Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 22969 times)
aryan
Ex Member




Re: Skrinjica zakladov
Reply #15 - 24.03.2004 at 14:38:14
 
Devi wrote on 24.03.2004 at 14:29:02:
a si lahko obenem hvaležen in hkrati mrzlično razmišljaš pa raziskuješ kdo neki za vsem skupaj stoji?

ce ne ves vsaj prblizn komu se zahvaljujes, je mozno, da se zahvaljujes napacnemu. in ce bos naslednjic sla k temu napacnemu spet po uslugo bos presenecena kako to, da zdaj pa ni lih tko kot bi si zelela...

seveda je pomembno kdo stoji za vsem in h komu se mormo obrnit za naso vecno dobrobit.

Hari bol.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Skrinjica zakladov
Reply #16 - 24.03.2004 at 14:49:46
 
kdo pa je napačen?
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
aryan
Ex Member




Re: Skrinjica zakladov
Reply #17 - 24.03.2004 at 14:56:47
 
Devi wrote on 24.03.2004 at 14:49:46:
kdo pa je napačen?

odvisn iz kerga zornega kota gledas... ker pa je 99,9999.... % verjetno, da iz nekega nujno gledas je seveda to pomembno in ima prednost.

Devi, je vse eno, ampak je hkrati tudi razlicno... pri cemer igra razlicnost za nas (individualne duse) pomembnejso vlogo.

Hari bol.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Skrinjica zakladov
Reply #18 - 24.03.2004 at 15:05:56
 
te za svojo hvaležnost tud tolk skrbi kot za mojo?
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
aryan
Ex Member




Re: Skrinjica zakladov
Reply #19 - 24.03.2004 at 15:08:31
 
Devi wrote on 24.03.2004 at 15:05:56:
te za svojo hvaležnost tud tolk skrbi kot za mojo?

po moje da mal manj... ampak mas point. hvala ti, Devi in hvala tistemu, ki je vedno in povsod naklonjen tebi in vsem ostalim.

Hari bol.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Skrinjica zakladov
Reply #20 - 24.03.2004 at 15:11:48
 
np Kiss
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
mind
5
*****
Offline

Always remember Krishna
and never forget Him
!
Posts: 686
MB
Gender: male
Re: Skrinjica zakladov
Reply #21 - 24.03.2004 at 15:50:54
 
aryan:
Quote:
hvala ti, Devi


Devi:
Quote:
np:-*




dobro da je aryan povedal komu se zahvaljuje, ker drugače nevem če bi devi ta poljub sproducirala    Smiley
Back to top
 

Hari bol
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Skrinjica zakladov
Reply #22 - 24.03.2004 at 15:52:45
 
ja, lahko bi bil kdo od naja napačen in to bi blo pol čist grozno Undecided
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Skrinjica zakladov
Reply #23 - 02.08.2004 at 12:05:30
 
Hvala za gozdove, za rodovitno zemljo, čist zrak in pitno vodo.
Hvala za ljudi.
In ker sem, kdor sem.
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
spark
3
***
Offline


Posts: 184

Gender: female
Re: Skrinjica zakladov
Reply #24 - 10.06.2005 at 14:11:39
 
v teh čudno zadnjih pomladnih dneh, sem se po dooolgem dooolgem času dobila na pijači z mojo najboljši prijateljico iz srednješolskih let. Ko sm se že veselila tega, kako se bom končno spet fajn nasmejala in kaj vse se bova zmenili, sm bila rahlo 'razočarana'. Prijateljica je samo še jamrala, kako jo nervirajo v službi, v kakšne kredite se mora spravit če hočta it s fantom na svoje in če si hočta ustvart družino in podobne reči... Me je nekak vse skupj sam še v večji bed spravlo. Samo gledala sm kje je tista zabavna punca Shocked
Ampk valda, jz ne bi bla jz, če ne bi potem doma takoj po svojih zabavnih spominkih pobrskala in si v mislih priklicala tisto najino brezskrbno obdobje Wink Doma sm izbrskala svoj stari dnevnik iz tistega obdobja, ko sva pač fulll okol hodili in se zabavali skupaj in se prov pošteno nasmejala... Poleg tega sm zbrskala tud svojo staro škatlo z vsemi pisemčki in karticami k sva se dopisvale in se še bolj nasmejala. Kaj vse bi mi bilo 'odtegnjeno' če bi žvela v dobi e-mailov-THNX GOD da sm otroštvo prežvela ob pairju in pisalu Grin to je moj zaklad

LP Kiss
Back to top
 

There is nothing special about me&&I am just a little star&&If it seems like I’m shining it’s probably &&a reflection of something you already are&&I forget about my self sometimes when there’s so many others around&&When deep inside it feels the darkest&&That is where I can always be found
 
IP Logged
 
Eva
5
p
*****
Offline


Posts: 2679
Kranj
Gender: female
Re: Skrinjica zakladov
Reply #25 - 11.06.2005 at 15:58:13
 
Kiss
love u spark
Back to top
 
 
IP Logged
 
spark
3
***
Offline


Posts: 184

Gender: female
Re: Skrinjica zakladov
Reply #26 - 15.06.2005 at 22:27:29
 
še en zaklad najdla-pa še zlat je Grin Grin

CD z mojimi edinimi mp3-ji izpred 4-ih let, ko sm si jih zapekla... aaaaaaaa, keri spomini, ko sm to musko poslušala in se pogovarjala po netu do 5-ih zjutraj... zima 2001 Grin Grin

... for u the world is still the same
and for me there's no tomorow,
will u catch me if i fall... Grin Grin

Back to top
 

There is nothing special about me&&I am just a little star&&If it seems like I’m shining it’s probably &&a reflection of something you already are&&I forget about my self sometimes when there’s so many others around&&When deep inside it feels the darkest&&That is where I can always be found
 
IP Logged
 
Pages: 1 2