Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 8347 times)
pevka
3
***
Offline


Posts: 201
Ljubljana
Re: SPOROČILA ANGELOV
Reply #15 - 09.09.2003 at 07:46:05
 
Mislim dobro in vem, da bo vse dobro. Dobre, pozitivne misli me vodijo po najboljši poti v življenju.

Dobre misli prinašajo spremembe v razumevanju in ravnanju. Energija se ponavadi oblikuje točno po naših mislih. Če se odločimo ustvarjati lepšo resničnost, nam energija pri tem sledi, ter nas vodi po naboljši poti. S pozitivnimi mislimi oblikujemo lepoto vsakega dne in celega življenja.
Back to top
 

pevka
 
IP Logged
 
pevka
3
***
Offline


Posts: 201
Ljubljana
Re: SPOROČILA ANGELOV
Reply #16 - 10.09.2003 at 09:20:42
 
Sem celovito bitje. V meni in okoli mene vladata ubranost in popolnost.

Kadar se odpremo notranji modrosti, zaznamo ubranost znotraj sebe in okoli nas. Takrat lahko hkrati vidimo enost in različnost; v drugih prepoznamo sebe, v sebi vidimo druge. Ko nam celovitost odpira oči in srce, se Duša radosti.  
Back to top
 

pevka
 
IP Logged
 
pevka
3
***
Offline


Posts: 201
Ljubljana
Re: SPOROČILA ANGELOV
Reply #17 - 11.09.2003 at 07:20:13
 
Duhovitost in smeh mi bogatita življenje.

Smeh in vedrina bogatita dušo in telo. Delujeta prav zdravilno. Kadar se smejimo, vse postane svetlejše in vedrejše. Velikokrat smo preveč resni in svoje težave imam za večje, kot so v resnici. S tem tako v sebi kot v drugih vzbujamo bolečino in težke misli. Prisrčen smeh jih pri priči razprši, ali pa vsaj zmanjša. Smejmo se!
Back to top
 

pevka
 
IP Logged
 
aryan
Ex Member




Re: SPOROČILA ANGELOV
Reply #18 - 11.09.2003 at 09:11:25
 
pevka, a so to tvoje besede al jih iz kje prepisujes?
Back to top
 
 
IP Logged
 
pevka
3
***
Offline


Posts: 201
Ljubljana
Re: SPOROČILA ANGELOV
Reply #19 - 12.09.2003 at 10:01:06
 
V svojem srcu mislim dobro in vem, da bo vse dobro.

Kadar smo v svojem srcu čisti, takrat so čiste tudi naše misli in čista so naša dejanja. Čistost pa je pogoj, da smo usklajeni sami s seboj in s svojo okolico. In le usklajenost in notranji red nam bosta prinašala zadovoljstvo in popolno izpolnjenost.    
Back to top
 

pevka
 
IP Logged
 
t
5
p
*****
Offline

Ride si sapis!
Posts: 5103
Kozmos
Gender: male
Re: SPOROČILA ANGELOV
Reply #20 - 12.09.2003 at 10:11:58
 

Čistost je tudi pogoj, da ne smrdimo (sebi, pa tudi z okolico lažje stopimo v harmonijo)  Wink





(pomemben pogoj, ne pa tudi edini)

uživajte!
Back to top
 

Nič na svetu nikogar ne čaka. Nič ni dokončano, in vendar nič ne ostane nerazrešeno.
WWW WWW  
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: SPOROČILA ANGELOV
Reply #21 - 12.09.2003 at 10:43:00
 
t wrote on 12.09.2003 at 10:11:58:
Čistost je tudi pogoj, da ne smrdimo (sebi, pa tudi z okolico lažje stopimo v harmonijo)  Wink





(pomemben pogoj, ne pa tudi edini)

uživajte!


Grin Grin
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
pevka
3
***
Offline


Posts: 201
Ljubljana
Re: SPOROČILA ANGELOV
Reply #22 - 13.09.2003 at 08:14:01
 
V sebi iščem notranji red in mir

Ko v sebi najdemo notranji red in mir se to odraža izven nas in deluje na našo okolico. In kadar smo s seboj v harmoniji smo v harmoniji tudi s svojo okolico.
Back to top
 

pevka
 
IP Logged
 
pevka
3
***
Offline


Posts: 201
Ljubljana
Re: SPOROČILA ANGELOV
Reply #23 - 14.09.2003 at 09:14:13
 
Hvala za moč, ki mi jo daješ!

Ko sledimo sebi, se v nas pretakajo neizmerna energija, moč in jasnot, ki nas vzpodbujajo, da gremo naprej po začrtani poti. Nič nas ne more ustavriti. Oviro prestopimo in gremo naprej proti cilju, zmagovito, junaško, kajti Vesolje nas pri tem podpira. Ko sledimo sebi, služimo in kadar služimo lahko tudi največ damo.    
Back to top
 

pevka
 
IP Logged
 
pevka
3
***
Offline


Posts: 201
Ljubljana
Re: SPOROČILA ANGELOV
Reply #24 - 15.09.2003 at 09:29:35
 
Mir v srcu mi daje navdih in ustvarjalno moč.

Mir, mir, mir v srcih in ljubezen - to daje zmožnost izražanja, ustvarjalnosti, to daje zmožnost popolne predaje in vnaša radost v naša srca.    
Back to top
 

pevka
 
IP Logged
 
Pages: 1 2