Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 5 6 7 
(Read 41402 times)
LittleStar
Ex Member




Re: Izgubljam se...?
Reply #90 - 14.03.2003 at 12:42:27
 
Sanjala sem plavo zeleno morje in barko v notranjosti roza in svetlo-temno modre barve. Morje je bilo tisto, kjer sem se rodila. Upam, da se še bom vrnila na ta kraj, ker je bilo prečudovito obsijano s soncem.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: Izgubljam se...?
Reply #91 - 14.03.2003 at 12:43:26
 
Quote:
...staršem  biti hvaležna zanj. Posebej pa še starim staršem in stricem, ker so skrbeli zame. Amen. Zmedena sem pa res.


Malazvezdica, naj ti povem, da sem ponosna nate, ker si tako polna življenja v sebi, kar ne moram verjeti, da je TOPIC naslovljen s tvojim IMENOM. Imaš veliko voljo do življenja. Izrazila si HVALAŽENOST  do STARŠEV, to je nekaj najlešega. Vem, da ti veliko pomeni to, da so ti podarili življenje, spolh pa stari starši, ki imajo dobršen del zasluge za tvojo Vzgojo, da SI DANES tako pridno in ponosno dekle, KI SAMA SEBE zelo ceni.
A nekaj manjka.
Nisi zmedena.
Vsi imamo v življenju TOČKE, točko ISKANJA. Pri tem začnemo RASTI v SEBI in bolje spoznavati svet OKOLI sebe. Drugačnost Nas Gradi, da se Spoznavamo. V to sem prepričana.
Tvoja pot je PAČ taka -  Moja taka - Njegova pa Taka.
Del poti moramo pač NEKJE prehoditi sami, Da se ZAVEMO življenja - TU SEDAJ!

Quote:
zdaj ko pa malce sem, in niti nisem, pa mi je nekako hudo.


malazvezdica... SEVEDA SI ... Wink Cheesy
Bodi VESELA DA SI!
Radi te IMAMO VSI, zavedaj se tega, ko boš naslednjič DVIGNILA telefon ali odprla vrata...
bom mogoče  to  Jaz...  Grin Wink

Quote:
Najraje bi zbrisala text.


Joj, ne tako...

Raje napiši še ENEGA, bo BOLJE, saj boš kmalu videla ZAKAJ..  Wink  Cheesy


Quote:
Sem pa glih včeraj v Auri brala, da obstajajo kao karmične bolezni, in v te se kao ne sme posegat


Vidiš, Ravno to je NAPAČNO, malo manj BERI in VEČ piši IZ SEBE, draga moja malazvezdica...
Res Ti želim tako, ker bolezni so res Karmičnega izvora, ampak so TU Zato, da se ZAVEŠ, da se BORIŠ poti njim!
MOraš poseči vmes - ne smeva spati...
Potem to ni življenje, ampak so sanje!
In ti  in Jaz / to zmoreva.
Tale strahec NAMA je prav v PODUK, da ZMOREVA, kajne...
MOgoče bova ZDRAVILO DRUGIM...

Lepe sanje TI želim, danes... Pa čimveč barv v njih...


Quote:
Nameravam se z radostjo zavedeti Življenja


No, VIDIŠ, ta STAVEK spremeni CELOTEN POGLED na vse TVOJE dosedanje MIŠLJENJE in poglede...
Naj ti bo v VODLIO...
Zapomni si GA!
Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
Gru Gru
5
p
*****
Offline


Posts: 2402

Re: Izgubljam se...?
Reply #92 - 14.03.2003 at 13:53:19
 
Quote:
Hecno. Zakaj?



Ker je to enostavno tako res.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: Izgubljam se...?
Reply #93 - 15.03.2003 at 01:02:09
 
Quote:
Sanjala sem plavo zeleno morje in barko v notranjosti roza in svetlo-temno modre barve. Morje je bilo tisto, kjer sem se rodila. Upam, da se še bom vrnila na ta kraj, ker je bilo prečudovito obsijano s soncem.


malazvezdica lepe sanje...
Ampak veš kaj odsevajo...
No ti malo povem...

Sklepam, da je bilo morje MIRNO, kot barka - barčica, ki po morju plava -  tako mirno, ko si ŽELIŠ Ti, da je Tvoje Življenje.
Mirno kot morje, na katerem Je Barka - kot simbol nečesa, kar daje tvojemu življenju nova spoznanja, nova odkrivanja. Ker si videla barko in bila tudi v njej, naj ti obenem povem, da BOŠ še veliko odkrivala ZNOTRAJ Sebe, tako kot sedaj že deluješ.
Ceniš vso svojo Notranjo Lepoto in všeč ti je, DA SI NOTRANJE tako LEPA -  polna ljubezni. Sedaj vidim, da se imaš res Rada.
Sanje so mi povedale.
Roza barva, ki si jo sanjala, in videla v notranjosti Barke, pa pomeni tudi, da  ti v tem trenutku primanjkuje samozavesti. Premalo pozornosti daješ sama sebi...
Ampak moraš se paziti življenja in TOKA, toka, ki te nese naprej. Pazi na to, da boš vedno rastla in spoznavala, ne hiti preveč - kot ne zaletavaj se takoj v nekaj, kar nisi prepričana da zmoreš.
Pa tudi če zmoreš, počakaj malo, da dobiš Občutek, sedaj pa Lahko, tako čutim in bom.
Opažam pa  tudi, da ne Zupaš toliko sama sebi kot bi lahko. Naj ti povem, da bo tvoja barka Še OBJADRALA veliko ČUDOVITIH svetov -  predvsem pa svet - LJUBEZNI.
In verjemi mi, da sedaj od NEKJE prejemaš veliko VARNOSTI, ker si bila v Barki.
Tvoja globina od koder jemlješ moč, ti daje novih spoznanj in na tem se boš UČILA in gradila.
Vsak dan je nov dan -  Lahko se Znova in Znova rojevamo.
Rastemo.
Tako kot ti, nekje V svoji globini z MOČJO ljubezni,ki jo gojiš v globinah svojega notranjega sveta -  Rasteš.
Priporočam pa ti malo manj hladnosti v teh Globinah, saj te spodbuja roza BARVA - barva ljubezni, osebne sreče. Zagotavlja ti poplno varnost.
Moraš pa biti bolj odločna.
In res je temu tako, da preveč podarjaš nek del sebe drugim, kot pa, da bi ga namenila sama sebi.

In seveda se boš vrnila, barka je simbol - potovanja.
Sonce pa -  toplina in sreča.

Vidiš malazvezdica...
Dobro si začela, sedaj samo hodi naprej in sanjaj v barvah,ampak del teh barv PRENESI NASE !
Back to top
« Last Edit: 16.03.2003 at 12:53:00 by Moonlight »  

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: Izgubljam se...?
Reply #94 - 18.05.2009 at 02:24:08
 
Quote:
Zvezdica, saj veš, da nas je nekaj, ki vemo kako s temi ovirami. TI pa samo jamraš in veš kaj rabiš, storiš pa nič. Čas je za korak naprej.

Pomembno je vedeti odgovor, zakaj se moram tako počutiti, kot se počutim ?


Vedno obstaja nek dober razlog.
Več je navezanosti, več je strahu, saj obstaja več možnosti za umiranje.


Back to top
 
 
IP Logged
 
Nahatee
Ex Member




Re: Izgubljam se...?
Reply #95 - 18.05.2009 at 23:26:21
 
Robi wrote on 18.05.2009 at 02:24:08:
Quote:
Zvezdica, saj veš, da nas je nekaj, ki vemo kako s temi ovirami. TI pa samo jamraš in veš kaj rabiš, storiš pa nič. Čas je za korak naprej.

Pomembno je vedeti odgovor, zakaj se moram tako počutiti, kot se počutim ?


Vedno obstaja nek dober razlog.
Več je navezanosti, več je strahu, saj obstaja več možnosti za umiranje.




Mislim Robi da se izgubljaš ta post je bil napisan 03.03.2003, avtor teme pa je exmember.  Cry

Lep pozdrav  Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: Izgubljam se...?
Reply #96 - 19.05.2009 at 08:56:31
 
Vem...saj je vseeno.

Mogoče pa še prihaja na forum kot gost...... Smiley
to še ne pomeni, da bi tema morala biti mrtva.
Back to top
 
 
IP Logged
 
radovedni soncek
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 620

Re: Izgubljam se...?
Reply #97 - 17.09.2009 at 22:17:08
 
Quote:
Zadnje obdobje je izredno težko zame. Strah, strah, strah. Nimam stika s seboj, ne čutim varnosti, loteva se me eksistenčni strah. Tud boleham tako napol kakšna dva tedna. Bojim se, da se mi bo zmešalo od panike v moji glavi. Zmedena sem zelo, in nič ne morem pametnega delat, ker se ne morem skoncentrirat. Najbolj se bojim, ko sem doma... sama, če kdo pozvoni ali telefon, mi srce razbija kot noro. Kljub strahu odprem vrata. Kot da me nekdo potegne in nimam nobene moči se upirat. Razumsko se ne znam zmenit sama s seboj. Sama čustva so me. Zaupanje je daleč stran. Izredno močno čutim, da sem sama, hkrati pa občutim, kot da me nekdo napada. Tudi prijateljev se bojim, pravih pravzaprav nimam. Kar nekaj me jih prosi za raznorazne usluge, jaz pa ne zmorem sprejet še njihovih problemov. To sem lahko počela, ko sem imela dovolj energije. Ves tisti preostanek moči porabim, da se izgovorim, opravičujem, tudi sebi. Kar naenkrat pa odreagiram trdo, odločno. Tudi to mi ne pomaga. Mam en strašen občutek krivde, ko ne pomagam komu. Ne vem, ali je moj, ali 'mamin' ali celo 'očetov'  Zmeraj sem delala 'zanjo', živela sem tud 'njega', zdaj pa več ne morem. Ne vem, kaj mi je za narediti. Rada bi le našla svoj mir, imela svoj majhen prostor. Vsaj doma. Sem preveč navezana na mir?

Naj se neham upirat? Naj si neham želet svoj mir? Rabim pomoč?

Zavedam se, da me je že trgalo pred letom dni, smo pisali o tem, zdi se mi, kot da se vse ponavlja v še hujši obliki, ker se lekcije ( ne vem, kakšna bi naj bila?) nisem dodobra naučila. Takrat sem na zunaj rekla DOVOLJ in NE, v sebi sem pa nekako vedela, da bo prišlo spet pome.

Vseeno hvala za pozornost. Mi je kar malo lažje.





Punca,...

Lijfe je tak kot ti pišeš,.... ni c novega,...

glej

Sedaj k si v tem stanju bodi vesela da siker si prial do podna,..

sedja pa smao se gradi gor,.. prva rec k je ne ukvarji se z vsemi recmi k jih vidis samo z tistimis e ukvajri k so zate pomebne. Kar se folak tice je res kar neki so,.. in se  ne sekiraj za njih,..

csutva in napadi to je ap tudi res izkljudi tv in radijo in bos enhala biti naapdena,..

ce pa te kdo od osb v familijinapada pa ji sao rec da nj ti da mir ce pa te pride morit v sobo ga pa njazeni ven,.

spiholoski nacin nsilaj je najbolj hud vejremi,..

to sme jaz mel leta in leta,...

zato ap sem pobegnil,..

po
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 5 6 7