Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 5 6 7 
(Read 35877 times)
Miro
Ex Member




Re: Mali intermezzo
Reply #90 - 05.06.2003 at 21:23:07
 
himynameis wrote on 05.06.2003 at 19:14:55:
Btw, *off topic*, kaj predstavlja tvoj avatar? Me prav spominja na testise. Grin Wink


Avatar? Če prav vem, je to tip, ki je zase ugotovil, da je bog. In potem boguje drugim.

Npr. če vidiš na tem forumu tekst pisca z imenom A., potem je to lahko Aleš ali pa avatar. Največkrat je pa oboje skupaj.
Back to top
 
 
IP Logged
 
himynameis
5
*****
Offline

Equilibrium.
Posts: 1392
Earth
Gender: male
Re: Mali intermezzo
Reply #91 - 05.06.2003 at 21:58:08
 
Quote:
Avatar? Če prav vem, je to tip, ki je zase ugotovil, da je bog. In potem boguje drugim.

A oba govoriva o istem suzinem avatarju? Grin
Back to top
 

Why? There is no why! Why is a mind f**king word!
 
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: Biče bolje.
Reply #92 - 05.06.2003 at 22:30:35
 
Quote:
Star12 :

Kreden z pikco piši, vidiš, da imam na koncu piko.


No pikca gor ali dol, tukaj si zelo znan, pa potem si edini pod tem imenom, tudi kot gost bi lahko ohranil TO.
No, pa sem dodala dvopičje namesto pikce, le čemu  ???

Pa moram še povdariti - ne Kreden ( kreden.) - z malo začetnico, kajne. Wink
No, vidiš, saj vsi naredimo napako. Smiley

Tudi osebe, katere same sebe ne razumejo, se občasno zatečejo po pomoč ali k prijateljem ali tako ( pisno ) tudi na forumih ( da dobijo kak !pameten! pogled  Smiley ), če že.
Tako, da ne boj in hvala za priznanje, da se včasih izgubiš ( ali ne razumeš ) - vsi se - tudi jaz.
Vsi nekako "tirimo" skozi življenje.
Med meditacijo ni čas za smeh - ker je del sprostitve ( notranje ), po njej pa ne vem, meni ni skoraj nikoli do smeha - bolj do še večje sprostitve - da čutim mirovanje svojega telesa.

Quote:
Hočem ti samo nekaj povedati, da me ne razumeš, ker me ne moreš, tisto malo, kar sem tukaj napisal o sebi,


Ni ti potrebno napisati celotne zgodbe, da te nekdo spozna - dovolj so že trije ali štirje stavki - tisti resnični, ko se ne zapletamo in povemo iskreno.
Razumem te pa še kako - VELIKO BOLJE kot si misliš.
Nekako ciljam na varianto- misel - da nekdo drug tebe lažje prebere iz tvoji zapiskov ( kjer se ne razumeš ), kot ti sam - a to je znova moj pogled, vsak novi bo drugačen.
Osebnost grajena in se še grdi - na odneha - GRADI!
Ampak meni se zdi, da si napisal domala vse že na samem začetku.
Moje mnenje.

Quote:
kar pa seveda ne veš, ker nisi prebrala, tisto je bolj kot ne lepa stran mojega življenja, če bi me poznala od malih nog,


No, mogoče sam kak post spustila - bilo jih je... ???, ja veliko - se mi zdi, da VEM.
Od malih nog naprej poznam veliko oseb a so se z obdobjem pubertete celostno preobrazili, tako da so del otroštva, kateri je bil najbolj MUČEN zanje - pustili za seboj. Zakaj? Ker so preprosto vedeli KAJ ŽELIJO in temu SLEDILI. Danes so vsi srečno poročeni in imajo družine ( otoke ).
Poznati nekoga-pomeni vedeti veliko o njem a hkrati malo, če ti poda " lažno sliko sebe".
No prijatelji nam so vedno v pomoč, da del sebe njim razkrijemo -  ko že.

Torej ne strinjam se s tem, da bi te morala poznati že do malih nog, da bi te razumela.
NIkakor.

Quote:
in frendi vemo kolk sem se spremenil v zadnjih letih, kaj sem bil prej in kaj sem zdej in sem zelo vesel, da mi uspeva,


Verjamem, v to, da " nekdo ve " koliko si se spremenil,
Dvom ???, kaj pa ti?
Je VAŽNO kar DRUGI MENIJO O TEBI - VEDO?

Quote:
Res se odzivaš z bitjem toplote in dobrosrčnosti, vendar, snemi masko in napiši tisto kar resnično misliš, vidiš,


Ne vem, če bi to vse skupaj držalo - nisem bila vedno taka -  tudi tukaj ne  Wink
O sebi vem, kdaj in do koga moram biti " strpna " in to je dovolj.
Res pa je, da si krog izbiraš sam - pač ozreš se stran, kjer ni " tvojega pogleda "  a včasih z namenom, da tam " boli ". Wink
Ali pa po " nisem tak "...

Quote:
...spet so prišli policaji, me shoblal, potem sem fasal od staršev na koncu pa še od ostalih, katerim sem pač v tistem efektu naredil probleme,


Torej - si sedaj?
Veš, RASTEŠ, moreš prerasti del sebe prej - in nadaljevati.
OH SAJ ŽE.

Mene bolečine, katero so mi prizadejali za kako " napako" starši, še vedno spremljajo, kljub temu, da
vem, da sem bila zanje zaslužna. Učim se. Naj ne ponovim več je bil namen, a ni bilo tako, več kot je bilo " karanja " več je bilo napak.
Hja, povsod drugače.

In ti to s..., sedaj v sebi Zdraviš - sebe Zdraviš.
Lepo.

Quote:
Poglej, pravijo, imej je lepo življenje, dobro službo, dobro ženo in pridne otroke, veliko lepo hišo, nobenih finančnih ali kakšnih drugih težav, na koncu pa je ponorel in pobil celo svojo familijo in še sebe.


Sklop v katerega lahko " dava " nepravilno gledanje na samega sebe ali okolico - ki mu ne nudi več zadovoljstva... ali...

Quote:
To dela to, če tlačiš v sebi celo življenje in se ne upaš tega spraviti ven iz sebe.


Reciva, da je to en del težave - ni vsa. Ker če bi samo tlačili vase in ne dajali ven - bi se požrli in ne " tako končali"z vsem.
Več razlogov je še za to - ne samo tlačenje. Nekateri tudi ko spregovore, in ne najdejo izhoda - naredijo...

Quote:
Ala sem se razpisal, Star12, ne jemlji tega osebno,


Ponosna sem, da si se - za te dobro  Wink.
Nič nisem vzela osebno, predvsem sem sama sedaj dodala poglede  Wink Smiley

Quote:
to sem sedajle napisal trenutni izbruh svoje notranje jeze,


Niti ne, opazila sem in brala, kot še en del Kreden-ove pripovedi - meni  Smiley

Quote:
[katero pa bom čez dobro urco tako našeškal z eno dobro meditacijo,


Misliš reči - ... ( odslovil )

Quote:
našeškal


Tale beseda...


Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: Mali intermezzo
Reply #93 - 05.06.2003 at 22:31:29
 
himynameis wrote on 05.06.2003 at 21:58:08:
A oba govoriva o istem suzinem avatarju? Grin


ma tole eno povezavo, kar je v NAROČJU... joj, pa še enako je Wink
Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 5 6 7