Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5 
(Read 23718 times)
himynameis
5
*****
Offline

Equilibrium.
Posts: 1392
Earth
Gender: male
Re: KARMA
Reply #45 - 26.05.2003 at 20:57:49
 
Quote:
Pa ne v tolikšni meri, kot izmikanje in skrivanje. Wink

Sigurno, da ne. Pravzaprav v precej večji. Zavestno se odločamo vsak dan, kaj bomo sprejeli in kaj ne. Izmikalec ali skrivalec pa sem lahko edinole v tvoji lastni iluziji, ki pa meni žal nič ne pomeni in je ne sprejmem. Tebi pa, ki ti nekaj pomeni, upam, da ti bo to pripomoglo k nadaljnemu napredovanju.

Quote:
Svaka ti čast, le malokdo ima taka jajca.

S tem verjetno misliš nase. Ja, imaš kar prav. Smiley
Back to top
 

Why? There is no why! Why is a mind f**king word!
 
IP Logged
 
bp
Ex Member




Re: KARMA
Reply #46 - 26.05.2003 at 21:03:00
 
himynameis wrote on 26.05.2003 at 20:57:49:
Sigurno, da ne. Pravzaprav v precej večji. Zavestno se odločamo vsak dan, kaj bomo sprejeli in kaj ne. Izmikalec ali skrivalec pa sem lahko edinole v tvoji lastni iluziji, ki pa meni žal nič ne pomeni in je ne sprejmem. Tebi pa, ki ti nekaj pomeni, upam, da ti bo to pripomoglo k nadaljnemu napredovanju.

Si, kar onegaviš.
Je, kar je.
Ni napak.  8)

bp
Back to top
« Last Edit: 26.05.2003 at 22:04:11 by bp »  
 
IP Logged
 
himynameis
5
*****
Offline

Equilibrium.
Posts: 1392
Earth
Gender: male
Re: KARMA
Reply #47 - 26.05.2003 at 21:08:15
 
I rest my case3. Smiley
Back to top
 

Why? There is no why! Why is a mind f**king word!
 
IP Logged
 
bp
Ex Member




Re: KARMA
Reply #48 - 26.05.2003 at 21:49:21
 
onegaviti - beseda s širokim pomenom, izraža dejanje, ki se ga ne more, noče imenovati.
Primer: Cel dan je onegavil okrog hiše.
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: KARMA
Reply #49 - 26.05.2003 at 22:07:00
 
Quote:
Himynameis trdi, da so vzročno posledične zveze vedno iluzija, nekaj kar si sami pričaramo, zato da se boljše počutimo. Kaj praviš ti na to?

v mayi je vse iluzija.


mario je pač pretiravu
podobno kot pretiravajo asketi
samo da oni ne umrejo na tirnicah ampak kje drugje
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
bp
Ex Member




Re: KARMA
Reply #50 - 26.05.2003 at 22:39:43
 
gape wrote on 26.05.2003 at 22:07:00:
v mayi je vse iluzija.

mario je pač pretiravu
podobno kot pretiravajo asketi
samo da oni ne umrejo na tirnicah ampak kje drugje

Ja če si hindujc, potem imaš res "vgrajeno" prepričanje, da je vse iluzija. Ampak potem itak samo svojo varianto svetih spisov ali podobic premlevaš, ki pa začuda nekako niso tako iluzorne narave. Ostala verstva in ljudje v te iluzije niso tako prepričana, še celo Descartes je pred svojega demona postavil en če.

Ampak kakorkoli že, če zagovarjaš zmernost, potem se ti zelo verjetno življenje ne zdi iluzija. Če bi bilo iluzija, ja zakaj pa se ne bi potem do konca zakadil, ali pa izstradal, kar ti pač bolj paše.

lp bp
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: KARMA
Reply #51 - 27.05.2003 at 00:36:53
 
Quote:
Ja če si hindujc, potem imaš res "vgrajeno" prepričanje, da je vse iluzija.

Ampak kakorkoli že, če zagovarjaš zmernost, potem se ti zelo verjetno življenje ne zdi iluzija.

men se zdi da je iluzija.
jest verjamem da je iluzija.
pa o tem sm že tipku ... nebi se ponavlju spet (in spet).

v iluziji obstaja par res močnih pravil. in ko se zaveš iluzije, ta pravila zate še ne nehajo veljat. izveš pa nekatera nova pravila. zaveš se tudi, da nekatera pravila od prej ne veljajo, da so laž.
in tako naprej ... in tako naprej ... počas pa zihr ...


666 — Vaše misli so trenutno izven ravnovesja, osredotočene preveč na materialni svet. To zaporedje števil vas prosi, da svoje misli uravnovesite med nebesi in zemljo. Kot znana 'maša na gori', vas angeli prosijo da se osredotočite na duha in služenje, in vedite, da bodo kot rezultat vaše materialne in čustvene potrebe avtomatsko zadovoljene.


666… Materialni svet. Frekvenca tretjega nivoja. Zgoščenost. ?
Material World. Third dimensional frequency. Denseness.

http://www.gape.org/svetpogovorov/stevilke/
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
aryan
Ex Member




Re: KARMA
Reply #52 - 27.05.2003 at 08:29:13
 
Quote:
Ja če si hindujc, potem imaš res "vgrajeno" prepričanje, da je vse iluzija. Ampak potem itak samo svojo varianto svetih spisov ali podobic premlevaš, ki pa začuda nekako niso tako iluzorne narave. Ostala verstva in ljudje v te iluzije niso tako prepričana, še celo Descartes je pred svojega demona postavil en če.

ne da je vse iluzija, ampak da je nasa trenutna zaznava sveta iluzorna.

recmo mamo kaco, mamo vrv. oboje sta dve razlicni stvari ki sta "resnicni".

ce pa mi ponoc (zarad sibke zaznave oz. neznanja) zamenjamo vrv za kaco, pol se temu rece iluzija ( ki prinese strah, ki pa je v tem primeru nesmiseln), ceprav kaca pa vrv se zmeri ostajata resnicne. torej ta zamenjava eno stvar za drugo je iluzija. in na podobn nacin mamo mi zdle trenutno napacno zaznavo tega sveta.
Back to top
 
 
IP Logged
 
LittleStar
Ex Member




Re: KARMA
Reply #53 - 27.05.2003 at 08:44:22
 

himynameis wrote on 26.05.2003 at 17:11:57:
No vidiš, kako si se ujela v lastno zanko naivnosti.

Prvo si trdila, da je nedelovanje tudi delovanje.

Jaz sem te kasneje prepričeval, da to ni to.

Posledično si ti meni ovrgla, da meni sploh ni treba tebi razlagat o tem.

Rezultat: tebi ni ravno sedelo moje delovanje. Torej, če jaz ne bi deloval, le sam Bog ve, koliko lažje bi se sedaj počutila in koliko manj poteptan bi bil tvoj "ego".

I rest my case. Smiley

ED: In v zadnjem trenutku si se še odločila umakniti svoj zadnji post. I rest my case2. Wink


Prvo kot prvo nisem nikjer trdila na splošno, "da je nedelovanje tudi delovanje", kot praviš. Napisala sem, da je to (beri bold stavek) že delovanje, in sicer zato, ker obstaja želja/namen (povzročiti čim manj napak). Got it??


himynameis wrote on 26.05.2003 at 16:01:32:
Kaj pa je tako nejasnega? Meni je pa čist jasno, čeprav nisem nič od tega bral. Zavedat se moraš le, da se univerzum ne vrti okoli tebe in da bi svet živel, tudi če ti ne bi obstajal. Torej od tu sledi logična poanta, da manj deluješ in vplivaš, manj napak lahko povzročiš. Mislim, da je tudi Konfucijeva filozofija težila k nedelovanju. Zamisli pa si, da Američani ne bi delovali in danes ne bi bilo toliko mrtvih ljudi na tem področju, kot jih je. Smiley


Back to top
 
 
IP Logged
 
t
5
p
*****
Offline

Ride si sapis!
Posts: 5103
Kozmos
Gender: male
Re: KARMA
Reply #54 - 27.05.2003 at 11:51:38
 
Nedelovanje najbrž najprej srečamo (zapisano in razlagano kot načelo) pri Daoistih (pri filozofih daoistih). Dobesedno pomeni Dao pot, ki ji je treba slediti, metodo, pravila obnašanja, hkrati pa je tudi učinkovita moč kraljev in magov, ki so vedeli, kako tri sfere sveta -  nebo, zemljo in človeka spraviti  v harmonijo.

V daoizmu se nanaša zakon Daa kot naravnega reda, na nenehno vračanje vsega k svojemu izhodišču (vse kar se razvije do konca se bo vrnilo nazaj v svoje izhodišče - večno vračanje istega) - to vračanje pa je gibanje Daa. Vse, kar biva, izvira iz Daa in se vanjga tudi vrača.

Pri čemer je za daoiste Dao metafizično načelo, konfucijanci pa ga uporabljajo predvsen pri sklicevanju na določene sisteme predpisov (kot splošni etični ideal).
Dao daoistiočnih filozofov je po eni strani nad vsemi svetovnimi pojavi (kjer vlada sprememba), po drugi strani pa se manifestira v vsem.

Človek pri daoistih predstavlja mikrokozmos, in kot tak tudi odnos med Nebom in Zemljo (njegova glava je okrogla kot Nebo, noge četverokotne kot Zemlja, organi pa primerljivi različnim delom univerzuma).

Pomembno načelo je načelo nedelovanja wu-wei, ali bolj natančno načelo odsotnosti delovanja, ki pa ne pomeni odsotnost vsakršnega delovanja, temveč zadržanje in spoštovanje zasebnosti drugih stvari (pustiti stvari, da je to kar je). S to odsotnosatjo delovanja lahko daoist ostaja zvest Dau, ki je sam po sebi vedno nedejaven, pa vseeno privede do uveljavitve vsega. Modrec torej ničesar ne zavrača in vpliva na stvari ne da bi se tega zavedal (samo s svojo vrlini), (do)pušča jim, da sledijo naravni spontanosti.

Lao Zi primerja moč wu-weija z močjo vode. Vsako agresivno dejanje izsili nasprotno uravnoteženo reakcijo in vsa energija, ki se je razvila do skrajne točke, preide v prvotno mirovno stanje. To je vrnitev, ki je osnovno gibanje Daa, upravljalec ciklov in ritmov narave. Poznavanje teh zakonitosti pa jamči za jasno razsvetljenje, duševno pa modreca izključi iz medsebojnih učinkovanj nasprotij.

Ali kot je lepo zapiše Li Zi:

                 2

Ko vsi vedo: da je lepo lepo,
je tu tudi grdo;
Ko vsi vedo: da je dobro dobro,
je tu tudi zlo.
Kajti:
Polno in prazno drugo drugega rojevata,
lahko in težko drugo drugega izpolnjujeta,
dolgo in kratko drug drugega pogojujeta,
visoko in nizko drugo drugega osvajata,
zvok in glas drug drugega uglašujeta,
poprej in potem drug drugemu sledita.
Zato deluje modri brez dejanj,
pouk deli brez besedi:
Tako stvari uspejo brez odpora,
pusti jim rasti, pa jih ne poseduje,
dela, pa nič zase ne terja,
ničesar ne lasti si, kar je ustvaril.
Ker nič ne vzame,
nič ne izgubi.
   





uživajte!
Back to top
 

Nič na svetu nikogar ne čaka. Nič ni dokončano, in vendar nič ne ostane nerazrešeno.
WWW WWW  
IP Logged
 
bp
Ex Member




Re: KARMA
Reply #55 - 27.05.2003 at 20:37:17
 
gape wrote on 27.05.2003 at 00:36:53:
men se zdi da je iluzija.
jest verjamem da je iluzija.
...
666 — Vaše misli so trenutno izven ravnovesja,
..
666… Materialni svet. Frekvenca tretjega nivoja. Zgoščenost. ?

Uuu, iluzije so zahrbtne reči, te lahko odpeljejo v podorčja zelo lahke vodljivosti, če jih sprejmeš v kakršnikoli obliki. Če pa si zelo pazljiv in previden z njimi, se pa lahko na njih zasankaš direktno v sredo kakšnega paradoksa, ti pa so navadno dobra stvar, če se ob njih ustaviš in si jih dodobra ogledaš.

666 the number of bp? a si kocke metu, ali kako si do tega prišel?

lp bp
Back to top
 
 
IP Logged
 
ARS
5
*****
Offline

Preveč dobrega je lahko
... čudovito. (Mae West)

Posts: 2510
daleč od rodne barjanske grude
Gender: female
Re: KARMA
Reply #56 - 29.05.2003 at 21:31:19
 
gape wrote on 26.05.2003 at 11:02:55:
... rečva tko kt tale forum. on ni bil nikol delan zame, za moje izdrkavanje, al pa karkoli,
ampak preprosto za vsakogar, ki obvlada slovenščino.

Grin  Grin  Grin

... ki obvlada slovenščino ...

Grin  Grin  Grin
Back to top
 

Knowing what's right doesn't mean much unless you do what's right. (neznan(a)
 
IP Logged
 
Gru Gru
5
p
*****
Offline


Posts: 2402

Re: KARMA
Reply #57 - 28.11.2003 at 00:05:41
 
No da razložim, kako sem dojel karmo. Ena izmed sekt v indiji pravi takole: Četudi greš mimo izvira v katerega je nekdo padel in kliče na pomoč, ti le mirno nadaljuj pot, kot da se nič ne dogaja. To argumentirajo z razlago, da je utapljajoči storil nek greh-napako in zaradi tega se mora odkupiti (odslužiti karmo). In če bi mu ti pomagal, bi moral on slej ko prej še enkrat pasti v izvir. Zakaj mu torej omogočiti nepotrebno trpljenje? Mogoče si boš mislil, da mu pomagaš, vendar mu samo podaljšuješ neizbežno. Bolje je, da on konča s svojo kaznijo. Ker nič ne narediš, če mu pomagaš, ker bo itak ponovno prišel v enako situacijo. Torej on MORA nastradat.

In to je že prva stran te nevarnosti. Torej, da vplivaš na utapljanje čist po nepotrebnem, ker nihče ne more spremeniti usode utapljajočega, nihče ne more popraviti njegove ali tvoje preteklosti - za katero te KARMA čaka in je določena, jo je treba odslužit !!! Vsak mora iti skozi svoje posledice.

In ti kot reševalec… hja, ti celo utapljajočemu kreiraš slabše izhodišče. Rešuješ človeka, ki jutri lahko postane morilec. In na koncu nimaš problem s policijo in sodiščem, temveč tudi z zakonom karme v katerega verujejo vse vzhodne religije. Tega ti utapljajoči ne bo oprostil. In zdej celo reševalec nosi posledice, ker je rešil utapljajočega, ki naslednji dan postane morilec. In postaneš soudeleženec čeprav nezavedno in brez zle namere - no to same zadeve ne spremeni. Zakon karme se mora izpolnit v vsakem pogledu.

No do tega te pripelje logičen zaključek teorije zakona karme. Zakona akcije in posledice.

---

Tko, da nekako brez smiselno zveni ideja, da ti nekaj storiš v preteklosti in da te eksistenca (bog, najvišji, vsemogočni, stvarnik) kaznuje šele kasneje po nekem nedoločenem času. In kdo poseduje vsa poročila o karmah za milijarde ljudi?

No zakon karme, pa lahko prepoznamo takoj v sedanjem življenju. Če tako pravilo karme drži, potem dej roko v ogenj. In počakajmo, da vidimo ali bo roka zgorela sedaj ali v nekem drugem življenju.

Meni se zdi logično, da akciji istočasno sledi posledica.

Lahko rečemo, da je to čuden način argumentiranja,… roka bi seveda zgorela isti trenutek. In tako v naravi vse deluje. Tako te sledi tudi tvoja senca. A obstaja tak način razcepa. Da ti (duša) hodiš v svojem prejšnjem življenju, v sedanjosti pa se pojavlja tvoja senca. Bolj logično je, da mi vidimo tvojo senco in po tem vemo, da si v preteklosti hodil tod. Posledica tvoje hoje (akcije) po prostoru je senca (posledica).

Tko nekak sem si preko precej podobne Oshove razlage jest to razložu. Lahko, da se je motu. Je pa rad v svojih razlagah, vse po-enostavu predvsem na zmedo, ki je potem v povezavi z reinkarnacijo rada nastajala. Sej poznamo tehnike, ko dobiš razlago;"Ja v prejšnjem življenju, si bil pa vodja čete in si v smrt po neumnosti pognal tri vojake, ampak v dobro se ti pa šteje, ker si ujel in lepo ravnal s sovražnikovimi ujetniki. No za izravnavo karme, boš v naslednjem življenju izbral službo vzgojitelja, ampak boš za prvega vojaka, izgubil v rani mladosti brata, za drugega boš še mal počaku, tja do šestedestega leta, tam te čaka preizkušnja v službi, za tretjega pa ti štejemo v dobro že tisto ravnanje z ujetniki."

Tko mal ekstremno praktični primer, ampak tko se kdaj pa kdaj v milejši obliki sliši. Karmični zakon potem postane precej obremenjena nevtronsko povezana baza podatkov z barvnimi povezavami (barva igra recimo moč-jakost energijo karmične povezave) različnih debelin (te predstavljajo večjo-manjšo možnost spremembe - izbiro - svobodno voljo), stične točke med temi povezavami so osebki-duše… in če tako rišemo naprej, počas dobimo slikce, ki so podobne DNK zapisom, fraktalskim enačbam… Ja na koncu ko na vso reč pogledamo iz perspektive izven kozmosa, dobimo občutek, da je vse eno. In če je že tako, se imejmo vsaj fino. Vsi.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Eva
5
p
*****
Offline


Posts: 2679
Kranj
Gender: female
Re: KARMA
Reply #58 - 28.11.2003 at 04:58:07
 
dobr no, to je tko nepomemben
kdo pa sm jest, da lahko sodim, kolk je en zaciklan, in se odločam, da mu bom potem pomagala
Eva wrote on 27.11.2003 at 04:02:04:
rešuješ človeka iz problematičnih situacij in on se znajde v vedno novih .. z malo presoje, boš hitro videl, kje se to dogaja in tem ti definitivno ni treba pomagat, lahko jim samo razložiš, zakaj morajo to narediti sami, četudi te prosijo.


in sploh ni pomembno, kaj je drugi in kaj ni
en primer, ki ga mam že skoz v glavi, mi čist jasno da vedet, da če se mi to dogaja, da en človk skoz hodi k meni po pomoč, naprej se pa ne premakne in jaz to vidim, pa me samo še utruja, se mi zdi, da sem uporabila že vse resource in se mi ne da več
da zlo očitno ni več pointa v tem, kakšni so karmični dolgovi unga človeka
AMPAK KAKŠNI SO MOJI
res sploh ne vem, kej sm mela glavo ceu ta cajt
projiciram se v okolico in tam je nekdo, ki potrebuje premik pa išče pomoč zunaj sebe - samo projekcija je...
to, da bi človeka pustila utopit se.. to se mi zdi smešno prekruto, da bi blo lahko res čeprav možno da je.. ampak ko bom bla jest tolk osvobojena, ne bom bla vidla človeka, ki se utaplja, ane, in ta človek, ki mu lahko pomagam, sploh nima veze, vezo ma situacija, pa to, da se zavedam, kaj se dogaja, da se zavedam, kaj v meni je to situacijo nakreiral in kako jo lahko odkreiram (tko da človeku pomagam)
prav osho, namreč,  Roll Eyes Tongue, da če deluješ skozi zavedanje, ne moreš ustvarit karme

(in un ki se utaplja, na njem je, da se zaveda, kaj je njega nakreiral v vodo in tud, kaj ga je nakreiral iz nje (s čim si je zaslužu mimoidčega, rešitelja))

......simpl k palačinke Grin
...
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: KARMA
Reply #59 - 28.11.2003 at 11:13:49
 
edi no ... roko v ogenj ... svojo ... se ti bo sežgala prec ... dej roko v ogenj enmu od sotrpinov ... pa bomo pol vidl v katerem lajfu se bo požgala tvoja, al pa v katerem se je žgala tvoja ... pa kolkr jest štekam niti ni važna roka ... važna so čustva, ki se pri tem ustvarijo in se zapečejo v zapis ...

point pa je v tem da ja imel model tako karmo, da je padu v jašek takrat ko si ti pršu mimo, ki imaš tako karmo, da ti pa tuki neki jebe ... in spet, niti ni tolk pomembno, a boš človeka rešu al ne, bolj je pomembna tvoja čustvena reakcija ob tem dogodku ... ne glede na rešitev ... zdej ... kakšen je to čudaški izvir iz katerega se ne da splezat vn jest ne vem, mam pa precej dobr filing, da iz tega izvira vleče vn vodo še kdo poleg unga, k je notr padu (koji majo to modeli sploh glupi izvir da notr padajo - a še niso slišal za ograjco?) ... in da po poti, po kateri si pršu mimo ti, hodi še marsikdo drug ... in ni karma v tem a boš človeka rešu al ne ... point je v čustvih ... zataknjenih ...

kje si najdu sekto ki pravi da ne smeš pomagat sicer ne vem, verjamem pa da je možno, da prideš mimo in ne pomagaš in nardiš več koristi kt škode.
sicer bi to bla bolj izjema ki potrjuje pravilo, to pa je tud use ... in če je to učenje, ki ga sekta uči, je to verjetno samo zato da pač obrazloži, kako komplicirano delovanje ima karma ...  



in maš čist prov, pomoje, ta karma ki jo imaš trenutno, je natančen odsev seštevka tvoje skupne karme ... karma je samo pomočnik, pove ti kaj, ne pove ti pa kako ... kako, je tvoja naloga ...

s kom ... s tem je najlažje
kaj ... to isto drugač
s čim ... najlažje
...


noben te ne kaznuje edi ... vse mora bit v ravnovesju ... kar je izven ravnovesja je 'zapisano' v 'karmi' ...
zapisi so shranjeni v auri, v neosvetljenem delu ... kopijo teh zapisov ima orel ... temno morje zavesti ... na novo ustvarjenih zapisov orel pomoje še nima ...



edo ... matr ... karmo maš od prej ... da to karmo lahko razrešš morš pridet al v stik s točno tistimi ljudmi (dušami) s katerimi imaš zataknjene reči, ali pak z ljudmi ki so njim zelo podobni - da ti bodo lahko nudili to izkušnjo.
da boš razrešu vzorec, vzorec, ki ti ga je nekdo podaril (al pa si se ga clo sam zmislu) ... lahko si uštimaš tko da boš neko karmo izravnal posredno - jest tebi, ti unmu, un tistmu, tist je pa kuitak že men dolžan ...
iz te debilno izi fore gradi tantra ... izmenjava ... se reče, če vsi slepo pomagamo en drugmu, z zavedanjem, ne s siljenjem, ni hudič da se nam karma ne izravna ... in ko se karma izravnava, se prec laži zadiha ... od tuki tud jezus scena ... dočim ... je kle tud socializem scena ... je pa kle tud ego scena ... ko se začne preračunavanje, da kje da fak mi pa roka ni zgorela prec zdele ... če sm pa 100 kosom pomagu ... men se pa kr nikjer nič ne pozna ... se zgodi ... taka karma ... ne znaš it preko razočaranja, da pomagaš 10.000 ljudem in na konc te še na križ prbijejo, ok, niti hvaležnosti ni čutt, da ne bom pretiravu ...

kokr jest štekam karma in zatakneni vzorci in čustva ipd, to nič ni del višjega jaza, po svojem bistvu, je pa glih zarad tega, ker se je spustu sm dol fasu dodatke (ki obstajajo samo na teh frekvencah - nižjih), in je zdej nekako eno s temi dodatki ... iz teh dodatkov višji jaz dobiva nove izkušnje, izkušnje sobivanja idividuumov, ta karma višjemu jazu preprečuje odhod iz teh nizkofrekventnih območij ... ta karma, ta ego, ti vzorci ... to mora bit ali odvržano in puščeno tukaj, ali pač transformirano v nekaj kar teče, ne pa nekaj kar stoji ...

in ... rečmo ... ko si ta-najblj-bed-kar-se-sploh-lahko-predstavlaš, takrat si direkt samo in izključno ti dodatki. tko kt agent smith v matrici 3
ego

to NISITI ... to ni višji jaz ... to so sami dodatki in oblekca - avto - prevozno sredstvo - orodje za ozražanje - vmesnik za bivanje ... višji jaz je vse kar si ti kot človek brez to kar ti ni si in brez oblekce
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5