Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5 ... 15
(Read 124344 times)
mind
5
*****
Offline

Always remember Krishna
and never forget Him
!
Posts: 686
MB
Gender: male
Re: SHIZOFRENIJA, bolezen ali dar
Reply #30 - 10.08.2003 at 20:24:21
 
Quote:
boga pa ni


kaj pa je ?


8)
Back to top
 

Hari bol
 
IP Logged
 
Sn0wBall
Ex Member




Re: SHIZOFRENIJA, bolezen ali dar
Reply #31 - 10.08.2003 at 20:29:02
 
ne vem..boga pa vseeno ni Cheesy
Back to top
 
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: SHIZOFRENIJA, bolezen ali dar
Reply #32 - 10.08.2003 at 20:31:36
 
Quote:
jaz se spreminjam, nekaj mi pravi da se moraš tudi ti...mogoče si se premalo

boga pa ni 8)


Vprasanje, ce se ze si in ce se je meni sploh potrebno spreminjat. Na sreco si jaz ne pomagam in si se nikoli nisem z mamili, travo, LSD-jem... Torej sem clean, tudi v mislih.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Sn0wBall
Ex Member




Re: SHIZOFRENIJA, bolezen ali dar
Reply #33 - 10.08.2003 at 20:34:29
 
na kaj pa ciljas s tem o mamilih? ???
Back to top
 
 
IP Logged
 
mind
5
*****
Offline

Always remember Krishna
and never forget Him
!
Posts: 686
MB
Gender: male
Re: SHIZOFRENIJA, bolezen ali dar
Reply #34 - 10.08.2003 at 20:36:44
 
snowball
Quote:
ne vem


no, skoraj ne verjamem, da nimaš neke predstave o tem kdo smo

če ne drugega ti je verjetno znana tista zelo luknjasta teorija Darwina in podobnih mislecev, ki si se jo bil prisiljen učit v šoli  Wink ?




LP

Back to top
 

Hari bol
 
IP Logged
 
Sn0wBall
Ex Member




Re: SHIZOFRENIJA, bolezen ali dar
Reply #35 - 10.08.2003 at 20:39:26
 
exorcist, mogoče ima kakšen zadrogiranec bolj čiste misli kot ti

mind, imam svoje predstave Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: SHIZOFRENIJA, bolezen ali dar
Reply #36 - 10.08.2003 at 20:43:45
 
Quote:
exorcist, mogoče ima kakšen zadrogiranec bolj čiste misli kot ti

mind, imam svoje predstave Wink


NO COMMENT
Back to top
 
 
IP Logged
 
mind
5
*****
Offline

Always remember Krishna
and never forget Him
!
Posts: 686
MB
Gender: male
Re: SHIZOFRENIJA, bolezen ali dar
Reply #37 - 10.08.2003 at 20:44:39
 
snowball
Quote:
mind, imam svoje predstave


sem predvideval ja, saj te drugače ne bi niti povprašal po njih  Wink


LP
Back to top
 

Hari bol
 
IP Logged
 
t
5
p
*****
Offline

Ride si sapis!
Posts: 5103
Kozmos
Gender: male
Re: SHIZOFRENIJA, bolezen ali dar
Reply #38 - 10.08.2003 at 21:05:07
 
exorcist wrote on 10.08.2003 at 20:31:36:
Torej sem clean, tudi v mislih.




Mogoče bi moral na zdravljenje?

(razen, če nisi eden tistih, ki  ne mislijo in samo pišejo)



uživajte!
Back to top
 

Nič na svetu nikogar ne čaka. Nič ni dokončano, in vendar nič ne ostane nerazrešeno.
WWW WWW  
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: SHIZOFRENIJA, bolezen ali dar
Reply #39 - 10.08.2003 at 21:24:12
 
t wrote on 10.08.2003 at 21:05:07:
Mogoče bi moral na zdravljenje?

(razen, če nisi eden tistih, ki  ne mislijo in samo pišejo)



uživajte!


Ja, mogoce res v kake toplice in dobro masazo fletnih deklin. Zgleda, da se razumes na zdravljenje, samo zanima me vrsta hospitalizacije pri tebi? Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
t
5
p
*****
Offline

Ride si sapis!
Posts: 5103
Kozmos
Gender: male
Re: SHIZOFRENIJA, bolezen ali dar
Reply #40 - 10.08.2003 at 21:30:10
 
exorcist wrote on 10.08.2003 at 21:24:12:
Ja, mogoce res v kake toplice in dobro masazo fletnih deklin. Zgleda, da se razumes na zdravljenje, samo zanima me vrsta hospitalizacije pri tebi? Grin



Najdražje vrste 8)


(Idrijske toplice pa ti lahko pokrije zdravstvena zavarovalnica)

uživaj!
Back to top
 

Nič na svetu nikogar ne čaka. Nič ni dokončano, in vendar nič ne ostane nerazrešeno.
WWW WWW  
IP Logged
 
Jakob_Ostrjan
4
****
Offline

Samo srce
Posts: 471
Kranj
Gender: male
Re: SHIZOFRENIJA, bolezen ali dar
Reply #41 - 11.08.2003 at 18:10:07
 
exorcist wrote on 08.08.2003 at 16:54:01:
Kaj ima to veze s komunikacijo iz onostranstva, ne razumem te, sploh mi ni jasno, zakaj bi ga ti glasovi skusali pripeljat na rob zivcnega zloma in ga  pozivat k samomoru?



Torej, lahko ti razložim, kako je z glasovi pri tistih ljudeh, ki jih jaz poznam in imajo diagnozo shizofrenija.

Moj zelo dober prijatelj je pred nekaj leti kar naenkrat začel slišati v glavi glasove, ki so se, kot je sam rekel, kregali. Ker ni vedel, kaj naj in ker je glasove slišal več tednov zapored, se mu je, po domače povedano, utrgalo in odpeljali so ga v Polje. Tam so ga do fula nafilali z pomirjevali in revež je bil še bolj sesut kot prej.

Ko se je umiril in so ga poslali domov, smo preko naše družinske prijateljice zvedeli za žensko, ki tudi sliši glasove in jo je mož pred leti hotel poslati v norišnico, samo je bila ženska toliko pametna, da se je rajši ločila.

No in ta ženska je te glasove v glavi sprejela in jih uporablja v prerokovalske in terapevtske namene. Za tega mojega prijatelja smo tako ugotovili, da ima v sebi zelo velik potencial in bi bil lahko eden najboljših bioenergetikov, samo svojo obupno trmasto logiko mora nehati uporabljati in spoznati, da so ti glasovi v njegovi glavi zares njegovi in da mu nič nočejo. Kregajo se pa v bistvu z njegovim egom, ki noče priznati, da razum ni najvišji del človeka. Pač pa je to duša. No in duša tega mojega prijatelja je res nekaj posebnega. Sicer se tole sliši kot znanstvena fantastika - tudi za tiste, ki reinkarnacijo sprejemajo - ampak v telesu tega  mojega prijatelja se nahaja duša, ki je bila pred 2000 leti inkarnirana kot Juda Iškariot, prav tisti, ki je izdal Jezusa in Nazareta. Ta svoj karmični dolg naj bi zdaj odplačevala s tem, da ima možnost postati najboljši zdravilec oziroma bioenergetik. Moj prijatelj pa tega ne sprejema, pravi, da on tega noče.

Kaj bo iz vsega tega nastalo, bomo še videli.

Poznam tudi nekaj ljudi, ki pa jih glasovi v glavi govorijo slabe, zle stvari. Namreč, če govorimo o onostranstvu, potem moramo upoštevati, da je tudi tam zadeva narejena dvojno - tako kot povsod - in da na drugem svetu obstajajo tako dobri kot zli "duhovi".

exorcist wrote on 08.08.2003 at 16:54:01:
To so spekulacije , kar ti govoris, ker je shizofrenija se vedno enigma za strokovnjake s tega podrocja.



Da te dopolnim: shizofrenija je bolj ali manj uganka za uradno medicino. Za vse tiste, ki se trudijo spoznati celo resnico, je pa tako, kot sem napisal.


Back to top
 

PA BOHLONEJ, K' STE TOLE BRAL...
 
IP Logged
 
t
5
p
*****
Offline

Ride si sapis!
Posts: 5103
Kozmos
Gender: male
Re: SHIZOFRENIJA, bolezen ali dar
Reply #42 - 11.08.2003 at 18:19:00
 
Jakob_Ostrjan wrote on 11.08.2003 at 18:10:07:
Da te dopolnim: shizofrenija je bolj ali manj uganka za uradno medicino. Za vse tiste, ki se trudijo spoznati celo resnico, je pa tako, kot sem napisal.





za nekatere diagnoza, za druge pa poklic  Roll Eyes



uživajte!
Back to top
 

Nič na svetu nikogar ne čaka. Nič ni dokončano, in vendar nič ne ostane nerazrešeno.
WWW WWW  
IP Logged
 
Jakob_Ostrjan
4
****
Offline

Samo srce
Posts: 471
Kranj
Gender: male
Re: SHIZOFRENIJA, bolezen ali dar
Reply #43 - 11.08.2003 at 18:19:46
 
Quote:
Jakob_Ostrjan...men se zdi da veliko shizofrenikov dobiva neke zelo napačne informacije od teh njihovih nadzemeljskih prijateljev, eni celo pravijo da govorijo z bogom..nazadnje jim pa nižja astralna bitja sugerirajo neumnosti, katerim nasedajo.



Kot sem rekel: glasovi so lahko od dobrih ali od zlih bitij.

Quote:
In verjamem da se da komunicirati z drugimi bitji brez da bi bil shizofreničen Wink



Seveda se da komunicirati z drugimi bitji brez shizofrenije, ki je v bistvu pojav na ravni človekovega uma. Če ste brali Oshoja ali Castanedo; oba pravita, da je um po naravi deljen, ločen v sebi. In shizofrenija je samo skrajna oblika, ekstremna ločenost uma samega v sebi.

Quote:
In kakšne so te tvoje lastne izkušnje? Hočeš reči da si ti tisti pravi duhovni vodnik ???



Ma, bog se te usmili! A ne znaš brati! Za nobenega duhovnega vodnika se nimam! Še samemu sebi samo takrat, ko imam res dober dan! Drugim pa niti pod razno!

Napisal sem, da so tisti ljudje, ki slišijo glasove dobrih bitij iz onostranstva v bistvu jasnovidni in da je njihova zavest na višjem nivoju, kot je to pri običajnih ljudeh. Zaradi tega so nam lahko vodniki.
Back to top
 

PA BOHLONEJ, K' STE TOLE BRAL...
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: SHIZOFRENIJA, bolezen ali dar
Reply #44 - 11.08.2003 at 23:32:32
 
Jakob_Ostrjan wrote on 11.08.2003 at 18:10:07:
Kregajo se pa v bistvu z njegovim egom, ki noče priznati, da razum ni najvišji del človeka. Pač pa je to duša. No in duša tega mojega prijatelja je res nekaj posebnega. Sicer se tole sliši kot znanstvena fantastika - tudi za tiste, ki reinkarnacijo sprejemajo - ampak v telesu tega  mojega prijatelja se nahaja duša, ki je bila pred 2000 leti inkarnirana kot Juda Iškariot, prav tisti, ki je izdal Jezusa in Nazareta. Ta svoj karmični dolg naj bi zdaj odplačevala s tem, da ima možnost postati najboljši zdravilec oziroma bioenergetik. Moj prijatelj pa tega ne sprejema, pravi, da on tega noče.

veš kolk je takih dandanes inkarniranih v sloveniji ...
to je šele znanstvena fantastika ...

drgač pa ... po moji terminologiji, je najvišji del človeka višji jaz ... duša pak, v njej je zapis vseh dosedanjih življenj (izkušenj, znanja ... ki izvirajo iz njih).
verjetno bi lahko reku, da je v duši zapisana osebnost, razen, seveda, tistega kar ji še manjka do svoje popolnosti ... tisto kar že obvlada, tega se moramo (kot človek) samo spomniti (trigger), česar (še) ne obvlada ... tisto kar ona (še) ni ... e to so pa vzorci ... in te ... te je skoraj nemogoče ozavestit brez zunanje pomoči (kot človek) ... in to ... to je ego. to kar ti nisi. še.
pluse noben problem integrirat ... minuse ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5 ... 15