Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 
(Read 19631 times)
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: Mrk
Reply #15 - 03.11.2003 at 12:28:10
 
http://www.gape.org/geeklog/public_html/article.php?story=20031029090244638

Najpomembnejši astronomski dogodek v našem življenju
HARMONSKA KONKORDANCA 8-9 novemer 2003


Zapis, ki ga prebirate je tako duhovne kot znastvene narave. Dejstvo je, da tako kot je sedaj človeštvo duhovno prebujeno, ni bilo še nikdar. Prav tako smo dnevno priča novim zanastvenim odkritjem, ki so posledica višjega zavedanja in s tem prepoznavanja resničnega življenja na Zemlji.

V človeški zgodovini lahko naštejemo kar nekaj avatarjev in prebujenih mojstrov kot so Rama, Krišna, Buda in Abraham, Mojzes, Mohamed ter Lao-cu, Konfucij in Jezus, Marija. Če danes beremo njihova sporočila vidimo, da so univerzalne narave, a dejanska pojasnila vedno odslikavajo duh časa in zavest človeštva v trenutku, ko so bila zapisana.
Na podlagi sporočil, ki prihajajo iz različnih virov (kot npr Kryon, Metatron, Mihael, Ramtha, Solara, Ptah, St. Germain, Tobija in drugi) se je v zadnjem desetletju oblikovala
filozofija nove dobe - NOVE ENERGIJE.

več v pozitivkah
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Mrk
Reply #16 - 06.11.2003 at 12:21:53
 
Popolni lunin mrk 9. novembra
bo viden tudi v Sloveniji

Ste zadnje dni morda kaj razdrazljivi? Celo prepirljivi? Ali pa kar naenkrat vidite vse crno okoli sebe? Morda kar naenkrat cutite velik pritisk... prevelik... Ja, tako vpliva lunin mrk na clovekovo razpolozenje. In to ze dneve vnaprej...

Zato tudi posiljava tako kmalu se eno obvestilo - v noci s sobote na nedeljo (9.november) bo namrec pri nas viden popoln Lunin mrk (ce bo vreme pravo, seveda). Zato ne more nic skoditi, ce si preberete vec o mrkih - kaj so in kako vplivajo na nase razpolozenje. Morda se tako izognete nepotrebnim prepirom, stresnim situacijam ali kaksnim nepremisljenim korakom. Preberete si lahko tudi Marsino napoved za to obdobje.

Lunin mrk bo mozno opazovati kar 6 ur - od 23:15 do 5:22. Popoln mrk bo trajal celih 24 minut, z vrhom ob 2:18. Morda je se najbolj primerno, da za vikend odidete na kratek oddih in si ogledate ta redek dogodek Wink

Obiscite spodnje linke in preberite vec...

Marsa & Mitja
Lunin net


http://novice.lunin.net/templates/napovednik.asp?articleid=750&zoneid=4

napoved za ta teden
http://www.astrologija.org/napoved2003/napoved.php?t=45

napoved za november
http://www.astrologija.org/2003/napoved.php?m=11

mrki
http://www.astrologija.org/vplivlune/mrki.php
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
Valentinaa
5
*****
Offline

V iskanju svojega ORIGINALA.

Posts: 1101

Gender: female
Re: Mrk
Reply #17 - 07.11.2003 at 10:27:38
 
Quote:
Ste zadnje dni morda kaj razdrazljivi? Celo prepirljivi? Ali pa kar naenkrat vidite vse crno okoli sebe? Morda kar naenkrat cutite velik pritisk... prevelik... Ja, tako vpliva lunin mrk na clovekovo razpolozenje. In to ze dneve vnaprej...  

...Morda se tako izognete nepotrebnim prepirom, stresnim situacijam ali kaksnim nepremisljenim korakom.
...
Marsa & Mitja
Lunin net  


Še dobro, da je mrk vsega kriv, sem že mislila, da je z mano nekaj narobe, ker tako zoprna, kot sem zdaj, še nisem bila v svojem življenju. Bedno.

Nameravam biti manj zoprna in zatežena...

Back to top
 

Bog ni maščevalen in ne kaznuje.
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Mrk
Reply #18 - 07.11.2003 at 11:59:26
 
no ja ... ni to glih samo mrk ... blj je concordance full enih planetov glih okrog tega mrka enkrat ... to nas seka zdele kt otroke ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
1723
3
***
Offline


Posts: 163
zemlja
Gender: male
Re: Mrk
Reply #19 - 08.11.2003 at 17:48:26
 
neverjetna scena,

učeri zvečer sem čutil neverjetno energijo, pa nisem meu pojma kaj dogaja. Sm si reku, da hočm odgovor in probu poslat ljubezen vse naokol. In pol mi en kolega reče, da je pa mrk jutr in pridm sm in preberem to  Shocked Shocked

neverjetno, grem na pozitivke in vidm,da je Festival Radosti življenja dons in mi je še bl hudo pol pa flash  Cry 10000  Cry in zdej ne vem kaj nej nardim, ne bi pa bil kr doma, če je res eden najpomembnejših astronomskih dogodkov v našem življenju  ???  ???
Back to top
 
 
IP Logged
 
DylanDog
5
*****
Offline


Posts: 791
somewhere in space..
Gender: male
Re: Mrk
Reply #20 - 08.11.2003 at 20:06:20
 
Ja upam, da greš/si šel kam..    ..sicer pa, vseeno kje boš, ..nihče ne bo ubežal Wink

Sam danes se bo folk ful premzal - martinovanje,  praznik pri nas najbolj razširjene droge. Folk se bo "nazaj držal" z vsemi štirimi, štekal, kakor kdo, tisti ki niso ZA......          ..sam, huh, kako bo enim sekaloo,  alko + luna + mrk  Grin
Back to top
 

Think P O S I T I V E
WWW WWW  
IP Logged
 
EvaZh
Ex Member




Re: Mrk
Reply #21 - 08.11.2003 at 22:54:32
 
zdej vidm tole, morm napisat, k je po svoje blo ful smešno
včeri sm se odpravla  z gajo v mesto, gajo v eni roki, košaro od vozička v drugi, nahbrtnik čez rame, grem dol skoz težka kletna vrata v garažo mim svojga kolesa, ki stoji zravn voza od vozička na kar položim košaro, ki je z eno roko seveda nism dobr nacentrirala in jo poskušam še dvignt in naravnat, pa se je tko čudno zagozdla (to se mi ni še nikol zgodil!!) da ej sploh nism mogla več dvignit, pri vsem rukanju sm z ruzakom butnila otroški sedež na svojem kolesu ki se je samo še prevrnil po tleh, stopim okrog vozička, rukam tisto košaro da bi padla kamor hoče, sam da se premakne ,đe precej nakurjena, položim gajo na tla zravn kolesa, grem spet za voziček trikrat  jezno brcnem v košaro, da se sesuje dol z ogrodaj, jo pol dvignem in namontiram z obema rokama.. pol sm mogla spet gajo prjet valjda rtakratgrem skoz en etrenutek zavedanja.. jao Eva kako si se lahk tkole spozabla.. pa tale concordance pa tole, a sm to izbrala alora...  Sad zapeljem gajo z vozičkom iz garaže, grem sama naokrog skoz glavni vhod, po dvorišču in že slišim sosedovga fanta, ko se dere na psa.. nič videla, samo ful slišala, res tisto grlo zategnjeno do konca, res je biu čist nakurjen, od psa niti glasu,, valjda si je kuža mislu svoje in jest sam oo fak planeti so krivi no.. kul.. no, pol sm se mal boljš počutila, da nism samo jaz, čeprav mi ni blo ravn všeč, da se tko pustim tem planetm name vplivat.. sm pozabila na vse skupaj šla v mesto, se vračam proti domu mimo vrtca, kjer en ati nekaj jezno meče nazaj punčki: če ne greš hitreje, te bom tuki pustu... in si mislim, ok... sej nam zmanjka živcev včasih in pol zagledam punčko, k je šla počas ampak tko namenoma, in je gledala nekam stran in pogled je mela, ko da je trideset let stara, ne tri... sm mela filing, da ful razumem, kaj se v njej dogaja  in ful sm v glavi začela tej punčki glasno pred njenim očijem razlagat, kako da ma neki slab dan in da niti slučajno ni ona kriva... in šele potlej doma, ko sm Mihu razlagala kako sm obrcala voziček, sem poklopila, da sm se tko projicirala in da je bil un ata tud pod vplivom planetov najbrž.. fak kr dost hudo

sam zdele proti večeru se je pa pomiril to, a je možno, da bliži, ko bo mrk, boljš bo? .. no sej morm res že mal na balkon prečekirat, kakšno je vreme  Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Mrk
Reply #22 - 09.11.2003 at 00:50:34
 
vreme je bl bed za gledat mrk ... phuck ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
EvaZh
Ex Member




Re: Mrk
Reply #23 - 09.11.2003 at 00:51:37
 
Tongue Grin tolk se mi že spi  Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Mrk
Reply #24 - 09.11.2003 at 03:17:12
 
Nič. Lips Sealed Samo oblaki in megla.
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
sparkle
Guest




Re: Mrk
Reply #25 - 09.11.2003 at 12:28:01
 
ma ja vreme je vse zaj**** jz nc nism mogla vidt, pa še ob 00:00 me je zmankal ??? bo pa drug mrk

Btw a tale razdrazljivost traja tud po mrku pa temu, ker sm se dons navsezgodj ze tko ornk skregala z atijm  Undecided

LP Kiss
Back to top
 
 
IP Logged
 
sparkle
Guest




Re: Mrk
Reply #26 - 09.11.2003 at 12:46:03
 
Uff evo tole nism vedla kam spravt, tko da ce me bo marjana zatozla gapetu...sorry za dodatn deu Wink

no tole mi je blo full ušeč- Quote:
vsak človek sam zase najdragocenejše svetišče in da je življenje vsakega človeka izraz božanske manifestacije na Zemlji.

8) Roll Eyes

tole me je pa zbegal- Quote:
Ker živimo na edinem planetu svobodne volje v Vsemirju, je potrebno doseči soglasje jasno izražene volje vsakega živečega
 ??? ??? Shocked  
a ne obstajajo kao tud drugi planeti z bl duhovno razvitimi bitji, pa majo vrjetn pol tud svobodno voljo ???  gape ??? anyone ???
Grin

LP Kiss
Back to top
 
 
IP Logged
 
ana
5
p
*****
Offline


Posts: 1223
Kranj
Gender: female
Re: Mrk
Reply #27 - 10.11.2003 at 07:45:39
 
Saj ne, da bi tole glih ne vem kako sem pasalo, ampak nekam pa moram napisat. Sem prebrala pred časom v eni od knjig Jamesa Van Praagha. Eden je vprašal  s pomočjo tega medija (Jamesa) duhovni svet, kaj se njim zdi najbolj smešno, kar ljudje počnejo ali mislijo na Zemlji. In je duhovni svet odgovoril:"To, da vi, ljudje, mislite, da imate svobodno voljo. Nimate svobodne volje. Imate pa svobodno izbiro."

Podobno piše na forum tudi naša Evica iz tiste knjige Osvobajanje od sebe, kenede?
Back to top
 

Ljubezen ozdravlja vse - tiste, ki jo dajejo in tiste, ki jo prejemajo.
 
IP Logged
 
ana
5
p
*****
Offline


Posts: 1223
Kranj
Gender: female
Re: Mrk
Reply #28 - 10.11.2003 at 07:49:05
 
aja, pa še to: a sem edina, a nobeden ne upa rečt, da je bil ta teden krasen? Nisem bila razdražljiva (saj ponavad nikol nisem), zelo dobro sem se počutila, vse je bilo OK, vse se je lepo izšlo, pa tretje oko se mi je (spet) fajn vrtelo. Se pravi, da imam dobre izkušnje z mrkom, ali kaj? So pa otroci pravili, da so učitelji v šoli jamrali, kakšni da so otroci te dni.
Back to top
 

Ljubezen ozdravlja vse - tiste, ki jo dajejo in tiste, ki jo prejemajo.
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Mrk
Reply #29 - 10.11.2003 at 09:32:17
 
DylanDog wrote on 08.11.2003 at 20:06:20:
Sam danes se bo folk ful premzal - martinovanje,  praznik pri nas najbolj razširjene droge. Folk se bo "nazaj držal" z vsemi štirimi, štekal, kakor kdo, tisti ki niso ZA......          



hej, sej alko take ljudi odpira (imho) Wink
hej, še mene odpira!  Undecided  Grin
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3