Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 7 8 9 10 11 
(Read 55163 times)
Eva
5
p
*****
Offline


Posts: 2679
Kranj
Gender: female
Re: Osvobajanje od sebe, 3.del
Reply #120 - 21.12.2003 at 06:25:27
 
" V: Opažam, da v posebnih trenutkih sprostitve izjemno zeham, tudi do 30-krat in večkrat zapored. Tako sem zehala, ko sem študirala nek horoskop, ko sem opazovala učitelja tai chija, pa v skupini neznanih ljudi, na masaži, včasih na začetku meditacije...
 O: Tvoje zehanje je poskus, da bi se premaknila v nivojih zavesti. Skušaš se premakniti na drug ali višji nivo zavesti. Ko zehaš, si reci: O, iščem višji nivo dojemanja, da bi videla, za kaj gre pri tej stvari. Skušam se premakniti na višji nivo. Lahko gre za čiščenje ravni, na kateri si, vendar Angeli pravijo, da je to tvoj poskus, da bi se premaknila višje. Iščeš drug nivo zavesti, višji način dojemanja tega, kar se dogaja v tebi ali okrog tebe."
Back to top
 
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: Osvobajanje od sebe, 3.del
Reply #121 - 21.12.2003 at 17:49:33
 
Hudo tole vse skupaj! 8) Kiss
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Eva
5
p
*****
Offline


Posts: 2679
Kranj
Gender: female
Re: Osvobajanje od sebe, 3.del
Reply #122 - 23.12.2003 at 06:32:23
 
" V: Srečala sem terapevta, ki ljudem vrača njihovo dušo iz drugih dimenzij ali življenj. Do sedaj sem verjela, da duše ni mogoče ločiti od telesa. Prosim pojasnilo.
 O: Tehnično to ni mogoče! Vsako človeško bitje ima dušo. Lahko, da ta človek govori o ljudeh, ki na splošno nimajo stika z energijo svoje duše. So povezani z dušo, vendar se tega odnosa ne zavedajo. Verjetno živijo v spodnjih čakrah, so bitja navade. Vendar ni mogoče biti na Zemlji in ne imeti duše. Morda ni prav povedano. Lahko duša ni povezana, vendar človek dušo ima. Z dušami smo povezani in nihče ne bi bil na Zemlji, če bi bila vez pretrgana. Še več kot umrl bi.
 V: Ta človek je name naredil velik vtis in ljudem zelo pomaga, čeprav na malce spektakularen način.
 O: Tvoj izziv je naslednji. Opisuješ osebo, ki je v enem trenutku zelo zelo povezana z virom, skoraj naslednji trenutek pa je popolnoma nepovezana in počne nekaj čisto drugega. Če so Angeli lahko predrzni, to opisujejo tako: Gre za razliko med biti v prostoru popolne "naravnanosti", kamor se ego ne more vključiti in za drugi prostor, kjer ego je vključen. Vse te stvari: Duša, glej kaj delam zate, rešil te bom..., to bom naredil, ono bom naredil, kot da Boga ni. To je ena največjih in običajnih pasti za človeška bitja, za vse nas.
 Lahko se sliši preveč preprosto, toda tvoja duša skuša nekaj narediti s teboj. Lekcija, s katero imaš opraviti ti v tem odnosu, je: prepoznaj, da ljubezen, ki jo vidiš zunaj, je v tebi. Isti nivo ljubezni, ista kvaliteta ljubezni. Za to gre pri tebi.
 Razumem tvoj izziv, vendar, če pogledaš Sri Sri Paramahansa Joganando... je oseba ali bitje, katerega ime samo omeniš... On nikoli ni šel v take stvari, ostal je v vibraciji Ljubezni. To ti v resnici skušaš storiti.
 Z letom 1998 prihaja navlaka... Vsi bodo skušali rešiti vse, ljudje bodo trdili, da so Jezusova inkarnacija, že sedaj nekateri v Ameriki trdijo, da so inkarnacija apostolov. Vendar Jezus ali katerikoli od apostolov, Magdalena, Marija, katerakoli od teh duš, četudi so na Zemlji, ne povedo, da so. Nikoli ne povedo. Ne gre za to."
Back to top
 
 
IP Logged
 
Eva
5
p
*****
Offline


Posts: 2679
Kranj
Gender: female
Re: Osvobajanje od sebe, 3.del
Reply #123 - 24.12.2003 at 08:00:35
 
" V: Moje šibkosti in moje prednosti v duhovnem razvoju.
 O: Zelo zanimivo je, kot da so zelo povezane. Šibkost je obenem prednost. Na tej točki rasti, razvoja in preobrazbe so videti kot ista stvar, odvisno od načina, na katerega se zate manifestirajo.
 Tvoja trenutna šibkost (ne lanskoletna in drugo leto bo drugače) je še vedno pomanjkanje samozavesti. Enostavno verjemi: Jaz sem enako povezana z Angeli in z Bogom kot vsi drugi. Poleg tega nagibaš k temu, da te nekaj lahko potegne ven iz sebe. Ko potem to spoznaš, se potegneš nazaj in rečeš: Ne, nočem častiti nekoga zunaj, ampak to v sebi. Še vedno si šibka v tem, saj potrebuješ čas za prepoznavo tega, da si se pozunanjila. To je šibka točka tvoje samozavesti in naravnanosti, uglašenosti.
 Tvoje prednosti so Ljubezen in Zavedanje ter še nekaj kar je tam, vendar vedno greš do tega po najdaljši poti - Jasnost. Dihaj tudi angela Jasnosti. Po daljši poti greš do Jasnosti. To je bolj navada, vzorec. Reci angelu Pojdiva naravnost do Jasnosti."
Back to top
 
 
IP Logged
 
Eva
5
p
*****
Offline


Posts: 2679
Kranj
Gender: female
Re: Osvobajanje od sebe, 3.del
Reply #124 - 25.12.2003 at 06:48:46
 
" V: Prosim za pojasnilo o dveh nesrečah, ki sem ju doživela v kratkem času. Najprej me je v vrsti pred semaforjem od zadaj zadel avto in potisnil v drugega pred mano. Avto je bil uničen, imela sem težave z vratom, imam jih še malo s hrbtenico. Čez kakšen mesec pa je proti sprednjemu oknu letela velika ptica; težko sem se obdržala na mokri cesti, vendar je nisem zadela.
 O: Gre za zelo različni stvari. Prva nesreča ti pravi, da si v obdobju, ko se ustavljaš in speljuješ brez jasnosti. Vpliva na hrbtenico, ker gre za dogajanja na področjih življenja, kjer nisi upogljiva. O energiji govoriva. Četudi ni bila tvoja krivda, nesreča kaže, da ne veš kje začeti, kdaj počivati, se ustaviti. Nisi upogljiva, sama sebi ne dovoljuješ jasnosti. To je hrbtenica. Na hrbtenico si posebej ponoči dajaj ricinusove obkladke in mrzlo vroča terapija z vodo bo pomagala hrbtenici.
 V drugi nesreči gre za duha, ki je ptica. Dosti duha ti torej skuša reči, da s polno silo prihaja nadte; posveti mu čas. Kot da bi duša prihajala nadte s sporočilom: Moraš biti pozorna name, sicer te bom oslepila. Čas je, da se odpreš na ravni duha, duše, metafizike. To vedno sporoča ptica, posebej, če leti v avto. Je duh, duša s polno silo, ki pravi Na tak ali drugače način bom prišla do tvoje pozornosti.
 Tvoje življenje sedaj zadeva dušo, ne druge stvari. Torej dnevno začni govoriti duši: Tu sem, na voljo sem ti, pridi bliže, pridi. Za tvojo dušo gre."
Back to top
 
 
IP Logged
 
ana
5
p
*****
Offline


Posts: 1223
Kranj
Gender: female
Re: Osvobajanje od sebe, 3.del
Reply #125 - 25.12.2003 at 07:02:36
 
zanimivo, tole s ptico: september in oktober sta bila meseca, ko sem včasih med vožnjo z avtom prav rjovela, naj ptiči nehajo delat samomore - stalno so se zaletavali proti meni, ti ta mali ptiči, vrabčki verjetno. Vendar nobenega z avtom nisem zadela (ali pa bi se on zaletel vame). To s ptiči so opazili tudi moji otroci, ki so bili velikokrat sopotniki ob meni. Potem sva se pa z najmlajšo hčero malo pred prvim novembrom peljali v Kokri proti pokopališču, kjer je ob cesti na eni strani breg, na drugi strani ceste so pa telegraf štange, kakor jim rečemo. In opazim, da sedi na eni telegraf štangi zelo velika ptica ujeda, bistveno večja kot so te postovke za cesto napr. Kranj-LJ, ko jih vedno lahko vidiš. Peljala sem počasi, da bi si ptico bolje ogledala, in takrat se ptica spusti s telegraf štange, nekaj metrov pred mano preleti cesto in se ustavi na tleh v bregu ob cesti. Mislila sem, da bo ostala tam. Ampak ne - odgnala se je in spet - frrrrk - čez cesto meni pred avto. Ker sem počasi vozila, sem lahko v trenutku ustavila in ptica je zletela nad havbo in pred  sprednjo šipo in  izginila kdo ve kam. Bila sem čisto preč. Ptica je letela tako blizu mimo mojega nosa, in neverjetno, na tak način, da je gledala mene. Čez razpeta krila jo je bilo rajtam več kot je pa avto širok, ampak lahko da pretiravam. Bila sem čisto raznežena ob tem, ko se mi je zaradi razgaljenega trebuha (ker je imela razprta krila) zdela tako ranljiva. In tiste lepe hlačke, ki jih imajo ptiči, po nogah navzdol od trebuha puhasta in mehko perje... tudi hči je bila čisto preč od presenečenja. Ampak od takrat dalje se ptiči ne zaletavajo več proti mojemu avtu Grin
Back to top
 

Ljubezen ozdravlja vse - tiste, ki jo dajejo in tiste, ki jo prejemajo.
 
IP Logged
 
Eva
5
p
*****
Offline


Posts: 2679
Kranj
Gender: female
Re: Osvobajanje od sebe, 3.del
Reply #126 - 25.12.2003 at 07:22:23
 
 Shocked Cheesy oh ana,  noro krasno...

jaz se spomnim ko sem to prvič prebrala. sem hodila redno v ljubljano na faks in prej sem imela golobe za.. podgane v bistvu, sem ravno brala al poslušala, da so prenašalci bolezni v velikih mestih... in kadar sem šla čez kongresni trg, me je blo groza, kadar mi je cela jata letela tik nad glavo pa pred pa za aaa
odkar sem tole prebrala sem se samo še smehljat začela - golobi so moji najboljši prjatli  Grin Roll Eyes
Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Eva
5
p
*****
Offline


Posts: 2679
Kranj
Gender: female
Re: Osvobajanje od sebe, 3.del
Reply #127 - 26.12.2003 at 07:28:22
 
" V: V katero smer naj se obrnem?
 O: Prav sedaj ne gre za obračanje v nobeno posebno smer. Gre za dnevno meditacijo, zato, da začneš dajati duha vsakemu vidiku svojega življenja. Pomemben je Namen! Ne gre več za razlikovanje duhovnega od neduhovnega, vse v tvojem življenju je duhovno. Torej začni na vse v svojem življenju gledati z duhovnega vidika. Odnosi, šola, delo, dom, obleke..., vse je božansko, vse je duhovno, vse služi duhovnosti. Ne gre za polarnost ali dvojnost, ampak za povezavo tega. Vse povezuješ v svojo božansko pot.
 Če boš meditirala, boš dobila jasno vodenje o tem, kaj naj bi kontrolirala in na katerih področjih dovolila, da se zgodi. Vedela boš, še vprašati ti ne bo treba. Vedela boš: to moram storiti, glede tega pa se lahko sprostim.
 Eden tvojih vzorcev, tvoja šibkost je tvoj um. Naj postane tvoj služabnik. Pogovori se z njim: Hej uskladiva se. Ko se zalotiš, da preveč analiziraš, enostavno nehaj. To je vzorec. Tvoj mehanizem varnosti je stalno analiziranje. Pošteno je tudi spoznati: V vsem tem analiziranju ne vem, kaj čutim!
 Ko se zalotiš pri analiziranju, to energijo potegni dol v pleksus in se vprašaj: Kaj resnično čutim? In objemi, karkoli bo. Na ta način ne tečemo stran od senc, ampak jih objamemo. In sence postanejo naša moč. Tudi Jezus je srečal hudobca v puščavi, ko so vsi tekli stran od njega in rekel: Tudi ti si Božji otrok. Ne bojim se te. Vsi smo otroci istega Stvarnika."
Back to top
 
 
IP Logged
 
Eva
5
p
*****
Offline


Posts: 2679
Kranj
Gender: female
Re: Osvobajanje od sebe, 3.del
Reply #128 - 27.12.2003 at 07:13:21
 
" V: Zanima me šamanizem.
 O: Če želiš študirati šamanizem, je zelo primeren Castaneda.
 V: Meni se Castaneda zdi poln moči, mene pa zanima srce.
 O: Poglej drugače; kaj je Castaneda skušal pokazati ljudem? Dobro pri njem je, da ni dosti ega. Njegov primarni cilj je bil šokirati ljudi ven iz prostora, v katerem so, potem pa naj se sami znajdejo naprej. Zdravil je s šokom. Naj te šokiram ven iz tvojega stanja. Če si npr. poslovnež, se obleci kot berač in na vogalu prosi za kovance. Pojdi ven iz prostora, v katerem si, da ugotoviš, da je življenju dosti več, kot si misliš. To je šokiranje ven iz vzorčenosti ljudi. In pri tem je bil dovolj moder, da je rekel: Sedaj se pa ti naprej ukvarjaj s tem."
Back to top
 
 
IP Logged
 
Eva
5
p
*****
Offline


Posts: 2679
Kranj
Gender: female
Re: Osvobajanje od sebe, 3.del
Reply #129 - 29.12.2003 at 03:22:22
 
"o odnosih (v družini)

 V: Moj oče ni moj biološki oče. Kako naj ravnam, da bi to moje nedavno spoznanje kar najmanj vplivalo na naju oba?
 O: Najboljši način odnosa do njega je, da se obnašaš, kot da je tvoj oče. Ne ubadaj se s tem, če je ali ni. Zakaj verjameš, da ni tvoj pravi oče?
 V: Od malih nog so ljudje namigovali v to smer in astrolog, ki ga cenim, je ta sum potrdil z 80%.
 O: Angeli pravijo, da se do očeta obnašaj, kot da je tvoj oče. To vlogo je igral vse tvoje življenje in to vlogo očeta ima."
Back to top
 
 
IP Logged
 
t
5
p
*****
Offline

Ride si sapis!
Posts: 5103
Kozmos
Gender: male
Re: Osvobajanje od sebe, 3.del
Reply #130 - 29.12.2003 at 05:45:04
 





živela svoboda

Kiss

uživajte
Back to top
 

Nič na svetu nikogar ne čaka. Nič ni dokončano, in vendar nič ne ostane nerazrešeno.
WWW WWW  
IP Logged
 
Eva
5
p
*****
Offline


Posts: 2679
Kranj
Gender: female
Re: Osvobajanje od sebe, 3.del
Reply #131 - 31.12.2003 at 11:58:21
 
" V: Prosim za mnenje Angelov o mojih odnosih z očetom, sinovoma in partnerko.
 O: Tvoj partner je oseba, ki jo včasih spoštuješ, včasih pa ne. Zanimivo partnerstvo je; čuti se in pazi na to, da včasih, ko je ona energetsko gor, si ti dol in obratno. Učita se biti oba hkrati na istem nivoju gor. Partnerko dobro poznaš iz prejšnjih življenj, celo brata sta bila enkrat. Res obstaja potencial za to zvezo.
 Glede odnosa z očetom Angeli pravijo, da ni dober/slab, prav/narobe, ampak je malo preveč mentalen. Ne pravijo, da med vama ni ljubezni, ampak gre za to, kolikokrat se vajin odnos v resnici izrazi kot ljubezen. Intelektualen ponos je v tem odnosu in ta dostikrat deluje, drugikrat pa ni izpolnjujoč. Pogovarjajta se iz srca, ne iz glave, kar pa je zaradi vzorcev morda laže reči kot storiti.
 V odnosu med teboj in starejšim sinom je ljubezen in nekaj nerazumevanja. Okrog sina je energija narave. Narava mu dobro de, izpolnjuje ga. Zelo je občutljiv, odprt za energije, zato je čas v naravi zanj zdravljenje. Zanima ga metafizika, vendar ne vem, če je to že odprto. Precej tega zanimanja je v njem, vendar je videti, da še ni čas. Ustrezne spremembe bodo pri njem čez 3, 5 in 7 let. Ni še čas, ker je preveč zavzet z drugimi stvarmi, vso energijo mu jemlje delo, v katerem ne uživa ravno preveč. Drži mu energijo na mestu. Potrebuje sprostitev. Tudi v ZDA dosti mladih ne najde prave smeri do 28. leta. Sin mora vedeti, da je s tem vse v redu, da ni narobe, če še ne ve, kaj naj bi počel. Našel bo svojo smer, ko bo čas.
 Okrog mlajšega sina sta močna energija zaljubljenosti in pa zdravniška energija. Medicinska biologija, rastlinska, živalska, človeška, te vrste raziskav. Ne pravim, da bo to izbral, ampak ta energija je okrog njega. Tudi on bi lahko več časa prebil v naravi, vendar je drugačna energija od brata. On bo že na tak ali drugačen način zagotovil, da mu bo življenje ustrezalo."
Back to top
 
 
IP Logged
 
Eva
5
p
*****
Offline


Posts: 2679
Kranj
Gender: female
Re: Osvobajanje od sebe, 3.del
Reply #132 - 02.01.2004 at 07:35:54
 
" V: Kako naj pomagam mami in bratu, ki se stalno obračata name po pomoč, drug drugega pa ne sprejemata? Kako naj najbolje živim svojo in pomagam moževi družini?
 O: Eden Angelov, s katerimi delaš, angel ene tvojih lastnosti duše, ki so lastnosti Boga, je angel Služenja. Ta ti pravi, da je namen tvoje duše Služenje človeštvu. Drugi angel je Poučevanje. Si že pomislila, da bi učila druge? Okrog tebe je ta energija, vendar blokirana.
 Angeli pravijo, da je sedaj v tvojem življenju potrebnih nekaj stvari v zvezi s Služenjem sebi. Najprej moraš služiti sebi, da boš kasneje lahko sodelovala v stvareh, ki si jih načela v svojih vprašanjih. Ko ti skušam to razložiti, je očiten nesmisel. Toliko stvarem bi rada bila kos, toliko stvari bi rada opravila, vendar potrebuješ čas, da bi jih lahko. In obenem si v prostoru, v katerem verjameš, da nimaš dovolj časa.
 Prvi korak zate je: Začni ljubezensko afero s seboj. To terja meditacijo in čas zase s samo seboj. Izziv ti torej predstavlja odločitev, da si boš našla čas zase. Lahko ti povem kako, vendar se ne boš strinjala. Prečrtaj nekaj tvojih vprašanj. Sedaj niso pomembna. Morda kasneje, ko boš v stanju odgovoriti nanje. Narava tvojih vprašanj vodi k eni glavni stvari. Preglej vse, kar si vprašala in potem ugotovi: Katero vprašanje je najpomembnejše? Najpomembnejših je nekaj vprašanj, povezanih s teboj!
 Najprej začni verjeti Angelom in začni misliti, da je odnos s teboj ključ za rešitev vsega, kar si vprašala. Angeli tudi predlagajo, da spremeniš način razmišljanja o nekaterih vprašanjih, o nekaterih problemih. In tako boš lahko danes od tu odšla v popolnoma drugačnem prostoru, v drugačnem stanju.
 Odnos mame z bratom - ni pomembno. To je njuna stvar. Lahko ju ljubiš, problem pa ni tvoj. Tudi če se obračata nate, se potegni nazaj. Vem, da njun odnos vpliva nate. Vendar obstaja razlika med tem, kar vpliva nate in tem, kar je tvoj problem.
 Odnos tvojih staršev s starši tvojega moža - ni tvoj problem. Lahko moliš za dober odnos, drugega pa ne moreš storiti.
 Vidiš kam te peljejo Angeli? Skušajo ti reči: Ugotovi, katere stvari lahko sedaj spremeniš, na katere sedaj lahko vplivaš? In vplivaš lahko samo na vprašanja, ki zadevajo tebe. Seveda je to lažje reči kot tebi živeti. Angeli in jaz to razumemo. Vendar se v tem obdobju življenja soočaš z naslednjim izzivom. Ko misliš in občutiš in čustvuješ okrog dogajanj v življenju, skušaj z vso jasnostjo ugotoviti in razlikovati
  • stvari, ki jih lahko obdelaš innekaj storiš glede njih in
  • stvari, ob katerih ne moreš nič pomagat.
  In za to gre. Ali imaš pogum reči mami in bratu:
  • Ne kliči me! Pokliči svetovalca strokovnjaka, če ga potrebuješ, ne mene. Nisem psiholog ne psihiater. To ni moj poklic. Tega ne morem predelati, ne morem živeti zate!
  In spet Angeli pravijo: Če najdeš pogum za začetek teh sprememb, boš našla čas, ki ga potrebuješ za spremembe v sebi. So obdobja v človeškem življenju, ko je najpametneje narediti inventuro svojega življenja, pregledati in popisati navlako v svoji hiši."

se nadaljuje
Back to top
 
 
IP Logged
 
Eva
5
p
*****
Offline


Posts: 2679
Kranj
Gender: female
Re: Osvobajanje od sebe, 3.del
Reply #133 - 04.01.2004 at 08:18:05
 
" Vprašaj se in dobesedno napiši:
  • Katera krama v moji hiši sploh ni moja krama?

 In potem jo vrni tja, kamor spada.
 V: Kako pa naj razločim, kaj je in kaj ni moje?
 O: Začneš lahko z vsemi vprašanji, ki si jih pripravila Angelom. Vsa vprašanja, ki zadevajo druge ljudi - to ni tvoja krama. Angeli so čisto jasni in pravijo, da gre za izziv, s katerim se danes srečuje dosti ljudi. Kako naj ljubim svojo mamo in svojega brata ne da bi bila z njima čustveno vpletena? Ena stvar je ljubiti ju, drugo pa, kaj storiti zanju in biti s trnki čustveno zataknjena za njiju. Slednje je verjetno nekaj, česar si ne želiš več.
 Tvoja mala hčerka te gleda in vidi tvojo polno zaposlenost in oddanost, sama pa ne ve, kam paše. Otroci so jasnovidni. Morda ne ve natanko, kaj vidi, vidi pa, da je tvoje življenje preveč natrpano. Si v obdobju življenja, ko potrebuješ inventuro mentalne, čustvene, fizične in duhovne ravni.
 Na fizični ravni je najlažje - to je moj dnevni urnik in to so moje odgovornosti. Upajmo, da je lahek tudi duhovni nivo - dnevno potrebujem nekaj duhovne hrane in del tega je meditacija in čas, ko sem sama s seboj. Za večino ljudi je duhovna hrana tisto, kar naj bi vnesli v svoje življenje, ne pa, da se temu odpovedujejo. Najtežje je navadno z mentalno in čustveno inventuro. Od sedaj naprej se moram čustveno odklopiti od vse te navlake, ki ni več moje življenje. To si omogočiš z enostavno odločitvijo Tuja krama ni več moja! Tudi mentalno je zelo podobno - odklopimo se!"

se nadaljuje
Back to top
 
 
IP Logged
 
kr_eden
Ex Member




Re: Osvobajanje od sebe, 3.del
Reply #134 - 04.01.2004 at 09:33:35
 
Učinki karme se porazgubijo kot pravijo z nedlovanjem, vendar kljub temu pa pustijo semena, ki vržejo vsakega delujočega v ocean karme. In krog se ponovno prične. Karma ne prinese odrešitve. Za odrešitev moramo ostati v nedelovanju, s tem pa se ne misli, da ne delamo popolnoma ničesar, takrat samo smo in takrat na nas ne vpliva ne dobro ne slabo.
Vseeno pa dela, ki so izvršena brez navezanosti na bilo kaj, tudi na družino, otroke, starše, prijatelje, materialne stvari ter v duhu služenja Bogu, očistijo um  in nakažejo pot do odrešitve. Kako enostavno.

Sučemo se v krogu, po nepotrebnem, vzrok in posledic vedno bosta, če se pa znamo postaviti tako, da vzrok in posledica ne vplivata na nas, potem smo pa na poti očiščevanja naše karme.

Takrat enostavno vemo.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 7 8 9 10 11