Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 ... 7
(Read 35873 times)
A.
Ex Member




Re: Biče bolje.
Reply #15 - 02.06.2003 at 20:27:24
 
kaj je to gape?
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Biče bolje.
Reply #16 - 02.06.2003 at 20:29:36
 
zanima te kaj?

sistem mi omogoča mnjogo stvari in če se odločim da človeku ki vidno briše poste in me na to opozorijo drugi uporabniki foruma, precej nehote, na nek način sporočim da to je pa grdo ... kaj naj ... če sm ga že prej označu za faking bičiz, ko niti nism bil zihr za kaj se gre, samo zapazu sm da se devi in kali se mi zdi in še par ludi po privatih se buni da kaj to dogaja ... kaj naj ... bil sm v afektu
ko sm opazu da je model dejansko pobrisu skor 1000 al kolk postov, sm šu in mu napisu to ... sm reku to bo pa ja opazu ... in je ... ko je blo že use mem ...

zdej pa morm it ... bye ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
tomi
5
*****
Offline

Kaj pa če je vse RES???

Posts: 519
MB
Gender: male
Re: Biče bolje.
Reply #17 - 02.06.2003 at 20:35:08
 
Jaz sem pa mislil, da je to bil vzrok, da je šel vse brisat ...

Zdaj mi je pa še manj jasno vse skup...  Undecided

Kreden, kaj je torej vzrok tvojega Velikega Izbrisa?


Pa kje ste glih Kseno našli ??! ( Grin)
Back to top
 

Pametni razpravljajo o idejah,&&povprečneži o dogodkih,&&omejeni pa o ljudeh. &&(Hyman Rickover)&&
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: Biče bolje.
Reply #18 - 02.06.2003 at 20:51:48
 
Jst se ne bunim čist nč gape.
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
EvaZh
Ex Member




Re: Biče bolje.
Reply #19 - 02.06.2003 at 21:03:52
 
jest sm ti tud pisala gape
sem pa jest tud tko razumela kredena - da mu je nekdo neki spreminjal in je šel pol pobrisat
Quote:
Zahvalil bi se rad tistemu, tisti že ve kateri je to izbrisal in napisal, sej tisti napis ni moj, je sveta beseda, nekdo jo je pa enmalo spremenil, skrajšal, zbrisal
---
imam rad, da se mi pove, reče, tvoje to pa to je brez veze, nehi čečkat ali govorit in bom nehal.

češ, ker se je to naredl, sm se odloču, da vse pobrišem  ???

sam pol, ko si reku da si ti in da priznaš, sm misnla, da si sarkastičen ratu...da je vse že čist bad
ampak spet jest dons mal preveč mislim in mi mal preveč dogaja... ( a se lahko na angela Avanture izgovorim? Embarrassed (whtvr) )

p.s. sploh pa jest nism vidla nobene mantre spremenjene, tej tetki sm se res čudila, nism pa vedla, da je xena (kar je rahlo smešno, ampak zdej se delam, da smeh ni več na mestu)
Back to top
 
 
IP Logged
 
Ziby2
5
*****
Offline

Če nimaš lastnega sija,te
sij drugih ne bo osvetil

Posts: 760
PTUJ
Gender: male
Re: Biče bolje.
Reply #20 - 02.06.2003 at 21:21:54
 
bla bla bla
Back to top
 
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Biče bolje.
Reply #21 - 02.06.2003 at 21:45:52
 
Kako ste sploh lahko pomislili, da bi šel Gape nekomu nekaj spreminjat brez veze? Kao, da se mu ljubi to počet.  ???

Ne vem zakaj bi kdo imel potrebo izbrisat poste? Če deluješ iz sebe, če pišeš resnico, si to vendarle ti. In če stojiš za tem, kar pišeš, pol ne bi smelo biti problema.

Je pa res, da smo ljudje različni. Različno čutimo določene stvari.

In poslovilni monolog je prekrasen. Kot bi pisal v binarni kodi. 0101010101
Dobri ste, slabi ste, dobri ste, slabi ste.......

In če me spomin ne vara, se že Kreden drugič poslavlja. V tretje gre pa rado.

LP Harry
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: Biče bolje.
Reply #22 - 02.06.2003 at 21:46:19
 
Grin Grin Grin
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
himynameis
5
*****
Offline

Equilibrium.
Posts: 1392
Earth
Gender: male
Re: Biče bolje.
Reply #23 - 02.06.2003 at 21:50:04
 
Quote:
Kako ste sploh lahko pomislili, da bi šel Gape nekomu nekaj spreminjat brez veze? Kao, da se mu ljubi to počet.  ???

Izgleda, da bi nekateri prej verjeli enemu kredenu, kot pa nekomu, ki je že od začetka tukaj in ga naj bi bolje poznali. Smiley

Quote:
In če me spomin ne vara, se že Kreden drugič poslavlja. V tretje gre pa rado.

Si pa res optimist. Ni potem čudno, da meni pravijo pesimist, ko me pa ti v tako luč spravljaš s takšnimi izjavami. Wink
Back to top
 

Why? There is no why! Why is a mind f**king word!
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Biče bolje.
Reply #24 - 02.06.2003 at 22:00:29
 
himynameis wrote on 02.06.2003 at 21:50:04:
Izgleda, da bi nekateri prej verjeli enemu kredenu, kot pa nekomu, ki je že od začetka tukaj in ga naj bi bolje poznali. Smiley

Si pa res optimist. Ni potem čudno, da meni pravijo pesimist, ko me pa ti v tako luč spravljaš s takšnimi izjavami. Wink


Ne, da bi prej verjeli, to verjetno ne, ampak problem je v tem, da bi to sploh kdo pomislil. Shocked

Kar se tiče optimizma, jaz ga ne preganjam nikamor, kakor tudi nikogar drugega, konec koncev je forumu dodal del sebe, potem pa je vse zanikal z brisanjem. To me moti.

LP Harry
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
EvaZh
Ex Member




Re: Biče bolje.
Reply #25 - 02.06.2003 at 22:12:29
 
tuki sm neki brisala, ker sm že na četu izvedla odgovor in je blo itak mem
Quote:
Kako ste sploh lahko pomislili, da bi šel Gape nekomu nekaj spreminjat brez veze? Kao, da se mu ljubi to počet.  
ja zamisli si moj šok, pa sploh ne gre za to, da bi se mu ne dal ampak za čisto moralo in to
Quote:
Če deluješ iz sebe, če pišeš resnico, si to vendarle ti. In če stojiš za tem, kar pišeš, pol ne bi smelo biti problema.
no jest ne.. .. sploh čez en čas nočem nikakor stat več za tistim, kar sem napisala, ker ga čist zadost serjem, to smo zdej že vsi vidl.

plus kar se tiče kredena zna bit fajn brez dlake na jeziku. Kar je pa tud dobr. sploh mislim da nekej poguma zahteva tud to

pa bad mi je, k se tko napadeno počutim  Sad  Roll Eyes Roll Eyes
Back to top
 
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Biče bolje.
Reply #26 - 02.06.2003 at 22:19:38
 
Eva, zakaj se počutiš zdaj ti napadeno? ???
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
EvaZh
Ex Member




Re: Biče bolje.
Reply #27 - 02.06.2003 at 22:22:17
 
??? ??? ??? ne vem, čist mi v kontro dogaja.. ne vem kr ignore me, aj prou, hvala  Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Biče bolje.
Reply #28 - 02.06.2003 at 22:24:56
 
Quote:
no jest ne.. .. sploh čez en čas nočem nikakor stat več za tistim, kar sem napisala, ker ga čist zadost serjem, to smo zdej že vsi vidl.


Eva, kdo ga pa ne. Vsak je danes drugače razpoložen, kot naprimer včeraj. In če sem včeraj nekaj mislil tako, sem pač to napisal, ker sem tako čutil. Še vedno sem to jaz.

To so moje misli. In jih nikomur nočem vsiljevat.

LP Harry Kiss
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Biče bolje.
Reply #29 - 02.06.2003 at 22:26:54
 
Quote:
??? ??? ??? ne vem, čist mi v kontro dogaja.. ne vem kr ignore me, aj prou, hvala  Smiley


Eva, kak naj te ignoriram, saj veš da te imam rad.  Kiss

LP Harry Wink
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 ... 7