Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 
(Read 13578 times)
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Himi go home
26.05.2003 at 23:56:05
 
Imamo Bedake, ki naj bi nekako skrbeli za red na forumu. Med njimi se najdejo posamezniki, ki to tudi delajo, a vam je drugim ne le zamrznil Windows, celo ctr alt del  vam ne dela.

To je tudi edini forum kjer Gape še nikogar ni blokiral.  Smoterno bi bilo to urediti s Himijem, saj je pokovc Cheesy na vsakem topicu v nadlogo.  
Kdor pač nima kaj napisati naj počaka pravi trenutek, lahko se vrne tudi kasneje, vsekakor pa velja, da Himi ne le da nima kaj napisati, je pijavka vseh nas, ki smo tule, le Admin je preveč potrpežljiv.
http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=;action=usersrecentposts;username...

Sicer pa obenem velja, da Himiju manjka mama, toda mi jo mu ne moremo nadomestiti, predolgo smo ga futrali, zdaj pa ko bi moral jesti sam, po forumu samo še kozla.

In gdo bo brisal kozlarijo?   Kajpak tisti, ki ne bo ukrepal takoj in to ste vsi Bedaki po vrsti z Gapetom na čelu.

Andres




Back to top
 
 
IP Logged
 
himynameis
5
*****
Offline

Equilibrium.
Posts: 1392
Earth
Gender: male
Re: Himi go home
Reply #1 - 27.05.2003 at 00:22:29
 
Heheheheh.  Grin Grin Grin

Kako sem vesel, da Andresu toliko pomenim, da mi je namenil cel topic. Pa še rojstnega dneva nimam ali kakršnekoli druge priložnosti.

Andres, resnično in iskreno - HVALA! Mislim pa, da bo od sedaj naprej marsikatera uporabnica tega foruma name gledala izpod čela, saj si meni namenil dosti več, kot katerikoli izmed njih. Joj, prav res mi je nevšečna tale situacija, saj bom postal predmet ženske zavisti. Vse so se tako trudile za tvojo pozornost, nakar ti vse presenetiš in izbereš mene... hja, meni je to res v čast, sploh si ne moreš mislit.

Hvala še enkrat, pa lep pozdrav.

Tvoj Himi. Wink
Back to top
 

Why? There is no why! Why is a mind f**king word!
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: Himi go home
Reply #2 - 27.05.2003 at 01:54:23
 
Grin
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Karmena
Ex Member




Re: Himi go home
Reply #3 - 27.05.2003 at 03:20:40
 
Andres wrote on 26.05.2003 at 23:56:05:
Sicer pa obenem velja, da Himiju manjka mama, toda mi jo mu ne moremo nadomestiti, predolgo smo ga futrali, zdaj pa ko bi moral jesti sam, po forumu samo še kozla.

In gdo bo brisal kozlarijo?   Kajpak tisti, ki ne bo ukrepal takoj in to ste vsi Bedaki po vrsti z Gapetom na čelu.

Andres


Bodo bedaki, jest pa ne bom ,še Andres.

Poleg tega pa si danes že vsak šmrku sam izbera roditelja, no, ne vem, kaj te tolk skrbi tole še, v zvezi z njim,  bo že.

Stigmatiziral si ga mogoče s pokovcem zlo namerno, jest ne verjamem, da je res tko hudo pri njem. Samo da se tok mangupira, to je zih bed, definitivno.

Karmen


Back to top
 
 
IP Logged
 
himynameis
5
*****
Offline

Equilibrium.
Posts: 1392
Earth
Gender: male
Re: Himi go home
Reply #4 - 27.05.2003 at 03:57:45
 
No, to je pa že višek nocojšnjih presenečenj. Prosim, dovolj bo za danes, preden se stopim od same prejete dobrote. Grin

Poleg njene neuslišane ljubezni, Andresa, se je oglasila še Karmen sama in mi posvetila prav prisrčno trojico odstavkov s simboličnim podpisom, katerega je nič kaj začuda zaslediti tudi pri Andresu samem. No, moram se iskreno zahvaliti tudi tebi, Karmen, nikomur namreč ne maram ostati dolžan. Čeprav mi nisi šla ravno ustvarjat celotnega topica, kot je to radodarno in ljubeznivo do mene storil portir Andres, cenim tudi tvojo skromnost in seveda sam namen. Namen je res tisto, kar šteje. Smiley

Še enkrat lep pozdrav in lahko noč, Karmen.

(Tudi) tvoj, Himi. Wink
Back to top
 

Why? There is no why! Why is a mind f**king word!
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Himi go home
Reply #5 - 27.05.2003 at 09:10:26
 
Andres wrote on 26.05.2003 at 23:56:05:
Imamo Bedake, ki naj bi nekako skrbeli za red na forumu.  



Wrong!!!
Pa ravno na tebi sem se to naučila, Andres. Wink

Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
veronika
5
*****
Offline

angeli letijo zato, ker
se ne jemlejo resno
Posts: 1502

Gender: female
Re: Himi go home
Reply #6 - 27.05.2003 at 10:00:37
 
Saj gre meni tud včasih na živce, ampak zato ga pa še ne bi skenslala. včasih, me pa na smeji. Saj vem, da včasih tud kdo mol, da bi se jaz ne oglasla.
Ni fer, da bi kogarkoli hoteli skenslat. Če ti ne paše, ko kaj napiše, ga ignoriraj, ga bo že minilo. Saj včasih tud kakšno pametno zine.

Če mene vprašaš, s tem, ko ga takolo javno napadaš, vzbujaš simpatije za njega, za sebe pa vse prej kot to. Mislim, da obstaja svoboda govora, veš pa tud kaj pravijo, KOLKO LJUDI TOLKO ČUDI.

In Himmy je eno od teh čud Grin Pa tud jaz sem, pa tud ti, pa tud vsi ostali. In vsi imamo pravico, do izražanja in govora.  Tud jaz se ne strinjam z vsem, kar ostali napišejo, vem pa tudi, da se tudi ostali ne strinjajo z vsem kar napišem jaz. Himmy pač izstopa pri tem in s tem, da odpreš topic z njegovim imenom v naslovu, mu nakazuješ še več pozornosti in zgodilo se bo vse prej, kot to kar bi ti rad.

Veš, v  šoli, če so te dražli, in te klicali z čudnim imenom, ali kaj podobnega. Najlažji način,  da se je to nehalo, je bilo, da si jih ignoriral. Če pa si se sekrial in jih na vsak način hotel utišati, si jih pa samo podžigal imeli so še večje veselje. Vem, da je to težko, veliko lažje se je zadreti nazaj in se spustiti v dvoboj. A vprašanje je, ali je to tudi najbolj pametno. Ali je najlažja pot, tudi najboljša.

ti se boriš proti Himiju. In kdo misliš, da se sekira zaradi tega, ti ali Himmi?

Vem pa tudi naslednje, lahko je biti pameten, če nisi neposredno vpleten.
Back to top
 

Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Himi go home
Reply #7 - 27.05.2003 at 11:19:27
 
meni tudi ne gre Himi na živce. Le zakaj? Je kar je. Eden, edinstven in včasih kar rad z njim malo porepliciram. Zna biti zabavno.

LP Harry
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
tejka
2
**
Offline

Danes je najlepši dan.

Posts: 88
Novo mesto
Re: Himi go home
Reply #8 - 27.05.2003 at 11:29:06
 
JAz pa sem Himija vzela takega kot je, in mi je čist fajn.

Mogoče se je treba vprašat kateri del vas samih on razburi, saj smo eden drugemu ogledalo, a ne?

In potem prečekirat, ali si on več upa, ali kaj je?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Ziby2
5
*****
Offline

Če nimaš lastnega sija,te
sij drugih ne bo osvetil

Posts: 760
PTUJ
Gender: male
Re: Himi go home
Reply #9 - 27.05.2003 at 11:42:28
 
tudi mene osebno himy nič ne moti, lahko pa bi se enkrat v živo sestal z nami, pa bi potem vidli če ma tolk jajc v živo določene stvari povedat. Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Karmena
Ex Member




Re: Himi go home
Reply #10 - 27.05.2003 at 18:27:29
 
himynameis wrote on 27.05.2003 at 03:57:45:
No, to je pa že višek nocojšnjih presenečenj. Prosim, dovolj bo za danes, preden se stopim od same prejete dobrote. Grin

Poleg njene neuslišane ljubezni, Andresa, se je oglasila še Karmen sama in mi posvetila prav prisrčno trojico odstavkov s simboličnim podpisom, katerega je nič kaj začuda zaslediti tudi pri Andresu samem.

Namen je res tisto, kar šteje. Smiley

Še enkrat lep pozdrav in lahko noč, Karmen.

(Tudi) tvoj, Himi. Wink


Dobro jutro, himi. Kadarkoli, tako da, no comment.

Če pač misliš, da nisem vesela, ker še ne deluje, se pa  motiš. Je zgleda težko vsaj enkrat prisluhnil Andresovi želji, ki ti dobro hoče. Zate kaže zaskrbljenost, da še lulaš pa kakaš kaj. Sploh ne vem, zakaj morš čakat, da ti tako pove.


Ni pa ta topik povsem nerazumljiv, aja??  Ker mnogo tega, kar naj bi him pustil v nekej drugje - mmg zato bolj namenjenem spacku - mu tukaj preprosto uide.


Če rečem, da razmišljaj svoje neumnosti kjerkoli, ne pa tukaj, je surovo in povsem resno mišljeno.


Karmen



Back to top
 
 
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: Himi go home
Reply #11 - 27.05.2003 at 18:47:19
 
Ziby2 wrote on 27.05.2003 at 11:42:28:
tudi mene osebno himy nič ne moti, lahko pa bi se enkrat v živo sestal z nami, pa bi potem vidli če ma tolk jajc v živo določene stvari povedat. Smiley



Go FOR IT, Himi... Wink Smiley

Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
himynameis
5
*****
Offline

Equilibrium.
Posts: 1392
Earth
Gender: male
Re: Himi go home
Reply #12 - 27.05.2003 at 19:16:49
 
Quote:
Dobro jutro, himi. Kadarkoli, tako da, no comment.

Nekoliko pozno se zbujaš, sonce že zahaja.

Quote:
Če pač misliš, da nisem vesela, ker še ne deluje, se pa  motiš.

A email.si? Bodo danes baje popravili.

Quote:
Je zgleda težko vsaj enkrat prisluhnil Andresovi želji, ki ti dobro hoče. Zate kaže zaskrbljenost, da še lulaš pa kakaš kaj. Sploh ne vem, zakaj morš čakat, da ti tako pove.

Jaz mu prav rad prisluhnem, saj sem mu izrazil že dosti zahval, res pa je, da to še vedno ni zadovoljivo povračilo.

Quote:
Ni pa ta topik povsem nerazumljiv, aja??  Ker mnogo tega, kar naj bi him pustil v nekej drugje - mmg zato bolj namenjenem spacku - mu tukaj preprosto uide.

Meni je vse razumljivo, precej bolj kot pa tebi. Uhaja pa ravno tebi preveč pogosto.

Quote:
Če rečem, da razmišljaj svoje neumnosti kjerkoli, ne pa tukaj, je surovo in povsem resno mišljeno.

Če rečem, da se pri svojih zrelih letih spuščaš na povsem nezrelo raven (kjer si verjetno tudi obstala že od nekaj časa nazaj, kot posledica pretekle travme) in da ti noben psiholog tu ne more pomagat, sploh pa ne Andres, ki še sam sebi ne zna in je njegov splošni namen tukaj le udarjanje po ženskah, kot posledica njegovih travm; je tudi to surovo in povsem resno mišljeno. Wink

Sploh pa se ne zavedaš, kako se čutim posvečenega in kako se mi fajn zdi za vso to predano pozornost. Kot sem rekel, marsikdo na tem forumu tega ni deležen in prav zato se mi to zdi še nekaj toliko bolj posebnega. Drugi bi lahko to razumeli tudi kot ego-boost, a je mnogo več kot to. Da si nekdo vzame toliko časa, toliko razmišljanja, toliko energije in vsega tega le zame... mi kar sapo vzame in se ne počutim vsega tega sploh vrednega. Smiley

Še enkrat, prav iskrena hvala za vso naklonjenost.

Še enkrat tvoj, Himi. Wink
Back to top
 

Why? There is no why! Why is a mind f**king word!
 
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: Himi go home
Reply #13 - 27.05.2003 at 19:27:08
 
Moonlight wrote on 27.05.2003 at 18:47:19:
Go FOR IT, Himi... Wink Smiley



Se Vidimo...  Wink
In  delil bo z Nami vse to, ob  srečanju... Smiley
Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Himi go home
Reply #14 - 27.05.2003 at 19:48:18
 
m wrote on 27.05.2003 at 09:10:26:
Wrong!!!
Pa ravno na tebi sem se to naučila, Andres. Wink




Ja, na meni. Drugi lahko dajo pobudo, če me spomin ne vara. In jaz sem nekdo drug. Dal sem pobudo, po 24 urah pa gapeta ni od nikoder. Joj tudi Aleša ne.  

Marjana.  Meni po dnevni sobi nihče z blatnimi čevlji ne hodi, vam pa očitno to paše.  

Hvala vam za družbo.


Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3