Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 
(Read 18982 times)
Valentinaa
5
*****
Offline

V iskanju svojega ORIGINALA.

Posts: 1101

Gender: female
Re: KONTRACEPCIJA...
Reply #30 - 23.10.2003 at 12:43:21
 

Exo gotovo še ni probal tistega z okusom po čokoladi.  Wink

Back to top
 

Bog ni maščevalen in ne kaznuje.
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: KONTRACEPCIJA...
Reply #31 - 23.10.2003 at 19:55:44
 
m wrote on 23.10.2003 at 12:40:52:
Shocked
kak te ti to veš?  Grin



Pridi do mene ti pokažem, če si nejeverni Tomaž?
Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: KONTRACEPCIJA...
Reply #32 - 23.10.2003 at 19:59:27
 
Valentinaa wrote on 23.10.2003 at 12:43:21:
Exo gotovo še ni probal tistega z okusom po čokoladi.  Wink



Ja, sodomija mi ne ustreza najbolj, ni moj "fah". Zanimivo, se pravi, da imaš rada čokolado? Le glej, da je preveč ne poješ, lahko dobiš prebavne motnje, sploh pa, če imaš diarejo, ni higiensko najbolj priporočjivo....

Dober tek!
Back to top
 
 
IP Logged
 
Jakob_Ostrjan
4
****
Offline

Samo srce
Posts: 471
Kranj
Gender: male
Re: KONTRACEPCIJA...
Reply #33 - 24.10.2003 at 11:33:19
 
Exo, pa ti si novodobni Leonardo da Vinci!

Na vse se spoznaš...
Back to top
 

PA BOHLONEJ, K' STE TOLE BRAL...
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: KONTRACEPCIJA...
Reply #34 - 24.10.2003 at 11:38:05
 
exorcist wrote on 23.10.2003 at 19:55:44:
Pridi do mene ti pokažem, če si nejeverni Tomaž?
Wink



nejeverni Tomaž?
spet te nič ne štekam  Tongue

torej še enkrat: kak TI veš, da za ŽENSKO razlika ni občutna?
jaz sem ženska, pa se mi zdi razlika bistvena  Roll Eyes

seveda pa se lahko odgovoru spet izogneš Wink
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: KONTRACEPCIJA...
Reply #35 - 24.10.2003 at 13:18:56
 
m wrote on 24.10.2003 at 11:38:05:
nejeverni Tomaž?
spet te nič ne štekam  Tongue

torej še enkrat: kak TI veš, da za ŽENSKO razlika ni občutna?
jaz sem ženska, pa se mi zdi razlika bistvena  Roll Eyes

seveda pa se lahko odgovoru spet izogneš Wink


nejeverni Tomaž = dvomljivec, skeptik

Se pravi, na nek način sem te izzval, da se izkustveno, v praksi prepričaš o mojih kvalitetah, v katere dvomiš in za katere meniš oziroma namiguješ, da so vprašljive? Je pa res, da se Exorcist nekoliko bolj boji žensk kot pa samega hudiča, čeprav ni bistvenih razlik med njima! (to sem zopet prebral iz časopisa oziroma mi včasih domišljija ponagaja, de me ne boš zopet držala za besedo). Grin



Ne vem od kod ti ideja, da bi se odgovoru izognil, tak korenjak kot sem jaz, ga niti lepa ženska ne vrže iz tira, saj se nimam česa bati, niti ničesar ne skrivam? Lahko ti samo nekaj pokažem in te prestrašim, he, he...  

PS: Ne boj se male puškice, Marjana! Pa ne pozabi, da tiha voda brege gloda!  

Wink

Back to top
 
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: KONTRACEPCIJA...
Reply #36 - 24.10.2003 at 13:38:36
 

daj, ko mam ravno čas  Grin


exorcist wrote on 24.10.2003 at 13:18:56:
Se pravi, na nek način sem te izzval, da se izkustveno, v praksi prepričaš o mojih kvalitetah, v katere dvomiš in za katere meniš oziroma namiguješ, da so vprašljive?



o katerih kvalitetah pravzaprav govoriš?

če malo pošpekuliram (še vedno smo pri tem, kako veš, da za žensko ni občutne razlike med seksom s kondomom in brez), za izhodišče vzamem tvojo ne-vero v reinkarnacijo (ki bi ti potencialno dala to vedeti iz lastne izkušnje) - pridem do sklepa, da se pri taki izjavi zanašaš na svojo zmožnost vživljanja v žensko in njene občutke.

ki je, kar se mene tiče, popolnoma odpovedala Wink


Quote:
Ne vem od kod ti ideja, da bi se odgovoru izognil,


kdaj ga pa imaš, v svojem planerju, zapisanega za na plano dat?  Roll Eyes
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
Lance
Ex Member




Re: KONTRACEPCIJA...
Reply #37 - 24.10.2003 at 14:00:11
 
exorcist wrote on 24.10.2003 at 13:18:56:
Se pravi, na nek način sem te izzval, da se izkustveno, v praksi prepričaš o mojih kvalitetah, v katere dvomiš in za katere meniš oziroma namiguješ, da so vprašljive?


Lahko ti samo nekaj pokažem in te prestrašim, he, he...  

PS: Ne boj se male puškice, Marjana!

Wink



Marjana, mislim, da ti Exo želi povedati preprosto in nazorno.  Grin

Mislim, da ne rabiš iskati globljega pomena in povezave z reinkarnacijo in vživljanja v žensko dušo.  Grin

Razmišljaj po moško: enostavno in direktno, in boš vedela, kaj ti hoče povedati.  Wink Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: KONTRACEPCIJA...
Reply #38 - 24.10.2003 at 14:38:58
 

Lance, meni se pa zdi, da je Exo spet poskušal speljat pogovor drugam, ker ni imel pametnega odgovora.  Roll Eyes Wink
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: KONTRACEPCIJA...
Reply #39 - 24.10.2003 at 14:48:42
 
Quote:
o katerih kvalitetah pravzaprav govoriš?


Od mojih duhovnih vrlinah je govor, seveda. Ne vem, kaj imaš ti v mislih? Zgleda, da imaš težave s koncentracijo in ti misli begajo, nekaj ti manjka, nekak nesproščeno, zategnjeno deluješ, blokade? Le kaj bi to bilo, kaj te muči deklica? Exorcistu se lahko zaupaš, le bolj po tihem govori, da te še drugi ne bodo slišali, enako kot pri spovedi? Že vem, kaj ti manjka, čakaj, da iz žepa izvlečem sladkorček, da ti dvigne glukozno raven v krvi, le pohrustat ga ne ali celega požrt, ampak  moraš ga počasi lizat, prepričan sem, da veš kako to gre... Počutila se boš dosti bolje, verjemi mi, samo vpit ne tako, kot si na pikniku! Relaksacija 100 %

Quote:
če malo pošpekuliram (še vedno smo pri tem, kako veš, da za žensko ni občutne razlike med seksom s kondomom in brez),


Ja, res ne morem vedeti, kakšen je občutek, ker sem moški, niti nisem nikdar imel kakih transeksualnih teženj, da bi si spremenil spol in se znašel v koži ženske ali pa da bi bil vsaj malo "toplovodarski" tip, čeprav tadruga odprtina zate verjetno ne šteje, pol bi ti res lahko povedal iz svojih lastnih izkušenj, kaj je bolje. Bil je blef, dobila si me, razgalila, pribila na križ, sedaj me je sram; kje je kaka forumašica, da se ji skrijem pod krilo in mi gre s prsti skozi žametne lase ter me potolaži... Ego skušnjave, saj veš: "Sam ne znam, bi pa druge učil!"

Quote:
za izhodišče vzamem tvojo ne-vero v reinkarnacijo (ki bi ti potencialno dala to vedeti iz lastne izkušnje) - pridem do sklepa, da se pri taki izjavi zanašaš na svojo zmožnost vživljanja v žensko in njene občutke.


Reinkarnacija je lahko zelo zamotana stvar, marsikoga zavede, ki ji slepo verjame. Ja, poznamo več vrst vživljanja, to je samo ena oblika, ki sem jo omenil, bolj teorija, če ne veš kako je v praksi, ti lahko brez problemov demonstriram, še zaračunal ti ne bom nič, za prvič ti naj bo, ker se poznava, ha, ha... Grin

Quote:
kdaj ga pa imaš, v svojem planerju, zapisanega za na plano dat?  


Večkrat dnevno ga dam na plano dam, drugače bi mi mehur počil in bi se mi sečnina razlila po črevesju, je lahko zelo neprijeten in moteč občutek. Ja vidim, da si biologijo prešpricala, ali pa ne poznaš dovolj anatomije moškega in se po krivem razglašaš za expertko picoloških znanosti? No, saj ne dvomim v tvoje sposobnosti...

EJ MARJANA, pri kontracepciji smo, le kam si zaplula, da ne boš zadela ob Exorcista, pardon, ob čeri, se lahko raztreščiš!
Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: KONTRACEPCIJA...
Reply #40 - 24.10.2003 at 14:55:48
 
Quote:
Marjana, mislim, da ti Exo želi povedati preprosto in nazorno.  Grin

Mislim, da ne rabiš iskati globljega pomena in povezave z reinkarnacijo in vživljanja v žensko dušo.  Grin

Razmišljaj po moško: enostavno in direktno, in boš vedela, kaj ti hoče povedati.  Wink Grin


Jao, kaj bi s tak starimi, pardon, starejšimi od mene, se lahko zaskalim, saj veš, da so žilave. Po drugi strani pa iz stare kvoklje je baje dobra župa, verjetno mi ne bi zaškodla, če bi degustiral kakšnega žmaha je, holesterola še nimam; poskusiti ni greh, pravijo...
Bojim se le, da bi jo moral po žlički srkat, da se ne bi v jezik opekel, če je vroča, pardon prevroča Marjana, mislim župa, eh kaj mi sedaj hodi tale Marjana nekaj po glavi, mislil sem na govejo juho, pa rezance...  Grin;D
Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Valentinaa
5
*****
Offline

V iskanju svojega ORIGINALA.

Posts: 1101

Gender: female
Re: KONTRACEPCIJA...
Reply #41 - 24.10.2003 at 16:29:20
 
Torej, po dolgih in žolčnih debatah je izpod Exotovih prstov privrela resnica in bistvo njegovih nevroz:


exorcist wrote on 24.10.2003 at 13:18:56:
Je pa res, da se Exorcist nekoliko bolj boji žensk kot pa samega hudiča



Back to top
 

Bog ni maščevalen in ne kaznuje.
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: KONTRACEPCIJA...
Reply #42 - 24.10.2003 at 17:11:26
 
Valentinaa wrote on 24.10.2003 at 16:29:20:
Torej, po dolgih in žolčnih debatah je izpod Exotovih prstov privrela resnica in bistvo njegovih nevroz:






Pa si 100% prepričana, da poznaš Resnico, kajti Resnica je Bog. Kdor pa trdi, da pozna Resnico, je ali lažnivec ali pa sam Božji sin? Inkarnacije Boga pa so bile bolj redke v zgodovini človeštva (Jezus, Buda...), torej si lažnivec?  Grin

Back to top
 
 
IP Logged
 
Valentinaa
5
*****
Offline

V iskanju svojega ORIGINALA.

Posts: 1101

Gender: female
Re: KONTRACEPCIJA...
Reply #43 - 27.10.2003 at 07:55:54
 
Jaz lažem toliko, kot ti! Zase sem pa itak bog in batina.



Back to top
 

Bog ni maščevalen in ne kaznuje.
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: KONTRACEPCIJA...
Reply #44 - 27.10.2003 at 09:15:54
 
Valentinaa wrote on 27.10.2003 at 07:55:54:
Jaz lažem toliko, kot ti! Zase sem pa itak bog in batina.



Aja, ti la lažeš samo zase, ohranjaš monopol nad laganjem, razumem?  Grin

Pa pazi, da te ne bo bogec z leskovo batino *kaštigal". Ta je zelo trda, a hkrati upogljiva in ne vda se tako zlahka.

Prleški slovar:
*kaštigal = kaznoval

Wink

Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4