Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5 ... 7
(Read 21340 times)
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: I wanna die...
Reply #30 - 12.03.2003 at 15:56:03
 
himynameis 8),
teb pa res ne more noben blizu prit, a? Joj, a te spet obsojam? Al naj te rajš ignoriram?  Cheesy
Jst ti puščam, da se sam razcvetiš, če sploh hočeš. Izbiro imaš svobodno.
Edin tega ne štekam, zakaj ne razložiš kaj več, glede na to, da smo glede tebe in tvojega posta, vsi (po tvojem) v temo brcnil. Izbira je tvoja... Se pa ne strinjam s tem, da mi vsi vsepovprek obsojamo. A, pa se ti ne zdi, da ti nas obsojaš, kako nedojemljivi smo?

Se mi pa zdiš kar taugh guy (če sploh si moški)  Wink Grin 8).

Smo taki kot smo, nepopolni. Except you, a ne? Wink

Drgač pa še vedno čakam...
Quote:
Enlight me then...


btw, jst sebe ne vidim, da hočem folk spreminjat, kajti spremeni se lahko le vsak sam, na svojo pobudo... A ti me pa tko vidiš? Da vsepovprek obsojam in hočem spremeniti druge? Svašta...  Tongue


Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
himynameis
Guest




Re: I wanna die...
Reply #31 - 12.03.2003 at 16:00:27
 
Quote:
ma, ja, se opravičujem.

Zakaj?

Quote:
(da sm samomorilca do štirih smajlijev prpravla, si bom pa vseen dala v okvir - v zbirko preponosnih, da bi odnehala  Tongue)

Če bi dejansko bil samomorilec, bi to že opravil pred leti, hitro in efektivno, ter ne bi šel nič od tega sem pisat. Logično, kajne?

Quote:
Oprosti, no.

Čemu že? Zaradi tvoje misinterpretacije? Resno misliš, da sem zameril? Heh, zopet napačno sklepanje. Boš res morala počasi odnehat ali pa ponovno nastavit senzorje, preden nadaljuješ. Wink

Quote:
Priporočam, da se registriraš, pa da to, kar ti folk pove tukaj na forumu vzameš kot bolj ali manj zavedno pucanje, podano s pričakovanjem, da se boš tud ti lahko spucal in si dejansko tud kej pomagal...

Saj vzamem, tisto kar drži. Kar pa ni res in izvira iz tebe same, pa meni pri pucanju nič ne pomaga.
Drugače pa, tista ponudba o mojem spisu še vedno velja. Če se želiš spucat, ti ga spišem en večer. Wink


Quote:
Seveda je pa vse stvar izbire.

Ditto. Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
himynameis
Guest




Re: I wanna die...
Reply #32 - 12.03.2003 at 16:26:07
 
Petra. wrote on 12.03.2003 at 15:56:03:
himynameis 8),
teb pa res ne more noben blizu prit, a? Joj, a te spet obsojam? Al naj te rajš ignoriram?  Cheesy

Ne ne, tvoji senzorji so zaenkrat na boljši nastavitvi. Wink
Ampak za to so tudi dobri razlogi, o katerih nimam namena razpravljat. Glavni razlog, na kratko, pa je to, komurkoli se odpreš, te bo začel slej ko prej sodit in ne poslušat, kar mu imaš ti povedat. Mogoče drugačnih izjem še nisem imel uspeha srečat.

Quote:
Edin tega ne štekam, zakaj ne razložiš kaj več, glede na to, da smo glede tebe in tvojega posta, vsi (po tvojem) v temo brcnil.

Že zaradi tega. In tega, kar sem napisal zgoraj. Konec je redkokdaj obraten od začetka, poveča se le intenzivnost, baza ostane ista.

Quote:
Se pa ne strinjam s tem, da mi vsi vsepovprek obsojamo.

Vsi ravno ne, le nekateri. Wink

Quote:
Se mi pa zdiš kar taugh guy (če sploh si moški)

Vidiš, zopet napaka. Potem pa me sprašuješ, zakaj te obsodim napačnega dojemanja. Wink
Če bi bil "tough", bi deloval po pravilih, ki jih je spisal bp, se ti ne zdi? Smiley


Quote:
Smo taki kot smo, nepopolni. Except you, a ne? Wink

Če bi bil jaz popoln, ne bi nič od tega sem pisal, a ne?

Quote:
A ti me pa tko vidiš? Da vsepovprek obsojam in hočem spremeniti druge? Svašta...  Tongue

Kar sem napisal EvaZh in ostalim, ni veljalo zate, ampak izključno njim. Kar pa sem napisal tebi, je pa veljalo edino tebi. In ne spomnim se, da bi kaj takega izjavil. Sicer pa mislim, da nekaj stvari razumeš, čeprav imaš nekatere poglede še precej zamegljene, kar je razumljivo iz tvojega stališča.


Drugače pa, kar sem spisal tisti večer, je bilo v momentu, ko sem bil totalno na tleh. To se zgodi skoraj vsak večer, ampak na tisti dan sem pač imel potrebo, da nekaj nekam še napišem in morda doživim drugačen odziv kot ponavadi. No, "napadel" me res ni nihče, obsojanju pa se vseeno ni uspelo nikomur izognit. Vseeno, krivdo prevzemam nase in za odzive ne obsojam nikogar. Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: I wanna die...
Reply #33 - 12.03.2003 at 17:29:17
 
Ne moreš verjet, kolk sem vesela, da si spregovoril v slovenščini, kajti v angleščini se mi je že začel jezik zapletat. Wink Grin

A ni ravno to the best na temu forumu, da lahko vsak mirno pove kar mu na duši leži?!

WELCOME v našo družbo! Kiss
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
bp
Ex Member




Re: I wanna die...
Reply #34 - 12.03.2003 at 17:37:09
 
himynameis wrote on 12.03.2003 at 16:26:07:
Če bi bil "tough", bi deloval po pravilih, ki jih je spisal bp, se ti ne zdi? Smiley

Katera so ta bp-jeva pravila, da bom še jest vedu zanje? Wink

lp bp

(ki je včasih oz. kje morda res bolj trde sorte, samo ne ve katerega od pomenov besede trd bi si izbral za svoj najboljši opis Grin )
Back to top
 
 
IP Logged
 
EvaZh
Ex Member




Re: I wanna die...
Reply #35 - 12.03.2003 at 20:54:17
 
himynameis wrote on 12.03.2003 at 16:00:27:
Zakaj?

Če bi dejansko bil samomorilec, bi to že opravil pred leti, hitro in efektivno, ter ne bi šel nič od tega sem pisat. Logično, kajne?

Čemu že? Zaradi tvoje misinterpretacije? Resno misliš, da sem zameril? Heh, zopet napačno sklepanje. Boš res morala počasi odnehat ali pa ponovno nastavit senzorje, preden nadaljuješ. Wink

Saj vzamem, tisto kar drži. Kar pa ni res in izvira iz tebe same, pa meni pri pucanju nič ne pomaga.
Drugače pa, tista ponudba o mojem spisu še vedno velja. Če se želiš spucat, ti ga spišem en večer. Wink


Ditto. Smiley

Ne spomnem se te ponudbe o spisu, ampak ti ga kar spiši. Če bi komentirala ostale stvari, bi se samo še ponavljala. Si pa tud sam v tem postu odgovoru na vprašanja, ki si mi jih zastavu.

To, da dejansko nisi samomorilec sem tud jest že rekla, tko da ko sem to napisala sem se mal hecala(, al je bil to sarkazem bolj?).
Kar se pa tiče opravičila, pa tega, da se tebi ne zdi potrebno, se je pa meni zdelo potrebno - konec koncev sem vse pisala zarad sebe in če sem bla že taka do sebe, mi je prov sedl, da sem se si po vsem tem še opravičila. Samo to vidim, da še ne razumeš, men pa ravno ni do razlaganja? A je kakšen PROSTOVOLJEC? al pa če je kje kak LINK?

Hej, veliko uspeha.  
Back to top
 
 
IP Logged
 
EvaZh
Ex Member




Re: I wanna die...
Reply #36 - 12.03.2003 at 21:01:58
 
Quote:
Če bi bil "tough", bi deloval po pravilih, ki jih je spisal bp, se ti ne zdi?
sicer tud jest ne vem, za kera pravila gre gre pa za tole: "tough" Pa za to, da si ti to razlagaš drugače, kot pa jaz. Pa ko sem ti že enkrat rekla, da si močna oseba. ti bom neki čimbolj na kratko prlimala semle:
"nobena naša izkušnja ni močnejša od nas. Ne morete imeti izkušnje, ki je močnejša od vas. To je univerzalni zakon. To se ne more zgoditi. Če ste v življenju slučajno preživeli zelo močno čustveno ali celo šokantno izkušnjo, mi to samo pove, da ste zelo močan človek. Močnejši ste kot vaša travmatična izkušnja." To je iz ene knjige prepisano. Pa ne zdej vzet, da je izkušnja nujno travmatična - ful huda...za karkoli, kar doživiš, to velja.
Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
himynameis
Guest




Re: I wanna die...
Reply #37 - 12.03.2003 at 21:34:23
 
Petra. wrote on 12.03.2003 at 17:29:17:
Ne moreš verjet, kolk sem vesela, da si spregovoril v slovenščini, kajti v angleščini se mi je že začel jezik zapletat. Wink Grin

No, vsaj nekoga mi je uspelo nasmejati danes. Vsaj nekaj.

Quote:
A ni ravno to the best na temu forumu, da lahko vsak mirno pove kar mu na duši leži?!

Baje. Saj sem povedal.

Quote:
WELCOME v našo družbo! Kiss

Ja hvala, ne. Smiley

Quote:
Katera so ta bp-jeva pravila, da bom še jest vedu zanje? Wink

Tvoj Shakespearov citat.

Quote:
Ne spomnem se te ponudbe o spisu

Tukaj:
himynameis wrote on 12.03.2003 at 15:32:28:
Razen seveda, če si tega res želiš, pa si vzamem en večer čas in ti spišem cel referat o tvoji osebnosti. Smiley


Quote:
To, da dejansko nisi samomorilec sem tud jest že rekla, tko da ko sem to napisala sem se mal hecala(, al je bil to sarkazem bolj?).

Rad stvari poudarim, da ne bi bile slučajno še bolj narobe razumljene. Sarkazem, da. Drugače pa sem razumel. Ta sarkazem tudi dosti pove o tebi, veš? Pač tvoj način branjenja... pred čim, pa res ne vem... pred samomorilcem? Grin
Tudi skrajno neprimeren, bi lahko dodal.

Quote:
Kar se pa tiče opravičila, pa tega, da se tebi ne zdi potrebno, se je pa meni zdelo potrebno

Verjamem. Ko spuščaš tak sarkazem na nekega samomorilca v mukah. Saj se ti je lahko zdelo potrebno, meni bi se tudi. Grin

Quote:
konec koncev sem vse pisala zarad sebe in če sem bla že taka do sebe

No, saj sem vedel. Zakaj ljudje vedno drugim pišejo to, kar za druge v bistvu ne pride v poštev, pač pa za njih same?

Quote:
mi je prov sedl, da sem se si po vsem tem še opravičila. Samo to vidim, da še ne razumeš, men pa ravno ni do razlaganja?

Kako pa to? Ne razumem, zakaj ti ni do razlaganja. Wink

Quote:
Če ste v življenju slučajno preživeli zelo močno čustveno ali celo šokantno izkušnjo, mi to samo pove, da ste zelo močan človek.

Aha, torej sem Herkules (navznotraj, seveda). Zakaj sem potem šel pisat ta topic? Če bi bil res tako močan, ne bi videl meja, ki jih še vedno vidim, ravno na podlagi izkušenj.
Back to top
 
 
IP Logged
 
EvaZh
Ex Member




Re: I wanna die...
Reply #38 - 12.03.2003 at 23:04:26
 
himynameis wrote on 12.03.2003 at 21:34:23:
Tukaj:

uau hudo, da sem celoten post spregledala.
Ja, če bi to naredil, bi blo super... bi bla to izpolnitev ene moj eful gromozanske želje. Bi se še clo teb počutila dolžno kaj vrnit.. pa ker mam tolk postov,, ti niti ni treba vseh upoštevat.. čeprav bi blo to še tanajbolj zanimivo. Pa upam, da moje navdušenje ne bo vplivalo na to, da tega nebi naredil. Jest pa se že zdej Angelom pa Bogu zahvaljujem.. noro noro bi blo, če bi res to naredu.  Cheesy

Se mi zdi, da so ti stvari precej dobro jasne, samo razširit jih je še mal treba... kar je pa men zdej ratalo
in sem ti hvaležna res, no pa sebi tudi... itd
za to, kar si že napisal, pa zato, kar še boš.
Kiss

Hvala
Back to top
 
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: I wanna die...
Reply #39 - 13.03.2003 at 00:56:42
 
Quote:
Zakaj ljudje vedno drugim pišejo to, kar za druge v bistvu ne pride v poštev, pač pa za njih same?



Tongue Ker je vsak od nas glavni igralec v svojem filmu?

Men je glih to fajn, ko vidim kako različni pogledi obstajajo na določene stvari. Pri nasvetih je pač tako, da vsak napiše tako, kot si zna tudi sam v sebi svetovat. Zato je pol nekak, da tko izpade, da vsak sam sebi piše in govori, pa saj tudi si. Grin
Ja, tudi ti. Wink Smiley
Joj, pa da ne bom preveč klever Roll Eyes.
Čeprav se ne morem ravno strinjat, da se nekdo ne more najti v nasvetu drugih, je treba iz vseh teh stvari neko bistvo potegnit, tisto med vrsticami. Čeprav je pa res, da te napisane besede dostikrat čisto drugače zastopim, kot je v bistvu mišljeno. Zato mi je kul, da se dobivamo, kajti osebni stik je tisti, ki nas najbolj zbližuje.
Skratka, blah...blah...blah...lol Tongue Lips Sealed

Daj registriraj se, seveda, če sploh to nameravaš.
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
EvaZh
Ex Member




Re: I wanna die...
Reply #40 - 13.03.2003 at 11:59:20
 
Smiley

"Tudi na Jaka <moj svak - droge&poskusi samomora> sem se že večkrat jezila, pa se verjetno še vedno. V spominu imam eno obdobje v najstniških letih, ko sem si želela smrti. Zdelo se mi je, da je življenje pretežko in ne vem, ali sem pri tem mislila tudi na reinkarnacijo, kot tolažbo, ali sem res mislila poniknit v nič. Ne vem, če sem takrat že verjela v reinkarnacijo. Bilo pa je to zagotovo tudi obdobje brez zaljubljenosti - vsaj brez take, ki bi se mi zdela smiselna. In na to obdobje ne bi imela spomina, če ne bi dala enemu izmed fantov (pa sploh ne vem kateremu - se mi zdi da prvemu) brat svojega dnevnika in me je on potem na to spomnil, ko je o tem bral. Torej nekje med 10 in 16im letom. Potem se mi je zaradi fanta dvignilo zaupanje v svojo vrednost.
Kar škoda, da nimam več tistih zapisov. Ker zgleda me v zvezi  s tem še vedno nekaj muči in ovira. Kasneje, se mi zdi, sem bila večkrat v situaciji, ko se mi je nekaj kar sem takrat v življenju počela, zazdelo brezsmiselno in bi to najraje samo pustila za vedno. Ampak nikoli več nisem imela občutka, da bi končala življenje. Celo zaljubila sem se vanj in začel acenit tisti drobni trenutek ene radosti, veselja, ki se je pojavljal in se širil in včasih res dolgo trajal. Tudi kadar sem se počutila slabo, sem zaupala, da bo spet prišla radost in bo spet vse dobro - po dežju-sonce. Ne spomnim se kaj se je zgodilo, da sem prišla od 'tam' 'sem'. Mogoče sem prebrala kakšno knjigo? Mogoče kaj drugega. Ne vem. In prav to da ne vem pa da se tako slabo spomnim, me moti. Spomnim se, da sem stala na stolu in preučevala podstropni del sobe in da nikjer ni bilo primernega mesta za privezat kolebnico - zdajle sem se pa čisto šokirala s temle spominom  Cry
Pišuka, pa sem bila res 'tam'. Spomnim se tudi razmišljanja, da mi z nožem ne bi uspelo - zabosti se, da verjetno ne bi imela poguma samo raniti se, niti fizične moči, da ga zabodem dovolj globoko.
<tukaj sledi ene par ljubečih besed, namenjenih sami sebi, ki jih rajš ne bi pretipkala, da ne bi preveč freaky ispadla>
Zdaj mi je jasno, da si tega obdobja nisem nikoli oprostila. Da se se tako zaljubila v življenje, da ne bi mogla sprejeti tega, da sem si ga nekoč hotela vzeti. In jasno mi je tudi, zakaj sem bila vedno znova jezna na Jaka, čeprav sem se zavedala, da sem bila tudi sama enkrat samomorilska, pa to ni bilo dovolj, ker nisem sočustvovala z njim, samo jezila sem se lahko nad "tako neumnostjo, kot je samomor!"<vzeti si življenje>
In res sem hvaležna Angelom in duši, da so postavili to predme zdj, v času čiščenja 1-čakre. To je bil velik zalogaj. REs odklopa potrebna izkušnja!
In tak-tako, dragi hajmajnejmis, tolikšna je moja moč in moj pogum  Roll Eyes vsaj tolikšna..."

In to tudi pojasni, zakaj me je vedno, kadar bi se kdo rad ubil tolk pograbila jeza da bi mu takoj lastnoročno zavila vrat  Grin
Oprostit sem si mogla za to.
Pa spet Hvala. Pa še vedno bi mi ful sedel, če bi tist referat spisu Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
bp
Ex Member




Re: I wanna die...
Reply #41 - 13.03.2003 at 14:20:43
 
himynameis wrote on 12.03.2003 at 21:34:23:
Tvoj Shakespearov citat.
Če bi ga kdo meni citiral, bi mu najverjetneje zelo iskreno odpisal:

Ay there's bullshit. Wink

Ti ga pa zgleda hudo resno jemlješ Smiley

lp bp
Back to top
 
 
IP Logged
 
himynameis
Guest




Re: I wanna die...
Reply #42 - 13.03.2003 at 14:36:56
 
Quote:
Če bi ga kdo meni citiral, bi mu najverjetneje zelo iskreno odpisal:

Ay there's bullshit. Wink

Ti ga pa zgleda hudo resno jemlješ Smiley

lp bp

Yep, it's some serious bullshit alright. So why did you post it? Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
himynameis
Guest




Re: I wanna die...
Reply #43 - 13.03.2003 at 17:29:40
 
Quote:
In to tudi pojasni, zakaj me je vedno, kadar bi se kdo rad ubil tolk pograbila jeza da bi mu takoj lastnoročno zavila vrat  Grin

Please do it, and do it quickly. Smiley

Še en fakt: ta jeza, da bi drugemu samomorilcu zavila vrat, le pomeni, da še sama nisi prešla iz tega samomorilskega značaja. Še vedno te vleče v to, vendar si si zavestno ustvarila mišljenje, da to nisi več ti in sedaj to zavestno sovražiš, ker se potihem zavedaš, da to še vedno si. Mogoče sem kaj falil, povsem verjetno pa da nisem. Če bi bila popolnoma svobodna, tega ne bi sovražila.

Quote:
Pa še vedno bi mi ful sedel, če bi tist referat spisu Smiley

Bom premislil. Ampak se nagibam, da raje ne bi. Ker resnica boli in človek v tistem momentu lahko nepredvideno reagira. Temu bi se rad izognil.
Judge not less ya be judged še vedno velja in temu se ne morem upirat, mi vest nagaja tukaj. Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
bp
Ex Member




Re: I wanna die...
Reply #44 - 13.03.2003 at 17:30:35
 
himynameis wrote on 13.03.2003 at 14:36:56:
Yep, it's some serious bullshit alright. So why did you post it? Smiley

Still not half as much serious as in what you have written so far. Undecided

While Shakespeare takes fear of death, the possible gloom and doom of  afterlife as the decisive point to act, to live, to take a ride on the life's rollercoaster, you talk about fear of life, the possible gloom and doom of this life as your excuse for becoming a life's envious bystander, not pursuing your desires, not acting upon your impulses, not even reacting on events happening around you?

Or not?

bp
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5 ... 7