Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 ... 6
(Read 56327 times)
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Ta Svet JE Lep
Reply #15 - 16.08.2008 at 18:36:02
 
Solange wrote on 15.04.2007 at 16:40:00:
Ta a vseh svojih individualnihsvet je res lep, a malo razdvojen. Obstaja ljubezen in njeno nasprotje. Obstaja dan in noč. Obstaja mir in nemir. Vse se menja in dinamika povzroča spremembe. Tudi na naši Zemlji. Drugače pa je tam (na oni strani), kjer je absolutno, kjer smo bili pred rojstvom. Za opis tistega življenje ne obstajajo besede. Je neizrekljivo lepo. Ne vem, kaj me je gnalo, da sem se rodila. Mislim, da sem želela poiskat odvisnost v tej relativnosti bivanja. Zato sedaj vem. prišla sem po ljubezen in jo dobila. Hkrati pa še odvisnost od nje. Vse v paketu. Ampak odločitev je bila moja. Res je ta svet lep, za onega pa na Zemlji ne ustreza nobena beseda ali opis. Je čudovit, prelep ...' Premalo povedo te besede. Potrebujem močnejše izraze, a jih ni.


Smiley


Pametna ugotovitev' smo bili' pred rojstvom. Kaj, čumbilaki mokulaki smo bili? Absolut je večno sedanja nikoli začeta nikoli končana vseobsežna vesoljna elementarna in življenjska samobitnost,kjer je vsak njen pojav večno sedaj individualna večno sedanja konstanta vesoljne samobitne konstante.Ta pa je večno-sedaj samozadostna,samoohranitvena in samodelujoča(in perpetu) na vseh svojih individualnih elementarnih in življenjskih samomanifestacijah,kar si tudi ti Solange . Tu večno-sedaj vsak konec pomeni sočasno nov začetek cikla te iste individualne vesoljne samomanifestacije. .
Absolut je vseobsežna večno-sedanja vesoljna
samomanifestacija,katere individualni  del je vsaka X pojavnost.  

Torej ne govorim sem bila in bom, ampak se dojemam kot individualni življenjski samoizraz absoluta zato povem ;Sem večno-sedaj jaz.

Čav-bav-Ne bodi užaljena!

Lp Alojz Grin
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Ta Svet JE Lep
Reply #16 - 27.08.2008 at 06:24:58
 
Solange wrote on 15.04.2007 at 16:40:00:
Ta svet je res lep, a malo razdvojen. Obstaja ljubezen in njeno nasprotje. Obstaja dan in noč. Obstaja mir in nemir. Vse se menja in dinamika povzroča spremembe. Tudi na naši Zemlji. Drugače pa je tam (na oni strani), kjer je absolutno, kjer smo bili pred rojstvom. Za opis tistega življenje ne obstajajo besede. Je neizrekljivo lepo. Ne vem, kaj me je gnalo, da sem se rodila. Mislim, da sem želela poiskat odvisnost v tej relativnosti bivanja. Zato sedaj vem. prišla sem po ljubezen in jo dobila. Hkrati pa še odvisnost od nje. Vse v paketu. Ampak odločitev je bila moja. Res je ta svet lep, za onega pa na Zemlji ne ustreza nobena beseda ali opis. Je čudovit, prelep ...' Premalo povedo te besede. Potrebujem močnejše izraze, a jih ni.


Smiley


Zelo lepo + dobro povedano  Roll Eyes.

Morda bi še dodal, da onstran, v duhovnem svetu le ni lepo za vsakogar . Exclaim

Namreč, vsak bo dobil svoje plačilo , ko pride tja. Cool

In, nekateri zlobneži, bodo morali tudi tam prestajati še marsikake grozne muke + preizkušnje. Shocked Huh Cry

In, vidiš, ravno nasprotno od tebe, se jim bo zdelo ( vsaj na začetku, dokler ne napredujejo dovolj ) da je vse slabo + temačno, - analogno ustrezajoče njihovemu notranjemu duhovnemu stanju . Roll Eyes

Iz tega pa sklepam, da si ti že dokaj duhovno napredna duša , z dovolj ljubezni v sebi. Roll Eyes

Takim bo šlo bolje onstran, če ne že tostran . Cool

Pa dober + lep , nesveten , duhoven dan, vam vsem želim, še napreeejjjjjjj, juheeeeejjjjjjjjjj, ... Cheesy Roll Eyes Cool...

by Boštyxz + # spirits + # Kiss#
Back to top
 
 
IP Logged
 
Nahatee
Ex Member




Re: Ta Svet JE Lep
Reply #17 - 27.08.2008 at 14:08:57
 
Boštyxz wrote on 27.08.2008 at 06:24:58:
Solange wrote on 15.04.2007 at 16:40:00:
Ta svet je res lep, a malo razdvojen. Obstaja ljubezen in njeno nasprotje. Obstaja dan in noč. Obstaja mir in nemir. Vse se menja in dinamika povzroča spremembe. Tudi na naši Zemlji. Drugače pa je tam (na oni strani), kjer je absolutno, kjer smo bili pred rojstvom. Za opis tistega življenje ne obstajajo besede. Je neizrekljivo lepo. Ne vem, kaj me je gnalo, da sem se rodila. Mislim, da sem želela poiskat odvisnost v tej relativnosti bivanja. Zato sedaj vem. prišla sem po ljubezen in jo dobila. Hkrati pa še odvisnost od nje. Vse v paketu. Ampak odločitev je bila moja. Res je ta svet lep, za onega pa na Zemlji ne ustreza nobena beseda ali opis. Je čudovit, prelep ...' Premalo povedo te besede. Potrebujem močnejše izraze, a jih ni.


Smiley


Zelo lepo + dobro povedano  Roll Eyes.

Morda bi še dodal, da onstran, v duhovnem svetu le ni lepo za vsakogar . Exclaim

Namreč, vsak bo dobil svoje plačilo , ko pride tja. Cool

In, nekateri zlobneži, bodo morali tudi tam prestajati še marsikake grozne muke + preizkušnje. Shocked Huh Cry

In, vidiš, ravno nasprotno od tebe, se jim bo zdelo ( vsaj na začetku, dokler ne napredujejo dovolj ) da je vse slabo + temačno, - analogno ustrezajoče njihovemu notranjemu duhovnemu stanju . Roll Eyes

Iz tega pa sklepam, da si ti že dokaj duhovno napredna duša , z dovolj ljubezni v sebi. Roll Eyes

Takim bo šlo bolje onstran, če ne že tostran . Cool

Pa dober + lep , nesveten , duhoven dan, vam vsem želim, še napreeejjjjjjj, juheeeeejjjjjjjjjj, ... Cheesy Roll Eyes Cool...

by Boštyxz + # spirits + # Kiss#


In takoooo, se je pravljica končala,    Smiley

In duhovni svet je tudi  strašen, če nisi priden in poslušen, kot pridna uboga ovčka s spranimi možgani, te tam ne čaka nič dobrega.   Smiley
Ampak dobro, oziroma poslušno, brez uporabljanja svoje pameti, vedno dobro pride skozi v prihodnosti, zato Bošty veselo pančka  v svoji iluziji.   Grin   Smiley

Lep pozdrav   Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Poet
Ex Member




Re: Ta Svet JE Lep
Reply #18 - 27.08.2008 at 18:54:34
 
Quote:
In takoooo, se je pravljica končala,    Smiley

In duhovni svet je tudi  strašen, če nisi priden in poslušen, kot pridna uboga ovčka s spranimi možgani, te tam ne čaka nič dobrega.   Smiley
Ampak dobro, oziroma poslušno, brez uporabljanja svoje pameti, vedno dobro pride skozi v prihodnosti, zato Bošty veselo pančka  v svoji iluziji.   Grin   Smiley

Lep pozdrav   Smiley

Grin  Grin  Grin  Grin  Grin  Grin  Grin  Grin  Grin  Grin  Grin  Grin

Boštiju se bo pa kaj kmalu njegov bog znova razodel. In ga predramil iz njegovega sna!!! Mwahahahahaha!!!!   ... ali pa tudi ne, juheeejjjj!!  Cool
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Ta Svet JE Lep
Reply #19 - 28.08.2008 at 18:35:24
 
Nahatee wrote ; In takoooo, se je pravljica končala,    Smiley


OooOOOpaaaaa, bejbi, kar tako hitro se pa to ne konča  Cheesy  Huh Roll Eyes Tongue Cheesy Exclaim

Mar (še) ne veš, da je to "neverending" story  Questioning Exclaim Questioning

A ne veš, da je večnost večna   Cheesy Wink Cheesy .

Pa dober + pravljično dober večer, ti želim, še napreeejjjjjjj, juheeeeejjjjjjjjj, hurrreeeeeeejjjjjjjjjjjj, ...  Cheesy...

from Boštyxz + #team + # Kiss#
Back to top
 
 
IP Logged
 
Nahatee
Ex Member




Re: Ta Svet JE Lep
Reply #20 - 29.08.2008 at 14:38:34
 
Kdo pa je govoril o večnosti, govorila sem o iluziji, tvoji iluziji, ki se bo tudi nekoč končala.  Enkrat se je boš že naveličal.   Grin Grin Grin

Lep pozdrav   Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Ta Svet JE Lep
Reply #21 - 29.08.2008 at 17:58:53
 
Quote:
Kdo pa je govoril o večnosti, govorila sem o iluziji, tvoji iluziji, ki se bo tudi nekoč končala.  Enkrat se je boš že naveličal.   Grin Grin Grin

Lep pozdrav   Smiley



Grin Grin Grin Grin Grin he, he, ti + iluzija, sta eno + isto  Wink Grin Grin Grin Grin Grin

Namreč, jaz sem govoril , da, če je "neverending" ( story), je avtomatsko tudi eternal story  Cool. Don't you agree ? Huh

No, pa povej zdej  Roll Eyes Cool.

Pa dober + neiluzijski dan, ti želimo, še napreeejjjjjjj, juheeeeejjjjjjjjjj, ... Cheesy... Cool,,,

from Boštyxzzz + # spiritual company + # Kiss#
Back to top
 
 
IP Logged
 
Poet
Ex Member




Re: Ta Svet JE Lep
Reply #22 - 29.08.2008 at 19:30:05
 
Poglej ga cefizlja, Boštija iz hoste!  Smiley

Prej se je pritoževal kako da angleščine ne razume in posledično tudi citata iz Biblije ni zmožen prebaviti, tukaj pa veselo opleta s toto anglosaksonščino kot kak še posebej prešeren ptiček na veji!!!  Cheesy

Jej, jej, koprončina moja stara, kad boš ti odrasla, a? Ti čavapčič Mali Lulek ti? Boš do konca svojega življenjceljna v nekega Bogeca veroval inu bil prestrašen kot kura pred kurjim loncem ter ne boš videl nič od nič, kar se ti pred oči pripelje.

Jej, jej, kmalu se ti bo mislim spet oglasil GOSPOD BOG in ti povedal, kar takemu cefizeljnu se jema predočiti, če pa nič od niča ne vidi in tak prešerno gostoli na svoji veji, zraven je pa čisto posračkan da ne pade na trdo lepo materialno zemljico in si na njej malo pripre svojo zverzirano betičico. Čiv čiv  Wink

Pa Strička Satana se pazi, zakaj ta ti bo povedal vsega in svašta in te na kriva pota zvabil, kjer boš Bošty ti sam Bošty in boš gnilobo trofal svojo hosti, pa polhi ti bodo sračkali za vrat, pa še sam boš popolnoma brez hlač! Juheeeeeejjjjjjj!!!!

Dim iz pičke odganja Satanove stričke!!!!   Grin  Cheesy Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Nahatee
Ex Member




Re: Ta Svet JE Lep
Reply #23 - 29.08.2008 at 22:02:27
 
Poet wrote on 29.08.2008 at 19:30:05:
Poglej ga cefizlja, Boštija iz hoste!  Smiley

Prej se je pritoževal kako da angleščine ne razume in posledično tudi citata iz Biblije ni zmožen prebaviti, tukaj pa veselo opleta s toto anglosaksonščino kot kak še posebej prešeren ptiček na veji!!!  Cheesy


Tudi v slovenščini ne razume citata iz Biblije, pravi da je to očesna diagnostika.  Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Ta Svet JE Lep
Reply #24 - 30.08.2008 at 09:40:15
 
Quote:
Poet wrote on 29.08.2008 at 19:30:05:
Poglej ga cefizlja, Boštija iz hoste!  Smiley

Prej se je pritoževal kako da angleščine ne razume in posledično tudi citata iz Biblije ni zmožen prebaviti, tukaj pa veselo opleta s toto anglosaksonščino kot kak še posebej prešeren ptiček na veji!!!  Cheesy


Tudi v slovenščini ne razume citata iz Biblije, pravi da je to očesna diagnostika.  Grin


Nahatee

Saj je očesna diagnostika.Sedaj bom Boštyu podal diagnozo:totalna tema v glavi in pred očmi. Je slepec Bošty !!!!

Lp Alojz Grin
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Bamby
5
*****
Offline

No pain no gain
Posts: 999

Gender: male
Re: Ta Svet JE Lep
Reply #25 - 30.08.2008 at 13:28:22
 
Alojz in Sandib wrote on 30.08.2008 at 09:40:15:
Sedaj bom Boštyu podal diagnozo:totalna tema v glavi ...
Lp Alojz Grin



Aha razumem, hočeš samo poudariti, da je pa v tvoji glavi ogromno prostora za svetlobo.
Back to top
 

Življenje je popolnoma zastonj in brezplačno, pa vendar je ni
stvari na tem svetu, ki bi bila vredna več. (Bamby)
 
IP Logged
 
plesnamesecu
Ex Member




Re: Ta Svet JE Lep
Reply #26 - 30.08.2008 at 13:53:02
 
Bamby wrote on 30.08.2008 at 13:28:22:
Alojz in Sandib wrote on 30.08.2008 at 09:40:15:
Sedaj bom Boštyu podal diagnozo:totalna tema v glavi ...
Lp Alojz Grin



Aha razumem, hočeš samo poudariti, da je pa v tvoji glavi ogromno prostora za svetlobo.


Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Ta Svet JE Lep
Reply #27 - 01.09.2008 at 14:56:51
 
Quote:
Bamby wrote on 30.08.2008 at 13:28:22:
Alojz in Sandib wrote on 30.08.2008 at 09:40:15:
Sedaj bom Boštyu podal diagnozo:totalna tema v glavi ...
Lp Alojz Grin



Aha razumem, hočeš samo poudariti, da je n samovšečnapa v tvoji glavi ogromno prostora za svetlobo.


Smiley


Bamby in plesnamesecu.

Prvi je bolnik vojne.Druga pa zafrustrirana samovšečna papiga.
Oba pa s pohabljeno življenjsko matrico, o kateri se nobenemu od niju niti sanja ne.

Lp Alojz ,ki rad daje tinto pit, predvsem namerno zlobnim.
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Ta Svet JE Lep
Reply #28 - 02.09.2008 at 06:01:54
 
Očitno Poet + Nahatee ne zmoreta več dojeti niti tega, da jaz razumem Angleško, vendar ne dovolj .

In, potem nekako ne eden ne drugi ne zmoreta napisati vsaj števila strani, da bi jaz lahko šel vseskupaj preveriti v Biblijo .

Eh, kaj čmo . Sem že mislil, da sem samo jaz nesposoben, pa sem jih potem uzrl okoli mene še veliiiko več kot sem predvideval .

In, še za Alojza :

Alojz, ti pa si res en čuden "tič" .

Namreč ( po logiki "ne delaj drugemu kar sam nočeš da tebi delajo ), očitno ti je všeč, ko te vsi pljuvajo tu gor po forumu . Očitno , ker tudi ti to delaš drugim z svojimi vulgarnogrdimi izjavami .

In potem še jamraš čez vseskupaj, kako da vsi samo še "pljuvamo" čez tebe.

No, malo se zamisli, zakaj se ti to dogaja .

Morda ti kapne, da vsak dobi kar zasluži z svojim delom ( dejanji) .

Pa lep pozdrav do razmisleka , čaw .

from Boštyxz + #
Back to top
 
 
IP Logged
 
Nahatee
Ex Member




Re: Ta Svet JE Lep
Reply #29 - 02.09.2008 at 12:05:12
 
Boštyxz wrote on 02.09.2008 at 06:01:54:
Očitno Poet + Nahatee ne zmoreta več dojeti niti tega, da jaz razumem Angleško, vendar ne dovolj .



Če bi imel samo z razumevanjem angleščine težave, bi bil to še najmanjši problem.   Grin Grin Grin

Lep pozdrav   Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 ... 6