Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5 ... 7
(Read 35885 times)
EvaŽ
Guest




Re: Biče bolje.
Reply #30 - 02.06.2003 at 22:40:20
 
upam, da ga nau potunkal, Igor  Grin
Kiss
Back to top
 
 
IP Logged
 
himynameis
5
*****
Offline

Equilibrium.
Posts: 1392
Earth
Gender: male
Re: Biče bolje.
Reply #31 - 02.06.2003 at 23:40:44
 
Quote:
??? ??? ??? ne vem, čist mi v kontro dogaja.. ne vem kr ignore me, aj prou, hvala  Smiley

Eva, ego je zajebana stvar, ja. Wink
Back to top
 

Why? There is no why! Why is a mind f**king word!
 
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: Biče bolje.
Reply #32 - 02.06.2003 at 23:48:38
 
Quote:
jest sm ti tud pisala gape
sem pa jest tud tko ... razumela kredena -... in je šel pol pobrisat


Jaz bom tud priznala in šele sedaj opazim, kaj se dogaja.
Enkrat sem opazila, da je v temi, kjer sem jaz pisala o Strahu on " namalal " neke mantre o Ljubezni. Kar 10 x enako, vsako v drugi vrsti pisano enako -  pa še Z ZELO MOČNO RDEČO osvetljeno.
Pisala sem mu, da to ne spada pod temo, kjer  se piše o STRAHU in je Svetovalnica.
In izrazila željo, če lahko to zbriše...
Takoj je šel in Zbrisal post, katerega je podal.

Mogoče se je od takrat naprej tako zvesto tega loteval -vsaj ČE SI MU POLOŽIL na Srce, da naj to naredi.

Tako, da Kreden - če sem takrat kaj v tebi prebudila se Opravičujem in seveda vsem, če nisem kje tako pisala kot bi morala.

Vesela pa sem, da vsi izražate svoje mnenje in nam DAJETE SLIKO SEBE.

Kreden  - razumem te!
Oglasi se še kaj In nam Povej svojo Zgodbo, tudi meni se zdi vse skupaj malo " čudno ".

Res, da sem sama se že večkrat ujela v past in kaj " brezvezenga napisala " a so UČNE ure zelo potrebne za razvoj  - NAPREJ.

Torej pridruži se nam v Učenju in seveda; enkrat si v vlogi UČENCA, spet drugič v vlogi UČITELJA.

Hvala, ker si ISKREN...

Simona
Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Biče bolje.
Reply #33 - 03.06.2003 at 03:15:56
 
Quote:
sem pa jest tud tko razumela kredena - da mu je nekdo neki spreminjal in je šel pol pobrisat
češ, ker se je to naredl, sm se odloču, da vse pobrišem  ???

p.s. sploh pa jest nism vidla nobene mantre spremenjene

tkole je
kar se mene tiče sm še učeri od nekoga prebral da ima kreden že skor 4 zvezdice.
brisat ej začel precej pozno.
me niti ne zanima kdaj

to je grdo

razlogi so znani

jest mu nisem ničesar spreminju in ničesar brisu.
dejstvo je, da je bil forum do danes hekable. to pomeni da je obstajala luknja v sistemu. ta luknja je vsakomur z nekaj malega znanjabila dostopna.
isto sranje sm mel na pozitivkah. luknja preko katere mi je nekdo udrl u sajt in mi namesto index.shtml-ja nastavu index.php, ki je izpisu:
affix ownz u - _EviL_ Brasil Rox :


in to je blo to.

in sm zaprl luknje v geeku in apgrejdu unga na mmm.
k je blo izi. z pozitivkami sm mel več dela.
skratka, ko sm jih delno pofliku, sm šu počekirat kaj kej yabb ... isto luknja ... brez hitre flike.
ampak to so redki vedl.
hekerčki so. to je res.


skratka, kot ponavadi, ni nemogoče da bi mu kdo kaj spreminju, saj je bila možnost prit do admina če si znou, (kt da ni navodil za najdt).
tolk o tem.
o Resnici.
o tem.




spremenil sm mu mantro danes ko sm tipku un prvi post današnji, k sm ga modifaju skoz.
valjda ni noben opazu k ni blo nobenih njegovih postov več gor. ko sm se zavedu brisanja jih je blo samo še 18 postov, od tega 8 v mmm03 #1
k je zaklenjen

in tud, takoj je pobrisu mojo pripombo


prej mu pač nism nič spreminju. dobr vsi vemo da to gape ne dela. gape je webmaster. ima neko odgovornost. zajebu sm z apdejti. zdej sm se nauču. še na yabbjevo listo se morm prjavt. majo modeli vsi tolk tega da niti pod razno ne moreš sledit. in pozornost spusti ... sicer pa ... v obeh softwerih se je to zgodilo prvič ... pri geeku je bla fora da si v sliko zakodiru text, jo modelu aploudu in on je prežveču direktivo in jo seveda izpolnu.
izvedu jo je geek ki ima vse pravice za delanje tega kar so ga fantje naučil. da so ga to naučil so se naučil šele zdej - izvajat kodo iz slike ... k sm glih pri tem ... a lahko neadmin dodaja slike v članek ???

skratka program ki ima pravice je delu direktive ki niso del njega in zato se nimajo pravice izvajati.

tak je sistem ... biče bolje ... kaj vse smo že prežvel ...



jest morm rečt da mi je blo zlo zanimivo prebirat neverjetne zgodbe iz prejšnjih dni spreobrnjenca kredena. budista pravzaprav.
citati, molitve, misli ipd mi niso bli nevemkaj
na renutke so me motl.
sm odprl vesak in jih je model narsral notr morje ... me ni motl ... pač informacije nabrane na kup.
kul

u splošnem si kulj kreden.
dal sm ti celga aliena - smetno za frende

kaj je blo res takega da te je pripravilo do tega dejanja.
ker to se strinjamo ... to je klikanja velik.
ogromno
klik, klik, klik, klik, klik, klik, klik, klik, klik, klik, klik, klik, klik, klik, klik, klik, klik, klik, klik, klik, klik, klik, klik, klik, klik, klik, klik, klik, klik, klik, klik, klik, klik, klik, klik, klik ...

nemogoče da si šele zdej opazu kako sm tvoj odnos do konoplje v odnosu do ostlih rastlin in substanc označil za kretenski - in tebe posledično za kretena.

tista vprašanja ki sem ti jih tam zastavil ostajajo neodgovorjena.


in tudi


vse kar je ostalo za kednom je pa tole


***********



Blagor njim, ki so bolani na umu, saj to je njihova pot.

*

puhajo đankiji  

Danes sem šel v ZD nekaj iskat in pred vhodom, dobra dva metra stran sem zavohal travco, pogledam malo bolje in dva pobeca stara okoli petnajst let puhata.
Alo, a je to normalno, mene boli k... smo tukaj mimo hodijo različni ljudje in kaj si vse mislijo, zato pa jih je toliko proti đankijem in legalni uporabi konoplje.

*

Zadevajo in drogirajo se itak samo primitivci.

Kolker sm lahko spremljal po televiziji in videl ta marihuana marš, to je samo en cirkus đankijev.
Moje mišljenje.


http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=ezofest;action=usersrecentposts;u...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Biče bolje.
Reply #34 - 03.06.2003 at 09:17:37
 
Quote:
 k sm glih pri tem ... a lahko neadmin dodaja slike v članek  



Naj ne bi... razen prek html linka?
Če poskusim objavit članek kot guest al pa kot user Pozitivke, sploh nimam tiste opcije za direktno dodajanje.
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: Biče bolje.
Reply #35 - 03.06.2003 at 09:26:52
 
gape wrote on 03.06.2003 at 03:15:56:
kaj je blo res takega da te je pripravilo do tega dejanja.


Tudi mene to zanima - saj človek ne more kr naekrat obupat in to - ne vem koliko časa si brisal  - je pa to zelo lahko narest a neeee? -

Dozdeva pa se mi, da se je v tebi pred tem nekaj Dogajalo...

Zaupaj nam kaj - ko praviš, da rad vse iskreno poveš.

Oh, zakaj si Zbrisal oni post, jz sem ga pa misnla shrant - zdaj GA PA NI VEČ.... Wink


Lep dan vsem - JAVI SE KREDEN  Smiley


Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
Miro
Ex Member




Re: Biče bolje.
Reply #36 - 03.06.2003 at 11:20:07
 
Prvič:

Quote:
sistem mi omogoča mnjogo stvari in če se odločim da človeku ki vidno briše poste in me na to opozorijo drugi uporabniki foruma, precej nehote, na nek način sporočim da to je pa grdo ... kaj naj ... če sm ga že prej označu za faking bičiz, ko niti nism bil zihr za kaj se gre, samo zapazu sm da se devi in kali se mi zdi in še par ludi po privatih se buni da kaj to dogaja ... kaj naj ... bil sm v afektu


Drugič:

Quote:
jest mu nisem ničesar spreminju in ničesar brisu.
dejstvo je, da je bil forum do danes hekable. to pomeni da je obstajala luknja v sistemu. ta luknja je vsakomur z nekaj malega znanjabila dostopna.


Zdaj pa ne vem, gape. A sem res tako glup da ne razumem ali pa je to prav nemarno protislovje ???
Back to top
 
 
IP Logged
 
Miro
Ex Member




Re: Biče bolje.
Reply #37 - 03.06.2003 at 11:33:30
 
Quote:
Sem tudi realen človek, povem kar mislim, se ne skrivam za nekimi ljubečimi frazami in hvala Bogu, spet sem nekaj spoznal, tudi ta forum me je nekaj naučil, naučil me je spet to, kakšen ne smem biti.
Ampak, bodi boljši ti Kreten.
Jaz vem, da vam niti do gležnja ne sežem v duhovnosti in prav je tako, vem pa tudi nekaj, da vam niti nebi rad segel v duhovnosti do gležnja, hvala, imejte jo, pa ne, da sem neduhovnež, le vaše duhovne strani si ne želim.
Takšno prijaznost in duhovnost poznam, še kako dober.


Ja, Kreten. Veš, če bi hotel iz novodobnega "duhovnega" sveta zradirat vse tovrstne duhovne prijazneže, bi to spominjalo že na genocid.

Kadarkoli pridem v takšno družbo, ima ta pasma najštevilčnejše zastopstvo.

Sluzasti nevretenčarji, bi temu rekel Darij Zadnikar.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Biče bolje.
Reply #38 - 03.06.2003 at 12:01:41
 
A ne, kak paše eno skupino ljudi najt, pa rečt: ne, tak kot so ONI pa jaz nikol ne bom, hvalabogu, ker jaz sem pa čist drugačen. Pa valjda stokrat boljši, sam poglej jih, hinavce, kaki so...

En skupni sovražnik lahko fajn nafila samozavest, na njem lahko zmer čas izgubljaš, pa mu svoj prav dokazuješ, pa uživaš v tem, ker si tolk poseben pa pameten...

biće bolje Undecided
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
Miro
Ex Member




Re: Biče bolje.
Reply #39 - 03.06.2003 at 13:28:38
 
Ja paše. Res.

Še posebej pa paše, ko opazuješ, kako se začnejo prepoznavat in oglašat.

Pravi užitek.
Back to top
 
 
IP Logged
 
b5
4
****
Offline

not all shadows are cast
by light...
Posts: 414
Medvode
Gender: male
Re: Biče bolje.
Reply #40 - 03.06.2003 at 13:51:03
 
gape wrote on 02.06.2003 at 20:29:36:
zanima te kaj?

sistem mi omogoča mnjogo stvari in če se odločim da človeku ki vidno briše poste in me na to opozorijo drugi uporabniki foruma, precej nehote, na nek način sporočim da to je pa grdo ... kaj naj ... če sm ga že prej označu za faking bičiz, ko niti nism bil zihr za kaj se gre, samo zapazu sm da se devi in kali se mi zdi in še par ludi po privatih se buni da kaj to dogaja ... kaj naj ... bil sm v afektu
ko sm opazu da je model dejansko pobrisu skor 1000 al kolk postov, sm šu in mu napisu to ... sm reku to bo pa ja opazu ... in je ... ko je blo že use mem ...

zdej pa morm it ... bye ...



Kot admin, bi moral prvi paziti na pravila, ki so nekje tu na forumu napisana. Saj naj bi bil ostalim v zgled. Če pa že ti pišeš določene besede, ki ti ne morajo biti ravno v čast in ponos, ne moremo tega pričakovati tudi od drugih udeležencev foruma. Varnost foruma je pa prioriteta admina in admin je indirektno odgovoren za storjeno škodo...

In ostalim ne izkoriščat tega vdora za medsebojno obračunavanje.

Če ne drugega bi se lahko Krednu vsaj opravičili za nastalo zmešnjavo, ki je potem povzročila tak odziv kot gaje.
Brez akcije ni reakcije....
Back to top
 
WWW WWW b5er_svn  
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Biče bolje.
Reply #41 - 03.06.2003 at 14:55:56
 
Quote:
Prvič:
Drugič:
Zdaj pa ne vem, gape. A sem res tako glup da ne razumem ali pa je to prav nemarno protislovje ???

glup si ... al sm pa nejasno napisu, čeprov je večini blo že včeri jasno:
pred brisanjem nism nč spreminju, t.j. moje spreminjanje ni moglo povzročit brisanja vseh postov. moje delovanje je blo posledica brisanja kredena in se je primerilo pri nekako, če na uč ocenim, 2% postov ki so še ostali.  



nikoli ne reci nikoli

rajš



samo da uživate ...



sm se opraviču ... sm tud obrazložu dejstva in postopke ... če je to še premal bo povedal lastnik prizadetosti.
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Biče bolje.
Reply #42 - 03.06.2003 at 17:19:22
 
Quote:
Še posebej pa paše, ko opazuješ, kako se začnejo prepoznavat in oglašat.


grrrrrrblublublub Grin Grin Grin

Wink
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
himynameis
5
*****
Offline

Equilibrium.
Posts: 1392
Earth
Gender: male
Re: Biče bolje.
Reply #43 - 03.06.2003 at 17:43:36
 
Kar se tega "hekanja" tiče, pa res ne vem, kaj si hotel povedat, gape. A je Kreden "shekal" tisto luknjo? Ne? Kaj ima potem to opravka s to temo? Mal mi ni jasno, a biće bolje. Wink

Miro, ti pa nehaj v terno streljat. Pusti nekaj nagrad še za druge, nisi fer.

In Kreden, ti pa hitro pobriši še preostale poste, da ti bodo ljudje lahko posvetili še več pozornosti. Wink
Back to top
 

Why? There is no why! Why is a mind f**king word!
 
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: Biče bolje.
Reply #44 - 03.06.2003 at 17:52:04
 
AL daste lahko MAL MIRU  - DOST JE BLO!

Rokce med SABO!!!

A se lahko Vrnemo pred -  tja k smo Bli PREJ - VSI LEPI, DOBRI, PRIKUPNI in ZADOVOLJNI... ENAKOPRAVNI, pa še kaj bi s NAJDL....

A nismo MI V SVETU DUHOVNOSTI ???
Ma sm misnla, da sem sedaj falila forum / pa čeprav je sam tema - al TEMA. Saj ni važn.

O.K.!!!

Vse kar je BLO - naj bo POZABLJENO - vse kar PA ŠE BO -BO PA ŠE LEPO....

Iiiii  Smiley

Menim, pa da se je nekdo že vrnil...  Wink
Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5 ... 7