Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5 
(Read 25537 times)
exorcist
Ex Member




Re: Gape forum in new age
Reply #45 - 08.08.2003 at 12:22:37
 
Bardo_Thodol wrote on 08.08.2003 at 12:14:34:
ali kako drugače obdela



Ja to pa res ljubim, ce me vcasih katera malo obdela, potem spim kot angelcek. Poznas kero?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Bardo_Thodol
5
*****
Offline


Posts: 2812

Re: Gape forum in new age
Reply #46 - 08.08.2003 at 12:29:23
 
exorcist wrote on 08.08.2003 at 12:22:37:
Ja to pa res ljubim, ce me vcasih katera malo obdela, potem spim kot angelcek. Poznas kero?


Za SM obdelave si kar sam poišči  kakšno domino, saj najbrž ne bo težko  Cheesy

Obstajajo pa tudi manj nežne "obdelave", po katerih pa zagotovo ne bi več spal kot angelček ... (kak stric iz Tasmanije  8) )



Back to top
 
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Gape forum in new age
Reply #47 - 08.08.2003 at 12:42:10
 
Bardo_Thodol wrote on 08.08.2003 at 12:29:23:
Za SM obdelave si kar sam poišči  kakšno domino, saj najbrž ne bo težko  Cheesy

Obstajajo pa tudi manj nežne "obdelave", po katerih pa zagotovo ne bi več spal kot angelček ... (kak stric iz Tasmanije  8) )





Ne tvoja sestra mi je cist dovolj, le da sem se je malce navolil, postaja tecna. Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Bardo_Thodol
5
*****
Offline


Posts: 2812

Re: Gape forum in new age
Reply #48 - 08.08.2003 at 12:54:22
 
exorcist wrote on 08.08.2003 at 12:42:10:
Ne tvoja sestra mi je cist dovolj, le da sem se je malce navolil, postaja tecna. Grin

Res usmiljenja vredno, če se moraš zadovoljevati z osebami, ki ne obstajajo   Tongue


Back to top
 
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Gape forum in new age
Reply #49 - 08.08.2003 at 12:56:12
 
Bardo_Thodol wrote on 08.08.2003 at 12:54:22:
Res usmiljenja vredno, če se moraš zadovoljevati z osebami, ki ne obstajajo   Tongue




Potem pa tudi tvoja mamica pride v postev, ce se ni prestara. Samo naj si prebere moj podpis in bo ze sama vedela koliko je ura.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Bardo_Thodol
5
*****
Offline


Posts: 2812

Re: Gape forum in new age
Reply #50 - 08.08.2003 at 12:58:15
 
exorcist wrote on 08.08.2003 at 12:56:12:
Potem pa tudi tvoja mamica pride v postev, ce se ni prestara. Samo naj si prebere moj podpis in bo ze sama vedela koliko je ura.


Ja, resnično usmiljenja vredno ...

Samo ne obupat,  bo že kakšna   8)

Back to top
 
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Gape forum in new age
Reply #51 - 08.08.2003 at 13:01:34
 
Ne, se bom sprijaznil kar s tvojo mamo, saj je boljsa kot kakrsnakoli slabsa. Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Bardo_Thodol
5
*****
Offline


Posts: 2812

Re: Gape forum in new age
Reply #52 - 08.08.2003 at 13:06:36
 
exorcist wrote on 08.08.2003 at 13:01:34:
Ne, se bom sprijaznil kar s tvojo mamo, saj je boljsa kot kakrsnakoli slabsa. Grin

Mama je ena sama ...
Še dobro, da na svojo nisi pomislil  Roll Eyes


Back to top
 
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Gape forum in new age
Reply #53 - 08.08.2003 at 13:17:56
 
Bardo_Thodol wrote on 08.08.2003 at 13:06:36:
Mama je ena sama ...
Še dobro, da na svojo nisi pomislil  Roll Eyes




Pitej boga, kdo ti je oce Bartol, mama je res prava. Oce pa ti je lahko sosed, ali celo kateri Gape forumec, kaki Stojchy? Koliko pa si star Bartol, ker pravis , da ti je mamica ze stara?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Bardo_Thodol
5
*****
Offline


Posts: 2812

Re: Gape forum in new age
Reply #54 - 08.08.2003 at 13:28:45
 
exorcist wrote on 08.08.2003 at 13:17:56:
Pitej boga, kdo ti je oce Bartol, mama je res prava. Oce pa ti je lahko sosed, ali celo kateri Gape forumec, kaki Stojchy? Koliko pa si star Bartol, ker pravis , da ti je mamica ze stara?

Haha, ti pa znaš odkrivati toplo vodo. Za očeta tudi ti ne moreš bit sigiuren, še za mamo ne, če te je posvojila  ...
(ali pa če so te v porodnišnici šlampaste sestre zamenjale )


Back to top
 
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Gape forum in new age
Reply #55 - 08.08.2003 at 16:14:36
 
Bardo_Thodol wrote on 08.08.2003 at 13:28:45:
Haha, ti pa znaš odkrivati toplo vodo. Za očeta tudi ti ne moreš bit sigiuren, še za mamo ne, če te je posvojila  ...
(ali pa če so te v porodnišnici šlampaste sestre zamenjale )




Neki muten tip si mi ti Bart. Koliko pa si star, si ze polnoleten?  Cheesy
Back to top
 
 
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: Gape forum in new age
Reply #56 - 08.08.2003 at 17:18:54
 
Mamo "vrtec" na obisku Smiley  Wink Grin

Malo heca in to resnega - mora bit  8)

Lep dan vama želim...

"Pametni  vedno odnehaaaaaa!"  Wink Kiss
Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
kreden
Ex Member




Re: Gape forum in new age
Reply #57 - 08.08.2003 at 17:32:47
 
Če pametni vedno odneha, kdo se pa potem pojavi   ??? ??? ???

Sej bo bolje.
Back to top
 
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Gape forum in new age
Reply #58 - 08.08.2003 at 18:20:20
 
Moonlight wrote on 08.08.2003 at 17:18:54:
Mamo "vrtec" na obisku Smiley  Wink Grin

Malo heca in to resnega - mora bit  8)

Lep dan vama želim...

"Pametni  vedno odnehaaaaaa!"  Wink Kiss


Ja, res je se strinjam s tabo. Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: Gape forum in new age
Reply #59 - 09.08.2003 at 10:23:48
 
exorcist, res bi ti sam še tole reku, padu si e down na forumu, to sem ti že povedal, zdej ti bom povedal kaj to pomeni.

e down je to da padeš v ene pogovore s ljudmi, s katerimi se ne strinjaš v načelu, z njimi se niti ne moreš strinjat saj so te že v naprej obsodili in opredalčkali ane?

pol ne glede na to da si se trudil, da bi se lepo in resno pogovorili in da bi sprejeli tudi tvoje stališče ni šlo, nekaj zaradi načina, drugo zaradi stališč, ne glede na to da si se trudil stvari uredit, pač ne gre oz se samo še bolj poglabljaš v stvari, samo še nižje greš lahko z izborom besed kajti pač moraš zmagat, se te mora pač resno jemat, pol pišeš vedno bolj težke in nizke stvari, prišel si do družine in do njih osebno, si na osebah, ne več na temi o akteri ste se zgovarjal. in to boli to boli...

če ti povem z drugimi besedami, pogovarja ste se o vegetarjanstvu a ti si jih zdej že označil da so vsi vegiji prasci in v njihovih družinah isto vsi in greš tako daleč da jim verbalno groziš na trenutke.

pa kaj, kaj vse so oni teb in vsem nam rekl ane? saj so oni začeli saj so te/nas označil da smrdiš in da si/smo morliec ane zdej pa naj majo, pa še vero so omenil in jao tebi, to je bil višek...

a?

naj ti povem sledeče z gapetom sva oba mesojedca in kot si razbral ane oba kristjana in?

sva jim lepo odgovorila na njihovo pisanje? al smo skori zapadl v vojno? sva zato napadla druge, ne samo s stališča duše gledava ljudi in s tega zakaj smo prišli in seveda z vidika enosti in spoštovanja vsega.

nisva saj veva sledeče skupi lahko velik spremenimo, če se prepiramo pa nič.

ok, ti povem še neki od zavedanja trenutka in ozaveščanja sebe?
poglej to je predvsem, tvoje in kr ednovo obdobje na forumu, večina fantov ga je mela preber si dol je gape spisal to, kdo vse...

za kaj gre, gre za to da vaju je splet naključi pripeljal do tega foruma( sta vrjetno omenila željo po tej izkušnji), in kaj se dogaja, v tem obdobju se učita neke lekcije, ampak ker tega sploh ne vesta gresta samo še globje, poglej se ti zdi da si na pravi poti, te stvari podpirajo ali si pretiraval, falil, se s ljudmi ki te obkrožajo razumeš in dopolnjuješ, ali uničuješ? če si iskren si boš priznal.

če si boš priznal boš lahko sploh šel naprej na svojo pravo pot, sicer ne moreš falit poti sem tud že reku dobiš samo drugo morda ne tolk simpatično in lepo situacijo, če vama povem drugače, pre tabo ko je bil še sam kr eden k je bil jezen(zakaj ni važno važno da je še naprej) tle je bil himi, človek s katerim sta se skupi učila v tem obdobju, a kr eden je falil, himi je šel, kr eden je bil še vedno jezen ni dojel, zato si prišel ti in ti tud ne dojemaš stvari sedaj, kr eden pomoje da že razumeva zakaj in kaj se dogaja. kmal bo odpustil stvari in začel sodelovat čist neobremenjeno. sej tud ti sam trenutno še kr pošteno dogajaš...
ok tole sem hotu rečt:
točno ta trenutek se učiš stvari ane. kaj se učiš trenutno še ne veš ker si tolk not v tem da ne moreš pogledat nazaj zakaj si prišelč in kaj si hotel...

zdej pa forum je hitr stavri lahko hit dojameš al pa hit zajabeš, vse se vrne, pazi na besede, nove situacije so tud hitre. glede foruma tvoje obdobje ne bo dolgo ponavadi raja 2 do 3 mesece včasih malce dlje, več kot 6 mesecev ponavadi ne, težko zdržiš psihično tak napor, se pojavlja tud na zunej ne spiš, sam to gledaš kaj ti kdo napiše, kaj boš nazaj, cel lajf je v tem, sploh se ne zavedaš da misliš o tem ko greš v trgovino... pol se zgodi... lahk greš ven tako da te sistem sam vrže ven, in boš situacije dobil drugje, ne da bi rekl kar kol, sitem v katerm si te pelje drugam morda okriješ no forum, morda prideš tolk do nule da ne moreš več nikamor pol veš da si zajebal do konca, pol se sestavljaš... druga možnost da v tem trenutku dojameš kaj se učiš, to s temi ki so v tej situaciji narediš, si hvaležen tem ki so ti pripravljeni pomagat in ti razložit stvari in greš skupaj dalje...

to se pravi ozaveščanje sebe in zavedanje tega trenutka in siutacije.

poglej iz moje izkušnje na DA... 6 mesecev bojev, nestabilnost, stres, ... rezultat, 1 leto sestavljanja vseh upletenih, slab priokus na koncu in velik volje da smo stvari vsaj kolkr tolk uredil, da se na cesti lahko pozdravno, pogovorimo, da smo prijatli...

če bi še enkrat mel to možnost bi mel drugačen način, veš pa vse kar sem hotu sem hotu delit svoja spoznanja in to da kaj skupaj naredimo na področju drog, saj smo, spisal smo celo zakon pol skupi sam za kakšno ceno?

odlična izkušna res, sam težka in zdej nam pomaga v veliko situacijah, predvsem men v osebnih.

če poznaš fraktale poznaš vse veš kako ven in kam potem.

če te sesuva si preber stavri še enkrat, če bi rad reku kakšno z mano me zvrcn na tel, pomoje je brez veze da greste dalje po tej potki, lahko gremo naprej drugač.

kolibri glede tebe to je tud tvoje obdobje... tudi ti se učiš... ti si prišla zaradi tega da so se stvari lahko dogodile a ker so se je to v tebi, polno tega, zato je to tudi tvoje učenje... sej veš ane, načini in sprejmanje...

je tud moje obdobje tud sam se učim in tud sam se zavedam stvari zakaj ste vi prišli na forum, kaj se moram jaz naučit in kaj je potrebno na forumu postorit, veš nekdo pač ureja okolje foruma ane? je pa tako rad povem stvari od sebe, s tem vsi pridobimo, če kdo resno pogleda na to akr sem napisal in dojame pol lahko skupaj velik naredimo in vrjemi takih ki s katerimi skupaj delamo je velik, sej veš največ ti dajo prav težke izkušnje, ostalo si oprostimo, če vemo zakaj smo prišli skupaj in smo si hvaležni in vesolju smo hvaležni za to.  Kiss
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5