Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 8025 times)
A.
Ex Member




opozorilni vsesvetovni enotedenski embargo za mir
23.02.2003 at 18:42:40
 
Zdravo vsem

dobil sem eno idejo, to idejo so vrjetno dal že večkrat tud drugi, kako ustaviti vojno. Vem da je ideja čist preprosta in deluje in da imam vrjetno res moč ustaviti vojno.

Bush in ameriška vlada sta odvisna od gospodartva, tako kot vse vlade.
gospodarstvo je globalno, predvem ameriško in je odvisno od ljudi sveta.

torej se napovedano vojno čist enostavno ustaviti s tem, da organiziramo embargo za mir in ne kupujemo ameriških izdelkov.

ideja je sledeča najprej se zgodi opozorilni vsesvetovni embargo za mir od 3 do 9 marca.

potem pa vso stvar za vsak dan vojne stopnjujemo

V kolikor bo do vojne ali bombandiranja Iraka vseeno prišlo, bomo vsak dan vojne ali bombardiranja stopnjevali embargo z nekupovanjem in vedno manjšim uporabljanjem ameriških in britanskih izdelkov uključno s počasnim prehodom na uporabo računalniških sistemov z odprto kodo.(od windovsa k linuxu)

ampak ljudje odločeni za mir bodo to upoštevali v velikem obsegu samo tako, da se sestavi ena vsesvetovna resolucija, ki jo podpre večina ustanov in vse najpomembnejše organizacije tako kot za pohod kar lahko organizirajo v evropskem forumu...s tem da se bo temu pridružilo tudi večina organizacij za osebno in duhovno rast to lahko organizramo tudi z našo pomočjo...


predlagam da se sprejme kar svetovna resolucija ljudi sveta za mir:

Vsi ljudje sveta odločeni za mir bomo v tednu od 03.03 do 09.03 bo izvedli opozorilni vsesvetovni embargo za mir z nekupovanjem ameriških izdelkov.


vojna je skoraj pred vrati, vojska zda je pripravljena, zdej je sam od nas odvisno ali to naredimo ali ne.

dodal bi še ta tekst:

imaš možnost ustaviti vojno, boš to storil?

pridruži se embargu od dne od 03.03.03 do 09.03.03

Globalizirali so vojno - GLOBALIZIRAJMO MIR
Globalizirali so strah - GLOBALIZIRAJMO LJUBEZEN



imamo teden dni časa?
zdej je treba povzet naslednji korak. Napisat res dobner text, poslat vsem ne nato... organizacijam in tem, ki so organizirali pohod za mir v sloveniji in da oni pošljejo dalje v svet da pol ves svet oblikuje eno jasno besedilo, s sporočilom ameriški in ostalim vladam:
odločeni smo za mir.

in pa hkrati poslat vsem org na področju osebne in duhovne rasti, zdravega načina žiljenja in ekologije in da se vsi skupaj pol pridružimo tej resoluciji.

Če bodo to organizirale tavelike org v svetu bo to definitivno uspelo.  Kiss

A.
Back to top
 
 
IP Logged
 
DylanDog
5
*****
Offline


Posts: 791
somewhere in space..
Gender: male
Re: opozorilni vsesvetovni enotedenski embargo za
Reply #1 - 23.02.2003 at 18:49:37
 
Sem ZA.


LP, Dylan Dog
Back to top
 

Think P O S I T I V E
WWW WWW  
IP Logged
 
tomi
5
*****
Offline

Kaj pa če je vse RES???

Posts: 519
MB
Gender: male
Re: opozorilni vsesvetovni enotedenski embargo za
Reply #2 - 24.02.2003 at 13:54:30
 
Hmm, se ti ne zdi, da če bi potisnili ameriško gospodarstvo še v večjo recesijo ne bi ameri ponoreli in začeli še več vojn, kot jih sedaj? Če je to sploh mogoče...  Roll Eyes

Jaz bojkotiram kapitalistične proizvode koliko pač lahko... Vsega pa vseeno ne moreš, vsaj hrane in pijače ne (razen če sam vse kupuješ..).
Back to top
 

Pametni razpravljajo o idejah,&&povprečneži o dogodkih,&&omejeni pa o ljudeh. &&(Hyman Rickover)&&
 
IP Logged
 
Bardo_Thodol
5
*****
Offline


Posts: 2812

Re: opozorilni vsesvetovni enotedenski embargo za
Reply #3 - 24.02.2003 at 14:18:03
 
Embargo ne bo ničesar rešil, le še poglobil bo napetosti in vse, kar iz tega izhaja.

Sicer pa skoraj ne moreš bojkotirati kapitalističnih proizvodov, ne da bi se prej popolnoma slekel, nehal trošiti energijo (elektriko, kurjavo, nafto, itd ..) in nakupovati po trgovinah.

Tisti, ki boste bojkotorali ameriške proizvode; ne pozabite ugasniti računalnikov   8)



Back to top
 
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: opozorilni vsesvetovni enotedenski embargo za
Reply #4 - 24.02.2003 at 14:49:28
 
Gremo z barvo špricat one, ki hodijo v McDonaldsa jest Grin
(kot da že njihova hrana ne bi bla dovolj velka kazen Roll Eyes)
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: opozorilni vsesvetovni enotedenski embargo za
Reply #5 - 24.02.2003 at 15:37:42
 
So se tudi ameriške zvezde zbrale in one predlagajo, da se (a se da komu link, al pa datum točen da poiskat???), na določen datum začne pošiljati non stop maile na razne ameriške vladne zadeve, kot tudi, da se telefonira na njihove številke... Cilj je sesutje komunikacije am. vlade na ta dan....


Me zanima, če bo uspelo to! ???
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: opozorilni vsesvetovni enotedenski embargo za
Reply #6 - 24.02.2003 at 15:46:59
 
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: opozorilni vsesvetovni enotedenski embargo za
Reply #7 - 24.02.2003 at 16:59:11
 
kratkoročno je moveon varjanta lažje (sploh?) izvedljiva (moj prjatu saša reče temu DIGITALNI PARTIZANI) ... una prva varjanta pa je itak izvedljiva samo s pomočjo ozaveščanja ljudi, pa še to ne tako da je usmerjena proti izdelkom iz zda in brtanije, ampak v splošno zmanjšano nakupovanje, kar pa bi vodilo v recesijo in odpuščanje delavcev.

ker SAMO ameriške in angleške izdeleke je skoraj nemogoče bojkotirat, sej recimo čevlje yellow cab kupm tok itak, narejeni so pa kuitak na kitajskem ... pol se pa pejd ...

drgač pa ... za ozaveščanje bi ne bilo slabo sprožit bojkota, pa ne za en teden ... za skoz ... čim manj tega materiala uporabljat - odrezat pač ne moreš, tko kt kerokol drugo stvar.
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Terrania
5
*****
Offline

Dih brez namena. Sapa
v bogu. Veter.
Posts: 691
Maribor
Gender: female
Re: opozorilni vsesvetovni enotedenski embargo za
Reply #8 - 24.02.2003 at 17:14:33
 
Devi wrote on 24.02.2003 at 14:49:28:
Gremo z barvo špricat one, ki hodijo v McDonaldsa jest Grin
(kot da že njihova hrana ne bi bla dovolj velka kazen Roll Eyes)


Sej ni tak slaba hrana.  Roll Eyes Meni je.. cist vsec.  Embarrassed Undecided

Ampak 1 teden bi se je no.. hmm upam da lahko vzdrzala.
Back to top
 

It is a mistake to think you can solve any major problems just with potatoes. &&Douglas Adams
 
IP Logged
 
Valentinaa
5
*****
Offline

V iskanju svojega ORIGINALA.

Posts: 1101

Gender: female
Re: opozorilni vsesvetovni enotedenski embargo za
Reply #9 - 24.02.2003 at 18:03:36
 
gape wrote on 24.02.2003 at 16:59:11:
ker SAMO ameriške in angleške izdeleke je skoraj nemogoče bojkotirat, sej recimo čevlje yellow cab kupm tok itak, narejeni so pa kuitak na kitajskem ... pol se pa pejd ...


Si pa ubil dve muhi na en mah, bojkotiraš še Kitajce, zaradi njihove politike v Tibetu. Kr je, je dobr!

Back to top
 

Bog ni maščevalen in ne kaznuje.
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: opozorilni vsesvetovni enotedenski embargo za
Reply #10 - 24.02.2003 at 19:25:41
 
A da bi MI embargirali Američane? Malo smo pozni...
Nedolgo nazaj sem brala članek (pozabila kje, sicer bi dala link), kako Američani pošiljajo emaile francoskim trgovcem, z razlago, da z njihovo hrano ni nič narobe, vendar pa pri taki politiki, ki se jo Francozi grejo, tega ne bodo več tržno podpirali...torej Američani že embargirajo (v lastnih režijah in ne vsi) tiste evropske države, ki ne držijo z Bushevimi plani.

Sicer pa se mi zdi McDonalds nek emblem ameriške kulture, in Coca Cola...ta dva proizvoda sta baje vedno prva, s katerima američani preplavijo neko državo, takoj ko se ta začne odpirat na zahod Roll Eyes
Jaz ju bojkotiram že od pamtiveka, ker mi ne gre v račun, kako lahko celi svet nori za nečin, kar v bistvu sploh ni dobro (za mene), da ne govorimo o tem, kako je škodljivo.

Sicer pa mislim, da je elektronski napad dosti boljši način, TA bi moral trajat vsaj en teden...pol pa dat na znanje, da se bo v primeru začetka napada na Irak to lepo ponavljalo, pa nej se grejo vojno, če se morejo...8)
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
DylanDog
5
*****
Offline


Posts: 791
somewhere in space..
Gender: male
Re: opozorilni vsesvetovni enotedenski embargo za
Reply #11 - 24.02.2003 at 19:59:44
 
Jaz sem ZA. Gremo v akcijo, mamo čas, lepo počasi in na vseh področjih.


Dylan
Back to top
 

Think P O S I T I V E
WWW WWW  
IP Logged
 
b5
4
****
Offline

not all shadows are cast
by light...
Posts: 414
Medvode
Gender: male
Re: opozorilni vsesvetovni enotedenski embargo za
Reply #12 - 26.02.2003 at 08:34:44
 
Sem čisto za elektronsko obliko boja proti G Grmu in njegovim ............
Bojkot Mc Donalt-sa v Sloveniji pa bi še najbolj škodovala slovenskemu gospodarstvu. Kdo pa mislite, da dobavlja potrebne surovine za burgerje, krompirčke pite.....
Back to top
 
WWW WWW b5er_svn  
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: opozorilni vsesvetovni enotedenski embargo za
Reply #13 - 26.02.2003 at 12:07:31
 
Jst tako ali tako gledam na to, da večinoma kupujem slovenske izdelke, samo američanov pa glih ne morem zanalašč bojkotirat, ker pol lahko kar takoj oba psa ubijem, pa avto prodam, pa računalnik valda, pa skor nobenga filma več ne morem gledat, pa še s svojimi on line šamani se ne morem več zgovarjat (al mam kle prednosti, ker so tako ali tako večina ameriški indijanci???)....

Kaj če bi rajš vsi začeli množično Bushu, pa Sadamu, pa vsem takim, ljubezen pošiljat?
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: opozorilni vsesvetovni enotedenski embargo za
Reply #14 - 26.02.2003 at 13:28:56
 
tak, za razjezit se malo...Roll Eyes

http://www.delo.si/full.php?lev_0=0&lev_1=0

".......

Zato pa so ušesom prijetne politične izjave postale del pop kulture. Lastnik restavracije v Beaufortu v Severni Karolini, kjer je oporišče marincev, je na vrata nabil napis, da ne prodaja več "francoskega krompirčka" . Uradno ime najbolj popularne ameriške jedi je sedaj "svobodni krompirček"

ima kdo kak naslov, kamor lahko začnemo pošiljat meile?
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
Pages: 1 2