Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 6505 times)
stoychi
5
*****
Offline

Osmisli življenje s tem,
kar od sebe daš
Posts: 1616
Postojna
Re: Naredimo nekaj za svoje zdravje
Reply #15 - 10.10.2003 at 22:12:30
 
Smiley
na to temo sem tu že kar nekaj pisal. Sam sem premagal raka na dvanajsterniku pred skoraj dvajsetimi leti. Vedno je potrebno najprej najti vzroke za nastanek bolezni, potem pa najti ustrezno metodo prečiščevanja in razstrupljanja telesa. O tem sem v svojih postih in člankih na pozitivkah že veliko pisal, zato se ne bi ponavljal. Kdor si želi to najti bo že našel. Wink
Bistvena stvar je ta, da karkoli že človek počne za svojo ozdravitev v to tudi verjame, drugače ne gre. Wink
Back to top
 

Dih ti je dan, dih ti je svet,&&spoznaj ta sveti kraj, &&preden ti bo vzet.&&Le kdor zadiha iz srca,&&njega blaženost spozna. Smiley
 
IP Logged
 
zdravje
1
*
Offline

Zdravje je največje bogastvo!

Posts: 14

Re: Naredimo nekaj za svoje zdravje
Reply #16 - 11.10.2003 at 08:16:13
 
Stojchi,
Najprej bi ti čestital za pogum in moč da si premagal raka.Vendar jaz vseeno mislim da samo raztrupljanje telesa ni dovolj.Vseeno je pri današnjem hitrem,stresnem in še kakšnem načinu življenja potrebno
poleg zdrave hrane,veliko gibanja telesu pomagati z naravnimi dodatki k prehrani,ki vsebujejo vitamine,multivitamine,antioksidante in še kaj.
Back to top
 

Čuvajte zdravje,saj imate samo enega!
WWW WWW  
IP Logged
 
picola
5
*****
Offline

Življenje je lepo
Posts: 667
Novo mesto
Gender: female
Re: Naredimo nekaj za svoje zdravje
Reply #17 - 11.10.2003 at 10:27:53
 
Jst pa mislim,da je rešitev pri našem hitrem,stresnem,nezdravem,nasilnem načinu življenja ta,da odstranimo dejavnike...se pravi odstranit stres,nezdravo prehrano,lenobo,neustvarjalnost,sovraštvo,itd. in tukej se mi zdi ,da morski psi nimajo nobene zveze... Wink
Back to top
 

Ljubezen vedno prevlada!
 
IP Logged
 
zdravje
1
*
Offline

Zdravje je največje bogastvo!

Posts: 14

Re: Naredimo nekaj za svoje zdravje
Reply #18 - 11.10.2003 at 11:24:27
 
Picola,pa ti si čist obseden z morskimi psi,kot Picola iz
hrvaške.A ti veš da so sestavljeni naši naravni dodatki k
prehrani iz naravnih sestavin le shark aid vsebuje določen procent hrustanca od morskega psa.Mislim da bi
tudi ti moral spremeniti način življenja pa bi bilo bolše za
tebe,bi imel vsaj pameten pogled na življenje ne pa da
skoz omenjaš morskega psa.Tudi morski pes napade in
poje človeka če se mu ponudi priložnost,tako je pač.
Back to top
 

Čuvajte zdravje,saj imate samo enega!
WWW WWW  
IP Logged
 
picola
5
*****
Offline

Življenje je lepo
Posts: 667
Novo mesto
Gender: female
Re: Naredimo nekaj za svoje zdravje
Reply #19 - 13.10.2003 at 16:10:50
 
???????
Prvič kot prvič,nimam pojma kdo je Picola iz Hrvaške(očitno je to On,jst pa sem Ona),drugič kot drugič,prvič omenjam morske pse,v bistvu sploh ne razmišljam o njih,in tretjič,sem veganka in ne rabim nikakršnih dodatkov,niti pasjih ,niti nikakršnih.Kar se pa tiče tega,da tut morski pes poje človeka...je pa že druga zgodba.In ne bi se spet razpisala o vegeterijanstvu in ubijanju,ker mi je že dolgčas ob tej temi.
Lep dan želim vsem. Smiley
Back to top
 

Ljubezen vedno prevlada!
 
IP Logged
 
Pages: 1 2