Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 ... 6
(Read 35650 times)
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Marijuana Marš II
16.05.2003 at 15:20:30
 
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
DylanDog
5
*****
Offline


Posts: 791
somewhere in space..
Gender: male
Re: Marijuana Marš II
Reply #1 - 16.05.2003 at 20:19:02
 
Šel sem na MMM iz enega drugega vzroka kot pa to da bi kaj skadil. Skadim kaj tudi tu kjer živim, ni mi potrebno hodit zardi tega v Ljubljano. Bilo je druženje/spoznavanje ljudi, in podpora nekaterih idej. Tu nekje. Prištopal sem v MB tja do Poštele, prve kapljice niso delale preplaha, pa v avto od Marjane, ter skupaj z njenim via LJ. Tnx za prevoz, za varno in zanesljivo ne-divjaško vožnjo Wink. Pridemo na kraj dogajanja. Ljudje so se zbirali. In se ozrem in vidim punkse, metalce, rockere, vidim klošarje, vidim družine, oči mamica in otrok, gospode v oblekah in kravatah, šminkere, vidim svega i svašta. 100 ljudi 100 čudi.  In?  Toleranca. Free mind. Bili so ki niso kadil,i ne pili, bili so tam za suport. Za suport ideje da ni ok da nek sistem prepoveduje naravno stvar, ki so jo poznali že pred mnooogimi leti, ne samo poznali, uporabljali, zdravili z njo, da ni ok da je sistem prepovededal  zadevo ker je določenim po njihovem prepričanju ogrozila  dobičkonosen ter uničujoč biznis z bombažem, da ni ok da sistem prepoveduje in ljudje zavračajo zadev zardi nepoznavanja,  …tu nekje.  Da nam pustijo. …ja ne, tu nekje.  In sedimo in puhamo. Ok, in če kdo ni, pač ni, nihče ni nikomu težil da naj, da mora, tako bi tudi jaz rad da nam nihče ne bi težil če že kadimo. Rad bi da bi varovali gozdove, da bi zdravili – in da ne bi težili. Bil sem tam da morda enkrat v prihodnosti ne bom za ta sistem kriminalce če bom lepo easy spuhal enega. Tu nekje. Suport svobodno mislečim ,svobodi, in crappity smack sistemu. crappity smack sistemu ki ne dela za ljudi.  Kaj te vem, tu nekje, še bi lahko.  

Dober dan, dober folk  Grin. huh, forum klapa = OK.

Back to top
 

Think P O S I T I V E
WWW WWW  
IP Logged
 
t
5
p
*****
Offline

Ride si sapis!
Posts: 5103
Kozmos
Gender: male
Re: Marijuana Marš II
Reply #2 - 18.05.2003 at 10:16:07
 
Quote:
Kaj bi bilo lepšega povedat prijateljom kot dejstva, da droga ubija.
Nedovžen đoint, ja tako se začne, postopoma pa se samo še stopnjuje.


Policija pač tepe in preganja tiste katere pač mora in to je pravilno.
In, siromah, sigurno ne kadi ganje, ker siromahi nimajo niti dovolj za preživetje kamoli za ganjo in je niti ne potrebujejo, ker so dovolj pametni da vedo da je to en velik shit.
Ganjo kadijo tisti, kateri ne vedo kam bi sami s seboj.

Pa je ja bolje, da greste namesto marihuana marša organizirat anarhija marš  in zahtevate, da se ukine policija, sodstvo, vojska, vlada, sej ti vas dušijo, zaradi teh ne morete v miru puhat vašega zdravila, bo bolj učinkovito, če vam to uspe.
To je to, anarhija.
In, vse te ustanove potrebujemo, kaj bi pa bilo v takšni družbi kot je danes brez teh ustanov.
Anarhiaj a ne.
In, ko boste uspeli in vam bo uspelo ukiniti vse te ustanove, se vprašajte nekaj:
Ali znate preživeti v anarhiji, vsesplošnem kaosu in zmedi ? Ali znate.

In če je vlada in policija kolkertolk pri pameti in če je uvidela kam pes taco moli, bo postopala tako kot je treba.
Z vso silo in z vsemi represivnimi pripomočki.


Človek, ki je zdrav v umu, zavesten sebe ne potrebuje puhanja in smradenja z nekimi substancami.



Če nimaš prijateljem povedati ničesar lepšega, potem si pa zares dobra družba.

Poglej jih siromake, nimajo za špinel pa so vseeno popolnoma zapiti - ni za kruh za cigarete se pa najde. Če si že tak čistun, potem bodi vsaj dosleden.

Tudi anarhija marš še pride in takrat bo marsikaj drugače. In takrat bomo marširali z vso silo in vsemi pripomočki - anarhija BO.

In če misliš, da se brez represivnih aparatov ne da živeti, potem se res lahko vprašaš, kaj je narobe s tabo. In kakšen duhovni razvoj te je pripeljal do tega spoznanja?

Kakor sam vidim je življenje v kaosu dejstvo in je vsak red samo iluzija - bolezen, ki je strah pred svobodo.

Človek, ki misli, da je zdrav na umu pa boleha za največjo norostjo - normalnostjo, bolezen norme, ki jo je postavil nekdo drug, normalnost prihaja po normah, ki ti jih določa čreda.

Zdravi na umu so vsi po vrsti bolni in če je to zdravje odvisno samo od neuživanja določenih substanc, ni vredno niti pol pizde mrzle vode.


haugh
Back to top
 

Nič na svetu nikogar ne čaka. Nič ni dokončano, in vendar nič ne ostane nerazrešeno.
WWW WWW  
IP Logged
 
tomi
5
*****
Offline

Kaj pa če je vse RES???

Posts: 519
MB
Gender: male
Re: Marijuana Marš II
Reply #3 - 18.05.2003 at 10:45:03
 
Kreden, preberi malo Anastazijo (ali kaj podobnega)... mogoče bo ti kaj več jasno..

Zakaj se nekateri tako bojijo slobode, spremembe in z razmišljanjem odstopati od velike večine? Zakaj se vedno spustiti na človeka nevreden nivo bedastega povzemanja zabičanih misli tistih, ki držijo v rokah vajeti naše "civilizacije"?
Česa se sploh bojite? Življenja, narave, razvoja?

Kako se lahko nekdo duhovno kakorkoli razvija, ko pa se skriva za jeklenimi mejami tehnokratskega sistema, ki ne dovoljuje niti črke lastne kreativnosti in razmišljanja?

Tukaj ne gre več za travo ampak za dosti več ... Za sam obstoj človeka in Zemlje ...
Back to top
 

Pametni razpravljajo o idejah,&&povprečneži o dogodkih,&&omejeni pa o ljudeh. &&(Hyman Rickover)&&
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Marijuana Marš II
Reply #4 - 18.05.2003 at 11:26:34
 
k sm se jest upiru gobam in ibogi, so me vsi prepričeval da se bojim višjih nivojev. jest pa sm jim povedu da tisto kar so oni tm vidl, hočm jest vidt kle brez pripomočka.
ampak strah pred VIDENJEM ostaja ... ne morš vidt tist k nočeš ... in tuki brez pripomočka lahko kntroliraš kaj boš vidu. tm ne moreš. tm vidiš.
ampak trava ni za videt, je dobra samo za dvigovat se proti tja.



mal lajfa ... da boste zvedl
http://www.gape.org/gapes/prispevki/alien28k/Lajf.mp3



TI kr eden
zdej si mi že tačetrtič nalimu nalepko
to pot tisto najbolj gnojno zguljeno, da ko kadim ganjo je to samo začetek za naprej.
ker je to laž, ne samo zame, ampak za ogromno večino uporabnikov ganje, prosim da to trditev podpreš s statističnimi dokazi.
(sm te enkrat že pozval na to igro, igro znanstvenih dokazov, mam tega materiala velik)
za mene bi bil dokaz da recimo več kot 50% uživalcev ganje prešalta potem na hors in ali koko ... extazija ne štejem med trdake.

prosim ... če pa je to samo tvoje mnenje, da je temu tako, al pa bom reku da imaš tako izkušnjo, da je več kot pol tvojih prjatlov ki so najprej kadil ganjo po zapadl u đank, pol tko tud povej, jasno.
kr preštej jih pri sebi.

in prosm te ... dej dojem ... nihče od državne uprave, represivnih organov, zakonodajnih in vse kar je še tega organov nam nič noče. nam niti nič ne more, ker je civilna družba tolk močna. problem je v raji, ki ne ve, ve, ampak narobe, tko kot ti. veš, ampak veš narobe. in taki kot si ti in ostali ki veste narobe taki nam neki hočjo. taki. poneumljeni. taki brez svoje izkušnje. taki z izkušnjo drugih. taki ki živijo v iluziji. taki ki si ne upajo pogledat preko.



ker kot veš ni res da bi droga ubijala (vsaj ganja, k nemarnež tko počez uporabljaš izraze).
ubija življenje.
ubija čas.
z vsako sekundo si bolj mrtu.
z jointom al pa brez.
to ubija. življenje ubija. in ti ne morš nč za to narest.
jest verjamem da lahko.

res ... boljš bi blo da bi tresno modela, kt pa da si mu zapigavu vzorec, da zdej k je travo probu, zdej mu pa nč druzga več ne preostane kt trde droge, zdej je zapečaten, zdej ga nč več ne reši. to tko je. poglej piše u knjigi, tko je ... zapečaten si stari, ti boš na horsu pristal, ker si probu joint. KRETEN.

nujno pomembno, če si take reči res govoru si bil kreten, če danes še vedno v to verjameš in to zapisuješ v akašo si še vedno kreTen, ne pa kreDen.


* Ganjo kadijo tisti, kateri ne vedo kam bi sami s seboj. *
mislm ... a s ti bolan ???
a ti povem kam naj jest s seboj zdele?
najprej na bajto delat
pol domov programirat
umes če bo čas pa prevajat navodila
umes bo pa še kakšen probem preko telefona se razrešu
mislm ... pa zadnjič sm te prašu ... od kje si prplavu?

pa ne tolk osebno vzet ... jest te mam za predstavnika unih ki me zavirajo in jim po tej poti odgovarjam. osebno te sploh ne poznam.
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Marijuana Marš II
Reply #5 - 18.05.2003 at 11:59:08
 
dejmo se zment tko :::

besedo đanki uporabljajte za ljudi ki so na horsu in so tolk deleč pršli da doma pokradejo vse ne samo energije, ampak tud material. človek ki pade tolk nizko je pravi đanki, vsi ostali pač ne. uporabniki ganje pa sploh ne ... niti pod razno ne.

lahko na temo đankijev zaradi mene tud odpreš thread kreden, če se ti zdi da maš tm neki za razpucat.
Back to top
« Last Edit: 05.02.2004 at 01:57:37 by gape »  

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
tomi
5
*****
Offline

Kaj pa če je vse RES???

Posts: 519
MB
Gender: male
Re: Marijuana Marš II
Reply #6 - 18.05.2003 at 12:23:57
 
Govori ti o tem, kako je človek (oz temne sile = njegov ego) s tem, ko je ustvaril koliko toliko zaokrožen umetni svet izgubil sposobnost, da bi živel v skladu z naravnim redom, ki ni nič drugega kot anarhija - kaos pa se zgodi, če se začnejo ropi, umori, panika... anarhija je EDINI naravni red, človek se nima nobene pravice postavljat NAD sočloveka, mu diktirat... - toliko o terminih..

In ta represivni, umetni svet, ki ga toliko zagovarjaš, kaj ti v resnici daje? Daje ti morda občutek, da si nekaj naredil v življenju, ker imaš službo, hišo, (morda) dva avta in par otrok... daje ti lažno varnost s tisočerimi zakoni, ki bodo veljali le in samo dokler se primerjaš z šibkejšimi.

Naš ego je tako močan, da ne dovoljuje niti giba, vdiha, misli, ki je sam ne filtrira - po vzorcu umetnega človekovega "stvarstva" ...

Trava pri tem deluje, da lahko vidiš ta EGO, vidiš ga v vsaki najmanjši stvari, misli, vidiš njegovo delovanje.. ne vidiš sicer dlje, lahko pa delaš tudi na tem.
Tebi bi bolj kot komurkoli koristil kaki đoint, potem pa pojdi brat svoje poste in prepoznaj razdiralno moč svojega ega...
Nobeden od nas, ki včasih skadimo kakega, ni nič boljši v tem od tebe, se pa jih dosti vedno bolj zaveda svojega ega, ta pa počasi začne razpadati ...

Sodiš o "puhačih" - tistih, ki vsakodnevno skadijo nekaj paličk.. Vedi, da so taki, kot tudi totalni alkoholni odvisniki v neznatni manjšini tistih, ki kadijo travo/pijejo občasno in znajo iz tega potegnit kaj koristnega.
Nekateri se skrivajo pred problemi na takšne in drugačne načine, padajo v odvisnosti, ampak to ni bistvo nobene naravne substance... Pusti reveže na miru, raje poglej malo čez meje svoje "stvarnosti" in uvidi, da ni vse tako črno-belo, kot so te naučili v socializmu... Probaj kak đoint, misliš  da te bo pobralo, da boš končal na horsu?
Boš lahko postavil vsaj majhen argument o tej temi, o kateri tako na dolgo in široko siplješ slepe trditve, obtožbe in neargumentirana mnenja.

Zdrav, kot praviš, pa ni prav nihče v tem svetu, pa če živi popolnoma zdravo, celo vegansko ali pa se naliva/nakaja z vsem možnim sranjem sta v psihi oba enako zakompleksana - vsebujeta vse frustracije današnje umetne družbe ... Misliš, da si ti res izjema?
Back to top
 

Pametni razpravljajo o idejah,&&povprečneži o dogodkih,&&omejeni pa o ljudeh. &&(Hyman Rickover)&&
 
IP Logged
 
t
5
p
*****
Offline

Ride si sapis!
Posts: 5103
Kozmos
Gender: male
Re: Marijuana Marš II
Reply #7 - 18.05.2003 at 12:26:21
 
Quote:
Jaz vem in vidim po svojih frendih, da je 90% frendov, ki so začeli z ganjo prešaltalo na trde droge.





Najbrž zato, ker so se družili s tabo Shocked
Back to top
 

Nič na svetu nikogar ne čaka. Nič ni dokončano, in vendar nič ne ostane nerazrešeno.
WWW WWW  
IP Logged
 
t
5
p
*****
Offline

Ride si sapis!
Posts: 5103
Kozmos
Gender: male
Re: Marijuana Marš II
Reply #8 - 18.05.2003 at 12:28:58
 
Quote:
Kar želi si anarhijo, niti pomena te besede ne poznaš, ja sej bo prišla, ne boj se, samo vpraši se, če znaš preživeti v anarhiji ? Pa prvo se pozanimaj kaj sploh je anarhija, pa potem dober premisli.




Ne ti meni, kaj jaz poznam Kiss

Pa ne mi o premišljevanju Roll Eyes
Back to top
 

Nič na svetu nikogar ne čaka. Nič ni dokončano, in vendar nič ne ostane nerazrešeno.
WWW WWW  
IP Logged
 
tomi
5
*****
Offline

Kaj pa če je vse RES???

Posts: 519
MB
Gender: male
Re: Marijuana Marš II
Reply #9 - 18.05.2003 at 12:32:45
 
Quote:
In zakaj te moti beseda đanki ???

Korak med ganjo in horsom je zelo kratek in spolzek.


Quote:
Jaz pridem preko vsega brez đointov in pripomočkov.


Jao, verjetno se ne zavedaš, ampak imaš res največji in najdestruktivnejši ego, kar sem jih videl na tem forumu...

Tvojih 90% frendov je očitno tako/še bolj zakompleksanih kot si ti...  Wink

Poznam 1000 ljudi, ki kadijo travo že vrsto let in morda trije so poskusili trše droge ... Pa tudi to ni noben dokaz, trava pač nima NIKAKERŠNE povezave z umetno ustvarjenimi drogami ...

Če bi šel na primer, vohat svojim kolegom noge, pa bi večini tistih, ki so kasneje prišli na trde, smrdele, bi ti lahko zadovoljno posplošil in rekel, da bodo tisti, ki jim smrdijo noge po vsej verjetnosti postali đankiji?

Zmota napačnega sklepanja po analogiji + zmota napačne posplošitve ...

Če hočeš, ti lahko z logiko sedim na vsakem tvojem "argumentu", a dokler se je ne boš naučil sam uporabljat to itak nima smisla.

Konstruktivna debata onemogočena.
Back to top
 

Pametni razpravljajo o idejah,&&povprečneži o dogodkih,&&omejeni pa o ljudeh. &&(Hyman Rickover)&&
 
IP Logged
 
t
5
p
*****
Offline

Ride si sapis!
Posts: 5103
Kozmos
Gender: male
Re: Marijuana Marš II
Reply #10 - 18.05.2003 at 12:40:12
 
Quote:

Ni življenje v kaosu, v kaosu si se znašel ti, če tako vidiš.
Vse poteka po določenemu redu, življenje, tudi vesolje, kaos je v tebi samemu in nikjer drugje.
Iluzija in bolezen sta ti vzela svobodo, pač v tem prepričanju živiš.
In kaj je zate svoboda, še prej pa razčleni pomen besede, svoboda.


Ja in kolesa se na vozu vrtijo pravilno tudi ko drvi v prepad.

Zate je red (glede na tvoja izvajanj) tisto, kar izvajajo policaji - zame je to kaos.

Raje sem bolan kot pa tako zdrav kot ti. In potem mi govoriš o iluzijah in o policajih, ki so nujni, da branijo resnico ???

Kar pa se svodode tiče se mi zdi, da pri tebi ni več pomoči - Lačna vrana siti ne verjame Wink
Back to top
 

Nič na svetu nikogar ne čaka. Nič ni dokončano, in vendar nič ne ostane nerazrešeno.
WWW WWW  
IP Logged
 
t
5
p
*****
Offline

Ride si sapis!
Posts: 5103
Kozmos
Gender: male
Re: Marijuana Marš II
Reply #11 - 18.05.2003 at 12:55:06
 
Quote:
Preberi urng kaj sem napisal o policajih ???
Kar bodi bolan, tvoj problem.
Moja svoboda, moj problem, jaz jo vsaj imam, TI ???



Tvoja svoboda je tiste malo varnosti, ki ti jo nudijo tvoji policajčki.

Si pač ena uboga prestrašena osebica, ata te ja pretepal, pa tudi življenje ni bilo lahko s tabo 90% je šlo na hors, ti pa si se odločil, da lahko brez tega in da si svoboden. Sedaj pa moriš še vse ostale.


Kakšna ti je to svoboda, če rabiš policaje?

To je svoboda prestrašančkov, ki se še svoje sence bojijo.


Kakšen ti je to vesoljni red, da potrebuješ vlado in zakone?

red črede


In kakšno ti je to zdravje, če si že celo življenje na dieti?

bolj shvoh



uživaj
Back to top
 

Nič na svetu nikogar ne čaka. Nič ni dokončano, in vendar nič ne ostane nerazrešeno.
WWW WWW  
IP Logged
 
tomi
5
*****
Offline

Kaj pa če je vse RES???

Posts: 519
MB
Gender: male
Re: Marijuana Marš II
Reply #12 - 18.05.2003 at 12:58:25
 
Quote:
Mater, dober si razložil.

Meni ta represivni, umetni svet ne daje skoraj nič.
Od vsega imam samo službo, drugega itak ne potrebujem.
Še najmanj pa da bi spuhal kak đoint.
In moj ego, ja ta preklemanski ego, spet se dviguje, čaki, ga bo zbil dol z eno dobro usmerjeno meditacijo.

Za mene ni šibkejših ali močnejših, zame so vsi isti.
Z đointom se ti ne zavedaš niti samega sebe, kamoli svojega ega, to se tebi samo tako čini brate.

Crno bijeli svjet. He, socializem, majka, lepo nam je bilo, a ne tovariš Tomi ???

No, pač imam slepe trditve, ti že vejš, a ne.
Sikdaj videl đankija, ko je vmiral, si videl kaj je delal z njim, pa mu nisi mogel in znal pomagat, si videl ???
Nisi, Tomi, ti samo puhaj, jaz nebom, ne hvala.

Ti Tomi, jaz sem vegi, živim zdravo, nestresno življenje, edino me muči ker nevem kam bi denar zapravljal, vse ostalo mi je OK.



Videl sem že veliko đankijev, tudi umirajočih... Moja bivša punca je tudi tako propadla (se pa je tudi pobrala po par letih), ampak je imela veliko hujše težave v glavi, kot pa to da je kadila travo .. Nihče se ne gre uničit brez razloga... Če tebi tvoji frendi niso povedli, kaj jih muči se niti ne čudim; lahko je pridigat o nevanosti drog in kako da ti pa živiš čudovito brez njih, težje je prisluhnit problemom in človeku pomagat... (nisem nič boljši, da ne bo pomote..)

Quote:
Z đointom se ti ne zavedaš niti samega sebe, kamoli svojega ega, to se tebi samo tako čini brate.


Ma nemoj, in kako bi ti to vedel? Tvoja izkušnja?
Trava vpliva na vsak ego drugače, veliko jih vodi v stanje višjega zavedanja in občutljivosti, česar mislim, da ti še nisi izkusil (IMHO)...

Če si zdrav in zadovoljen vegi, kaj te potemtakem vleče sem p(r)odajat svoja mnenja?
Meni se ne zdiš prav nič zadovoljen ... Verjetno pa niti z mučilnico ne bi spravili iz tebe tega, kar te teži.
Sem videl tvoj post o tem kako nisi hotel priznati niti fizične bolečine ...
Potlačen strah se tako izraža skozi lepo zgrajen ego, zelo težko ga je ozavestit in samo upam, da ga bomo prej kot slej vsi, še preden bo v četrtek konec sveta ... Wink

Back to top
 

Pametni razpravljajo o idejah,&&povprečneži o dogodkih,&&omejeni pa o ljudeh. &&(Hyman Rickover)&&
 
IP Logged
 
tomi
5
*****
Offline

Kaj pa če je vse RES???

Posts: 519
MB
Gender: male
Re: Marijuana Marš II
Reply #13 - 18.05.2003 at 13:24:47
 
Zdaj pa že spet samo poste nabijaš al kaj...

Vse to nakladanje, tebi pa gre v resnici samo za tisto tretjo zvezdico, ni tak??  Grin

(pripali đoint, gor pa še kak štefan vina in kilo govedine, boš jih videl več kot samo tri  Wink)
Back to top
 

Pametni razpravljajo o idejah,&&povprečneži o dogodkih,&&omejeni pa o ljudeh. &&(Hyman Rickover)&&
 
IP Logged
 
t
5
p
*****
Offline

Ride si sapis!
Posts: 5103
Kozmos
Gender: male
Re: Marijuana Marš II
Reply #14 - 18.05.2003 at 13:31:40
 
8) thingy je zakon  8)

kot organ represije

(hujše muke ni kot če te orng scat tišči)




uživajte
Back to top
 

Nič na svetu nikogar ne čaka. Nič ni dokončano, in vendar nič ne ostane nerazrešeno.
WWW WWW  
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 ... 6