Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 17224 times)
snow
Ex Member




Re: Stephen Turoff
Reply #15 - 11.09.2007 at 09:10:22
 
Gre se za to da si zelo želim jit in ja, potrebuje se avto.

Ni problem priti do Bleda, z vlakom se pride do Lesc, potem pa naprej z busom, sem se že vse pozanimal. Ampak če bi si vsaj prebrala spored dneva bi vidla da se avto potrebuje še za jit do Save in raje kot tam žicat za prevoz, bi se odpravil z nekom skupaj.

In nasploh je bil namen posta iskanje prevoza, ne zbiranje komentarjev in pripomb Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Bamby
5
*****
Offline

No pain no gain
Posts: 999

Gender: male
Re: Stephen Turoff
Reply #16 - 11.09.2007 at 12:02:14
 
Quote:
Ampak če bi si vsaj prebrala spored dneva bi vidla da se avto potrebuje še za jit do Save in raje kot tam žicat za prevoz, bi se odpravil z nekom skupaj.



Tri kilometre, lep sprehodek. Sem si prej (vsaj) prebrala ja.  Wink. Me je samo zanimalo kako velika je tvoja velika želja, skratka manjša kot nek preprost prevoz in največ tri km hoje.
Back to top
 

Življenje je popolnoma zastonj in brezplačno, pa vendar je ni
stvari na tem svetu, ki bi bila vredna več. (Bamby)
 
IP Logged
 
snow
Ex Member




Re: Stephen Turoff
Reply #17 - 11.09.2007 at 12:49:21
 
Pa sej nisem nikjer napisal da v primeru če ne dobim prevoza, ostanem doma, pa tudi mislim da mi mojih načrtov ni treba drugim pojasnjevati.
A ni bolj enostavno prej vprašati za prevoz?

Sicer sem se pa o vseh morebitnih javnih prevozih in peš poteh že pozanimal Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Dayaran
4
****
Offline

I am who I am.
Posts: 408
Ljubljana
Gender: male
Re: Stephen Turoff
Reply #18 - 18.09.2007 at 15:29:29
 
O Turoffu se je že tuki tud pisal: http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?num=1150291394

Poznam ljudi, ki jim ni čist nič pomagal (tud sam sem bil med njimi), in tud take, ki jim je pomagal za par tednov, potem pa je blo spet po starem.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2