Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 7634 times)
Magdalena
Guest




TRENING PISAVE - ORODJE ZA NAČRTNO SPREMEMBO OSEBE
25.08.2003 at 09:55:49
 
Ko človek piše z roko po papirju, se tam odraža vsa njegova osebnost in čustva. Impulzi se iz možgan preko roke zapisujejo na papir in puščajo pisni dokaz o trenutnem stanju osebe.

Znanstveniki nemške univerze so ugotovili, da je možen tudi obraten proces. Da kadar pišemo na določen način (ki ga do sedaj nismo uporabljali), roka pošlje impulze nazaj v možgane in po 40 dneh se vsidrajo v podzavest in omogočajo osebi, da živi po novih načelih, da se počuti drugače, da so njena čustva drugačna.

Kaj menite o tem procesu, ki ga imenujemo "trening pisave"?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Amstel
5
p
*****
Offline


Posts: 2844

Gender: female
Re: TRENING PISAVE - ORODJE ZA NAČRTNO SPREMEMBO O
Reply #1 - 25.08.2003 at 11:03:44
 
Spomnim se tega z vašega predavanja na Vrhniki.

Zdi se mi smiselen sistem.
Saj nekaj podobnega je z vplivanjem spremembe položaja telesa na psihično dogajanje.

Na čustva se direktno ne da vplivati. Lahko vplivamo posredno preko vedenja in mišljenja na čustvovanje.

Kako deluje v praksi to vadenje pisave, pa lahko več poveste vi.
Back to top
 

Naj se zgodi, kar se mora.
 
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: TRENING PISAVE - ORODJE ZA NAČRTNO SPREMEMBO O
Reply #2 - 27.08.2003 at 21:48:26
 
men se zdi dobro sam bolj bi blo v tem smislu, da samo korigirate željene popravke.

ne da bo eden, ki bi bil recimo na verbalnem področju genij, zdej spreminjal pisavo in pol bil uravnotežena osebnost, s tem pa bi zatru del sebe.

drugač pa za poskusit je, sam je tko da se težko držiš tega da bi drugač pisal, vsaj jaz.

če na tem naredite kaj bi blo za začetek odlično.

Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: TRENING PISAVE - ORODJE ZA NAČRTNO SPREMEMBO O
Reply #3 - 27.08.2003 at 23:50:43
 
Pozdravljena Magdalena.  Me veseli, da si se po  treh letih ponovno oglasila. Upam, da je pri tebi vse ok.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: TRENING PISAVE - ORODJE ZA NAČRTNO SPREMEMBO O
Reply #4 - 28.08.2003 at 01:03:48
 
magdalena wrote on 25.08.2003 at 09:55:49:
Ko človek piše z roko po papirju, se tam odraža vsa njegova osebnost in čustva. Impulzi se iz možgan preko roke zapisujejo na papir in puščajo pisni dokaz o trenutnem stanju osebe.

Znanstveniki nemške univerze so ugotovili, da je možen tudi obraten proces. Da kadar pišemo na določen način (ki ga do sedaj nismo uporabljali), roka pošlje impulze nazaj v možgane in po 40 dneh se vsidrajo v podzavest in omogočajo osebi, da živi po novih načelih, da se počuti drugače, da so njena čustva drugačna.

Kaj menite o tem procesu, ki ga imenujemo "trening pisave"?



Ja, bi bilo dobro mal se potrudit pa lepš kaj z roko napisat, če ta stvar funkcionira.  Samo je en problem Magda.  Večina nas se lastnoročno samo še podpišemo, vse ostalo pa gre prek tipkovnice.  
No, še eno vprašanje zate, ker sem ravno pri tej temi.  Je možno, da grafologija pri človeku zamre, če manj z roko pišemo?  

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
magdalena
Guest




Re: TRENING PISAVE - ORODJE ZA NAČRTNO SPREMEMBO O
Reply #5 - 28.08.2003 at 21:24:07
 
Dan odprtih vrat na šli grafologije bo dal vse odgovore v zvezi s treningom pisave in še mnogo več.

Napisano je na moji spletni strani:
http://move.to/magda

Lahko se vidimo v Ljubljani, v četrtek, 4. septembra!

Magdalena
Back to top
 
 
IP Logged
 
sparkle
Guest




Re: TRENING PISAVE - ORODJE ZA NAČRTNO SPREMEMBO O
Reply #6 - 28.08.2003 at 21:56:40
 
magdalenca!!! Kiss Kiss

sm lih zadne cajte razmislala, da bi se bl intenzivno polotla iskanja literature o grafologiji, ker me ze full cajta to zanima, pa kao nkol ni casa da bi jz to izvedla in najdla kej tazga:)

kar sm u zvezi s sabo pogruntala je blo to:) da komot spreminjam pisavo, da komot pisem kokr mi zapase... ze od O.Š. naprej sm ponarejala podpise starsev sosolcev Shocked 8) (ni se za hvalt Angry nism ponosna na to... čeprow mamicinga sm ze u drugmu razredu o.š. pa ni pogruntala prfoksa Tongue))
pol sm sama tkole mal gruntala, da vrjetn tole spreminjanje pisave, gre na račun mojga iskanja same sebe ??? da tko k ne vem kera pisava je čist moja, tko tut še ne vem kakšna bi rada bla/kaksna sem ??? enivej sem pa gruntala tut to, da se nerada definiram, ker pol se postavm v dolocene okvirje in to me omejuje... sploh pa I'M EVERY WOMAN, IT'S ALL IN ME 8) Grin Grin Grin Roll Eyes in tko je pol tut vsaka pisava moja Undecided kompliciram jap Kiss

kar sm hotla povedat je to-da sm enkrat hotla na en naslov na netu poslat ne vem kok ze pisanh strani moje pisave, samo pol bi mogla ceu zvezek pisav nest da bi un pogruntou kaksna osebnost sem:) pa da mam mal bl krivo hrbtenico in pol bl prtiskam na ne vem kero starn:) in sm opustila to zadevo...
me pa tole full zanima, samo 4.9. nikakor ne odgovarja men, tko da me zanima, če se kdaj kej v prihodnosti bo dogajal, kaksen drug datum, recmo oktobra Wink bi blo fulll zanimiv zame to....

jupi, sm prov vesela, da sm prsla pofirbcat  8) Kiss

LP sparkle Cheesy
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: TRENING PISAVE - ORODJE ZA NAČRTNO SPREMEMBO O
Reply #7 - 28.08.2003 at 22:16:01
 
Sparkle!

Jaz za tabo ne znam brati.  Se kdo ki si je možgane zlomil??

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: TRENING PISAVE - ORODJE ZA NAČRTNO SPREMEMBO O
Reply #8 - 28.08.2003 at 23:43:58
 
magdalena

sm glih v teh vodah ... threadi v napačnih direktorijih ...

me zanima

zakaj si dala thread, ki govori o
TRENING PISAVE - ORODJE ZA NAČRTNO SPREMEMBO OSEBE
v direktorij po imenu
Sistem, predlogi ... namen foruma

te je slučajno tale napis
Tukaj lahko predlagate nove teme in to
premamu?

zdej ... se reče ... si hotla predlagat novo temo - direktorij ???


jest recimo bi tako reč poču v
ZNANJA
astrologija, fengshui, numerologija, vedeževanje, kristali, tarot, kartomantika ...
recimo
al pa mogoče
Uporabno
študij, načini učenja, vzgoja, starši, zaposlitev, ustvarjalnost, optimizem, prostovoljno delo ...
al pa celo
Samozdravljenje
meditacija, avra, zdravljenje, joga, prehrana, reiki, čakre, energija ...


me res zanima ...



na temo pa ... fajn tehnika ... za tiste, ki pišejo ... ta tehika itak deluje na vseh nivojih ... ko spremeniš neki, spremeniš s tem vse, drugje se sicer ne odraža tako drastično, se pa ...

... res nas vedno majn piše ... jest si edin mogoče zacahnam na list u fermi kaj morm še narest, da ne pozabim varjanta ...

kako pa naj bi človk pisu, da bi dosegu spremembo v določeno smer ???

obstaja celo idealna pisava ???

obstaja 'muštr' ???
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: TRENING PISAVE - ORODJE ZA NAČRTNO SPREMEMBO O
Reply #9 - 29.08.2003 at 00:26:55
 
Gape!

Bom jaz poskusil odgovoriti in naj me Magda popravi, saj vprašanje je bilo namenjeno njej.  

Edino tale mapa bi bila lahko za grafologijo primerna: "Uporabno
študij, načini učenja, vzgoja, starši, zaposlitev, ustvarjalnost, optimizem, prostovoljno delo" vse ostale niso primerne, saj se grafologije ne sme mešati z nobeno drugo new age tehniko.  Upam, da sem zadel.

Preprosto tudi grafologija kot vem nima izvora v novodobnih tehnikah, temveč v pradavnini.  Pri človeku se vse to kaže že zgodaj, saj  vsi vemo da nam otroške  risbice povedo veliko. Jaz jih hranim. Pa vi? Če sem vas speljal na krivo pot se opravičujem, v nasprotnem  pa naj pove Magda.

Andres







Back to top
 
 
IP Logged
 
sparkle
Guest




Re: TRENING PISAVE - ORODJE ZA NAČRTNO SPREMEMBO O
Reply #10 - 29.08.2003 at 00:35:04
 
Andres wrote on 28.08.2003 at 22:16:01:
Sparkle!

Jaz za tabo ne znam brati.  Se kdo ki si je možgane zlomil??

Andres


Tongue
sm najprej misnla da me je spet eva obsedla (=da sm se zatipkala ket kej) pa vidm da ne... mrbit te je zmotl to da sm pisala u narecju... se bom potrudla bl pravilno pisat Wink
je pa varjanta tut ta, da se nejasno izrazam(kar je cist mozn) sej vcash tut sama sebe ne razumem kej preveč, ampk tokrat se Cheesy
u glavnm par klučnih besed kaj sm hotla z unmu postam povedat(v primeru, ce si bo magdalena tut lomila mozgane:))
SM FULL ZAINTERESIRANA ZA ŠOLO GRAFOLOGIJE Shocked

ajt sparkle Kiss
Back to top
 
 
IP Logged
 
magdalena
Guest




Re: TRENING PISAVE - ORODJE ZA NAČRTNO SPREMEMBO O
Reply #11 - 29.08.2003 at 12:31:30
 
Ha, ha, ha,

bom sedaj predlagala učencem grafologije novo besedo,
s katero bomo opisovali nečitljivo pisavo:

- oseba ima zlomljene možgane,

Super Andres, to je ideja!!!

Vendar če nekdo ne zna brati za sabo, lahko pomeni, da ima zlomljene možgane, ali pa da misli tako hitro, da so njegove misli dosegle hitrost BOŽANSTVA. (iz knjige Zveneče cedre tajge)...

Andres, si zelo visoko duhovno razvit???
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: TRENING PISAVE - ORODJE ZA NAČRTNO SPREMEMBO O
Reply #12 - 14.09.2003 at 14:59:18
 
magdalena wrote on 29.08.2003 at 12:31:30:
Ha, ha, ha,

bom sedaj predlagala učencem grafologije novo besedo,
s katero bomo opisovali nečitljivo pisavo:

- oseba ima zlomljene možgane,

Super Andres, to je ideja!!!

Vendar če nekdo ne zna brati za sabo, lahko pomeni, da ima zlomljene možgane, ali pa da misli tako hitro, da so njegove misli dosegle hitrost BOŽANSTVA. (iz knjige Zveneče cedre tajge)...

Andres, si zelo visoko duhovno razvit???


Tale topic sem nekako spregledal ker je hitro dol padel Magdalena.
Mislim, da nisem visoko duhovno razvit, čeprav za sabo lahko preberem le tisto kar natipkam. Pisano besedo na papir pa že bolj težko.  Ampak nekako gre no. Cheesy

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Amstel
5
p
*****
Offline


Posts: 2844

Gender: female
Re: TRENING PISAVE - ORODJE ZA NAČRTNO SPREMEMBO O
Reply #13 - 14.09.2003 at 20:46:08
 
magdalena wrote on 29.08.2003 at 12:31:30:
Andres, si zelo visoko duhovno razvit???


A tudi to se da ugotoviti iz pisave? Premosorazmerno z odsotnostjo napihnjenega ega?
Back to top
 

Naj se zgodi, kar se mora.
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1