Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5 6 ... 21
(Read 103506 times)
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Sanje II.
Reply #45 - 22.06.2003 at 12:08:46
 
dubu si simbol ljubezni ... probi se ga spomnt in narisat ... in šerat seveda, sej zato si ga dubu ... če se ne moreš spomnt razmišlji o tem in meditiri o tem ... če še kr ne gre, ponavlji zadnja dva postopka neki časa ... in nariš
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Sanje II.
Reply #46 - 28.06.2003 at 12:16:14
 
Joj, kake sanje Cheesy
Pospravljala sem v nekih ful velikih, lepih, svetlih prostorih, ki sem jih prvič vidla, pa sem se počutila v njih kot doma; je bilo, kot da sem si (smo si, s starši?) zaslužili nekakšno boljše življenje in je bila to kao neke vrste nagrada, po naravi, ne za kaj posebnega. Pomivala sem posodo pa pripravljala hrano in se ves čas počutila prav blaženo, en tak poseben dan je bil, slavnosten. Mislim, da sem se misla poročit. V bistvu je bil dan moje poroke. Nekje poleg je bil moj oče, ki mi je prišel tu pa tam kaj povedat, mama je govorila o poroki moje sosede, češ da je izgubila starše še zelo zgodaj (v resnici jih ima še vedno) in da je bila to edina pot zanjo, da se nekako uredi. V bistvu sem bila ves čas bolj sama, sama s sabo. Oblečena sem bila v nekaj črnega, čez kar sem oblekla nekaj prosojno belega. Ker ni bilo nobenega moškega v sanjah, se mi zdi, da govorijo sanje o meni. Nekem združevanju v meni, al pa kaj takega.
Komaj se sanj spomnim, pravzaprav, imam pa še vedno tak svetoven občutek miru in sreče in blaženosti. Ko da se je danes ponoči nekaj zgodilo in to nekaj prav posebej doobrega Smiley
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
veronika
5
*****
Offline

angeli letijo zato, ker
se ne jemlejo resno
Posts: 1502

Gender: female
Re: Sanje II.
Reply #47 - 30.06.2003 at 10:56:22
 
joj, kako bi bila jaz vesela, če bi takoj ko nekaj sanjam tud razumela njihov pomen!!!!

Delam v manjši trgovini, tako je samo ena na smeno. Ta teden je moja smena popoldan.

Iz pet na sob ali iz sob na pet, ne vem več, se mi je sanjalo, da sem prišla zjutraj v služo. V trgovini delamo 3 in so bile one druge dve že v službi. Zmedla sem se in se takoj spomnila, da imam jaz popodan šiht in sem bila jezna, da sem prišla. Delati bi morala št. 2 , kaj pa je št. 1 tam počela, pa nisem vedela, ker je frej. Tuhtam kaj naj naredim, ker tri smo preveč, in rečem št. 1, če gre z mano na kavo. Ona pa mi reče, ti pa ne smeš it nikamor, vsi računi so narejeni na tvoj ime.

in danes jaz lepo zjutraj spim, vstanem, že par stvari porihtem, ko zazvon telefo.
Kliče št. 1, veronika, trgovina je zaklenjena.
kako zaklenjena?
Kličem št. 3, a nisi v službi?
A nisem jaz popoldan?

evo, cela zbrka, jaz pa sedaj na šiht.


Ko bi le prej razumela sanje.  Embarrassed
Back to top
 

Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.
 
IP Logged
 
kreden
Ex Member




Re: Sanje II.
Reply #48 - 07.07.2003 at 23:01:27
 
No, jaz sem pa imel čudne sanje. Ponoči seveda, no bolj natančno proti jutru.

Sanjal sen, da sem odšel k moji zobozdravnici zaradi bolečega zoba.
Ko sem prišel do ordinacije je pisalo na vratih, dopust, vendar me je zob tako bolel, da sem hodil okoli hiše in iskal kako bi prišel noter.
Čudno, zobozdravnica ima privat prostore v zdravstvenem domu ???
Kar naenkrat se je pojavila medicinska sestra katera dela pri zobozdravnici in začela odklepati vrata, seveda sem šel tja in ji pojamral.
Brez besed me je sprejela v ordinacijo in mi rekla naj sedem na stol.
Odnekod se je pojavilča zobozdravnica in dejala, da je nekaj pozabila in je zato prišla iz morja.
Ko me je zagledala na stolu je brez besed začela gledati moj zob, katerega mi trenutno zdravi in izjavila, ta zob mora iti takoj ven.
Vzela je klešče in začela puliti zob, zelo se je trudila, vendar zoba ni in ni mogla izdreti.
Potem si je primislila in rekla, da ga bo zdravila.
Nakar sem rekel, če mi lahko da inekcijo, dala mi je inekcijo in spet začela zdirati zob, vsa je že bila mokra in otrujena, zob pa ni popustil.
Kar naenkrat se je zgodilo, zgrabila je klešče in se ponovno zagnala v moj zob in takrat, je pozvonila ura in jaz sem se prebudil.
Čudno, ali ne.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: Sanje II.
Reply #49 - 09.07.2003 at 02:45:59
 
http://www.soulfuture.com/dream_dictionary/dream_dictionary_index_e.asp

za zob npr:

Dream symbol: tooth
tooth, toothless

Interpretation:
A tooth falling out within the dream may represent making way for the new
Losing a tooth may represent an inability to get a grip on something, failing to fully comprehend it
If you’re toothless, it may indicate ageing or feeling defenseless
Old, aged, over the hill, long in the tooth

Related symbols: body, mouth, teeth
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
frittzy
2
**
Offline

LJUBITI in BITI LJUBLJEN

Posts: 63
Maribor
Gender: male
Re: Sanje II.
Reply #50 - 15.07.2003 at 10:17:29
 
Spet sem sanjal čudne sanje.

Stojim na sredini kmetije.

Obdajajo me velika poslopja razgled se mi zdi neskončen.
Tako je vse veliko toliko tega.
Kamor mi oko seže vidim poslopja velika vidim hlev vidim stroje traktor in še nekaj kar ne vem kaj bi lahko bilo.
V hlevu je živina in sicer so pripete krave, ki jih nekdo ravno krmi ne poznam te osebe.
Te krave niso žalostne dobro se jim godi.

Pogled se mi ozre na desno stran, kjer opzim velik košat gozd.
Gozd obdaja desno stran kmetije.
Ta gozd je sedaj iz bukovine in ima prekrasne liste.
Ti listi so polni veliki brez kakršnekoli bolezni krepke zelene barve polne moči.
Drevesa so mogočna široka debla so gladka ravna in predvsem debela.
Gozd raste na zelo rodovitnih tleh.
Sonce sije na krošnje in barve, ki jih oddaja gozd so prelep zelene barve meni še posebej všečne. Saj takšna barva je meni najbolj pri srcu.
Ta gozd me obdaja s srečo občutki so resnični.
Obdaja me veselje vliva mi upanja “DA SEM TO KAR SEM”
In da sem srečen enostavno zato, ker sem enostavno “TO JAZ“

Vidim veliko poslopje, kjer je domovanje.
To poslopje je nekakšne umazano bele barve po razsežnosti je ogromno.
Ima veliko oken.
Okna so velika dvokrilna.
Vhod v to poslopje so vrata velbana.
Starinska ogromna težka tudi dvokrilna.
Vrata so iz orehovega lesa temno rjave barve.
Streha poslopja je opečna in opečno rdeče barve.
Hiša ima vsaj tri nadstropja.
Tudi na strehi vidim okna, katera imajo vsak svojo  majhno strehico.

Sedaj se vidim v tem poslopju.
Gledam skozi okno in vidim velik grm na katerem rastejo oziroma cvetijo prelep vrtnice.
Polno jih je.
Obdaja me sreča ko si jih ogledujem.
Cvetovi so krasni ne preveliki niti ne premajhni ravno pravšnji so.
Njihove barve me nekako presenečajo so nežne svetle rožnate barve.
Oh kako lepo cvetijo.
Spet opazim, da je zemlja zelo rodovitna.

Zraven grma je studenec.
Je iz kamna lepo obdelan.
Na vrhu se vidi rob iz kamenja in nanj je pritrjen škripec.
Škripec je iz lesa tudi orehovega lesa.
Povdarja svojo veličino svojo trdnost.

Naenkrat imam v naročju žensko s katero se pogovarjava in sediva na stolu enem stolu.
Na moji desni strani sedi za mizo starec ima že sive lase.
Starec sedi za mizo in za mizo je samo en stol in na tem stolu sedi on.
Starec je krepke postave visok, zdi se kot učena oseba.
Ampak me ne moti me ne vzmirja.
Posvetim se tej osebi ki jo imam objeto.
Zelo meni všečna oseba nekako vem da imav aveliko skupnega.
Ko se tako pogovarjava se mi izpove.
Reče mi da me ljubi, pove mi da si želi skupne poti samo z menoj.
Da ji največ pomenim na tem svetu, enostavno je srečna ob meni in z menoj.
In da njena sreča sem jaz.

Toda jaz se zavedam nečesa, in vem da ne moreva biti skupaj ker mi je SESTRA.
Tudi povem ji da ne moreva biti skupaj, ker nazadnje mi je le sestra.
Prične jokati in ko joče starec na moji desni globoko vzdihuje.
Bolj ko se joče bolj starec vzdihuje.
Poboža se po sivih laseh.

Objamem jo in ji rečem da mi ogromno pomeni in da jo imam rad ampak ker mi je sestra ne morava biti skupaj.
Back to top
 

Harmonično življenje v dvoje
172535871  
IP Logged
 
vilma
5
*****
Offline

MIR IN HARMONIJA V VSAKEM
SRCU
Posts: 702
Celje, Slovenija
Gender: female
Re: Sanje II.
Reply #51 - 15.07.2003 at 11:20:55
 
Frizzy, Tvoje sanje pomenijo spremembe v življenju... Ki se ponazarjajo kot tvoje želje, da bi ti šlo dobro... Kmetija oz. krave, ki si jih videl v sanjah - kot obilje, oz. da jemlješ življenje z radostjo in da imaš optimističen pogled v prihodnost...

Želje, se ti bodo izpolnile, le v primeru, če ne boš odstopal od zastavljenih ciljev... Da te sanje spodbujajo, k upanju, in lepi prihodnosti...

Obilje, pomeni, harmoničnost in mir v tvoji notranjosti... in pa želja po zdravi starosti, ki bo izpopolnjena z ljubeznijo...Wink


Pozdravček,

Vilma
Back to top
 
 
IP Logged
 
vilma
5
*****
Offline

MIR IN HARMONIJA V VSAKEM
SRCU
Posts: 702
Celje, Slovenija
Gender: female
Re: Sanje II.
Reply #52 - 15.07.2003 at 11:25:58
 
veronika wrote on 30.06.2003 at 10:56:22:
joj, kako bi bila jaz vesela, če bi takoj ko nekaj sanjam tud razumela njihov pomen!!!!

Iz pet na sob ali iz sob na pet, ne vem več, se mi je sanjalo, da sem prišla zjutraj v služo. V trgovini delamo 3 in so bile one druge dve že v službi. Zmedla sem se in se takoj spomnila, da imam jaz popodan šiht in sem bila jezna, da sem prišla. Delati bi morala št. 2 , kaj pa je št. 1 tam počela, pa nisem vedela, ker je frej. Tuhtam kaj naj naredim, ker tri smo preveč, in rečem št. 1, če gre z mano na kavo. Ona pa mi reče, ti pa ne smeš it nikamor, vsi računi so narejeni na tvoj ime.

in danes jaz lepo zjutraj spim, vstanem, že par stvari porihtem, ko zazvon telefo.
Kliče št. 1, veronika, trgovina je zaklenjena.
kako zaklenjena?
Kličem št. 3, a nisi v službi?
A nisem jaz popoldan?

evo, cela zbrka, jaz pa sedaj na šiht.


Ko bi le prej razumela sanje.  Embarrassed

Evo, Veronika... sicer bolj pozno, a vseeno Wink

Ker si v sanjah največ videla številk, pomeni spremembe, ali pa važna novica na prve dneve v mesecu... se pravi od 1 do 3... v mesecu Wink Lahko pa ti dajo te številke kot kombinacijo na lotu, s tem, da jih moraš kombinirat... Ravno tako tudi ura... Poskusi... lahko bi imela srečo Smiley

Vilma
Back to top
 
 
IP Logged
 
kreden
Ex Member




Re: Sanje II.
Reply #53 - 15.07.2003 at 14:41:56
 
crappity smack your dreams.
Back to top
 
 
IP Logged
 
DylanDog
5
*****
Offline


Posts: 791
somewhere in space..
Gender: male
Re: Sanje II.
Reply #54 - 15.07.2003 at 19:36:57
 
Quote:
crappity smack your dreams.

Poskusi ziveti svoje..
Back to top
 

Think P O S I T I V E
WWW WWW  
IP Logged
 
frittzy
2
**
Offline

LJUBITI in BITI LJUBLJEN

Posts: 63
Maribor
Gender: male
Re: Sanje II.
Reply #55 - 15.07.2003 at 19:55:18
 
Pozdravček Vilma.

Hvala za razlago sanj.

frittzy Smiley Smiley
Back to top
 

Harmonično življenje v dvoje
172535871  
IP Logged
 
frittzy
2
**
Offline

LJUBITI in BITI LJUBLJEN

Posts: 63
Maribor
Gender: male
Re: Sanje II.
Reply #56 - 15.07.2003 at 19:58:02
 
Pozdrav Gape.

Tudi tebi se zahvaljujem za razlago prejšnjih sanj.

frittzy Wink Wink
Back to top
 

Harmonično življenje v dvoje
172535871  
IP Logged
 
sparkle
Guest




Re: Sanje II.
Reply #57 - 27.09.2003 at 14:24:56
 
Hej, zadnč se mi je neki zelo zanimivga zgodl Smiley sm sanala, da sm nekj pucala in sm v sanjah celo zavohala un čistiu, prow taprav vonj... se mi je prvič kej tazga zgodl. ponavad ce sanam kksno fajn hrano (tortice ali krofke Grin Roll Eyesmnjami Tongue), se sam  dobr počutm, ne čutm pa okusa ali pa vonja te hrane;D zdej mi je blo pa to tko zanimiu da sm celo zavohala un cistiu-pisuka k se ne spomnem ker cistiu to Wink Cheesy Tongue

LP Kiss
Back to top
 
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: Sanje II.
Reply #58 - 20.10.2003 at 00:28:17
 
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Jst
Guest




Re: Sanje II.
Reply #59 - 28.10.2003 at 19:39:37
 
Hi,

Jest sem prejsnjo noc imel stiri zive sanje, vendar bi opisal samo prve, ker so me mocno zadele. Slo pa je tako:

Povzpel sem se na vrh gore. Kot, da je bilo nekje npr. sredi Alp. Vendar gore nebi mogel tocno opredeliti, kar je pri meni sicer redkost. Vrh je bil gol, kot pac vrhovi visokogorja so. V daljavi so bili ostali gorski vrhovi. Nebo je bilo mirno.
Je pa bil sredi vrha konicast kamen. Zelo me je pritegnil. Sprva sem na njemu opazil dva izrastka, nato pa se je izoblikoval v starodaven kip. Porekla nisem mogel dolociti. Kip je predstavljal moza, ki je imel odprta usta, kot da klice, siroko odprte oci, obrnjen pa je bil proti zahodu. Do njega nisem cutil nic slabega, le nekaj silno skrivnostnega, starodavnega je sevalo iz njega.
Ni pa bil jasno izklesan, temvec je bil kot npr. znamenita Ajdovska deklica nad Vrsicem. Zakrit, ampak, ce si ga dobro pogledal si videl obrise.
Pocepnil sem k njemu in opazil, da okoli njega rastejo rumene cvetlice. Ene so bile lilije, druge rozice pa nisem mogel dolociti. Isto so imele rumene cvetove, le da so bili precej manjsi. V sanjah sem jih nekako opredelil kot kaksen travniski plevel, kar ni bilo misljeno kot nic slabega.
Opazil sem tudi, da ima ena od lilij tablico s stevilko 02, ena od tistih drugih rozic pa tablico s stevilko 08.

Nato sem se prestavil nekam na Stajersko v druge sanje...

Mi zna kdo razloziti te moje sanje?


Lp
Jst
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5 6 ... 21