Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 
(Read 13674 times)
Miro
Ex Member




Re: Himi go home
Reply #30 - 29.05.2003 at 11:37:18
 
Quote:
pol je bla težava z moje strani sam k je miro dal sliko in je ni hotu umaknit, na link, kjer nebi bla tolk na udaru...


Ni res. Težava je bila v tem, da si sliko izkoristil za napad name, in to zato, ker sem odpovedal članstvo v društvu sonce. Če komu ni jasno, naj pač pogleda Vest slovenskega naroda in prebere, kakšne odgovore sem dobil od A.ja in njegovega papagaja Edija.

Pa bi to vse lepo prenesel, če ne bi za obračunavanje izkoristil takšnega trpljenja in nesreče, kot je vojna.

Sploh pa, kdo pa v forumu za posvečene kar naprej piše, češ, tega je treba vreči ven, drugega pa daj gape hitro noter, ker mi je všeč...

No, meni je všeč, da si se prepoznal za morskega psa.

Quote:
Miro, v čem vidiš smisel nalivanja olja na ogenj?  


Ogenj očiščuje, lahko pa tudi peče, ja...  Ali pa, če hočeš, to je tako, kot če predreš tur, da gre gnoj ven.
Back to top
 
 
IP Logged
 
maya
1
*
Offline

sončna voda
Posts: 29

Gender: female
Re: Himi go home
Reply #31 - 29.05.2003 at 15:44:36
 
Kaj se vi sploh greste??  ???

Dejte se malo umirit no
Back to top
 
 
IP Logged
 
himynameis
5
*****
Offline

Equilibrium.
Posts: 1392
Earth
Gender: male
Re: Himi go home
Reply #32 - 29.05.2003 at 16:29:15
 
maya wrote on 29.05.2003 at 15:44:36:
Kaj se vi sploh greste??  ???

Kaj se pa ti greš? Wink
Back to top
 

Why? There is no why! Why is a mind f**king word!
 
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: Himi go home
Reply #33 - 29.05.2003 at 16:49:48
 
miro kot da je men pomembno, da si ti član sonca?
??? ??? ??? ??? ??? ??? ???

full ljudi ki delajo in ustvarjajo niso naši člani in?

a rabimo to da je full članov al kaj?

slika me je motla in sem reku miro prosim če jo daš na linkec.

ne vem zakaj bi blo men osebno do tega da si ti član in da te bi zaradi slike napadu iz ozadja ker nisi član?

men je do tega da ustvarjamo skupi ne da mamo člane. to je moj cilj, pa tudi če ne ustvarjaš te ne bi nikol napadu zaradi slike ali zaradi tega ker ne delaš res pa je da če ne delaš se mi zdi prav da tudi nimaš dostopa tja saj je tam za ustvarjalce.

je pa res da je soupadal, da ko smo uredil stvari v društu da sem in še vedno želel da jih tudi v bedakih in tam si pač ti in še nekaj ljudi ki po moje ne rabite bit not, ne ker vas ne maramo ampak ker ne ustvarjate niti ne sodeljete v debatah.

to s sliko nima nič, aja in tudi edi in marjana in hary, ki jim tudi ni bilo do slike so bli azto da ti ostaneš not?

glede bedakov pa so pravila znana, noter pride lahko vsak ki izpolnjuje pravila ustvarjalne skupinice in se spoznamo.

za ven pa pravila niso znana in stalno neki zgubljamo e  zato...

zato tudi stojim za tem da to dodelamo in bomo.

drugač ap to z prijateljstvom nima veze, niti ne s sliko niti z mojim mnenjem o tebi ne. ti si mi kull sem že napisla velikrart in tudi tvoje delo na pety spoštujem in cenim, ker je blo eno revolucionarno obdobje to ko ste tam rular in ste nam bli za zgled, v veliko stvareh.
Back to top
« Last Edit: 02.06.2003 at 17:34:59 by A. »  
 
IP Logged
 
Miro
Ex Member




Re: Himi go home
Reply #34 - 29.05.2003 at 21:04:09
 
Piši kar hočeš, delaj kar hočeš.
Jaz pa ti enostavno ne zaupam več.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Gru Gru
YaBB Moderator
p
*****
Offline


Posts: 2402

Re: Himi go home
Reply #35 - 02.06.2003 at 13:51:18
 
Quote:
in njegovega papagaja Edija.



Miro, lepo te prosim, da poveš v čem je težava.

Če ti lahko kakorkoli pomagam pri tvoji zagrenjenosti, nezadovoljstvu, nesramnosti, le reci, pa se dobiva ob kakem pivu in razčistiva vso to norijo.

Jaz te zadnje čase res vse manj razumem.

Mej se lepo.
Edi
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3