Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5 6 7
(Read 64219 times)
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim članom IV.
Reply #45 - 12.02.2004 at 00:39:30
 
m wrote on 11.02.2004 at 09:06:39:
žal, pri tem zadnjem pozdravu nimam občutka,
da je Andres gledal z lepe in zabavne strani Undecided

lahko pa tudi da se motim...



Marjana.  Pri tem zadnjem postu sem se storil tako kot sem imel namen storiti cel pretekli teden. Dost je zajebavanja z multi vpisi.  Fanta sem čakal, seveda tudi dočakal, potem pa je svoje poste pobrisal. Razen dveh do takrat.  Normalna stvar. Psihoanalitični del foruma dobro dela. Hvala vam za pomoč Smiley.


In nenazadnje  Marjana.  Nimam se namena rokovati z nekom, ki  blati, ki sipa vsepovsod. Če bi bilo to le moje mnenje, bi rekel, da sem jaz tisti ta zajebani, ampak ni tako. Zavzel sem stališče mnogih tu na forumu.   Naj gre v drvarnico zaradi mene.  200 eur na dan.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
.
1
*
Offline


Posts: 3

Re: Pozdrav novim članom IV.
Reply #46 - 12.02.2004 at 09:02:23
 
Andres wrote on 12.02.2004 at 00:39:30:
Marjana.  Pri tem zadnjem postu sem se storil tako kot sem imel namen storiti cel pretekli teden. Dost je zajebavanja z multi vpisi.  Fanta sem cakal, seveda tudi docakal, potem pa je svoje poste pobrisal. Razen dveh do takrat.  Normalna stvar. Psihoanaliticni del foruma dobro dela. Hvala vam za pomoc Smiley.


In nenazadnje  Marjana.  Nimam se namena rokovati z nekom, ki  blati, ki sipa vsepovsod. Ce bi bilo to le moje mnenje, bi rekel, da sem jaz tisti ta zajebani, ampak ni tako. Zavzel sem stališce mnogih tu na forumu.   Naj gre v drvarnico zaradi mene.  200 eur na dan.

Andres
Kdor čaka,  do-čaka.
Verjamem isto.  

Tudi jaz sem vesel da raznorazni deli foruma dobro delajo.  Čez čas bodo še bolj...

Drugi odstavek.
Če to leti name, kar verjetno yes, čqe ne, me popravi a mislim da me ne boš, bi pa te vprašal a odgovorit mi ne rabiš ker ne mislim razvit debate iz tega, Quote:
ki  blati, ki sipa vsepovsod.
kje je ".",  <---  "pička" - po tvojem, počela to kar pišeš tu?  Me zanima.
Pomembno je, da si zavzel stališče mnogih tu na forumu.

Tudi jaz se ne mislim rokovat s takšnim kot si ti. Roll Eyes

Včasih tudi homoseksualne pičke potrebujejo nov začetek.


200eur si vtakni  nekam.

Moj zadnji post. Pika.
Pika ---> "."  
Pika, ne pička.

.
Back to top
 
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Pozdrav novim članom IV.
Reply #47 - 12.02.2004 at 09:04:00
 

Andres, sprejemam in pozdravljam, da izražaš sebe.

Samo od tu naprej zame nisi več portir tega foruma, ki izreka dobrodošlico novodošlim, ampak samo še Andres. Smiley  Kiss
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim članom IV.
Reply #48 - 12.02.2004 at 20:52:24
 
m wrote on 12.02.2004 at 09:04:00:
Andres, sprejemam in pozdravljam, da izražaš sebe.

Samo od tu naprej zame nisi več portir tega foruma, ki izreka dobrodošlico novodošlim, ampak samo še Andres. Smiley  Kiss



Marjana.

 Ni problema. Že lani poleti si imela priložnost biti portirka, pa tega nekako nisi na svoja pleča vzela.
Škoda, ker prav dolgo portir v začasnem delovnem razmerju ne bom več.

Andres
Back to top
« Last Edit: 13.02.2004 at 00:14:58 by Andres »  
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim članom IV.
Reply #49 - 15.02.2004 at 23:45:50
 


V svojem rednem in izrednem delovnem razmerju Portir, (za M. Andres) ne pomni, da bi katera koli skupina vpisana isti teden tako elegantno pristopila k forumu, kot je to storila ravno vaša, torej skupina novih članov vpisana v 7. tednu leta 2004.  Res, ni vas veliko vpisanih, a se vsaj približno ve za koga gre, ker profil ste odlično izpolnila oba Maxtor in Marta, medtem ko se za Asho vsaj ve da je tu nekje neka ženska.
Žal mi je  da punci nista oddali posta, toda med drugim za vaju, jih je s skupno 36  nabral Maxtor. To vse pomeni, da imate na uporabnika 12 postov, kar da lepo številko, ki je obenem kompatibilno z Maxtorjevimi leti.  Hmm  Maxtor.  Zgodaj si začel za ženske delat, lahko jim daš še malo časa, morda se ti to nekoč povrne Grin.

V 12. nadstropju je samo ena soba dragi novi člani.  Naj bo namestitev vaša izbira, vendar kljub vsemu Maxtor, logični sklep mi da domnevati, da je Asha mlajša, a zato Marta toliko bolj izkušena. Wink In ti si želiš?

No, zjutraj pri zajtrku boste bržkone opazili tiste neobrite, tiste ki strokovno literaturo ob vsakem obedu pred sabo držijo, tiste, ki gledajo samo okoli sebe in rečejo nič ne.  No, upam, da ne boste naleteli na tiste, ki bi se z blatnimi čevlji spotaknili ob katerega od vaših stolov, saj tudi to je del hotela Svet pogovorov. Vse to pomeni, da je manjšinski del foruma  inficiran, kar meče slabo luč na vse tiste, ki zajtrk še dol goltajo, kot na tiste ki se jim je ob svojem 1470.  zajtrku v požiralniku nabralo več kot toliko.
No, če se vam kaj takega slučajno pripeti vam ne pomaga šef strežbe kot tudi ne direktor hotela.  
Žal Maxtor, Marta in Asha, tudi Portir v začasnem delovnem razmerju pomagal ne bo več, saj pogodba mu je potekla.




Želim vam veliko lepega na Svetu pogovorov:  

Vaš Portir: Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Kr_eden
Ex Member




Re: Pozdrav novim članom IV.
Reply #50 - 16.02.2004 at 00:28:01
 
A M E N
Back to top
 
 
IP Logged
 
arelena
5
*****
Offline


Posts: 698

Re: Pozdrav novim članom IV.
Reply #51 - 28.02.2004 at 15:08:29
 
Roll Eyeshojla andres,pozdravček.....ko sfinga deluje ,arelena počiva in obratno...saj veš...mehka in trda varianta..never ending story...upam,da bom malo popestrila dogajanje,no upati ni greh,kajne?lp Kiss
Back to top
 

če poznaš samega sebe se lahko tudi v peklu smeješ
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim članom IV.
Reply #52 - 28.02.2004 at 15:22:37
 
arelena wrote on 28.02.2004 at 15:08:29:
Roll Eyeshojla andres,pozdravček.....ko sfinga deluje ,arelena počiva in obratno...saj veš...mehka in trda varianta..never ending story...upam,da bom malo popestrila dogajanje,no upati ni greh,kajne?lp Kiss



Dobil sem en notifikejšn iz tega topica Arelena.  Bodi pozdravljena Arelena. Pa veliko trdega, oz mehkega ti želim na forumu.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
arelena
5
*****
Offline


Posts: 698

Re: Pozdrav novim članom IV.
Reply #53 - 28.02.2004 at 15:48:56
 
Roll Eyesod tebe pa do ..... Wink Cheesy
Back to top
 

če poznaš samega sebe se lahko tudi v peklu smeješ
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim članom IV.
Reply #54 - 06.06.2004 at 02:20:55
 
Po daljšem času nekdanji Portir na tem, bojda še vedno Svet pogovor forumu, posebej pozdravlja relativno novega člana  Exorcista. Žal mi je ker še nimaš posta, saj tako si nekako sam obvisel med starejšimi uporabniki in predvsem gosti tule. Teh slednjih bo sčasoma predvidevam še največ, oni pa so tudi nosilci tega plemenitega foruma:).  
No Exorcist.  Glede na tvoj, verjamem nenaključno izbran  nick, ti predajam ključe sobe devic. Nedotaknjene lepotice, torej neposvinjane, brez kilometrine, z eno besedo tarča v polno. Upam, da boš v hotelu Svet pogovorov prespal mirno, saj device so se preselile  čez cesto.  Torej ti ponovno kot že tolikokrat ostane le še štetje dlak na dlani.
 
Nekdanji portir.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Kr_eden
Ex Member




Re: Pozdrav novim članom IV.
Reply #55 - 06.06.2004 at 09:47:10
 
eksorcist        
exorcist        
ex-exo        
exo        
exi                
exi.        
.exo        
e.xo
exorcistek
exo v exilu

Grin Grin Grin

In nedonosenček grupnjak se igra bedastočo.
Ob vsakem postu kot gost, ki ga je napisal Exorcist, tapravi Exorcist je nekdo takoj registriral njegov nik, tako da Exorcist ni mogel oddajati pod enim nikom gosta in je za vsako rabil pač kaj dodati zraven nika in grupnjak se najde in to nekdanji in pokaže vso svojo veleumnost in pozdravi Exorcista  Roll Eyes
To je bolano.
In, le kdo tako dobro pazi in registrira vsak nik sproti katerega Exorcist uporabi ???
In Gape to vidi in ve, vendar je tiho kot rit, sej izgleda, da vse nitke vodijo drugi, on pa je kot neka figura in če bi bil kolker tolko kot se samoimenujejo tile duhovneži, vseobsegajoč v vsej duhovno, duhovni ljubezni do vseh bitij, bi že zdavnaj pokaral tega tiča ki to počne, ne, modro je tiho.
Ali pač........ Grin Grin Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Pozdrav novim članom IV.
Reply #56 - 06.06.2004 at 10:30:50
 
karam tiča, ki to počne

kdorkoli že pač je ...

Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Pozdrav novim članom IV.
Reply #57 - 06.06.2004 at 11:09:49
 
Quote:
eksorcist         
exorcist         
ex-exo         
exo        
exi                
exi.         
.exo        
e.xo
exorcistek
exo v exilu

Grin Grin Grin

In nedonosenček grupnjak se igra bedastočo.
Ob vsakem postu kot gost, ki ga je napisal Exorcist, tapravi Exorcist je nekdo takoj registriral njegov nik, tako da Exorcist ni mogel oddajati pod enim nikom gosta in je za vsako rabil pač kaj dodati zraven nika in grupnjak se najde in to nekdanji in pokaže vso svojo veleumnost in pozdravi Exorcista  Roll Eyes
To je bolano.
In, le kdo tako dobro pazi in registrira vsak nik sproti katerega Exorcist uporabi ???
In Gape to vidi in ve, vendar je tiho kot rit, sej izgleda, da vse nitke vodijo drugi, on pa je kot neka figura in če bi bil kolker tolko kot se samoimenujejo tile duhovneži, vseobsegajoč v vsej duhovno, duhovni ljubezni do vseh bitij, bi že zdavnaj pokaral tega tiča ki to počne, ne, modro je tiho.
Ali pač........ Grin Grin Grin


Ja, se strinjam, da je to smešno početje. Je pa lahko v trenutku končano. Exo se registrira, pač z enim novim nickom in stvar je rešena. Simpl ko pasulj.
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
.o.k...o.b.
1
*
Offline

let's play
Posts: 6

Gender: male
Re: Pozdrav novim članom IV.
Reply #58 - 06.06.2004 at 11:28:25
 
Quote:
In nedonosenček grupnjak se igra bedastočo.


Dragi, najdražji Kr_eden,  Wink
oprosti, ampak moram osvetlit tole temo. (nasprotje od svetlobe). Temu se je včasih reklo Tožibaba. Ti po eni strani obsojaš in iščeš aplikacijo pravične kazni. Vendar pozabljaš, da je stvar akcije in reakcije. Če se je z vsem spoštovanjem Dragi Exorcist odregistriral, sedaj pač žanje posledice. Pa on se je odregistriral, ki je mojster v registriranju in rezerviranju nickov drugim. What do you care anyway? Sej veš, kdor se z ognjem igra ... In poleg tega, naj se sam brani, če mu kaj ni povšeči.

Sem pa predkratkim odkrila en chat, kjer se sploh ni treba registrirat, nič passworda, nič emaila, nič. Ampak po nekem čudežu in visoki vibraciji, te tvoje ime vedno tam čaka. So what, tudi če se v trenutku srečata dva z istim imenom, se pač razkrijeta kdo je kdo. Ampak to ni pomembno, kako kdo sebe poimenuje. Mislim, da ti je zdej že jasno, da se tudi mi že poznamo. To sem hotla dokazat, da se z osebo da pogovarjat ker se pogovarjaš z njo, ne pa z njenim imenom, in bistvena je vsebina, ne forma. Mislim, da si ti ok, in da pri drugih ravnotako osvetljuješ temo (nasprotje od svetlobe) in obratno, velja v obe smeri.

Da ne bo pomote, nisem .exo, sem pa *exi.  Wink

Love you  Smiley
Back to top
 

x w z
 
IP Logged
 
Kr_eden
Ex Member




Re: Pozdrav novim članom IV.
Reply #59 - 06.06.2004 at 20:15:29
 
Quote:
Ja, se strinjam, da je to smešno početje. Je pa lahko v trenutku končano. Exo se registrira, pač z enim novim nickom in stvar je rešena. Simpl ko pasulj.


Ja Iga, simpl ko pasulj, no  Grin jaz pasulja ne jem  Grin samo je pa problem v tem, če se Exo noče registrirati, sedaj tudi ne more pod tem imenom in, če je prosil Gapeta, da zablokira to ime, da nebi prihajalo do kakeršnih koli zlorab s strani ali v imenu tega nika bi Gape to lahko naredil v parih klikih  Wink
Mislim, da to ni noben problem.
Nastane pa problem, ko se vseobsegajoče braniš narediti to.
No, kakorkoli že, ni pošteno, da se neki X član registrira pod vsakim nikom Exota, ki odda svoj post kot gost.
Zakaj to dela in ali je to smiselno početje bi lahko napisal sam ta član ali pa bi Gape posredoval le pri tem članu preko PM-ja.
Vendar izgleda, da ni volje na eni strani ali pa je to celo v interesu prenekaterih, da se to dogaja.

Kako bi pa izgledalo, da zdaj pa vsak, ki bi mu ker ne dišal kot bi moral registrira njegov nik, tukaj je govora o gostih, bi bilo to pametni in dobro početje. ?
Mislim, da ne.
Zato je potrebno take zadeve rešiti takoj, če ne se lahko začne to množično izrabljat.

Govoril je, Kr_eden  Grin Grin Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5 6 7