Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 
(Read 28115 times)
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re: Kaj imajo moški najraje?
Reply #45 - 13.10.2004 at 10:47:00
 
titud wrote on 13.10.2004 at 09:27:06:
Najboljši garant za emancipacijo ženske je, da  ne zna niti kuhat niti prat niti peglat.  Ker če se  njena emancipiranost meri po (ne)opravljanju teh del, pol je dejansko emnacipirana, če ne zna nč od tega, ne pa,  če noče delat tega. Ker če zna, pol je brez veze, da tega ne dela, ker bo dedec to naredu dost slabš, ker on tega zarad svoje patrirahalne vzgoje zihr  ne zna delat in če se bo tega lotu delat ga bo punca sam jebala, kolk je nesposoben to delat.  Jest mam okrog tega  čist osebno izkušnjo, ker živim z emanciprano žensko v tem  smilsu, da  tko kot jest ni imela pojma o kuhanju, pranju, peglanju in pospravljanju /čiščenju sploh, tko da sva se sprot navadla delat te stvari tko, da jih  počne  tist, ki ma s temi stvarmi večje veselje al pa ma zanje več  cajta. Če ni ne enga ne drugega, jih pač ne počne  noben ne da bi zarad take nemarnosti  kdo  kaj trpel na 'emancipiranosti'.



bi bilo fajn, da me kdo kdaj bolj natančno bere ... ni problem v neznanju, ampak v nehotenju  Grin  Grin  Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
exodus
Ex Member




Re: Kaj imajo moški najraje?
Reply #46 - 13.10.2004 at 10:52:26
 
sinjeoka wrote on 13.10.2004 at 10:44:35:
glede na to, da titud sploh ni omenil koliko in kaj imata z ženo razdeljeno delo, bi jaz exo res rada izvedela od kod ti predpostavka, da je njuna delitev enakovredna?


in čist btw.   ali misliš, da je 50:50 edina možna enakovredna delitev, oziroma ali se ti res zdi, da je v praksi sploh možna?


ja, iz pisanja sklepam, ker so mi Titudova razmišljanja precej znana, ko ga berem na forumu, da je on tisti, ki hoče vse "zgladiti", videti stvari v lepši luči, čeprav so "umazane", tak da dobim večkrat občutek, da je on le velika "dobričina", ki bi potrpel domala vse, tako da bi tudi "srali" po njem, da bi nase naložil vso breme in bil tiho, še pisnit si ne bi upal, tudi če bi ga žena za nos vlekla in grdo z njim delala, kar pa je dejansko njegova zasebnost, če je res tako (to so samo špekulacije) in če mu je to všeč, naj potem tako živi. Ampak kot zunanji opazovalec sem dobil drugačen vtis, tako kot verjetno še marsikdo zraven mene, da bi Titud včasih moral tudi "udariti po mizi", kot radi rečemo - tu mislim predvsem to, da bi se včasih tudi zase postavil in ne se vedno prilagajal...
Back to top
 
 
IP Logged
 
titud
5
p
*****
Offline

Zaznavanje mističnega
je vir vsake prave znanosti.

Posts: 6736
Markomur
Gender: male
Re: Kaj imajo moški najraje?
Reply #47 - 13.10.2004 at 10:53:08
 
exodus wrote on 13.10.2004 at 10:34:05:
ja, čakaj malo, ne da bi žalil tebe ali tvojo ženo, ampak zdiš se mi, da si v neenakovrednem položaju z njo, ker dela niso deljena 50:50. To je tudi odvisno od tega, kaj kateri počne, se pravi od dela...


Ne gre za to, da bi bla parvična delitu dela npr. fifty:fifty.  Gre za to, da tud če en npr. počne vse,  drug pa nč, v odnosu oba očutita to delitu kot pravično oz. da se zarad kakršnekoli deklitve eden  ne počut v odnosu neemancipiranega, podrejenga,  zapostvljenga,... Jest opravim pogosto vsa gospodinjska dela ker pač morajo bit opravljena, ampak zato ne morem pričakovat občudovanja/hvaležnosti od žene, ker to ni glih moja lastnost, zarad katere bi žena  šla z mano v odns oz.  dol padala pred mano (ne glede  na to kakšen pomen tem opravilom dajem jest sam pr seb Tongue Smiley).
Back to top
 
 
IP Logged
 
titud
5
p
*****
Offline

Zaznavanje mističnega
je vir vsake prave znanosti.

Posts: 6736
Markomur
Gender: male
Re: Kaj imajo moški najraje?
Reply #48 - 13.10.2004 at 11:08:35
 
sinjeoka wrote on 13.10.2004 at 10:47:00:
bi bilo fajn, da me kdo kdaj bolj natančno bere ... ni problem v neznanju, ampak v nehotenju  Grin  Grin  Grin


Tud jest se pogosto znajdem v situaciji, ko nočem opravljat stvari, ki jih žena boljš opravi kot bi jih jest, ker jih preprsoto ne  znam tako dobro opravit, tako da sta nehotenje in nezanje med sabo po moje povezana. Tud obratno velja, pri ženi opažam blazen odpor do zadev, ki men ne predstvljajo nobenga problema. Seveda  pa je ta odpor predvsem posledica  mojga siljenja v nekaj, za kar bi ona porabla dost več energije kot jaz, da bi bla stvar opravljena vsaj enako dobro.  

Drgač pa exo pozna moj odnos (oziroma moje videnje odnosa) z ženo vsaj iz mojih začetnih postov, samo da jih po moje mal preveč po rokohitrsko prestavlja v aktualne poste in situacije, tko kot po moje počne z vsemi informcijami, ki ji poseduje o drugih. Ampak mene to nč ne mot, če je to rokohitrstvo spretno opravljeno, mu  vačasih  rata clo kašna mojstrovinca, nad katero se znam tud sam navdušit.    
Back to top
 
 
IP Logged
 
Angel
5
*****
Offline

The Voice of an Angel

Posts: 742
Kranj
Gender: female
Re: Kaj imajo moški najraje?
Reply #49 - 26.10.2004 at 07:33:20
 
no jaz pa rada zavijem stvari in cele zadeve v celofan, potem natrosim še mal angelskega prahu in vse skupaj zmiksam z obilico čustev in strasti. ah, moški! kaj bi vi brez ženskega spola sploh počeli na tem svetu...bi vam blo na moč dolgočasno in nezačinjeno celo življenje, da o spolnosti sploh ne pišem...
lp
Angel
Back to top
 

Angel*
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Kaj imajo moški najraje?
Reply #50 - 27.10.2004 at 00:35:27
 
Angel wrote on 26.10.2004 at 07:33:20:
no jaz pa rada zavijem stvari in cele zadeve v celofan, potem natrosim še mal angelskega prahu in vse skupaj zmiksam z obilico čustev in strasti. ah, moški! kaj bi vi brez ženskega spola sploh počeli na tem svetu...bi vam blo na moč dolgočasno in nezačinjeno celo življenje, da o spolnosti sploh ne pišem...
lp
Angel


Blagor tebi, ki imaš angelski prah. Grin Grin
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
Angel
5
*****
Offline

The Voice of an Angel

Posts: 742
Kranj
Gender: female
Re: Kaj imajo moški najraje?
Reply #51 - 27.10.2004 at 11:40:00
 
Grin a ne no...
blagor meni...

lp
Angel
Back to top
 

Angel*
 
IP Logged
 
manca
Guest




Re: Kaj imajo moški najraje?
Reply #52 - 30.08.2005 at 11:38:26
 
Kot ženska včasih res ne razumem moških,Rada bi vedela npr. če je tipu  kakšna razlika med samozadovoljevanjem in samim sexom.Kaj bolj paše? A je normalno da tip pogosto masturbira.Ker jest mislim da ga ne zadovoljim dovolj al je pač to normalno za tipe.
Back to top
 
 
IP Logged
 
t
5
p
*****
Offline

Ride si sapis!
Posts: 5103
Kozmos
Gender: male
Re: Kaj imajo moški najraje?
Reply #53 - 30.08.2005 at 12:51:22
 
nastovic wrote on 30.08.2005 at 11:38:26:
Kot ženska včasih res ne razumem moških,Rada bi vedela npr. če je tipu  kakšna razlika med samozadovoljevanjem in samim sexom.Kaj bolj paše? A je normalno da tip pogosto masturbira.Ker jest mislim da ga ne zadovoljim dovolj al je pač to normalno za tipe.




Je s tem tako, kot z vsemi ostalimi našimi potrebami; recimo, če smo žejni, potem pijemo, za katero pijačo se bomo odločili je odvisno od možnosti in seveda od lastnega okusa, kolikokrat bomo pili pa od tega, kolikokrat smo žejni.



uživajte!
Back to top
 

Nič na svetu nikogar ne čaka. Nič ni dokončano, in vendar nič ne ostane nerazrešeno.
WWW WWW  
IP Logged
 
t
5
p
*****
Offline

Ride si sapis!
Posts: 5103
Kozmos
Gender: male
Re: Kaj imajo moški najraje?
Reply #54 - 30.08.2005 at 14:32:21
 
Mujo kod doktora

Dosao Mujo doktoru i kaze da ga boli thingy.

DR: Oprostite, biste li mi mogli reci, jeste li vi ozenjeni?

Mujo: Da. Jesam. Ozenjen sam.

DR: A, molim Vas, koliko cesto vodite ljubav sa svojom zenom?

Mujo: Pa, oko pet puta tjedno.

DR: I je li to sve?

Mujo: Pa, znate, zivi s nama zenina sestra, a jadnica se nije

udala,pa moram malo i s njom.

DR: Pa koliko cesto to radite s njom?

Mujo: Pa, oko tri puta tjedno.

DR: I je li to sve?

Mujo: Pa, znate, kod nas zivi i prognanica iz Vukovara, muz joj je umro...

DR: Koliko s njom?

Mujo: Pa, oko tri puta tjedno.

DR: I je li to sve?

Mujo: Znate moja tajnica na poslu, ona Vam je izuzetno privlacna zena.

DR: I koliko puta s njom to radite??!

Mujo:Pet puta tjedno.

DR: I je li to sve?!!?

Mujo: Znate imam i ljubavnicu.

DR: I koliko puta to radite s njom?!?!?!?!?

Mujo: Pa, oko cetiri put a tjedno.

DR: I TI ME JOS JEBEMTI PITAS OD CEGA TE KURAC BOLI!!!!!!

Mujo: Eehhh, izvinite doktore...vec sam se plasio da je to od drkanja...

Back to top
 

Nič na svetu nikogar ne čaka. Nič ni dokončano, in vendar nič ne ostane nerazrešeno.
WWW WWW  
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4