Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 ... 6
(Read 60048 times)
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: MIR in LJUBEZEN
Reply #15 - 04.04.2003 at 19:44:19
 
No, zdaj se ve, kdo Slovence ven vleče Wink
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
Ziby2
5
*****
Offline

Če nimaš lastnega sija,te
sij drugih ne bo osvetil

Posts: 760
PTUJ
Gender: male
Re: MIR in LJUBEZEN
Reply #16 - 04.04.2003 at 21:03:51
 
tudi jaz sem in Cheesy
Back to top
 
 
IP Logged
 
EvaZh
Ex Member




Re: MIR in LJUBEZEN
Reply #17 - 04.04.2003 at 22:18:40
 
kaj kdo jih je tolk prjavu, da nas je že 36?  Shocked Cheesy
Back to top
 
 
IP Logged
 
Ziby2
5
*****
Offline

Če nimaš lastnega sija,te
sij drugih ne bo osvetil

Posts: 760
PTUJ
Gender: male
Re: MIR in LJUBEZEN
Reply #18 - 04.04.2003 at 22:35:32
 
Eva,jaz štejem za 30 Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
EvaZh
Ex Member




Re: MIR in LJUBEZEN
Reply #19 - 04.04.2003 at 22:39:04
 
ja, sej sm te imela na sumu, sam si s temi 30imi pohodu unih 16, k jih je blo gor, preden si ti pršu!  Shocked Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: MIR in LJUBEZEN
Reply #20 - 05.04.2003 at 21:15:09
 

Zakaj ravno 80.000? Kako smo prišli do te številke?

Fiziki zatrjujejo, da v skladu z zakoni valovanja, moč kakršnihkoli valov, ki so v ujemanju, doseže kvadrat vsote valov. Z drugimi besedami, dva valova, ki ju seštejemo, sta štirikrat tako močna kot en val, deset valov je stokrat tako močnih itd.

Ker je misel energija, in vsa energija se pojavlja kot valovanje, verjamemo, da je 80.000 ljudi, ki vsi hkrati mislijo isto stvar, tako močnih, v smislu kreiranja realnosti, ki jo vsi delimo, kot slučajna kaotična misel 6,4 milijarde ljudi (80.000 krat 80.000), kot jih bo kmalu na planetu.

Tako je 80.000 ljudi, ki verjamejo, da edino ljubezen prevlada, dovolj, da spremenijo realnost planeta.

Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
Ziby2
5
*****
Offline

Če nimaš lastnega sija,te
sij drugih ne bo osvetil

Posts: 760
PTUJ
Gender: male
Re: MIR in LJUBEZEN
Reply #21 - 05.04.2003 at 21:20:37
 
Hvala Marjana za prevode.Končno nekdo,ki tudi nekaj naredi za svetovni mir Wink
Bom nadaljeval po tvojih stopinjah in poskrbel,da bo čimveč ljudi zvedelo za ta poskus vspostavitve svetovnega mira.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: MIR in LJUBEZEN
Reply #22 - 06.04.2003 at 20:06:13
 
Slovenia 39  Smiley


Quote:
. korak:
Zavedite se, da imajo mediji globok vpliv na vaše zaznavanje. Naredite vse kar morete, da se zaščitite pred izpostavljenostjo 'negativnim' zgodbam, ali zgodbam osnovanim na strahu, v medijih. To lahko pomeni, da se odpoveste poslušanju ali gledanju poročil, branju časopisov, ali da filtrirate svojo izpostavljenost medijem in postanete zelo izbirčni glede tega kar berete, gledate ali poslušate. Že zavedanje negativnosti, ki prežema medije, bo pomagalo premakniti vašo zavest.

Mediji nas zasipajo z negativnimi poročili o svetovnih dogodkih in zato nas osebno potegne v negativno energijo. Zelo redko mediji poročajo o 'pozitivnih' novicah in dogodkih. Če bi za merilo tega, kar se dogaja na planetu, imeli samo medije, bi bilo preprosto verjeti, da obstaja samo zlo. Resnica je, da so poročila o tako imenovanih negativnih pripetljajih, ki zapolnjujejo poročila, v večini primerov edinstveni slučaji. Večina tega, kar se dogaja na tem planetu, pade v področje 'dobrih' novic, vendar so pozitivne novice redko posredovane, ker ne prodajajo časopisov.  


Skratka, berimo SONČEVE POZITIVKE! Smiley Wink
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: MIR in LJUBEZEN
Reply #23 - 07.04.2003 at 11:52:07
 
jaz sem tud za...

povežimo se z nikolo, cdk. študenti fdv, filo...
oni so mel dekleracijo za mir

dobivamo full amilov za udeležbo, na sončno bomo poslal tem oni pa naprej... love is every were

mail naj se naredi za njih, pol en mail ki bo šel po slo pol pa se nek dobimo a?

jaz bom delu reklamo v soboto(rainbow)... pa na sončni...
majbe lah kakšn prostor za to da predstavimo to dobimo na raibow soboti...

če rabmo
Back to top
 
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: MIR in LJUBEZEN
Reply #24 - 07.04.2003 at 12:03:36
 
A., samo počasi... Wink

Bom jaz pripravla letak in ga dobiš do mavrične ta vikend (pošlji mi naslov). Tudi z Nikolo se bom povezala. Ostalih ne poznam, tako da te bom prosila - ko bo vse pripravljeno. Wink

Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: MIR in LJUBEZEN
Reply #25 - 07.04.2003 at 12:07:54
 
Wink

sej veš če se kaj lotmo, me pol prime, da bi vse povezal, kr takoj, sam maš prav počasi...
Back to top
 
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: MIR in LJUBEZEN
Reply #26 - 08.04.2003 at 09:47:23
 
Evo, saj kaj naredim, če me malo pritisnete Wink

www.gape.org/sonce/users/marjana/WorldPeaceExperiment.doc

Za pošiljanje okrog, ne vem če lahko pošiljamo tudi kar link? (gape?)
Če boste printali, pa le vrzite v črno barvo. Wink


(Prosim tiste, ki se prištevate med sodelavce, da zadevo malo pogledate in mi javite, če mislite da so potrebne kakšne spremembe.)
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
titud
5
p
*****
Offline

Zaznavanje mističnega
je vir vsake prave znanosti.

Posts: 6736
Markomur
Gender: male
Re: MIR in LJUBEZEN
Reply #27 - 08.04.2003 at 10:30:33
 
Si se potrudla, samo men se zdi filozofska podlaga bolj na trhli podlagi. Se mi zdi tko, kod da v bistvu priznamo,  zlo objektivno obtstaja, ampak se ga da z avtosugestijo okrog prinest, da na nas ne deluje. V filozfoskem smislu zla ne odpravi, ker že s tem, da smo se ga v psihološkem smislu lotil odravljat, ga v filozofskem smislu predpostavljamo. Tle smo  še zmeraj  znotraj manihejske borbe dveh enakovrednih polov, dobrega in zla, in ideala v vzpostavljanju ravnotežja med njima. Krščansko vzgojen folk se bo takemu  gibanju za mir na taki filozofski podlagi le težko pridružu, ker krščanstvo je to polarnost v bistvu že ukinlo, ko je zlo proglasilo le  za odpadništvo od dobrega, torej ima že na zčetku dobremu podrejen status in tega ni šele potrebno vzpostavljat z avtosugestijo. V takih primerih se tu pokaže, da ma jst prav, da v dolečenih kulturah eni vanjo prenešeni psihološki postopki iz drugh kultur enostavno ne morejo delovat. Cifra 80.000 je s  psihološkega stališča  sugestivnega  ustvarjanja kritične mase  morda čist taprava, ampak le na  enaki svetovnonazorski/filozofski podlagi. Na taki,  ki je zakoreninjena v zahodni krščanski kulturi pojmovanja dobrega in zla, pa morda sploh ni psihološko  učinkovita, zato tud v globalu ne more delovat. Mislim, da tud aryan kot zagovornik vedske kulture na nekaj takega opozorjal na topiku o avtosugestiji, zato bi blo fajn, če bi tud on s svojga stališča zadevo pokomentiral.        
Back to top
 
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: MIR in LJUBEZEN
Reply #28 - 08.04.2003 at 10:42:42
 
Titud, meni zadeva dela. Smiley
Pa tudi če dela samo meni, je to že ogromno. Wink

(a veš, poklapa se mi z vsem, kar sem v zadnjem času spoznala in o čemer se pogovarjamo tule na forumu: moč misli, pozitivno gledanje ... )
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
LittleStar
Ex Member




Re: MIR in LJUBEZEN
Reply #29 - 08.04.2003 at 10:49:11
 
Priznam, da sem tudi jaz bila skeptična sprva. Zlo, praviš, naj bi le objektivno obstajalo in da bi se ga dalo z avtosugestijo okol prnest. Men je zanimivo gledišče, da objektivno sploh ne obstaja. Torej je vse, kar je, dejansko subjektivno in potemtakem je vztrajna skrb, da se ne prepuščamo negativnim miselnim slikam (lastnemu zlu) zelo smiselna. Upravljanje z svojo energijo je odraz zavestnega - svobodnega - odgovornega človeka. (beri 'Osvobajanje od sebe - sem se dost naučila). To ne pomeni, da ignoriraš dogodke in realnost, vendar jih nekako presežeš, s tem, da vsaj ti zase počneš, kar si v bistvu vsak človek zasluži - pravico do dobrega.

Verjamem, da ljubezen prevlada. To že od nekdaj in ta vzgib me je pripeljal prav na to mesto.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 ... 6