Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 
(Read 13436 times)
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Mavrična v Mariboru
Reply #15 - 12.05.2003 at 15:47:16
 
Bla.
DUŠAN DONKO: »MOJA GLAVA MI NE DA MIRU« Grin
SHERANA (Avstrija): »METAMORFOZA V POPOLNEJŠE ŽIVLJENJE SKOZI IZKUSTVO ČUTOV«  

In kaj se nisi nič pokazal? Wink
Al si se, oz. nas prišel samo prečekirat? Smiley
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
Lance
Ex Member




Re: Mavrična v Mariboru
Reply #16 - 12.05.2003 at 17:00:57
 
Jaz pa sem bil na OBE oz. ITI (izventelesne izkušnje). Krasna delavnica.
Sem najprej mislil, da bo vse skupaj zavito v plašč skrivnostnosti in magičnosti ali pa da bo predaval kak guru s plaščem od Supermana.
Je bilo vse zelo na nivoju, tako znanstvenem, kot osebnostnem, čeprav je bila 1 ura kar malo premalo časa.
Ta Sandi se mi zdi zelo vredu človek.

Back to top
 
 
IP Logged
 
tomi
5
*****
Offline

Kaj pa če je vse RES???

Posts: 519
MB
Gender: male
Re: Mavrična v Mariboru
Reply #17 - 12.05.2003 at 19:34:06
 
Marjana - ne vem kak izgledate, pa že itak sem bil zmeden ko sem lutal po hodnikih.. Kje ste sploh imeli štand? Verjetno smo se itak videli, pa se nismo spoznali...

Lance, daj napiši malo kaj ste delali tam in če so kaj novega povedli... Sem res hotel it na to delavnico, pa sem bil v bolnici na obisku takrat...
Back to top
 

Pametni razpravljajo o idejah,&&povprečneži o dogodkih,&&omejeni pa o ljudeh. &&(Hyman Rickover)&&
 
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: Mavrična v Mariboru
Reply #18 - 12.05.2003 at 21:35:25
 
lance se je oglasu pri nas...

ane, sam se mu je mudil do marjane tko da ni mel časa tu za eno kavo ne...

tomi ti pa si model?

SONCE! ne sredi valda kje pa ... Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
tomi
5
*****
Offline

Kaj pa če je vse RES???

Posts: 519
MB
Gender: male
Re: Mavrična v Mariboru
Reply #19 - 12.05.2003 at 21:46:11
 
Na sredini zgoraj torej... Emm, kaj pa ste prodajali/delili/tulili? Kje pa je bla Marjana?

Kupil sem pa kr nekaj kristalov in Anastazijo...

Malo se bomo morali drugič zmenit, ker jaz se drugače sam v množici počutim, ko kura brez glave..  Smiley

Back to top
 

Pametni razpravljajo o idejah,&&povprečneži o dogodkih,&&omejeni pa o ljudeh. &&(Hyman Rickover)&&
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Mavrična v Mariboru
Reply #20 - 12.05.2003 at 21:52:46
 
Men se zdi da se prevec menimo. Grin
Pridi ze enkrat nekam. Wink
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
Lance
Ex Member




Re: Mavrična v Mariboru
Reply #21 - 12.05.2003 at 21:58:36
 
Ja, A.(leš), sva se srečala. Samo malo sem bil še zmeden. Je še kar novo vse to skupaj zame (mislim predvsem organizacijo, pa forum v vsej svoji širini).
Obljubim, da si bom drugič vzel več časa. Več poguma pa tako ali tako bo. Pa kavo častim naslednjič jaz. Cheesy

Tomi, jaz sem podoben model kot ti. Poznal nisem nikogar po videzu, ampak nekje je treba začeti. Če ti bo zneslo v sredo ob19h v cafe Cantante (Mb) pridi, da se malo spoznamo.

N delavnici OBE so bile predstavljene osnove: iz kakšnih teles smo sestavljeni na različnih nivojih (fizično, etrično, astralno...), kaj se dogaja pri prehodu v različne projekciije, različnih teles...
Najbolje, da si to prebereš na i-straneh manice in sandija: http://www.manicasandi.20m.com/page/main.html

Tam boš več izvedel o vsem skupaj.

LP

Matej
Back to top
 
 
IP Logged
 
tomi
5
*****
Offline

Kaj pa če je vse RES???

Posts: 519
MB
Gender: male
Re: Mavrična v Mariboru
Reply #22 - 12.05.2003 at 22:31:19
 
Hmm, nič kaj novega... Ste imeli tudi praktični del? Sem upal na kaki hokus-pokus za lažje izletanje, ali pa kako napravo, al pa kaj takega  Smiley

V sredo ob 19h bom pa na žalost po  vsej verjetnosti mrzlično pisal seminarsko ...
Se bomo že videli enkrat, če ne prej, ko bo konec sveta, v čolnu na Šmartni gori...  Grin
Back to top
 

Pametni razpravljajo o idejah,&&povprečneži o dogodkih,&&omejeni pa o ljudeh. &&(Hyman Rickover)&&
 
IP Logged
 
Lance
Ex Member




Re: Mavrična v Mariboru
Reply #23 - 13.05.2003 at 09:34:11
 
Quote:
Hmm, nič kaj novega... Ste imeli tudi praktični del? Sem upal na kaki hokus-pokus za lažje izletanje, ali pa kako napravo, al pa kaj takega  


Ni bilo hokus-pokusa. Tehnike se učiš na pravi delavnici, ki poteka dva dni.
Drugače pa kot pri vsaki stvari velja tudi pri tej: brez muje se še čevelj ne obuje ali vaja dela mojstra.

Mislim, da je ni stvari, ki bi jo lahko v pol ure obvladal. Vsak korak ti ponavadi širi obzorje, prinaša nove izkušnje, te postavlja pred nove lastne ovire.

Po pripovedovanju izkušenj nekaterih ta stvar (OBE) funkcionira. Ti bom kaj več povedal čez čas.  Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
LittleStar
Ex Member




Re: Mavrična v Mariboru
Reply #24 - 13.05.2003 at 11:38:29
 
tomi wrote on 11.05.2003 at 20:37:09:
Kaj zdaj, ste bli? In na katerih predavanjih/delavnicah?

Jaz sem bil na "Anime-anglelih", Intenzivu razsvetljenja in Ravnjaku ...

Prav fajn je blo..  Smiley


Tomi, poveš malo prosim, kako je bilo na Intenzivu? Si doživel kakšno posebno izkušnjo?
Back to top
 
 
IP Logged
 
tomi
5
*****
Offline

Kaj pa če je vse RES???

Posts: 519
MB
Gender: male
Re: Mavrična v Mariboru
Reply #25 - 13.05.2003 at 11:51:03
 
Človek je pač povedal kaj to je, teorijo, potem pa smo delali nekaj rund s koanom "kdo si", toliko, da vidimo kako to poteka...

No, jaz sem dobil za "partnerja" (stvar se izvaja v diadah) eno malo punčko, ki je že itak delovala nekam prestrašeno, pa ji nisem hotel težit s kakimi ekstremnimi odgovori... Pa tudi bolj težko se odprem neznancem, me je pol že prav fizično začela bolet srčna čakra..
Sem pa imel občutek, da jih je le enih par sprostilo in delalo tako, kot bi moralo..

Mislim, da je to res ena konkretna tehnika, samo moraš bit res pripravljen na tečaj (3 dni - cele dneve), pa pripravljen govorit vse živo, kar ti pač pride na misel ...

Nekoč se bom morda odpravil na Pohorje na kak intenziv...
Če te kaj konkretnega zanima, vprašaj, itak vem vso teorijo iz knjig (Slavinski)...
Back to top
 

Pametni razpravljajo o idejah,&&povprečneži o dogodkih,&&omejeni pa o ljudeh. &&(Hyman Rickover)&&
 
IP Logged
 
LittleStar
Ex Member




Re: Mavrična v Mariboru
Reply #26 - 13.05.2003 at 11:56:39
 
Smiley Ja, res je sigurno efektneje, če intenziv traja več dni z vsem, kar sodi zraven oz. ne sodi. Sem brala tole od Slavinskega, se spomnim. Pa Lidija ga je fajn opisala v "Od trnjev do zvezd".

Drugač pa mogoče škoda, da se nisi odprl tisti punčki. Saj veš, da nič ni naključje..
Back to top
 
 
IP Logged
 
LittleStar
Ex Member




Re: Mavrična v Mariboru
Reply #27 - 13.05.2003 at 12:09:28
 

Quote:
Drugač pa mogoče škoda, da se nisi odprl tisti punčki. Saj veš, da nič ni naključje..

Embarrassed No, pa če res nič ni naključje, potem je pa že tako bilo, kot je bilo. Tako, da ni škode. Al kaj?
Back to top
 
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Mavrična v Mariboru
Reply #28 - 13.05.2003 at 12:17:09
 
ja Smiley


btw, a so vam tud kr neke energije šponale? Smiley
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
tomi
5
*****
Offline

Kaj pa če je vse RES???

Posts: 519
MB
Gender: male
Re: Mavrična v Mariboru
Reply #29 - 13.05.2003 at 12:53:45
 
Mene so španale, ja, sem bil v taki tesnobi, da sem skoraj vstal pa šel ... Drugače pa - večini ni blo nič kaj jasno kaj počnemo..  Wink

Quote:
No, pa če res nič ni naključje, potem je pa že tako bilo, kot je bilo. Tako, da ni škode. Al kaj?


Saj ni imelo niti namena imeti neke grozne rezultate, samo toliko, da smo videli kako to poteka...
Nobeden se ni nič kaj izpovedal, ker temu da si "konj na travniku", "žoga" in kup drugih stvari, ki so jim padle na pamet ne morem ravno reči "izpoved"  Smiley
To pride pač z urami vadbe, če prej ne pop*****...

Kje je ta "Od trnjev do zvezd", bi prebral malo to...?
Back to top
 

Pametni razpravljajo o idejah,&&povprečneži o dogodkih,&&omejeni pa o ljudeh. &&(Hyman Rickover)&&
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3