Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 6174 times)
exorcist
Ex Member




Gape forum in mamila lll.
25.09.2003 at 11:54:58
 
Igra se nadaljuje....
Back to top
 
 
IP Logged
 
DylanDog
5
*****
Offline


Posts: 791
somewhere in space..
Gender: male
Re: Gape forum in mamila lll.
Reply #1 - 25.09.2003 at 15:10:10
 
....BUT,  ..this is not a game  Angry
Back to top
 

Think P O S I T I V E
WWW WWW  
IP Logged
 
Kr_eden
Guest




Re: Gape forum in mamila lll.
Reply #2 - 27.01.2004 at 03:54:17
 
...  Ka pa tej pol je ???
Back to top
 
 
IP Logged
 
Lance
Ex Member




Re: Gape forum in mamila lll.
Reply #3 - 27.01.2004 at 06:33:57
 
Ja, večina na tem forumu nas je zdrogiranih. Rdeče oči, blodnje, videnje duhov, kjer jih sploh ni...

Samo Exo je ostal trden v duhu in se ni pustil zapeljati na slepa pota. Exo je poslednji mohikanec, poslednja rešitev za ta naš planet in za vsa živa bitja na njem. Exo, satan te skuša, a ti ostajaš zvest. In vem, kako težko je to, ko ti marsikdo tukaj dobesedno tlači mamila v usta in ti masiral gurgl, da bi jih pogoltnil.

Mi zabluzenci tukaj pa sploh ne uvidimo, da se svet in vesolje vrtita izključno na podlagi fizikalnih zakonov, ki se dajo izmeriti, dokazati.

Exo in njegove bele čete križarjev: rešite nas.

Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
MP3CE
3
***
Offline

Om sai ram
Posts: 177
Ilirska Bistrica
Gender: male
Re: Gape forum in mamila lll.
Reply #4 - 10.03.2004 at 20:39:51
 
exorcist wrote on 25.09.2003 at 11:54:58:
Igra se nadaljuje....

Auuuuu.... vsi pravoverni, vsi zadrogirani slepe resnice.
Ejga, človk, čist vseen je, kva žreš. Sej, men se včasih dozdeva, da je dobr bit non stop čist brez vseh drog, pa to tud sem... pol me pa včasih zamika probat mal blodit po drugih svetovih, pa je spet vse OK. Čist tko, folk je doživljal razsvetlenja na drogi, clo nobelove so dobil za to, pa niso nobeni hard core odvisniki, ki se ti kr rolajo pred očmi. Jih pa dost tud propade. Valda... Tko k je hrana cool, je preveč hrane svinarija, ker se zrediš, in polej žreš sam še za to, da se ti ni treba soočt samim s sabo. Droga je pa ene sorte duhovna hrana, in spet, preveč hrane je sranje. Ampak rečt da je hrana bad... ma come on no. Treba se je naučit jest (tako hrano kot droge), pa spoštvat lajf, drugo pač ne šteje, z izjemo dobrega seksa.

Back to top
 

Kdor ne poha ni Slovenc...
 
IP Logged
 
umrljivi
1
*
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 39

Re: Gape forum in mamila lll.
Reply #5 - 11.09.2004 at 02:46:16
 
To tudi ?  Shocked

Med duhovno razvijajočimi se osebki  Roll Eyes
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pegasos
4
****
Offline

Human beings are creatures
of awareness
Posts: 429
Earth
Gender: female
Re: Gape forum in mamila lll.
Reply #6 - 09.02.2005 at 09:24:08
 
Back to top
 

What we need to do to allow magic to get hold of us is to banish doubts from our minds. Once doubts are banished, anything is possible.&&&&The Wheel of Time
 
IP Logged
 
exodus
Ex Member




Re: Gape forum in mamila lll.
Reply #7 - 09.02.2005 at 09:50:39
 
Pegasos wrote on 09.02.2005 at 09:24:08:


Ja, vse lepo in prav, verjamem, da je potencial konoplje morda širši kot se dozdeva, da se jo da učinkovito uporabiti v medici, ker še ni prav raziskana - ampak to nam ne sme služiti kot dezinformacija, da se skrijemo v senco medicine in si zmotno preinterpretirati zadevo: "Češ,  konoplja je zdrava, zato ni nič narobe, če se ga vsak dan ali teden zadanem."  Alkohol je isto drogo in škoduje zdravju, če se opijanimo, enako velja za konopljo, če ne poteka pod nekio zdravniško supervizijo oziroma nadzorom - nikakor tile zdravniki  ne podpirajo "fiksanja" s konopljo, ampak vidijo njeno uporabnost v zdravstvu, npr. lahko se uporablja kot antidepresiv za ljudi, ki imajo različne psihične simptome (tesnobnost, nemirnost, depresija). Ampak še 1x poudarjam - teh izvlečkov zdravila iz kanabisa ne dobiš na zdravniški recept in niso mišljena za zlorabo laikom (zadevanje)...
Back to top
 
 
IP Logged
 
japka
5
*****
Offline


Posts: 1457

Gender: male
Re: Gape forum in mamila lll.
Reply #8 - 09.02.2005 at 10:08:34
 
Da ima hud potencial v različnih uporabnih sferah so vedeli že juhu let nazaj, mnogo pred časom ko je zemljo tlačil prapradedek mojega praprapradedka.  
Tudi brez receptov. In brez zdravniškega nadzora.
Ekstremi so pa itak ekstremi.
Back to top
 

5 krat na dan
 
IP Logged
 
nomad
3
***
Offline


Posts: 107
vsepovsod in nikjer
Gender: male
Re: Gape forum in mamila lll.
Reply #9 - 09.02.2005 at 10:13:16
 
droga je vse kar obstaja, v  materialnem smislu. vsaka stvar ma neko svojo kemično vrednost. ta kemija pa nato deluje v nas. to kar folk fopa z prepovedanjem teh rastlin, ma to je vse skup krog. krog med mafijo in sistemom - politiko.. jaz mislim, da se sistem boji nas. glejte, na človeka lahko vpliva že najmanjša stvar, samo verjet mora v to. ko so napisali napise -kajenje ubija- na škatle čikov, od tedaj je baje ogromno več raka.(govoril mi je en bioenerg). zato se sistem mora tud s tem zaščitik. trava je slaba itd.itd. če bi dovolili in rekli, kadi, trava je coll, ne more škodovat niti malo. kaj misliš kaj bi bilo? folk, bi vido, da ni to nič takega in da se z njo da rešit tud kakšen problem- in še ogromno drugih stvari.. enga skadiš in vidiš kaki bedak si, da se blamiraš za brezvezne stvari. to je že to.. ma men je kul. kado sem 5. let durh, imel sem 1.leto premora, sedaj pa kadim samo občasno...
Back to top
 

vse dobro,..
 
IP Logged
 
en_bk
5
*****
Offline


Posts: 879

Re: Gape forum in mamila lll.
Reply #10 - 10.02.2005 at 13:06:08
 
Pride Mujo k Hasotu na obisk.
Najde Hasota kako ima nabit nos v kurino rit.

Ma šta ti to radiš Haso?
Drogiram se!
Kako se to ti drogiraš, Haso?
Pa vidiš valjda da snifam koku.

iz enga mejla
Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: Gape forum in mamila lll.
Reply #11 - 12.02.2005 at 21:33:51
 
..... brrrrr brrrr bOOO

strah pred neznanim...strah pred svojo senco... strah pred enostjo....

Grin


UUuuUU Total Topics: 4244   -   Total Posts: 118774  
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1