliko smisla kolikor ga sam najde.




uživaj!
Back to top
 

Nič na svetu nikogar ne čaka. Nič ni dokončano, in vendar nič ne ostane nerazrešeno.
WWW WWW  
IP Logged
 
Amstel
5
p
*****
Offline


Posts: 2844

Gender: female
Re: Prilascanje Resnice na Gape forumu?
Reply #37 - 12.08.2003 at 21:53:19
 
exorcist wrote on 12.08.2003 at 18:08:33:
. Potem stvari nimajo nobene vrednosti


Samo to kar čutimo, mislimo, delamo, daje vrednost življenju.
Back to top
 

Naj se zgodi, kar se mora.
 
IP Logged
 
Amstel
5
p
*****
Offline


Posts: 2844

Gender: female
Re: Prilascanje Resnice na Gape forumu?
Reply #38 - 12.08.2003 at 21:55:42
 
exorcist wrote on 12.08.2003 at 13:15:17:
te Amestelove ideje o EGU, .


No, zdej vidim, da si tudi tu objavil, kar si mi poslal na privat... evo. še moj odgovor.. tu:

Oj, Exorcist.
Danes sem se spomnila nate in sem pomislila, da mi boš pa mogoče na privat kaj pisal, če že nočeš pisati na forum.

Sem vesela, da si se oglasil.
Predvsem zato, ker bi ti rada povedala, da v tem, kar si mi tu napisal, ne vidim bistvenih razlik med vodilno idejo, vero, ki jo gojim v sebi jaz ali pa ti.

Mislim, da si si ustvaril malce nerealno sliko o nekaterih tu na forumu. Morda od zunaj zgleda, da smo (govoriš o adminih, a ne?) kaka sekta, zagnani, zaplankani, zaverovani vase, prepotentni, nevarni zblojenci, neprizemljeni itd. Ne rečem, da ni tudi takih. Ampak, o njih soditi, mi ni.

Realnost je taka, da se med seboj spoznavamo, da smo našli nekaj skupnih točk. Kar je meni zanimivo na forumu, je možnost, da povem svoje izkušnje. In če boš prebral kaj, kar napišem, govorim večinoma iz sebe. Všeč mi je, ker sem našla par zelo vrednih ljudi, ki delajo na sebi.
Da delajo na sebi, pa pomeni, da so spoznali, tako kot jaz pred kratkim, da je pomembno za kaj se odločam, vsak trenutek... Kaj je moj namen. Kaj želim doseči. Kaj želim deliti z drugimi.
Vsa modrost je v tem....

Zavedam se, da del moje psihične dinamike izhaja iz strahu, obrambe, kot praviš. Ja, res gre za obrambo. Vendar ne gre za zdrav obrambni mehanizem, temveč gre za obrambo pred svetlobo. Pred bogom, če hočeš.
In smo spet pri egu.
Zame ego je pač glavna preizkušnja. Ker vsak trenutek se lahko, če dopustim, odreagiram iz tega dela.. in tako sem lahko vsak trenutek vedno dlje od svojega jedra, ki je bog.

Praviš, da je zate bog otipljiv. Da ga lahko pocukaš za rokav, ker hodi med ljudmi. To razumem tako.. bog -  skoraj človek.

In ... kar ti lahko rečem glede moje vere... glede mojega vodila... vse, kar iščem, je v meni. Bog je v meni. Svetloba je tu.
Tečaj čudežev mi je blizu. In to so Jezusove besede. Tako, da v tem smislu, mi je Jezus "blizu".
Ampak, sama ga jemljem kot inkarnacijo božje kvalitete... Ljubezni in sočutja... Ampak, bog je veliko več.
Exorcist, prosim, to je moje dojemanje. Ni dojemanje kogarkoli... in niti ne vem, če je kaj podobno temu, kar ostali na forumu čutijo.

Rada bi, da veš, da smo posamezniki tu. Da ni nek konglomerat. Vsaj jaz nisem simpatizer nikakršne skupine.

In se trudim biti ne-ego-istična. Torej, da ne izhajam iz ega. To pa pomeni veliko dela.
To pomeni veliko pozornosti, zavedanja in odgovornosti. In to, ko praviš, da bi komu, ki ima težave, rekla, da si je sam kriv zanje... Hm, ne vem, zakaj tako misliš.

Morda si kaj razumel drugače, kot je bilo rečeno.

Lahko ti pa povem, da sem v triletnem študiju in večletnem ukvarjanju s človeško psiho, ugovotila, da smo izredno kompleksni in da, žal, velikokrat igramo neke igre iz strahu, da bi bili ranjeni. In da te igre so lahko smrtno resne. In obstaja možnost, da teh iger ne igramo več. In v tem je odločitev posameznika, da si življenja ne uničuje več.

Stara sem pa približno deset let več kot ti.
Pa nisem hudobna medicinska sestra...  Wink

Ajdi. Pa oglasi se še kaj

P.
Back to top
 

Naj se zgodi, kar se mora.
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Prilascanje Resnice na Gape forumu?
Reply #39 - 12.08.2003 at 22:46:06
 
t wrote on 12.08.2003 at 21:11:02:
Stvari imajo za vsakogar točno toliko vrednosti, kolikor jim je pripiše. In toliko smisla kolikor ga sam najde.

uživaj!


Ja, OK vidim, da se trudis, vendar mi taki odgovori ne pomagajo naprej, ker so prevec dvoumni in zaviti v  tancico nerazumevanja. Iscem konkretne odgovore, da se rece to pa je tako in tako, zaradi tega in tega....

Recimo jaz tudi lahko citiram Preserna in recem

"Zivljenje jeca, cas nji rabelj hudi, skrb mu je vsakdan pomlajena nevesta".

Zdaj pa imas X interpretacij, to daje poeziji ravno car, ker gre za umetnost , ki temelji na subjektivizmu in custvih, abstrakciji; ampak custva niso prisotna in niti ne morejo biti, ko gre za matematiko in dokaze -  aksiome, tam pa ne mores dati X odgovorov, ker je 1+1 vedno dva.

Jaz hocem AKSIOM, ne razglabljanje o metafiziki in vkljucevanja emocij? Upam, da me razumes, ker mi taki tvoji odgovori zelo malo pomagajo. Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Terrania
5
*****
Offline

Dih brez namena. Sapa
v bogu. Veter.
Posts: 691
Maribor
Gender: female
Re: Prilascanje Resnice na Gape forumu?
Reply #40 - 12.08.2003 at 22:57:22
 
Tak rad mas tega Preserna a? .. pa pravis da obstaja na njega x interpretacij, ti pa poznas sam eno, tisto ki v spremni besedi pise. Veliko stvari ne ves, tud to naprimer, da ni treba vedno vsega razumet. So stvari ki enostavno niso tvoj problem, o kterih ti mogoce mas mnenje ampak to nobenega pretirano ne zanima. Vsi mamo mnenje pa tega ne izpostavljamo na dalec, ker je to nekaj normalnega. Tebi pa se zdi da si toplo vodo odkril. Vsega se ne da naucit iz knjige ves.. Zgolj moje mnenje ob tihem spremljanju debat. Ne rabis se trudit pa odgovarjat.

btw 1 ni vedno enako 1
Back to top
 

It is a mistake to think you can solve any major problems just with potatoes. &&Douglas Adams
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Prilascanje Resnice na Gape forumu?
Reply #41 - 12.08.2003 at 23:24:22
 
Terrania wrote on 12.08.2003 at 22:57:22:
Tak rad mas tega Preserna a? .. pa pravis da obstaja na njega x interpretacij, ti pa poznas sam eno, tisto ki v spremni besedi pise. Veliko stvari ne ves, tud to naprimer, da ni treba vedno vsega razumet. So stvari ki enostavno niso tvoj problem, o kterih ti mogoce mas mnenje ampak to nobenega pretirano ne zanima. Vsi mamo mnenje pa tega ne izpostavljamo na dalec, ker je to nekaj normalnega. Tebi pa se zdi da si toplo vodo odkril. Vsega se ne da naucit iz knjige ves.. Zgolj moje mnenje ob tihem spremljanju debat. Ne rabis se trudit pa odgovarjat.

btw 1 ni vedno enako 1


Aha, Terrania, terain, teren, obmocje, vidim, da si si ze zakolickala svoj prostor (posesivnost - to je moje, to je moj fant, to je moj otrok;D) na Gape forumu, postavila jasne crte in zate je to to, da si nem opazovalec - vojer, OK. Zame pa to ni to, o tem ravno govoris, da smo si razlicni, hvala Bogu. Jaz sem raje dzongler "izzivalec usode", ker tak pac sem.

Se enkrat, Preseren ni nek bizgec, niti nisem uporabljal copy/paste metode, kot ti trdis, ampak svojo globlje osebno cutenje in razumevanje njegovih poeticnih del. Mnogo ljudi ne razume poezije, ker je abstraktna, ne razume slikarstva, ker je abstraktno, zena ne razume moza, ker je abstrakten (pijan) Grin, ne razume Boga, ker ni racionalno, je abstraktno.... Ko pa spoznas abstraktnost/Boga, pa se ti odpere nov svet - portal v onostranstvo. Ljubim besedne igre. Grin Grin

Res je da ne obstaja X mojih interpretacij, a ta je samo moja, ceprav edina in mi je ne more nihce vzeti, ampak imas variacije, ker vsak drugace cuti, dojema svet, ni ga enakega pod horizinton, se enojajcna dvojcka sta si razlicna, torej tudi X razlicnih odtenkov:

http://27544.rapidforum.com/topic=101684472993

PS: Verjetno bi te zanimal en clanek na mojem forumu o posesivnih materah, se je cas, da se spremenis, ha, ha. Grin Sicer vem, da je 1 enako 1, ampak 1+1 pa se kljub temu ostaja 2!  Roll Eyes

Terrania mislim, da me ne poznas, ko me bos spoznala, bos spoznala abstraktnost - BOGA.  Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Prilascanje Resnice na Gape forumu?
Reply #42 - 13.08.2003 at 00:27:44
 
Quote:
Terrania mislim, da me ne poznas, ko me bos spoznala, bos spoznala abstraktnost - BOGA.  


Dokaj samozavestna in visoka samoocena.  Wink Grin
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: Prilascanje Resnice na Gape forumu?
Reply #43 - 13.08.2003 at 09:06:46
 
hm, kaj naj rečem exorcist, najprej lepo, da si končno naredil korak v smeri tega kar hočeš dobit od nas.

ok, praviš, da bi rad, da ti damo odrešenje ane?

Kaj me moti pri vas, ne ponujate odresenja in ste prevec vdani v usodo,  kaj si naj misli clovek, ki je zbolel za rakom, vi pa mu recete, da si je sam kriv? To ga se bolj psihicno podre in prispeva k hitrejsemu napredovanju bolezni.

mi ne ponujamo odrešenja to je res, zakaj bi ga? moje osnovno vodilo je to da damo znanje vsem, da bodo sami lahko prišli do tja kjer smo prišli mi oz drugi, če bodo to želeli. torej znaj sam sebe uredit in uredit stvari s svetom.

ok, sem ti reku že enkrat, stvar je enostavna na zemlji se učimo(reciva temu bolj spominjamo) ane? ampak vseen. pol iz tega izhajajva, da smo se odločil kaj bomo na zemlji počel preden smo prišli sem dol ane? se pravi zakaj si bil poslan, kaj je tovej psolantvo in zakaj si bil poklican ane?

ok, če greva iz tega pol pomeni, da največ kar lahko je to da se držiš svoje potke(to je delovanje) in da dovoliš vesolju da on naredi svoj del potke proti tebi (temu pravjo tudi nedelovanje oz prepuščanje), oba dela sta del celote.

ok, zdej če deluješ in blodiš pol vesolje čaka da prideš k sebi da urediš svoje poslanstvo, da on lahko uredi stvari ki jih je obljubil se spomniš(sem rekel življenje je spominjanje) ok, naključja pa to ane, razumeš?

ok, če torej mal fališ v situaciji kjer je čas da greš naprej, dobiš novo situacijo ki ni nujno da je lažja od te, je pa drugačna zato da bi dojel če nisi iz tega vsaj iz drugega zornega kota, e pol vidiš folk ki je not sploh ne dojame, da se mu je to zgodil in ko pride druga situacija ne poveže to s prvo, ampak se ukavarja z drugo in ker še vedno ponavadi ne dojame saj je druga tolk drugačna dobi tretjo... dokler ne uleti ena kjer zih dojameš, to je sistem krogov in v katerem si se tud ti nahaju k si blodu po forumu, iz enega v drug topic si blodu pa nisi dojel, sem ti spisu, zdej pišeš drugač iskreno maš željo, šele sedaj prihajaš k seb upam, da te majhni odmiki ostalih ne bodo stet zagrabl(upam da zdej veš zakaj so). kako stvari delujejo po e downih sem tud spisu, kdaj veš da si falil in kako ven.

ti dodajam še to, da imaš prostor in prosto kjer se lahko giblješ in kakor hočeš pa ne dobiš težke situacije, če res ne dojameš dobiš težjo situacijo sam moraš kr dost mem udart...

ven greš lahko iz vsake situacije s tem da jo dojameš, lahko dojameš 1 lahko 22 nima veze, tvoje trenutek je tako majhen da to ne vpliva tolk. Je pa tko maš svobodno voljo navsezadnje in sam odločaš kdaj bo uredi stvari.
modreci se temu zanjo izgont tako da vn naprej dojamejo situacijo in v pravem trenutku naredijo prave stavri na pravi način, sem ti tud spisu že prej ane?

ok, takrat lahko stvari urediš in uredijo s v 1s(to teorija 1s sam če jo razumeš) lahko urediš vse kar maš takoj. ni treba čakat. e če znaš ven si lahko tud takoj zdrav, cele bolezni folk v trenutku pozdrav, odvisnoti od česar koli se zgubijo. torej ni vdajanje v usodo ane.

zdej pa naprej, pomoje tebe pojmi sesuvajo kot sem tud že reku, v bistvu nimaš čist jasnega kaj sploh hočeš in kaj kaj predstavlja, pol ja mal težje da dobiš od nas to, ker full porabmo da razložimo stvari, ki niso točno to kar bi rad in se lahko zapelteš, če igraš na nepravi način(in ti ker tega nisi vedu si se zapeltal pogosto) pol rabiš dolg da urediš še dlje da spet lahko dobiš po kar si prišel sem, skori tolk si falil da ti kmal ne bi dal nič več in bi šel drugam če ne bi zdej zares začel pisat.

zato poskusi natančno vprašat, vpraši sebe po kaj sem jaz sem prišel in pol spiši, pust ostalo in bo lažje, ne boš rabil odrešenja ker sploh ne boš falil ampak boš dobil takoj pravi odgovor in boš lahko takoj nadaljeval pot.

ok zdej pa bistvo, da vse to lahko urejaš in se gibješ po tem je pomembno da veš kaj je tvoje poslanstvo za kaj si prišel sem? če veš to ni nobenega odrešenja ker si prišel sme dol narest točno to kar rabi tvoja duša oz vesolje da si izkuša in je prav da si tu in živiš to. te vse podpira v tem. ko zapustiš zemljo jo zapustiš spokojno ker si naredil svojo pot in dovolil vesolju da naredi svoj del poti. to ni usoda, to je izpolnitev tega, ni ti usojeno izbral si, namen je to v polni meri biti, zakaj situacje ki te opomnijo ali s v tem ali na pa tudi veš...

zdej pa kar se tiče zakaj se gre sistemov in softwerov, da lahko na dobri strani delaš oz vsporedno delaš tega še ne učimo, je pa gor osnova napisana(del predamo skoz delavnico uresniči srčne želje, mal od tega lahko na namerah najdeš, a res tist osnovno in bistveno o tem več drugo leto), učimo pa to kako odkriješ svoje poslanstvo, smisel življenja in kako ga v polni meri živiš, samo to učimo in dopolnjujemo in smo. ostalo še ne in če te to ne zadovolji boš moral drugam al pa sam odkrit in pol poskusi dat naprej.

aha da ne bo pomote tega ne uči ustvarjalna skupina sonce(oz. ta ma namere na forumu) s katero delamo forum in pozitivek ...
to dela skupina LUKa
več na http://www.svetduhovnosti.org projekt LUKa

bom reku jaz mam mal specifičen pogled na stavri, ki jih od malega raziskujem in katere so vsem skupne, gre pa za okolja in osnovo stabilnih odprtih sistemov(forum je eden izmed teh produkotov, seveda sem tu samo en del, kot ostali).

sem snovalec in ustvarjam take stvari, da ljudje lahko sami delajo v njih, kot pač želijo in kot jih vodi njihova pot, open source je ena izmed teh stvari, zato se in se ne razlikuje naš pogled od ver in filozofij, kar se ti pa tud že spisal, ane...
Back to top
 
 
IP Logged
 
aryan
Ex Member




Re: Prilascanje Resnice na Gape forumu?
Reply #44 - 13.08.2003 at 09:17:23
 
A., velikrat sm opazu, da govoris o nekaksnih "poslanstvih". dej prosim nastej par primerov takega "poslanstva", da vem priblizn kaj s tem mislis.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5