Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5 ... 9
(Read 32482 times)
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: KAJ PA ŽIVALCE?
Reply #30 - 09.10.2002 at 10:30:24
 



Hvala Ti za zelo podroben opis muckov in sploh... Ne moram verjeti kako si se   razpisala in da jih imaš nadvse rada, povem ti pa lahko, da je, resnično je že čas  da jih oddaš, kajti, moji so rasli brez mamice, ker jih ni marala, hranila sem jih jaz, po flaški... z kupljenim mlekom, tako, da so bili ko so bili stari 3 tedne že tako nagajivi, da sem se morala odločiti da jih oddam. In, drugače...Veliko ljudi se je zanimalo zanje, še posebno, ker so bili tako mali...

Tvoji so stari 10 tednov... Resnično je čas, ja da jih oddava, kajne... Predno se navežejo... Smiley Ni lahko, ampak verjemi mi, moje izkušnje so, da so mucki prav tako srečni, če pridejo v dobre roke, prijazne in polne topline, potem ne pogrešajo nikogar od svojih bratcev in sester. Hitro prebolijo... To vem...Tako, da naj ti ne bo prehudo, vedi in prosi samo, da najdejo dobre ljudi, to je vse...

In sedaj...

Opis muckov je enkraten... Vendar s tem, da bomo malo skrajšali, z dobrim namenom in vestjo, da bo namen prišel do pravega lastnika...


ok...

manjka mi samo še to, kam naj te pokličejo za mucije...
napisala bom oglas, pomagala ti bom... z malo pomoči nama jih bo uspelo oddati pred 3 mesecem njihove starosti....

Lahko mi jo sporočiš v privat messager-ja, prav...

Drugače pa verjemi mi, tudi jaz sem imela sive mucke in te sem takoj oddala...veliko se jih je zanimalo zanje...res...

Evo....tako... s skupno močjo nama bo uselo, verjamem v to...

....samo še številko mi sporoči...prav!!!

Kar se pa tiče cepljenja.... to ni niti tako važno, ker se cepijo lahko šele pri treh mesecih...

Lep dan ti želim še naprej.... Cheesy
Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
ana
5
p
*****
Offline


Posts: 1223
Kranj
Gender: female
Re: KAJ PA ŽIVALCE?
Reply #31 - 09.10.2002 at 11:39:10
 
hvala za vse, Star12
moj mobi 041 55 99 21

dala sem oglas že na Bolho, Mojpes in take stvari, ta teden bom dala še v Lorda (so mi včeraj preko prijateljice tako svetovali, do včeraj za to revijo še slišala nisem)

ampak - da tvoja muca ni marala za mladičke?
Naša se prve ure po porodu tudi ni zmenila zanje, potem je pa zadeva zalaufala. Si se pa namatrala z mladički, kenede, sej si jih verjetno morala futrat vsakih nekaj ur?
Back to top
 

Ljubezen ozdravlja vse - tiste, ki jo dajejo in tiste, ki jo prejemajo.
 
IP Logged
 
Miska
5
*****
Offline


Posts: 1599

Re: KAJ PA ŽIVALCE?
Reply #32 - 09.10.2002 at 12:04:37
 
Miska wrote on 30.07.2002 at 10:42:37:
Predlog še ni sprejet, je pa v pripravi. Pripravljen naj bi bil kot javni poziv. Ne vedo še, kje ga bodo objavili – ali bo to v medijih ali samo na njihovi spletni strani. Predvidoma naj bi se to zgodilo konec avgusta ali v začetku septembra. Bom obveščena o tem, kdaj bo pripravljen in kje bo objavljen, pa vam to sporočim takrat.

Nak, za tiste, ki tole spremljate – nisem pozabila… Wink

Zadeva se bo malce zavlekla glede na finančna sredstva, ki jih ima (ali pa nima) država na razpolago. Projekt je po novem vključen v program projektov za proračunsko leto 2003, javni poziv pa bodo poskusili pripraviti morda še letos decembra, če jim bo to uspelo.

Tako, da – glede tegale naslednja info sledi… Če ne prej, decembra…

m.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: KAJ PA ŽIVALCE?
Reply #33 - 09.10.2002 at 14:40:37
 
Ana...


Tudi jaz sem dajala oglas v Lorda in v revijo Moj pes...
...pa ni bilo nikogar, zato sem se odločila, da ga dam v Salamonov oglasnik, tam .... pa.... UF!!!

...preveč klicev je bilo...premalo muckov...tako, da kar ne morem verjeti, da imajo ljudje še vedno tako radi mucke...

....eno je pa res... so nenadomestljivi,  ker nekaj posebnega izžarevajo... no, vsaj meni... posebno pa ti, ki so čisto majčkeni...

Itak sem jih mogla hranit, na vsake 3 ure... drgač so pa po nem gor prplezal vsi 4 in au.... kako ostre kremplje so že imeli...

Hvala ti, pa povej v kolikor ti bo uspelo oddati kakega, prav...

Tvoj oglas bo v Salamoncu v ponedeljek in pričakuj klice...



tako...,

Hvala ti za zaupanje...

jaz ti bom dala oglas v Salamonov oglasnik in naš Časopis ( Gorenjski glas)...želim ti veliko sreče, predvsem, pa, da nama čimpreje uspe najti dom zanje...


Moja muca je pač izjema... posebne vrste, raje ima svojega bratca...njega umiva, njega, svojih mladih pa ni...je pa za to poskrbel njen bratec, da so bili čisti in negovani... tako je to...PRISRČEN STRIC in nenadomestljiva mati... ne moraš verjeti... Cheesy
Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
ana
5
p
*****
Offline


Posts: 1223
Kranj
Gender: female
Re: KAJ PA ŽIVALCE?
Reply #34 - 09.10.2002 at 15:00:57
 
Moonlight wrote on 09.10.2002 at 14:40:37:
drgač so pa po nem gor prplezal vsi 4 in au.... kako ostre kremplje so že imeli...


he he...ne morem verjet, Star12 - imava enako izkušnjo: odkar lezejo, se vedno zapodijo po meni navzgor. Majhni so živeli v glavnem v prostoru, ki naj bi bil kopalnica, ker pa ni dokončan, ima pa radiator in okno, notri obešam žehto. Vedno sem jo obešala s štirimi mucami, pripetimi na hlače. Zanimivo - s štirimi, čeprav jih je pet. In se mi pripodi muc po hlačah navzgor in se mi zabije med noge, da bi ga lahko imela za tampon, in potem te gleda nagliho v oči, češ KWA PA ZDEJ? pa čaka  Grin
še sreča, da je sedaj toliko hladneje, da nisem več v kratkih hlačah: je bilo mačkonom prav malo mar, al plezajo po hlačah al po goli koži.

anede, kako neverjetno se obnašajo živali. Bratec prevzel vlogo svoje sestrice. Ampak pred leti se je pri mojih starših zgodilo, da je avto povozil mačko, ki je imela kak mesec stare mladičke. In ravno takrat je skotila mladičke še njihova psička, pa so dali še mačje mladiče zraven. Vse je spravila gor, brez razlike.

Star12, hvala ti za vse. Bom poročala, kako se bo vse odvijalo.
lep dan še naprej
Back to top
 

Ljubezen ozdravlja vse - tiste, ki jo dajejo in tiste, ki jo prejemajo.
 
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: KAJ PA ŽIVALCE?
Reply #35 - 09.10.2002 at 15:05:35
 
enako... Cheesy

pozdravi mi mucke...

oglas je že oddan...


torej v ponedeljek... Cheesy
Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
Amstel
5
p
*****
Offline


Posts: 2844

Gender: female
Re: KAJ PA ŽIVALCE?
Reply #36 - 09.10.2002 at 16:18:16
 
"Moja" mala Maša, sama svoja seveda, je bila danes sterilizirana. Pred par tedni je skotila mrtvega mladička.

Zdej pikica leži na moji postelji, čeprav sem ji naštimala toplo gnezdece na kavču. Hotla je iti tja, kjer spi vsako noč.
Kar precej jo zanaša od narkoze. Šfohcana je.

Tko, odločila sem se zanjo, namesto nje, egoistično ali ne, bolj prav se mi tako zdi. Mi je pa hudo, ker je tak revček in sploh ne ve kaj so z njo počeli... kako je težko, ko ji ne morem povedati.


Back to top
 

Naj se zgodi, kar se mora.
 
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: KAJ PA ŽIVALCE?
Reply #37 - 09.10.2002 at 16:49:03
 
Amstel...

prepričana sem da ve...prepričana... Cheesy

in tudi moja Maca je bila sterilizirana in sedaj je še bolj nežna kot prej... vsekakor pa ...


...saj bo...pozdravila se bo....mora se...

pošlji ji poljubčka v mojem imenu, boš... Smiley
Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
Amstel
5
p
*****
Offline


Posts: 2844

Gender: female
Re: KAJ PA ŽIVALCE?
Reply #38 - 09.10.2002 at 17:03:39
 
Kiss je bil predan, hvala.

Mi poveš kolk časa = prihajala tvoja Maca iz narkoze. Pa tko mal opiš spremembe, okrevanje, itd.
Čao,
Mašina Amstelka Wink
Back to top
 

Naj se zgodi, kar se mora.
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: KAJ PA ŽIVALCE?
Reply #39 - 09.10.2002 at 18:06:06
 
Amstel wrote on 09.10.2002 at 16:18:16:
Zdej pikica leži na moji postelji, čeprav sem ji naštimala toplo gnezdece na kavču. Hotla je iti tja, kjer spi vsako noč.

to pa ne vem če je pametno, da ti spiš tam kjer se mačka rada zadržuje ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Amstel
5
p
*****
Offline


Posts: 2844

Gender: female
Re: KAJ PA ŽIVALCE?
Reply #40 - 09.10.2002 at 19:01:58
 
Ni menda pametno. Sam, pol lahk edin na wc spim, ker se skoz seli... Smiley
Back to top
 

Naj se zgodi, kar se mora.
 
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: KAJ PA ŽIVALCE?
Reply #41 - 09.10.2002 at 23:52:42
 
Amstel wrote on 09.10.2002 at 17:03:39:
Kiss je bil predan, hvala.


Mi poveš kolk časa = prihajala tvoja Maca iz narkoze. Pa tko mal opiš spremembe, okrevanje, itd.
Čao,
Mašina Amstelka Wink



Hvala za predajo... Cheesy.. in je bila vesela...prepričana sem, da se je bolš počutila, ane?

Moja Maca je pač razred zase, hitro je okrevala, ker je bolj rejena, pa sploh. Zjutraj smo jo peljali, in prišli iskat popoldan... Takrat je še spala in bila ful boga, res ... sj veš ... men se je ful smilila... potem pa ko se je začela prebujati, je počela vse živo. Od tega da, me je še kar moćno popraskala in hotela uiti ven...  Cheesy

Drugače se je Maca v treh dneh počutila kot prerojena po enem tednu pa sem jo že spustila ven. hitro je okrevala kakor se za mačko spodobi.. No, vsaj tisto, ki ni razvajena, moja Maca ni. Je strastna lovka in hkrati zelo prijazna mačka.

In...

Okrevala bo hitro, seveda jo bo malce zanašalo, več se bo držala doma... no vsaj moja se... sedaj...

Pa čim več mora pit... to je glavno in božanje...uf kako to zaleže...pomaga...zdravi...celi...

daj ji vedeti, da ni sama...


pričakuj popolno okrevanje po 3 tednih...ZIHR!!!



Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: KAJ PA ŽIVALCE?
Reply #42 - 10.10.2002 at 10:12:04
 
Amstel...

upam, da se tvoja Maša danes že bolje počuti, kane da se... Cheesy


vsak dan bo bolje boš videla, samo Ti njo mal crkljaj pa bo...


.... jz mam pa tud mačka Mikija, k samo notr hoče spat, povsod, spi... čsit povsod...

gape a to pomen, da moram jz jt vn spat....k on namreč noče zuni spat...


Amstel, pozdravi mi Mašo
Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
Gru Gru
5
p
*****
Offline


Posts: 2402

Re: KAJ PA ŽIVALCE?
Reply #43 - 10.10.2002 at 10:22:19
 
Amstel, ti kar spi tam kjer je treba.
Mačka je zdej v nasprotnem ravnovesju energij, ki jih nosi s seboj, ko je popolnoma zdrava.
In šele vzpostavlja nazaj to ravnovesje.
Ker čuti čisto sama, kam mora it in kje spat za to da se čim prej pošlihta.

Back to top
 
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: KAJ PA ŽIVALCE?
Reply #44 - 10.10.2002 at 11:20:38
 
Joj, teli vasi mali mucki...ko bi ga tako imela...ce ne bi blo psa tukaj, ki pa me vecino casa itak ignorira, cartat se pa sploh ne mara, kaka preizkusnja tole zame 8)

Telim muckom tvojim, Ana, pa smo tak hudo nameravali pa nameravali pa jim dobro zeleli, en kup ljudi je mislil na njih....pa je prisla Star12 pa resila stvar...
uh, sem hvalezna, res, pa vesela
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5 ... 9