Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 
(Read 11609 times)
A.
Ex Member




ženske ste carice II
15.03.2002 at 19:23:32
 
nasljedna generacija cesaric...
Back to top
 
 
IP Logged
 
veronika
5
*****
Offline

angeli letijo zato, ker
se ne jemlejo resno
Posts: 1502

Gender: female
Re: ženske ste carice II
Reply #1 - 21.05.2003 at 09:20:20
 
pa saj še ni dve leti. Dej nehi no, bom še mislila, kako sem se postarala. Grin
Back to top
 

Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: ženske ste carice II
Reply #2 - 21.05.2003 at 14:18:40
 
veronika wrote on 21.05.2003 at 09:20:20:
pa saj še ni dve leti. Dej nehi no, bom še mislila, kako sem se postarala. Grin



Ce se ni bo pa kmalu. Staras se pa itak. Skupno z mano seveda  Veronika.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Karmena
Ex Member




Re: ženske ste carice II
Reply #3 - 21.05.2003 at 22:50:39
 
Quote:
Veš Gobi, sploh nisem nič zmeden glede žensk. Če navijam za standardne to lahko tudi pomeni, da imam slabe izkušnje s feministkami in dobre s standardnimi.


Andres, kako potem drži to, da je vse v glavi in predvsem v povezavi z njo?? Si domišljaš, da gre zato lažje in obenem misliš oz. se počutiš malo manj  nategnjeno.  Smiley

Karmen



Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: ženske ste carice II
Reply #4 - 21.05.2003 at 23:25:02
 
Nič te ne razumem, bod bol konkretna.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Karmena
Ex Member




Re: ženske ste carice II
Reply #5 - 22.05.2003 at 01:54:44
 
Andres!

Če bi napisala ´žejn čez vodo peljal´, bi bilo precej običajno, pomena ne bi že s tem spreminjala.

V psihosociologiji so vidni napredki, saj so se feministke borile za pravice zatiranih. So pač javno odpirale ene tematike.

Mi je hecno govorit o ženskih in moških čustvih. Če bi obstajala ločena, mi posta zgoraj ne bi napisal. Ženske so bile zatirane. Ne vem zakaj ti tega ne bi smel težko dol požret. Če ne gre na jetra gre težko še na živce.

Gobi, ki je bila precej aktivna tukaj, bi povedala daje dovolj, če si s sabo seznajen, naprej energija potem še sama bol dela.  Pomeni vse prej kot puščavo v duši.

Karmen

Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: ženske ste carice II
Reply #6 - 22.05.2003 at 14:29:05
 
Karmen!  Zenske so bile zatirane, ciso res. Ne bom napisal "cisto prav", sa to naj doda tisti, ki je mnenja da so si to zasluzila skozi pretekle karme. Morda pa to tudi drzi.
Emancipacija.  Hja, to smo ze tolkrat obdeloval tu in je ta zal prinesla vec skode kot koristi. Verjetno zato, ker je od emancipiranosti naprej vec denarja.


Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
veronika
5
*****
Offline

angeli letijo zato, ker
se ne jemlejo resno
Posts: 1502

Gender: female
Re: ženske ste carice II
Reply #7 - 22.05.2003 at 15:20:01
 
Andres wrote on 21.05.2003 at 14:18:40:
Ce se ni bo pa kmalu. Staras se pa itak. Skupno z mano seveda  Veronika.

Andres



SI MAL TAKTIČNO ODGOVORIL, HE HE HE,  Wink
Back to top
 

Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.
 
IP Logged
 
Karmena
Ex Member




Re: ženske ste carice II
Reply #8 - 25.05.2003 at 04:47:00
 
Andres wrote on 22.05.2003 at 14:29:05:
Emancipacija.  Hja, to smo ze tolkrat obdeloval tu in je ta zal prinesla vec skode kot koristi. Verjetno zato, ker je od emancipiranosti naprej vec denarja.


Andres

Ne več denarja Andres ampak koristi. Samo ženske se razumemo še bolj na plansko gospodarstvo. Ne vem zato, kako bi razložila.

Se mi pa nekako dozdeva, da je denar nepomemben koneckoncev, ne pa žrtve in nasilje, ki ga ta s sabo prinese.

Karmen

Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: ženske ste carice II
Reply #9 - 25.05.2003 at 14:26:49
 
Quote:
Ne več denarja Andres ampak koristi. Samo ženske se razumemo še bolj na plansko gospodarstvo. Ne vem zato, kako bi razložila.

Se mi pa nekako dozdeva, da je denar nepomemben koneckoncev, ne pa žrtve in nasilje, ki ga ta s sabo prinese.

Karmen



Najprej praviš, da ne več denarja potem v isti sapi poudariš gospodarstvo. Svet stoji na gospodarstvu in gospodarstvo na denarju, ter obenem denar na gospodarstvu.  Tu se upam ujemava.
In mimogrede.  Bil sem v veliko podjetjih, in v zelo redkih sem naletel na žensko gospodarstvenico, ki je pametno prisluhnila in/ali predlagala.  Z moškim ni problema. Se dogoviš ali pa ne.  Kdo potem zavira gospodarstvo? Moški ali ženske?  
Ženske se razumete na plansko gospodarstvo?  Daj mi mal razčleni to tvoje plansko gospodarsko. Planerke bi bile.  Najprej doma, potem v firmi na konuc v državi, na svetu. Joj joj, Pa kaj ti misliš, da nam gre z ženskami tako lepo, da bi jim pustili planirati nas, in narediti neke robote al kaj?  Plansko gospodarstvo?   Ma ne me basat Karmen. Vem edino zase.  Ostal bom sam svoj planer in analitik.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: ženske ste carice II
Reply #10 - 25.05.2003 at 22:04:02
 
Verjetno ni dobesedno tako kot si napisal, nisi pa daleč od resnice.  O zmajih ni nič slišati.   So se potuhnili pred nekaj tisočletji in  se zdaj spet vračajo:D:D:D. Hja, saj neke posebne razlike med zmajem in hudičem v prenesenem pomenu res ni.


Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
vilma
5
*****
Offline

MIR IN HARMONIJA V VSAKEM
SRCU
Posts: 702
Celje, Slovenija
Gender: female
Re: ženske ste carice II
Reply #11 - 25.05.2003 at 23:35:41
 
Quote:
Jaz pa ne mislim tako. Res se bo slišal malo kruto, vendar nekaj na temu je.
Na svetu je čedalje več ženskega spola. Ženske držijo z hudičem. Posledica: Zemlja se segreva.
In, če ne verjamete, naredite strokovno debato, zberte strokovnjake, potem, po končani analizi, se pa moški tiho usedite in velko zjokajte.
Še malo, pa nas več nebo.

Cheesy Cheesy Cheesy

Kreden, le pazi, pazi, da te ogenj ne oplazi!  Grin Cheesy Grin

Pozdravcek

Vilma
Back to top
 
 
IP Logged
 
Karmena
Ex Member




Re: ženske ste carice II
Reply #12 - 25.05.2003 at 23:53:06
 
Andres wrote on 25.05.2003 at 14:26:49:
Najprej praviš, da ne več denarja potem v isti sapi poudariš gospodarstvo. Svet stoji na gospodarstvu in gospodarstvo na denarju, ter obenem denar na gospodarstvu.  Tu se upam ujemava.
In mimogrede.  Bil sem v veliko podjetjih, in v zelo redkih sem naletel na žensko gospodarstvenico, ki je pametno prisluhnila in/ali predlagala.  Z moškim ni problema. Se dogoviš ali pa ne.  Kdo potem zavira gospodarstvo? Moški ali ženske?  
Ženske se razumete na plansko gospodarstvo?  Daj mi mal razčleni to tvoje plansko gospodarsko. Planerke bi bile.  Najprej doma, potem v firmi na konuc v državi, na svetu.
Andres

Ja Andres, včasih je bolje nič delat kot večjo škodo.

Nimam namena oporekat, da moški manj komplicirate, da ste prej učinkoviti. To, da smo ženske le planerke boljše, sem mislila bolj v pasivni vlogi.

Quote:
Joj joj, Pa kaj ti misliš, da nam gre z ženskami tako lepo, da bi jim pustili planirati nas, in narediti neke robote al kaj?  Plansko gospodarstvo?   Ma ne me basat Karmen. Vem edino zase.  Ostal bom sam svoj planer in analitik.

Robotov res še ne znamo same delat.  Ne rabiš se niti motivirat potem, ker tako planskego gospodarstvo potencira naivnost in posledično spet izkoriščanje. Tako praviloma.

Škoda se povečuje le, kadar taki, ki znajo delat dobro, ne ukrepajo.

Karmen


Back to top
 
 
IP Logged
 
vilma
5
*****
Offline

MIR IN HARMONIJA V VSAKEM
SRCU
Posts: 702
Celje, Slovenija
Gender: female
Re: ženske ste carice II
Reply #13 - 26.05.2003 at 00:18:33
 
Quote:
Pazi se pazi, da te pazi ne zapazi, ker potem bo pazi.
Viski širi moških žile, ženskam pa noge.
Ugotovil sem pa nekaj koristnega pri ženskah, da, ženske povprečno malo lažejo, glede na to koliko govorijo.

Cheesy Cheesy Cheesy

Kreden, si mi zvabil smeh na usta... Ostani zdrav!  Grin Grin Cheesy

Pozdravcek,

Vilma
Back to top
 
 
IP Logged
 
himynameis
5
*****
Offline

Equilibrium.
Posts: 1392
Earth
Gender: male
Re: ženske ste carice II
Reply #14 - 26.05.2003 at 00:21:33
 
Quote:
Eh te ženske....
Ženske !!!  Z njimi ne gre, brez njih pa tudi ne.

Tebi zgleda laufa uspešno tudi brez njih. Wink
Back to top
 

Why? There is no why! Why is a mind f**king word!
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3