Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 ... 7
(Read 26737 times)
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Iluzija odnosov
Reply #15 - 28.03.2002 at 11:52:27
 
Kali, ti tud prides na srecanje, kajne? Smiley
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Iluzija odnosov
Reply #16 - 28.03.2002 at 12:16:06
 
Veseli me, da se ti dogajajo lepe reči odkar si tu.  Na srečanje pa vseeno pridi.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
LittleStar
Ex Member




Re: Iluzija odnosov
Reply #17 - 28.03.2002 at 12:41:32
 
Lepo, Kali. Dobrodošla med nami, nežna dušica, ki ji je mar za živali.

Andres, saj veš, da sem se vprašala o notranjem poweru. To mi je point. Je pa tako, da ga lahko le čutim, in je nekako neizrekljiv in neopredeljiv. Je ljubezen, ki jo občutim. Je mir, ki ga lahko obdržim kljub navideznem kaosu v okolju. Je možnost odpuščanja in sprejemanja sebe in vsega.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Iluzija odnosov
Reply #18 - 28.03.2002 at 12:52:29
 
Quote:
Andres, saj veš, da sem se vprašala o notranjem poweru. To mi je point. Je pa tako, da ga lahko le čutim, in je nekako neizrekljiv in neopredeljiv. Je ljubezen, ki jo občutim.


Litllestar.  

Neizrekljiv neopredeljiv? Kaj naj ti rečem. Opredeli in izreči se. Včasih je malo tvegano, ker ne veš ali boš čutila posledice ali ne, a vendarle boš na koncu lahko rekla, da je bil to tvoj notranji power.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
LittleStar
Ex Member




Re: Iluzija odnosov
Reply #19 - 28.03.2002 at 14:40:46
 
Andres, še ne vem kolk se matram, ne razumem, kaj hočeš povedat. A nismo eni bolj introvertirani, drugi pa bolj navzven odprti? A se ne reče ravno zato notranji power, ker je kot nek tolmun, ki ga ohranjaš v ravnovesju z odslikavo sveta? Ko začutim tako, se opredelim, drugače pa nerada to počnem, saj nas vendar ravno opredelitve in določanje smislov vodijo v trpljenje v odnosih.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Iluzija odnosov
Reply #20 - 28.03.2002 at 14:54:06
 
Glej, so simple it is.  Če ti gre kdaj kaj na živce ko je vsem jasno, da nekdo nima prav, mu preprosto poveš da ni tako.
Ti ki si parkrat napisala  o ljubezni ipd imaš lahko še kakšen argument več . Kaj vem. Če maš tipa pa se znjim ljubiš in to, on pa v tistem trenutku po okolici gleda. Ja reci kaj te glumi, saj če bi te imel rad, bi pač mižal. A kapiraš zdaj? Včasih se moraš za sebe postavit, in to za sebe postavit se, ni ego, ampak notranji power, ki ti pač govori da tako je in pika. Pasta la basta.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
LittleStar
Ex Member




Re: Iluzija odnosov
Reply #21 - 28.03.2002 at 14:59:58
 
Samo potem bi jaz tud mogla mižat, če imam pravico od nekoga to zahtevati, se ti ne zdi?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Iluzija odnosov
Reply #22 - 28.03.2002 at 16:25:41
 
Glej. Ti nimaš pravico od nobenga zahtevat, da miži al pa da te ljubi. Samo tisti, ki ne miži in z očmi opleta po tapetah al pa bulji v TV pač ni vate zatrapan.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Angel*
Guest




Re: Iluzija odnosov
Reply #23 - 28.03.2002 at 17:21:12
 
GrinBi prosim napisali, za kakšno srečanje gre? Se boste kje dobili? GrinTo bi bilo pa fino...
LP
Angel* Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Iluzija odnosov
Reply #24 - 28.03.2002 at 17:32:26
 

Bomo se dobili, kmalu, kmalu: Smiley

http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=ezofest;action=display;num=101600...

Ne vem, a foruma tam bolj pri dnu ne berete, al tanovi se niste prisli tako dalec? Wink Sicer pa je vedno najbolj fajn zadeve zacet od zadaj brat (knjige so izjema, da ne bi kdo poskusil... Wink.
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
LittleStar
Ex Member




Re: Iluzija odnosov
Reply #25 - 28.03.2002 at 18:02:31
 
Andres wrote on 28.03.2002 at 16:25:41:
Glej. Ti nimaš pravico od nobenga zahtevat, da miži al pa da te ljubi. Samo tisti, ki ne miži in z očmi opleta po tapetah al pa bulji v TV pač ni vate zatrapan.

Andres


Moje mnenje je, da itak ni nikoli noben v nobenega zatrapan, ampak le v svojo predstavo nekoga (iluzijo). In če še malo odbluzim zadevo, pa rečem, sem takšen ego, da sem itak v vsem, potem je vseeno kam gleda nekdo, a ni res?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Iluzija odnosov
Reply #26 - 28.03.2002 at 18:15:14
 
Quote:
Moje mnenje je, da itak ni nikoli noben v nobenega zatrapan, ampak le v svojo predstavo nekoga (iluzijo).


Saj to je dovolj, če nekdo najde eno svojo iluzijo. Ravno dovolj, da se zatrapa. Jaz sem se pozno lani zaljubil ampak dobesedno zaljubil v dveh urah. Da bi v tej ženski našel neko svojo iluzijo je bilo malo prezgodaj.

Glede mižanja. Ne vem, o tem bi  lahko dolgo pisala, na koncu pa bi spet prišla do psihologije.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
LittleStar
Ex Member




Re: Iluzija odnosov
Reply #27 - 28.03.2002 at 18:31:05
 
Ej, Andres, tvoja mama ti je "notranji power".... In kaj pravi tvoja žena na tvoje zaljubljanje? And please, no hard feelings Wink.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Iluzija odnosov
Reply #28 - 28.03.2002 at 18:35:41
 
Ej ljubica mala. Tvoja stara mama je poročena. Jaz sem frej.
Free Willie.  Understand??  
Sicer pa MIro je nekoč zelo konkretno in korektno napisal.
"Če se v času zakona nebi zaljubil v drugo sploh nebi bil normalen." Jaz ga podpiram.

Andres

Back to top
 
 
IP Logged
 
LittleStar
Ex Member




Re: Iluzija odnosov
Reply #29 - 28.03.2002 at 18:42:29
 
Grin The best. Jaz tud podpiram neizrekljivo in neopredeljivo. 8) ZA MISTIFIKACIJO MISTIKE!
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 ... 7