Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 3927 times)
Estera
Guest




Novost
15.09.2003 at 20:03:17
 
Novi forum na naslovu

http://mustangbijeli.proboards18.com

Cool.   Cheesy Cheesy Cheesy
Back to top
 
 
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: Novost
Reply #1 - 19.09.2003 at 13:32:48
 
upam, da boste tudi na vašem forumu naredili reklamo za nas.

hvala

Back to top
 
 
IP Logged
 
supermen
Guest




Re: Novost
Reply #2 - 08.10.2003 at 07:47:07
 
Mozno tudi to, bom predlagal, da se naredi hitra povezava na vas forum.

Seveda ste pa vsi prisrcno vabljeni na kaksno debato.
Forum je prenovljen.

LP  Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: Novost
Reply #3 - 10.10.2003 at 06:58:06
 
hvala če boste  Wink

zdej bom prestavu v razno  Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
titud
5
p
*****
Offline

Zaznavanje mističnega
je vir vsake prave znanosti.

Posts: 6736
Markomur
Gender: male
Re: Novost
Reply #4 - 10.10.2003 at 08:26:31
 
Jebeno je vnaprej nastavt teme debat, pol pa čakat al pa vabit, da kdo pride. Po moje privablja vzdušje, vzdušje pa je precej spontana zadeva, ki nastne iz  pisane mešanice psihičnih vložkov folka, ki ima  med sabo vsaj elementarno zaupanje. Se ga ne da zapovedat pa umetno ustvarit.

Men se forum, na katerga vabte, zdi mal prozorna kopija forme tegala foruma, zato boste tle po moje težko najdl folk, ki bi se pripravljen še na vašmu razdajat. Če vam pa vzporedno rata forum oživet, pa vsak čast vam, pol  je očitno res prhaja cajt, v katermu folk ozavešča, da je naš  svet utemljen na Besedi.
Back to top
 
 
IP Logged
 
LittleStar
Guest




Re: Novost
Reply #5 - 10.10.2003 at 09:37:51
 
titud wrote on 10.10.2003 at 08:26:31:
Men se forum, na katerga vabte, zdi mal prozorna kopija forme tegala foruma, zato boste tle po moje težko najdl folk, ki bi se pripravljen še na vašmu razdajat.


Men je omenjen forum zelo všeč, ne zdi se mi sploh kopija - nasprotno - prav čutim svežino, čeprav so to so pač tematike, katerih danes ozaveščujoč človek ne more in sme spregledati. Je pa res že tega veliko povedanega, ampak ta dva modela se mi zdita zanimiva, mislita s svojo glavo; skratka želim jima, da bi tole zaživelo, kot si želita.
Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
kreden.
Guest




Re: Novost
Reply #6 - 01.11.2003 at 00:20:25
 
Quote:
Men je omenjen forum zelo všeč, ne zdi se mi sploh kopija - nasprotno - prav čutim svežino, čeprav so to so pač tematike, katerih danes ozaveščujoč človek ne more in sme spregledati. Je pa res že tega veliko povedanega, ampak ta dva modela se mi zdita zanimiva, mislita s svojo glavo; skratka želim jima, da bi tole zaživelo, kot si želita.
Smiley


Hvala, ker tam sem tudi jaz.
Men je tud všeč.
Back to top
 
 
IP Logged
 
LittleStar
Guest




Re: Novost
Reply #7 - 03.11.2003 at 15:56:04
 
Quote:
Hvala, ker tam sem tudi jaz.
Men je tud všeč.


Ojej, kreden, morm kr pojest svojo besedo o tem, da ne vidim kopiranja na omenjem forumu. Sm šla malo pogledat, in na kaj naletim? Na dobesedno prepisane stavke iz topicov, ki sem jih tud sama odprla Shocked.  Res hecno... No, lahko bi bila polaskana, pa nekako nisem...

Ajd, drži se!




Back to top
 
 
IP Logged
 
stoychi
5
*****
Offline

Osmisli življenje s tem,
kar od sebe daš
Posts: 1616
Postojna
Re: Novost
Reply #8 - 03.11.2003 at 21:42:48
 
Smiley
dragi kreden, Smiley
če ti je kaj mojih misli, ali pesmi tu všeč, jih mirno lahko prekopiraš na vaš forum, samo spodaj napiši, da je to napisal stojan svet, da se mi ne bo zgodilo tako kot enkrat ko sem v mail box dobil modre misli nekega neznanega avtorja in potem videl, da so to pravzaprav dobesedno moje misli. Wink
Back to top
 

Dih ti je dan, dih ti je svet,&&spoznaj ta sveti kraj, &&preden ti bo vzet.&&Le kdor zadiha iz srca,&&njega blaženost spozna. Smiley
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1