Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 
(Read 19127 times)
Valentinaa
5
*****
Offline

V iskanju svojega ORIGINALA.

Posts: 1101

Gender: female
Re: KONTRACEPCIJA...
Reply #15 - 21.10.2003 at 17:50:33
 

Stojči, potem pa reci, da je plivadon v kombinaciji s stolom najmanj škodljiva in najzanesljivejša kontracepcija. Da ne bo zavajanja.  Wink

Back to top
 

Bog ni maščevalen in ne kaznuje.
 
IP Logged
 
DylanDog
5
*****
Offline


Posts: 791
somewhere in space..
Gender: male
Re: KONTRACEPCIJA...
Reply #16 - 21.10.2003 at 18:07:34
 
veronika wrote on 21.10.2003 at 17:50:17:
ps to je moj 1000 post  Grin


...
Back to top
 

Think P O S I T I V E
WWW WWW  
IP Logged
 
veronika
5
*****
Offline

angeli letijo zato, ker
se ne jemlejo resno
Posts: 1502

Gender: female
Re: KONTRACEPCIJA...
Reply #17 - 21.10.2003 at 18:18:27
 
saj me boš kmal dohitev,  Wink hvala pa vseen
Back to top
 

Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.
 
IP Logged
 
Terrania
5
*****
Offline

Dih brez namena. Sapa
v bogu. Veter.
Posts: 691
Maribor
Gender: female
Re: KONTRACEPCIJA...
Reply #18 - 21.10.2003 at 18:26:04
 
picola naravna gnila japka je vsaj za snops dobra, al pa ce drugega ne za svinjam dat. Malo manj gnila japka polna kemikalij pa se za to ni priporocljiva.

Razen ce hoces da snops ornk buta.  Grin
Back to top
 

It is a mistake to think you can solve any major problems just with potatoes. &&Douglas Adams
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: KONTRACEPCIJA...
Reply #19 - 21.10.2003 at 18:31:25
 
stoychi wrote on 21.10.2003 at 15:36:09:
Smiley
v glavnem je vsaka kemija za hormonsko ravnotežje škodljiva in tudi kriva za prenekere zdravstvene ženske težave, kot celo rak na dojki,
najboljše je glede tega, da takrat, ko te prime da bi, sedeš na stol, pa trdno držiš plivadon tabletko med koleni, to baje najbolj pomaga in je še najbolj zdravo od vsega . Grin


Točno tako, to kar si povedal Stojchy, sem imel že na jeziku. Vsaka kemija je škodljiva, ki lahko posledično vpliva na zdravje žensk. Kaj pa je slabega na kondomu, za žensko to itak ne naredi kaj preveč občutne razlike.
Back to top
 
 
IP Logged
 
stoychi
5
*****
Offline

Osmisli življenje s tem,
kar od sebe daš
Posts: 1616
Postojna
Re: KONTRACEPCIJA...
Reply #20 - 21.10.2003 at 18:38:58
 
Smiley
kondom je sicer dobra stvar, dokler ne opaziš, da si ga že pred kake pol ure nekje v notranjosti izgubil Grin
drugače pa za pretok notranje energije, za kar v bistvu pri ljubljenju gre, je tudi kondom ena ovira. Wink
sicer pa ljudje, delajte raje otroke, slovencev je itak glede na teritorij, še velik premal Grin
Back to top
 

Dih ti je dan, dih ti je svet,&&spoznaj ta sveti kraj, &&preden ti bo vzet.&&Le kdor zadiha iz srca,&&njega blaženost spozna. Smiley
 
IP Logged
 
veronika
5
*****
Offline

angeli letijo zato, ker
se ne jemlejo resno
Posts: 1502

Gender: female
Re: KONTRACEPCIJA...
Reply #21 - 21.10.2003 at 18:42:42
 
stoychi wrote on 21.10.2003 at 18:38:58:
Smiley
kondom je sicer dobra stvar, dokler ne opaziš, da si ga že pred kake pol ure nekje v notranjosti izgubil Grin
sicer pa ljudje, delajte raje otroke, slovencev je itak glede na teritorij, še velik premal Grin

Grin

pa ti, si za katerega že pskrbel?

to je bilo verjetno med tem, ko si opazil, da ga nimaš več - kondom namreč
Back to top
 

Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.
 
IP Logged
 
stoychi
5
*****
Offline

Osmisli življenje s tem,
kar od sebe daš
Posts: 1616
Postojna
Re: KONTRACEPCIJA...
Reply #22 - 21.10.2003 at 18:49:42
 
Smiley
neki mi je ratal, čeprav moram priznati, da sem se v življenju v glavnem hudo trudil, da mi ne bi Grin
no zdaj mi ni žal, ni ga lepšega, kot zdrav srečen otrok Wink
Back to top
 

Dih ti je dan, dih ti je svet,&&spoznaj ta sveti kraj, &&preden ti bo vzet.&&Le kdor zadiha iz srca,&&njega blaženost spozna. Smiley
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: KONTRACEPCIJA...
Reply #23 - 21.10.2003 at 18:49:45
 
stoychi wrote on 21.10.2003 at 18:38:58:
Smiley
kondom je sicer dobra stvar, dokler ne opaziš, da si ga že pred kake pol ure nekje v notranjosti izgubil Grin
drugače pa za pretok notranje energije, za kar v bistvu pri ljubljenju gre, je tudi kondom ena ovira. Wink
sicer pa ljudje, delajte raje otroke, slovencev je itak glede na teritorij, še velik premal Grin


Nataliteta Slovencev pada, tukaj pa govorijo o kontracepciji. Mater ženske, zaradi vas bomo izumrli! Vas pa bi trebalo našibat z leskovo šibo po goli riti, da bi vam kaj zaleglo...  Grin

Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Valentinaa
5
*****
Offline

V iskanju svojega ORIGINALA.

Posts: 1101

Gender: female
Re: KONTRACEPCIJA...
Reply #24 - 21.10.2003 at 19:06:20
 
Exo, Slovenci bomo eventuelno izumrli zaradi takih kot si ti, ki se še lotil nisi delat otroke, kaj šele da bi kakšnega na svet spravil. Leskovo šibo zate, Exo.

Jaz sem za kontracepcijo, in nisem tovarna za delat otroke za državo Slovenijo.

Back to top
 

Bog ni maščevalen in ne kaznuje.
 
IP Logged
 
Amstel
5
p
*****
Offline


Posts: 2844

Gender: female
Re: KONTRACEPCIJA...
Reply #25 - 21.10.2003 at 19:25:08
 
stoychi wrote on 21.10.2003 at 15:36:09:
Smiley
v glavnem je vsaka kemija za hormonsko ravnotežje škodljiva


Marsikatera ženska je precej hvaležna kemiji, da jim uravnava hormone, ker bi drugače bile pravi zombiji (mena).

Bi bilo pa fajn vedeti, če obstaja kaj homeopatskega ... pri uravnavanju hormonov, ali celo pri zaščiti.
Vem, da obstaja recimo serotonin. In če sklepam, da pri homeopatskih zdravilih uporabljajo tudi tkiva in razne izločke... so morda iznašli tudi kontracepcijo.
Back to top
 

Naj se zgodi, kar se mora.
 
IP Logged
 
Valentinaa
5
*****
Offline

V iskanju svojega ORIGINALA.

Posts: 1101

Gender: female
Re: KONTRACEPCIJA...
Reply #26 - 21.10.2003 at 20:11:10
 
Kontracepcijo uporabljajo tudi ljudstva, ki še živijo v sožitju z naravo, samo da pač ne v obliki tabletk, ampak uživajo določena zelišča (naprimer Aboridžini), kemija je pa ponavadi podobna, samo da je ena umetno pridelana, druga pa naravna. Torej, kontracepcija in načrtovanje družine sploh ni tako nova stvar, ali celo pogruntavščina izrojene sodobne civilizacije, temelječe na kemiji in farmaciji.

Back to top
 

Bog ni maščevalen in ne kaznuje.
 
IP Logged
 
lola
5
*****
Offline


Posts: 1056
Maribor
Gender: female
Re: KONTRACEPCIJA...
Reply #27 - 22.10.2003 at 08:58:50
 
Jaz sem za to, da moški poskrbi za kontracepcijo.

Moje izkušnje z materničnim vložkom in tabletami so slabe, zato naj se moški ukvarja z zaščito.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Jakob_Ostrjan
4
****
Offline

Samo srce
Posts: 471
Kranj
Gender: male
Re: KONTRACEPCIJA...
Reply #28 - 23.10.2003 at 12:37:54
 
Najboljša naravna kontracepcija je nega seksualne energije do te mere, da moški ne ejakulira, ženska pa nima več mentruacije. Več o tem si lahko preberete v knjigah Mantak Chie.

Gre za transformacijo, ne pa za zatiranje, tako da ne bo kdo napačno razumel zadeve.

Vse ostalo je nadomestek, kondom je še najmanj škodljiv, zato ga tudi midva uporabljava.

Kar se pa rojstev in Slovencev tiče: če imate res tako radi otroke, potem se ukvarjajte s sirotami, ki jih je cel svet poln, ne pa da bi morali delati nove zato, da ne bi izumrli! Na planetu je ljudi preveč!

Ljudje smo in nič drugega!

Slovence, Bosance, bele, črne, katolike, muslimane in vsa ostala sranja si pa v rit vtaknite! Tja tudi spadajo!
Back to top
 

PA BOHLONEJ, K' STE TOLE BRAL...
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: KONTRACEPCIJA...
Reply #29 - 23.10.2003 at 12:40:52
 
exorcist wrote on 21.10.2003 at 18:31:25:
Kaj pa je slabega na kondomu, za žensko to itak ne naredi kaj preveč občutne razlike.


Shocked
kak te ti to veš?  Grin
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4