Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 ... 5
(Read 23896 times)
LittleStar
Ex Member




KARMA
07.04.2003 at 10:34:12
 
Quote:
"o karmi

In sedaj razčistimo naša prepričanja o karmi.
Karma ni nič več kot nekončan posel, ki zadeva upravljanje moje energije. Toliko knjig in učiteljev pa ridingov razlaga o karmičnih vezeh in karmičnih odnosih. Karmo imate s to osebo, to skupino, celo deželo. Jasno bi rad povedal: Ni take stvari. Nimate karmične vezi z nobeno osebo, prostorom ali situacijo, z nobeno stvarjo. Vsa karma je vaša z vami.
Karmične vezi so moje do mene. Naredil sem jih jaz, podelam jih lahko jaz in dolgove lahko plačam sebi samo jaz. Vsa karma je s seboj. Kar pa imam poleg tega, je sposobnost, da pritegnem osebo, ljudi, ki mi bodo karmo prinesli prav pred nos. To delamo drug drugemu. Pritegnjeni smo k ljudem, ki nam bodo pomagali videti našo karmo. To je Resnica.
Ne zgubite se in ne zapravljajte svoje energije v veri, da ste povezani z drugo osebo. Ni mogoče. Ste pa karmično povezani s svojo karmo. Stalno boste pritegovali osebo, ki vam bo najučinkoviteje pomagala videti vaši karmo. Karma je torej vaša stvar, vaša lekcija. Naslednjič ko bo nekdo res pritisnil na vaš rdeči gumb, ga skušajte pogledati in reči: Hvala. Popolnoma sem pozbail na tole mojo karmo in moral sem se spomniti, da tega v meni še nisem rešil. Izjemno resno pravim: Če temu slu lahko to rečete, ste že na pol poti. Ko pa sebi ali drugim rečete: To si mi storil! okrepite svoj karmični vzorec. In potreben bo močnejši vpliv, da se bo vzorec spet pojavil, razkril pred vami.
Vsakič ko se ognemo lekciji ali jo zanikamo, se lekcija okrepi. In potem je potrebno več energije, da jo dobimo na površino. Zato se včasih čudimo zakaj se situacija slabša, namesto da bi se boljšala. Zaradi naše sposobnosti, da se ognemo očitnemu."


Quote:
Se enkrat celo skoraj strinjam z EvoZh.

Karma je zame samo tisti moj odnos do (moje) preteklosti, ki vpliva na moje ravnanje v trenutni situaciji.

Pretrgat karmični cikel zame pomeni pretrgat vpliv, ki ga imajo  preteklost, moje izkušnje, povezave in vzorci na moje trenutno ravnanje.

Simpl ne?

Ko bi bilo res tako simpl kot je slišati. Smiley

bp


         ...



Grin.
Kaj mislite, ali Bog ve, kakšno karmo ima kdo? Ali ga pravzaprav ne zanima?




Back to top
 
 
IP Logged
 
JustMe
2
**
Offline

OM SHANTI SHANTI SHANTI

Posts: 66

Re: KARMA
Reply #1 - 07.04.2003 at 12:35:49
 
ja, mislim da ve in da ga zelo zanima in nam tudi zelo pomaga, sam včasih (al pa večino cajta) smo mi preslepđi da bi to opazil oz. dojel, sej pr men je tko
Back to top
 
 
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: KARMA
Reply #2 - 07.04.2003 at 12:46:42
 
Joj, KARMA... Sad
Mislm, da mam tako, da sem v tem pogledu že izgubila del upanja, da bi jo v tem življenju popravila.
Stalno moram delati ene napake, pa še starih ne popravim pa že naredim novo.
In ker sem baje bila nekje prej zelo " ukazovala oseba", stroga in sem se znašala nad DRUGIMI, se sedaj popravljam...
Spremeniti se moram.
Hej,...
Sem bolj prijazna kot prej, da veste
PA SAJ TO ŽE VESTE...  Grin

E, Bog mi je dal  eno NAJtežjo nalogo - BITI prijazen do vseh, neglede kaj mi rečejo ali naredijo, da BOM lahko spremenila svoj del osebnosti, kar tudi je moja naloga sedaj.

Zato me je poslal in moram izpolniti to nalogo - al pa se bom VRNLA in bo drugi tu namesto mene... Grin

In...

Ne ukazuj LJUDEM, samo VODI JIH.
V tem delu popravljam Svojo KARMO...
Upam, da sedaj Razumete zakaj sem tako PRIJAZNA... Grin Wink

hi... POSEBNO Ti... Wink
Drugače pa sem še kako REALNA...

O... Bog ve za vseee Karme...  Wink
Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
LittleStar
Ex Member




Re: KARMA
Reply #3 - 07.04.2003 at 12:56:44
 
JustMe wrote on 07.04.2003 at 12:35:49:
ja, mislim da ve in da ga zelo zanima in nam tudi zelo pomaga, sam včasih (al pa večino cajta) smo mi preslepđi da bi to opazil oz. dojel, sej pr men je tko


Smiley Nice.

Ampak, če je Bog tudi v nas, potem tudi mi lahko vidimo, kakšno karmo ima nekdo? Ali je to samo domišljanje? In če ni, ali smemo posegati? Mislim, da niti ne moremo.  ??? Torej ni narobe, celo zaželjeno, da dosežemo stanje, ko nam je na nek način vseeno (ampak zelo težko je opisat tale vseeno). In s tem končno sprejmemo, da je tudi drugim. In spet: God cares.

http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=prijateljstvo;action=display;num=...

Back to top
 
 
IP Logged
 
LittleStar
Ex Member




Re: KARMA
Reply #4 - 07.04.2003 at 13:01:48
 
Moonlight wrote on 07.04.2003 at 12:46:42:
In ker sem baje bila nekje prej zelo " ukazovala oseba", stroga in sem se znašala nad DRUGIMI, se sedaj popravljam...

E, Bog mi je dal  eno NAJtežjo nalogo - BITI prijazen do vseh, neglede kaj mi rečejo ali naredijo, da BOM lahko spremenila svoj del osebnosti, kar tudi je moja naloga sedaj.



Kako pa veš, da je prijaznost tvoja karmična izpolnitev? Hočem reči, ali ni to že dharma Grin, glede na to, da se tega zavedaš in delaš to zavedno? Kaj pa če te enkrat mine ta tvoja prijaznost (Bog ne daj Smiley).


Back to top
 
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: KARMA
Reply #5 - 07.04.2003 at 13:36:15
 
Quote:
Ampak, če je Bog tudi v nas, potem tudi mi lahko vidimo, kakšno karmo ima nekdo? Ali je to samo domišljanje? In če ni, ali smemo posegati? Mislim, da niti ne moremo.  ???

Po moje si vsak nekako misli, da nekaj vidi in razume, bolj se v kaj poglabljaš, boljše vidiš in razumeš. V kakih prebliskih malo širših videnj in razumevanja se recimo zavem, da je svet širok prostor, katerega večine nikoli ne bom ne spoznala ne razumela. In večinoma je vse, kar mi ostane, samo zaupanje, da je v neki višji logiki neko pravilo, ki deluje v moje dobro, pa če ga razumem ali ne. Da deluje v moje dobro, vidim skozi praktične stvari, ki se mi dogajajo. Če deluje v moje dobro, deluje tudi v dobro drugih. Torej je svet varen kraj, kjer se določene stvari pač dogajajo zato, da rastem in se učim. V mojem svetu je recimo to skoraj največ, kaj lahko dojemam glede karme. In pa povsem praktične stvari, ki jih razumem, ko se mi vrnejo Grin in sem jim hvaležna, da so mi prišle na pot, ko mi uspe iz njih izluščit bistvo.
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: KARMA
Reply #6 - 07.04.2003 at 14:24:31
 
Quote:
Kako pa veš, da je prijaznost tvoja karmična izpolnitev? Hočem reči, ali ni to že dharma Grin, glede na to, da se tega zavedaš in delaš to zavedno? Kaj pa če te enkrat mine ta tvoja prijaznost (Bog ne daj Smiley).




O sestrica...
Ne no, ne mi tega delat... Smiley Wink
Ne, moja prijaznost me ne sme miniti in to je MOJA KARMIČNA NALOGA. Zavedam se je - v bistu popravljam Staro.
Saj imamo vsi eno Kramo, ki jo prenesemo naprej v novo življenje - seveda pa je od vsakega posameznika odvisno, kako jo bo reševal.
Mislim, ali bo ostal pred enakim, KAR je bil in se ne BO SPREMENIL, kar je v večini potem žačaran krog, ali pa bo ta krog odčaral in ČARAL naprej.  

Zdi se mi pomembno, da ta MOJA prijaznost, vsaj v tem življenju DOSEŽE svoj Vrh, da si ZASLUŽIM biti TU.
Mislim, da nekako popravim napake, ki sem jih delala prej.

Ah, saj bo - MALO BOLJ BOM morala SVETITI, saj vem.
Premalo ŠE...  Wink

Tebi pa želim enako - Zavedaj se napak, ki jih narediš - nekje so bile že storjene, zato jih ne ponavljaj, ker te vračajo nazaj...

bla bla bla...  Grin


Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
LittleStar
Ex Member




Re: KARMA
Reply #7 - 07.04.2003 at 14:40:08
 

Moonlight wrote on 07.04.2003 at 14:24:31:
O sestrica...
Ne no, ne mi tega delat... Smiley Wink
Ne, moja prijaznost me ne sme miniti in to je MOJA KARMIČNA NALOGA. Zavedam se je - v bistu popravljam Staro.


Česa ti naj ne delam?

Saj, če je prijazna naravnanost v srcu, se to ČUTI. Tista, ki je for free. Drugače pa je prijaznost zame ena igra naučenega lepega vedenja. Včasih se mi zdi hinavščina. To je tista igra, ki me muči in je ne razumem. Saj, smo spet tu, kako kdo globalno razume prijaznost.  

Da ne bo pomote, ne dvomim v tvojo resničnost prijaznosti, Star12. Saj si le do sebe prijazna, če izpolnjuješ naloge, katerih se zavedaš.



Back to top
 
 
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: KARMA
Reply #8 - 07.04.2003 at 16:46:39
 
Si me spraševala po tem:

Quote:
Česa ti naj ne delam?


In

Quote:
Kaj pa če te enkrat mine ta tvoja prijaznost (Bog ne daj Smiley).



Uf, pa sem se razpisala.
Ja, lepo si napisala, DO SEBE sem prijazna, moram se ceniti -  to je MOJ DEL prispevka k svetu in okolju v katerem živim.
MOgoče pa še kaj.
Ampak jaz to čutim za del moje Krame, če ne bi bilo tega, bi bila enka kot prej..
To pa ni moj namen...

Hvala ker Si, Littlestar.
Lepo mi Svetiš...  Wink Cheesy
Še naprej tako...  Cheesy
Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
LittleStar
Ex Member




Re: KARMA
Reply #9 - 07.04.2003 at 16:50:05
 
Sori, Zvezdica12. Včasih (ok. dostikrat Grin pač bolj dolgo rabim). Smo res s tem, ko hočemo vse razumet. Ampak v tem primeru se je splačalo. Hvala, da si.

...
Back to top
 
 
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: KARMA
Reply #10 - 07.04.2003 at 17:09:44
 
Ok...  Grin Wink

Karma

Sedaj si vsi želimo srečo, užitek, ne samo za danes, ampak tudi za jutri, za naslednje leto, za čas do konca tega življenja. In ker naslednja življenja obstajajo, želimo biti srečni tudi takrat in pri tem lahko pomaga samo duhovna praksa - dharma.

Vsa dejanja ustvarijo vzroke, ki nas spremljajo v naslednje življenje, vse drugo ostane tu. Dobra dejanja nam bodo v prihodnosti, v naslednjem življenju, prinesla srečo. To je definicija dobre karme.

Vsi si želimo srečo, drugače pa med nami obstaja ogromno razlik - različne oblike teles, barve, dežele, moški, ženske... Vse te razlike imajo svoje vzroke. Razen svetih bitij, duhovnih mojstrov, nima nihče izmed nas nadzora nad tem, kje se rodi. Ljudje imamo različne položaje, nekateri so revni, drugi bogati. Vsi si enako želimo sreče, a smo rojeni na različne načine, v različne okoliščine.

Dobre posledice imajo vzrok v dobrih dejanjih, to je dobra karma. Slabe posledice pa so rezultat slabih dejanj, to je slaba karma. To je zakon noranjih vzrokov in posledic. Vzrok telesa sta očetova sperma in materina kri (jajčece). Slaba karma prinese rojstvo v revni družini, v težkih pogojih, dobra karma povzroči ugodno rojstvo.

Zakon notranjih vzrokov in posledic je težje prepoznati, a deluje in obstaja ravno tako, kot zakon zunanjih vzrokov in posledic. Zato meditiramo na nestalnost in pri svojem ravnanju mislimo tudi na naslednja življenja.

Za moč in denar nekateri ljudje storijo mnogo negativnih dejanj. Iščejo kratkotrajne užitke in pri tem nabirajo le vzroke za trpljenje v prihodnosti. Zato je pomembno, da delujemo pozitivno in prenehamo z negativnimi dejanji. Če ravnamo dobro, bodo rezultati dobri. Posledice ne nastanejo iz nepovezanih ali nasprotujočih vzrokov. Včasih razmišljamo negativno in potem nam gre zares vse narobe. Zakon karme je neizigoben. Če želimo dobro življenje, dobro ponovno rojstvo, moramo v vsakodnevnem življenju izvajati prakso karme - ravnati dobro in se odreči slabim dejanjem.

To je težko, ker smo navajeni na slepila, slaba karma nas sili k ponavljanju slabih dejanj. Karma ustvarja naš vsakodnevni um. Če imamo dobro motivacijo, dober namen, postane vsako dejanje vrlina.

Negativo karmo lahko očistimo s pomočjo obžalovanja slabih dejanj, odločenosti, da jih ne bomo ponavljali, in s pozitivnimi nasprotnimi dejanji (recitiranje manter, pomoč drugim, meditacija, ...) Praksa karme je začetek prakse dharme - dober um, ki upošteva druga bitja in se jim trudi pomagati, oziroma jim vsaj ne škodovati. Na začetku so slepila zelo močna, vendar je dovolj, če naredimo največ, kot smo v tem trenutku sposobni.

S prakso karme počasi prenehamo s slabimi dejanji in očiščujemo negativno karmo. To pomaga tako v tem kot v naslednjem življenju. Ko tako ustvarjamo več in več dobre karme, dozori tudi rezultat - več in več sreče. In potem bomo ob smrti brez obžalovanj in sproščeni, naslednje življenje bo dobro.


-malo dolgovezenja-... Grin


In Littlestar...

http://www.blackredyellow.com/karma.jpg... Grin



Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
LittleStar
Ex Member




Re: KARMA
Reply #11 - 08.04.2003 at 08:31:25
 

(iz knjige Vilija Ravnjaka "Smaradna pot", str. 97):

"... Glavna naloga na tej stopnji duhovnega ucenja je spoznanje delovanja zelje: kako in zakaj se dolocena zelja prebudi in kaj je njena funkcija. Nauciti se moramo razlikovati 'prave' in 'neprave' zelje.  
Prave zelje so tiste, ki so z vecjim ali manjsim trudom uresnicljive in nas ne obsedajo. So znamenje delovanja dharme, torej znamenje tega, da smo v stiku s svojo pravo naravo in svojim pravim zivljenjskim poslanstvom.  
Neprave zelje pa so tiste, katerih funkcija je prvenstveno karmicna, pogosto samokaznovalna. Obicajno so mocnejse (obsesivnejse) kot prve. Pri njihovem uresnicevanju se skoraj vedno zelo trudimo, pogosto se ne uresnicijo, ce pa se ze, nas navdajo z razocaranjem in obcutkom opeharjenosti. Z 'nepravimi' zeljami sprozamo vrtince karme, v katere se sicer moramo zaplesti, da bi se nam karma lahko precistila in bi se lahko dalje duhovno razvijali; 'neprave' zelje so torej samo navidezno neprave - kot neprave se pokazejo sele, ko pridemo na visjo duhovno raven, kjer tudi dobimo moc, da jih opustimo (prerastemo). Ko smo namrec usklajeni s svojo dharmo, trpljenje ni vec nujni pogoj samospoznavanja, pa tudi nobene svoje zelje ne dozivljamo vec kot prisilo ali nujnost. Vrata k dharmi se odpro, ko v praksi vsakdanjega zivljenja osvojimo izrazanje univerzalnega custva nesebicne ljubezni in odpuscanja, kakor tudi psihicno kvaliteto socutja kot takega."

Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: KARMA
Reply #12 - 08.04.2003 at 19:56:39
 
Quote:
Ampak, če je Bog tudi v nas, potem tudi mi lahko vidimo, kakšno karmo ima nekdo?

bog je v nas, samo mi nimamo glih krasne povezave z njim, tko da, ko je povezava vzpostavljena, takrat valjda vidiš karmo drugega. prej pač ne. čeprov ... zakaj bi te zanimalo kakšno karmo ima nekdo drug?

Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
tomi
5
*****
Offline

Kaj pa če je vse RES???

Posts: 519
MB
Gender: male
Re: KARMA
Reply #13 - 09.04.2003 at 14:40:36
 
Vsak si kuha svojo (s/k)armo... Najprej je treba izvohat koliko lastna smrdi...  Wink
Back to top
 

Pametni razpravljajo o idejah,&&povprečneži o dogodkih,&&omejeni pa o ljudeh. &&(Hyman Rickover)&&
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: KARMA
Reply #14 - 25.05.2003 at 22:08:55
 
Quote:
no, glede na to, da praviš, da veš o tem še kaj novega povedat, te bom pa kar prec prašu, kako se ti plusi pa minusi izračunajo, kako prideš v plus in kako v minus in tako naprej in tako dalje. Wink


iskalnik seveda obvladaš ...

drgač pa ...

Quote:
jest delam zase VSE kar delam, gledam edino na to da to kar delam zase, delam hkrati za čimveč drugih ... in to mi je zaenkrat dovolj

mogoče pa je treba prenekatere reči narest samo zase, meditacijo na primer delam 100% v prvi vrsti samo zase, za svojo rast, čeprav je moja rast rast vseh, tko da v prvi vrsti je to zase, hkrati pa tudi za vse druge ... in tko na koncu izpade da tisto kar delaš res samo zase, tisto drugim najbolj pomaga, če neki delaš za nekoga drugega, to sploh ne pomaga, niti tebi niti njemu, saj tebi bilda karmo in ego, njemu pač samo odmika trenutek ko bo treba začet na svoje, dobr karmo lahko tudi odplačuješ na ta način ... tko da ... v vsakem primeru je jeba, karkoli delaš je jeba - karma, edino če nedeluješ, pol nove karme ne moreš ustvarjat.
ta polarnost - dvojnost, je jebena ...



gape wrote on 05.09.2001 at 13:44:31:
jest si te besede razlagam glih tako kot so bile povedane (zapisane): ne ubijaj.
ubijanje za karkoli drugega kot za pretvarjanje energije v življensko energijo je bolj kot ne slabo in se preko karme povrne.
jabuka ko ga utrgaš in poješ ne ubiješ, on bi zgnil ko bi padu na tla in bi se itak pretvoril v hranilno energijo, če za nikogar drugega za drevo na katerem je zrasel.
z vsemi rastlinami je podobno, če bi jih ne utrgal in pojedel, bi ijih za svojo energijo porabilo nekaj drugega.
vse žive reči ki jih pojemo nam namreč energijo dajo, če jih le preveč ne ubijemo med pripravo hrane. dočim meso npr. moramo žival najprej popolnoma ubit, potem še popolnoma do konca ubit vse kar je v njej hranilnega s tem ko kuhamo / pečemo. meso ubijemo v tej meri da nam ne daje več energije ampak nam jo porablja, za svoje izgorevanje. rastiline porabijo veliko manj naše energije za presnavljanje, je celo zelo fino da najprej pojemo solato, da ona sprosti svoje encime za presnavljanje npr mesa, če solate ne pojemo prej mora telo proizvajat svoje encime za prebavo - kurimo energijo da sprevimo hrano skozi telo.
ubijanje mravelj zato ker so se nam naselile je pa itak čist mim.
karma.
primer:
na vrtu smo imel ogromno mravelj, par mravljišč. ko je mama spulila osat, se je v bližini (30 cm) pojavilo mravljišče v obliki črke L ?!? in fotra so valjda mravlje motile, že skoz. pa sm mu reku pa pust jih kva ti hočjo, pa je reku jah bojo u kuhno pršle pol bo pa drek. čez čas ko mu je mravljišče dokurčilo ga je valjda polil s strupom in tam jih ni bilo več. so se pa pojavile v kuhinji. sicer predvsem takrat ko so imele kaj za pobirat ampak bile so. in valjda so celo familijo čist motile. in so bile. dokler niso šli na morje. jest itak jem čist mal in ker mravlje niso imele kej za jest in ker je mene bolil za njih, ker me itak ni blo ne vem kolk v kuhinji, so zginle še preden so se vrnil z morja.
valjda me je fotr začel drkat: a si jih začaru al kaj?
tko da ... če maš mravlje ... pospravi vse smeti s pulta, vsak cukrčk k se strese pospravi za seboj, drobtine ravno tako, korito naj ne bo pono kozarcev itd pa bojo šle, ker če druge ne ne bodo imele kej jest in bodo šle morit sosedu.
pa seveda ne smeš jih sovražit, moraš jih sprejemat, zakaj pa imaš nepospravljen pult.

še enga sm se spomnu:
bramor - vrtni škodljivec.
sm premetavu kompost in najdu bramorja. valjda ga nisem hotu ubit in sm šu po fotra da mi pove če je to sploh bramor. ko je fptr potrdil mi je reku kr ubij ga, pa sm reku jest že ne, če hočeš ga dej ti. in ga je. pol sm mal razmišlju a sm ga zajebu in to. pa ga nisem. on se je sam tko odloču in to. pa še on VE da je bramor škodljivec da mu ubija rože na vrtu, in za njega to ni nič slabega če ga ubije, ker niti ne VE da to ni dobro za karmo.
jest pač vem da je in zato ga nisem hotu, ena taka mejhna žival meni že ne more odžirat hrane, dobr lahko mi jo ne more mi jo pa tolk odžret da bi jest zarad tega stradu.

ubijamo itak ampak trudimo se da čim manj!!!

mene za komarce boli kurac in oni me dejansko ne pikajo več.
mam pa tud mrežo proti insektom na oknu - sm z barja in to.
sm se pa neki navadu (s piki čebel), piki niso brezveze ampak so na-ključ-ni, točno takrat ko je treba in točno tam ko je treba. mal pomislte ne use meridijane in pomislte kam vas sekajo, zakaj glih tja , kaj je tam, kaj je s tem povezano ...

skratka
ko jih ne 'potrebujem' več, mi tudi več ne 'nagajajo'.


gape wrote on 04.08.2002 at 14:03:09:
karma je dolg - dolg do vesolja - dolg do sebe, drugega, boga ... kogarkoli - ni pomembno al maš + al -, dokler ni 0, je karma, ko ni več karme, lahko začneš zbirat energijo za polet mimo orla.


gape wrote on 19.11.2001 at 20:28:16:
kolkr jest štekam si nabereš ene smeti (čustva) in potem si izbereš tak lajf (okoliščine), da boš tista čustva spucu, ki so ti ostala za spucat, da boš 'zastala' čustva spucal, po možnosti kr s tistim pri kateremu so ti zastala, da ne rabim jest s tabo pucat ti boš pa pol s svojo punco npr, če imava glih midva s tvojo punco neki za spucat.
karma niso dejanja, ampak čustva ki so se pri dejanjih zataknila, čustva ki so bila negativna, če hočeš.



kako v plus (pomagaš stari mami čez cesto) veš, kako v minus (ubiješ soseda k ti teži) tud (sm se potrudi in ti mal pomagu).

kako se pa to izračunava pa ni niti moj niti tvoj problem.
ti bi vedno neki sheku se men zdi.
pomoje to dela orel.
lahko mu rečeš tud sveti peter zarad mene.
lahko pa mu rečeš tud operacijski sistem Zemlje.
al pa kej podobnega.


drgač pa za karmo temo obstaja posebn thread ... clo 2
en je karma
tadrug pa free will vs. karma
... se mi zdi


http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=general;action=display;num=101350...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 ... 5