Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5 6 ... 8
(Read 36388 times)
A.
Ex Member




Re: End of ends
Reply #45 - 09.06.2003 at 19:27:09
 
sej sem vedu kdo bo spet stvari vzel iz konteksta
sej veš miro, ob tvojih postih, se lahko samo nasmehnem ...

ravno ti si se oglasil na moj post in to spet z obsojanjem in zaničevanjem, ravno ti ki nikol na tem forum(oz si pa da jaz ne vem?) nisi stopil koraka nazaj in sprejel svoj del odgovornosti, nikdar nisi sprejel nikogar, ki je drugačnega mneja od tebe, ravno ti ki si strašansko pristranski in ki vedno samo eno zadevo goni, ravno ti, ki nikoli nisi naredil koraka k zbližanju strani in ki se nikdar nisi nič naučil iz nobenih postov, ki v vsakem postu, ki ga odpišeš vsem neki zahrbtnega očitaš in namiguješ, ja ravno ti zdej tle neki predavaš o temk kao zbližat stališča in uredit kar se je zgodilo ...

ok, miro poglejva takole, da ne boš samo stalno neki jokal in se smilil sam sebi in da ne bom tratil vedno več časa za tvoje nejasne obsodbe, evo povej konkretno ne zahrbtno kot sedaj v vsakem postu namiguješ, da jaz to in to... povej iskreno in korektno svoje obtožbe, povej jasno kdaj in kje nisem bil iskren in kdaj sem bil zahrbten.

takart to in to
takart to in to
takart to in to

da vidim...

ja res je nisem popolen, se strinjam in učim se včasih iz napak(če se le da ne) včasih so težke in jih obžalujem včasih so posledica potez, ki smo jih naredili prej ampak pol se trudimo to uredit in rast in to iskreno, predvsem pa stojim za tem kar delam in tem ,da imam odgovornost, da če kaj ne naredim prav, da to priznam in se potrudim to uredit.

res je, vrjetno je čist obratno od tega kar delaš ti?

ajde zdej pa razlagaj...
Back to top
 
 
IP Logged
 
Miro
Ex Member




Re: End of ends
Reply #46 - 09.06.2003 at 19:57:11
 
Ja, pametno, da je bilo tole premaknjeno v manj obiskan del foruma...

Argumenti? Toliko sem ti jih že napisal, zdaj bi pa rad, da ti jih še enkrat iščem   Shocked
Sicer pa jih imaš za začetek dovolj v odgovoru na tvoj post.

Pa moje karakterne lastnosti... nisem vedel, da sem tako nemogoč.
Ampak sprejemati pa znam, res, tudi tebe. Kar pa ne pomeni, da ne smem pisati tudi stvari, ki ti mogoče niso všeč.

Sploh pa, kako je že s tistimi, ki ne znajo sprejeti malo ironije na svoj račun (sploh če je utemeljena)?

Duda ti je padla iz ust, duda. Poišči jo no in si jo spet vtakni v usta, pa boš pomirjen.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Ziby2
5
*****
Offline

Če nimaš lastnega sija,te
sij drugih ne bo osvetil

Posts: 760
PTUJ
Gender: male
Re: End of ends
Reply #47 - 09.06.2003 at 21:40:30
 
Miro, če te mama ni imela rada potem bodi vsaj ti drugačen do drugih. Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: End of ends
Reply #48 - 09.06.2003 at 22:10:05
 
Quote:
Sploh pa, kako je že s tistimi, ki ne znajo sprejeti malo ironije na svoj račun (sploh če je utemeljena)?


gape wrote on 07.06.2002 at 19:26:12:
brus-li sm te že enkrat prosu da v ljudeh ne išči dvojnosti, jih ne spravljaj v dvojnost. sploh s takimi ki jih napišeš kao 'zahec', ker se tebi zdi sarkazem kul, (http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=prijateljstvo;action=display;num=...) ampak sarkazem je v bistvu laž in eni ne razlikujemo med lažjo in resnico, za nas je vse resnica in če napišeš kar napišeš, mi to vemo da je resnica, ker tvoja senca včasih upravlja s tabo in pol ti napišeš tak text ... jest naprimer sm ga tko tud zašteku ... direktno sovpletena mogoče ne ... in še kdo drug tudi ne ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Morpheus
Guest




Re: End of ends
Reply #49 - 10.06.2003 at 01:14:10
 
Ziby2 wrote on 09.06.2003 at 21:40:30:
Miro, če te mama ni imela rada potem bodi vsaj ti drugačen do drugih. Wink

In s takimi žaljivkami ter na koncu z zahrbtnim smajlijem potem resno pričakujete kredibilnost in večji obisk foruma? Iz tega citata se jasno vidi, da imate sami več osebnih kompleksov kot katerikoli drug uporabnik. Miro je svetnik proti vam, kajti njega nisem še zasledil uporabiti takšne žaljivke.
Back to top
 
 
IP Logged
 
lumpy
3
***
Offline

akobane
Posts: 136
vesolje
Gender: female
Re: End of ends
Reply #50 - 10.06.2003 at 06:46:15
 
Ja, bravo.
A bolj globoko se teme ni dalo pokopat, pa zakrit z zemljo?

A vsebuje posebne viruse, pa se bojite, da se bodo razširli?

Bo premalo novih norcev, ki bodo upali, da so našli poseben kraj, potem pa ugotovili, da to ni to?

Razočarana? Za ne povedat.

Povedat iskreno? Ne.Tistega, ki je iskren, napadat.

Da se mora vsak tukaj kaj naučit?

In kaj naj bi se potem tu naučili? Da so ljudje pokvarjeni in to še celo tisti, ki naj bi ne bili samo površinski, tisti ki iščejo smisel življenja. Halo!

Govoriti ljubezen in živeti sovraštvo?

Ne Himi vam ni bil samo trn v peti, bil vam je trn v glavi.
Samo izvolite.

adio
lumpy


p.s. Se opravičujem častnim izjemam, za katere ne velja zgoraj napisano.
Back to top
 

Pot je ena - cest pa tisočero.
 
IP Logged
 
Ziby2
5
*****
Offline

Če nimaš lastnega sija,te
sij drugih ne bo osvetil

Posts: 760
PTUJ
Gender: male
Re: End of ends
Reply #51 - 10.06.2003 at 08:22:16
 
Quote:
In s takimi žaljivkami ter na koncu z zahrbtnim smajlijem potem resno pričakujete kredibilnost in večji obisk foruma? Iz tega citata se jasno vidi, da imate sami več osebnih kompleksov kot katerikoli drug uporabnik. Miro je svetnik proti vam, kajti njega nisem še zasledil uporabiti takšne žaljivke.


Očitno zelo slabo bereš form in vidiš samo tisto kar ti odgovarja.Precej žaljivk je zadnje čase opazit na njegovih postih in to se že vleče od marca.
Evo svetnikove besede:
Quote:
Kot sem že odpisal A. ju, bom tudi drugim, ki se zgražate nad fotko. Torej: jebite se.


Quote:
Ja zate je šlo čez rob, si očitno precej omejen pa hitro rob dosežeš.

Quote:
Duda ti je padla iz ust, duda. Poišči jo no in si jo spet vtakni v usta, pa boš pomirjen

Quote:
Zdaj me pa kar izbrišite ven (iz posvečenih, pa še iz foruma) in še enkrat - jebite se

Pravi svetnik
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: End of ends
Reply #52 - 10.06.2003 at 09:30:56
 
se mi je zdel zadnjič da sm tole nekje zasledu
Quote:
Zdaj me pa kar izbrišite ven (iz posvečenih, pa še iz foruma) in še enkrat - jebite se

Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: End of ends
Reply #53 - 10.06.2003 at 09:34:10
 
lumpy wrote on 10.06.2003 at 06:46:15:
A bolj globoko se teme ni dalo pokopat, pa zakrit z zemljo?

zadnjič sm predlagu protokol za premikanje threadov, noben ni bil zainteresiran ... moderator se je očitno tko odloču ... A. ... razlogov na poznam ... konckoncev, men je popolnoma vseeno kje tema (thread) stoji ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Miro
Ex Member




Re: End of ends
Reply #54 - 10.06.2003 at 10:27:21
 
Quote:
Očitno zelo slabo bereš form in vidiš samo tisto kar ti odgovarja.Precej žaljivk je zadnje čase opazit na njegovih postih in to se že vleče od marca.
Evo svetnikove besede:


Quote:
Kot sem že odpisal A. ju, bom tudi drugim, ki se zgražate nad fotko. Torej: jebite se.  


O tem, da je bila to reakcija na dobesedno svinjske napade na človeka, ki je kot prepričan mirovnik čustveno odreagiral na vojno v Iraku, pa nič, a ne? Koliko žaljivk sem moral požreti, od tega, da sem Sadamov propagandist naprej? Ampak očitno eni take stvari smejo pisat, drugi pa ne.

Ti pa me napadaš s prozorno metodo iztrganih citatov. Bedno.

Gape, odziv na sarkazem, ironijo, satirični način pisanja pa je problem tistega, ki to bere. Tak način pisanja pač pretirano poudarja nelepe lastnosti nekoga, neke skupine, organizacije ipd. Tak način pisanja so uporabljali mnogi znani pisci (s katerimi se niti pod razno nočem primerjat, gre samo za način), pri nas npr., posebej v časopisnih člankih in esejih, Ivan Cankar.

Torej boš moral še nekaj polente prej pojesti, preden se boš spopadal s 'sencami', ki vodijo satirike. A ne vidiš, da si smešen, ko takele sploh izustiš?? Potem bom pa spet jaz kriv.

Najbolj zanimivo pa je, da se o mojem odzivu na pisanje A.ja vsi obregate ob moj način, nihče pa se noče dotakniti vročega kostanja - argumentov. Eksplicitno sem namreč izpostavil njegov način razmišljanja in cilje, ki jih pri tem ima. In mi je tudi popolnoma jasno, zakaj.

Zdaj, dragi moji, pa vas ima tudi Miro dovolj.

A.jeva ideja o '(iz)kristalizaciji - beri čistkah' je torej zmagoslavno prodrla.


Back to top
 
 
IP Logged
 
bp
Ex Member




Re: End of ends
Reply #55 - 10.06.2003 at 11:03:55
 
Ziby2 wrote on 10.06.2003 at 08:22:16:
Očitno zelo slabo bereš form in vidiš samo tisto kar ti odgovarja.Precej žaljivk je zadnje čase opazit na njegovih postih in to se že vleče od marca.

Če ne bi že vnaprej v 90% in več vedel, bi mogoče opazil, da Miro tudi prej ni nikogar posebej šparal in da je bilo s strani nežnejših dušic že ene par stokov.

Me veseli, da ostaja vsaj sam sebi zvest in da še naprej pove kar misli direktno, brez olepševanj in pretiranega obremenjevanja z obzirnostjo. Pa tudi brez utiševanja, skrivanja, umikanja, izsiljevanja z odstopi in podobnim.

Se bo že umiril in (upam zelo kmalu) nehal driskat povsod, kjer vidi kombinacijo znakov A.

Za vse tiste jebite se, pa izbrišite me s foruma, pa si lahko enako kot Miro vzamete kot izvrsten test, koliko tega ega, ki se ga menda želite znebit, vam je še ostalo. In tega, koliko se vznemirite zaradi vsakega pasjega drekca in bombice.

bp
Back to top
 
 
IP Logged
 
bp
Ex Member




Re: End of ends
Reply #56 - 10.06.2003 at 11:19:02
 
Himynameis,

Tri ali štiri babe so te na chatu opravljale, ti pa v jok pa na drevo pa tako naprej.

Trn v peti. To si komu zaradi česa tako zmeri. Biti univerzalno priljubljen in sprejet, tega še v pravljicah ne najdeš, ker je tako zelo neumno to iskat in k temu težit.

Konec koncev naredi tisto, kar misliš, da je najboljše zate. Lepo se imej in uživaj, pa ne se preveč samemu sebi smilit, kjerkoli že boš.

lp bp
Back to top
 
 
IP Logged
 
Miro
Ex Member




Re: End of ends
Reply #57 - 10.06.2003 at 11:43:37
 
lumpy wrote on 10.06.2003 at 06:46:15:
Govoriti ljubezen in živeti sovraštvo?


Hvala lumpy za tole iskrico.

Oglašam se še enkrat, ker res ni lepo, da nisem napisal nekaj besed tudi tistim, ki ste mi stali ob strani, ki ste znali brati moja besedila tudi iz malo širšega zornega kota, ne zgolj iz prvega središča zavesti (živalski občutek nenehne ogroženosti po lestvici Kena Keyesa).
Zahvaljujem se torej vsem, ki me niste videli kot naprotnika ali celo sovražnika, ker drugače razmišljam in ste našli kakšno besedo podpore zame. Hvala tudi, če ste me nadrli, ko sem ga polomil, in če ste to naredili sarkastično, toliko bolje Wink

Opravičujem se vsem tistim, ki vas nisem omenil - vas je enostavno preveč.

Quote:
Hvaležna sem tudi Mirotu, da se je izpostavil. Velikokrat ne moremo ločit resnice od laži, kar je manj pomembno na koncu. Prej pride odnos in najmanj kar se moramo še naučit, je spoštovat in znat sprejet človekova prizadeta čustva ob grozotah, ki jih povzroča vojna.


Hvala Karmena.

Quote:
Spoštovanje do drugače mislečih? Mirota ni nihče vprašal, ali ima razlog, da je objavil fotografijo. Niti mu ni nisi pustil odgovorit, zakaj morda misli, da je fotografija pomemben del njegovega sporočila. In potem se čudiš, da ti je odgovoril, kot ti je?


Hvala bp.

Quote:
Naj podelim z vami še mojo izkušnjo, ki sem jo imela z Mirotovim prispevkom. To ne bi bila "jaz", če ne bi  sprintala in list pokazala sodelavcu, vnetemu zagovorniku vstopa v Nato. Z očmi je preletel vsebino in vrgel papir stran... "tega ne bom bral" je siknil ves  besen ...


Hvala Vida.

Quote:
Saj ni res, pa je ...  
Toliko čistunstva in licemerstva na takem majcenem "kupu"!!  

Miro odpre diskusijo, pove svoje mnenje, dirktno napove, kakšno sliko linka ...  
In ga cenzurirate zaradi svojih lastnih klikov?!    
Ja, res, najtežje je za lastna dejanja odgovornost sprejet.

.....

Miro, sori, ker se ti je zaradi A.-ja topik posvinjal;  
po drugi strani pa je tako kar prav, kajne, se nekaterih "karte" vsaj posredno odkrivati začnejo; tudi javno.


Hvala ARS.

Quote:
Sama sem prepričana, da takšne stvari morajo priti v javnost in človeško zavest, kajti tako se bo vedno več ljudi odločilo drugače zaživeti. In se strinjam, da je to vse open source. Tako pozitivnost kot tudi negativnost sta del enosti. In če hočemo enost, si ne smemo zatiskati oči pred negativnostjo ampak je treba se soočit s svojimi vzorci in odpravljat negativno v sebi.  

Ker tist kar te mot, to je tvoja pot. A ne, A.?


Hvala Kali.

Quote:
Gremo se od začetka. Miro je opozoril na zlobo, neumnost tistih, ki so glasovali za. Tu ga podprem, nikakor pa ne morem podpreti Star12, ki je napisala, da naj imamo malo strpnosti do tistih, ki so glasovali za.  Prosim lepo. MOjega sina ne bo NATO v vojno šopal, pod mojim balkonom ne bo jedrskih odpadkov, naših gozdov ne bodo sekali v dobrobit USA, ne pustim da bi postal ekonomsko odvisen od teh istih Bushevcev.


Hvala Andres.

in končno...

Quote:
PREMISLI 2 X ne manipuliraj s forumom in ljudmi!
NE IZKORIŠČEJ OS V SVOJE POCENI RAZMIŠLJANJA!


hvala tudi tebi, A.!
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: End of ends
Reply #58 - 10.06.2003 at 13:06:51
 
Quote:
A ne vidiš, da si smešen, ko takele sploh izustiš??

nihče pa se noče dotakniti vročega kostanja - argumentov. Eksplicitno sem namreč izpostavil njegov način razmišljanja in cilje, ki jih pri tem ima.

kakšne izustim???

njegov način razmišljanja in njegove cilje bo pa ja sam prjemu ... al bi mogu jest prjemat ... se dotikat?


moja stališča so znana ... jih ne mislim več ponavljat, kdor jih ne pozna, je vabljen da jih spozna ...

Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
kreden
Ex Member




Re: End of ends
Reply #59 - 10.06.2003 at 13:59:51
 
Gape in kje lahko spoznamo tvoja stališča  ???
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5 6 ... 8