Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 4 5 6 
(Read 24794 times)
goinup
3
***
Offline

Za nosom...
Posts: 220
Djibuti
Gender: male
Re: idealni partner
Reply #75 - 15.03.2004 at 10:00:13
 
U glavnem, vedno je treba iti "za nosom" in se pustiti presenečenju.
Back to top
 

Do not follow where the path may lead. Go instead where there is no path and leave a trail.&&Ap,&&G
 
IP Logged
 
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re: idealni partner
Reply #76 - 15.03.2004 at 10:08:18
 
goinup wrote on 15.03.2004 at 10:00:13:
U glavnem, vedno je treba iti "za nosom" in se pustiti presenečenju.



... in se ne pustiti "vleči za nos"  Wink


Grin  Grin  Grin  Grin  Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
t
5
p
*****
Offline

Ride si sapis!
Posts: 5103
Kozmos
Gender: male
Re: idealni partner
Reply #77 - 15.03.2004 at 10:34:34
 

gresta slon in slonica po cesti in se držita za rilčka, nakar ona vpraša: "Slon pa si ti resen, al me samo vlečeš za nos?"

Grin Grin Grin Grin Grin





uživajte!
Back to top
 

Nič na svetu nikogar ne čaka. Nič ni dokončano, in vendar nič ne ostane nerazrešeno.
WWW WWW  
IP Logged
 
Gru Gru
5
p
*****
Offline


Posts: 2402

Re: idealni partner
Reply #78 - 17.03.2004 at 09:23:14
 
goinup wrote on 15.03.2004 at 10:00:13:
U glavnem, vedno je treba iti "za nosom" in se pustiti presenečenju.


Ni treba vedno iti za nosom, to sploh ni res. Lahko hodiš v rikverc pa je čist ok, če si temu popolnoma zvest in zaupaš, lahko greš za levim ali desnim ušesom pa spet velja enako pravilo - iskreno in z zaupanjem.

Je pa res, da rake še razumemo, ko tako hodijo, ljudje pa precej smešno delujejo v takem gibanju,,,,

konec koncev je v veliko športih tega rakastega gibanja..... (borilne veščine, tenis, košarka, rokomet.... vaterpolo.... pa še kej bi se našlo)   Grin Grin Grin

... če bi rinu skoz z nosom naprej, bi ga moral po vsaki tekmi menjat  Smiley Grin Smiley  

no sicer pa vem, da si mal drugače mislu vse skupi....

Mej se go.ing.up ( a to moogoče pomeni go inžernire up)

Edi
Back to top
 
 
IP Logged
 
goinup
3
***
Offline

Za nosom...
Posts: 220
Djibuti
Gender: male
Re: idealni partner
Reply #79 - 23.03.2004 at 14:22:48
 
Gru Gru wrote on 17.03.2004 at 09:23:14:
Mej se go.ing.up ( a to moogoče pomeni go inžernire up)

Edi


Ne to pomeni neki druzga. "Inženire" še ne dela na ukaz  Wink sem pa bral, da je tudi to možno  8)
Back to top
 

Do not follow where the path may lead. Go instead where there is no path and leave a trail.&&Ap,&&G
 
IP Logged
 
Mikron
3
***
Offline

Free your mind and the
rest will follow
Posts: 182

Gender: male
Re: idealni partner
Reply #80 - 23.05.2004 at 13:53:42
 
Grin Ha
Ja ja zivljenje nam prinese marsikaj. Prinasa nam tudi idealne partnerje.
Idealne partnerje si iscemo na zelo cuden nacin.
Najprej se zblizamo in se privlacimo vizualno in skozi pogovore ugotavljamo kaj imamo skupnega in kaj ne, kaj nas moti in kaj nam je vsec. To je lahko zelo dolg proces. Vedno pa je na zacetku ljubezen tista ki nas zdruzi. In kaj potem ko ljubezen pocasi zbledi, ko se partnerja ze poznata do potankosti? Potem sta mozni samo dve poti: ena je pot do popolnega prijateljstva, ki ji lahko recemo pot idealnega partnerstva. Druga pa je spoznanje, ki nam prinese bolecino in na koncu odresitev in potem spet nov zacetek.

LP
Back to top
 

A sem to jest napisu? Smiley
 
IP Logged
 
t
5
p
*****
Offline

Ride si sapis!
Posts: 5103
Kozmos
Gender: male
Re: idealni partner
Reply #81 - 23.05.2004 at 14:17:57
 


ja,
u glavnem sta dve poti, ena pelje v grmovje, druga pa skozi grmovje




uživajte!
Back to top
 

Nič na svetu nikogar ne čaka. Nič ni dokončano, in vendar nič ne ostane nerazrešeno.
WWW WWW  
IP Logged
 
Angel
5
*****
Offline

The Voice of an Angel

Posts: 742
Kranj
Gender: female
Re: idealni partner
Reply #82 - 28.05.2004 at 15:37:25
 
Grin

Ja, definitivno zelo dober odgovor, ni kaj.

Pa od Mirota je tud originalen.
LJUDJE ZDEJ GA PA ŽE SERJETE.... Roll Eyes
Bi si ne mogla mislt, da se da na testaturo in PC še...ok, štekam v prenesenem smislu. Tongue

Idelanega partnerja najdet, je pa čist odvisno, glede na to, kaj je idealno. Kakor za koga.

Star štos. Zase vem, sem se rodila sto al pa dvesto let prepozen. Meni bi bil idealen partner kar Kazanova lahko tud uni don Žuan, je bil inteligenten lepotec, pa še en velik lover, če so ga v une beneške ječe zaprl, pa še tam baje ni mel nihče mira pred njim...ne žival - pa ne človeški osebek. Je dobr pisal in osvajal une beneške mačke, očitno je že premogel une postelne vijavaje...iz unih okovov ga je pa rešla ena pametna ženska...pa v gondoli bi se vozila, pod mostom zdihovala in Kazanovo
čakala...pa vzdihovala do nebes...in še čez...kaj vse sem zamudila.

Tud Romeo bi bil pisan na mojo kožo, tam na unem balkonu bi se zalizala, bi se zaljubila do ušes brez verzov in patetike....in ne bi se končal vse kot Šekspirjeva tragedija-zame bi bila vroča ljubezenska komedija...Pa kakšen nož in umreti od tega, njemu bi se dala še razsekat, če bi blo treba...

Ne vem ne vem, zakaj se nisem prej rodila, je moja mtka zamočila...

Mogoče bi bla pa lahko Kleopatra brez piramide, baje je bila lepa kot strela, pa pametna, pa fina, bi ne bilo problema nobena izbira kakega rabina, pa ne grškega Apolona ma ja-izbrala bi Ahila, sej če je tko dobr zgledu kokr Bret Pit u fimo Troja, bi bil skoraj IDEALEN......idealen vam rečem - skorej! Roll Eyes

Ah ja, le kje sem takrat bila... Grin

Angel
Back to top
 

Angel*
 
IP Logged
 
Gru Gru
5
p
*****
Offline


Posts: 2402

Re: idealni partner
Reply #83 - 28.05.2004 at 16:16:27
 
Angel wrote on 28.05.2004 at 15:37:25:
Grin
Zase vem, sem se rodila sto al pa dvesto let prepozen. Meni bi bil idealen partner kar Kazanova lahko tud uni don Žuan, je bil inteligenten lepotec, pa še en velik lover, če so ga v une beneške ječe zaprl, pa še tam baje ni mel nihče mira pred njim...ne žival - pa ne človeški osebek. Je dobr pisal in osvajal une beneške mačke, očitno je že premogel une postelne vijavaje...iz unih okovov ga je pa rešla ena pametna ženska...pa v gondoli bi se vozila, pod mostom zdihovala in Kazanovo
čakala...pa vzdihovala do nebes...in še čez...kaj vse sem zamudila.

Tud Romeo bi bil pisan na mojo kožo, tam na unem balkonu bi se zalizala, bi se zaljubila do ušes brez verzov in patetike....in ne bi se končal vse kot Šekspirjeva tragedija-zame bi bila vroča ljubezenska komedija...Pa kakšen nož in umreti od tega, njemu bi se dala še razsekat, če bi blo treba...

Ne vem ne vem, zakaj se nisem prej rodila, je moja mtka zamočila...

Mogoče bi bla pa lahko Kleopatra brez piramide, baje je bila lepa kot strela, pa pametna, pa fina, bi ne bilo problema nobena izbira kakega rabina, pa ne grškega Apolona ma ja-izbrala bi Ahila, sej če je tko dobr zgledu kokr Bret Pit u fimo Troja, bi bil skoraj IDEALEN......idealen vam rečem - skorej! Roll Eyes

Ah ja, le kje sem takrat bila... Grin

Angel



Ne se upirat.
Grin Grin Grin



P.S. Kje si pa sedaj?  Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: idealni partner
Reply #84 - 28.05.2004 at 21:06:36
 
Angel, a ti to govoriš o idealnem partnerju za skupno življenje, ali o idealnemu za eno noč? Shocked Roll Eyes Grin

Kako bi pa gledala svojega idealnega Kazanovo in don Huana, ko bi vsako noč drugo bejbo dol dajala, ti bi pa doma gate prala? Grin

Romeo je pa premalo temperamenten in preveč mevžast. Bi se ga hitro neveličala voditi. Tongue Grin

Ahil pa bi venomer stokal, kako ga tetiva boli. Tongue Grin

Če bi bila pa tako nebeško lepa kot Kleopatra, bi se te pa vsak bal za ženo vzeti in zopet bi te samo za eno noč porabili. Tongue Grin

Tako, da je najboljše čimbolj izkoristiti tisto, kar se ti ponuja tukaj, zdaj v temu lajfu. Wink
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
Angel
5
*****
Offline

The Voice of an Angel

Posts: 742
Kranj
Gender: female
Re: idealni partner
Reply #85 - 31.05.2004 at 10:29:34
 
Na evo. Pa sem jo fasala po nosku.
Ah, vse se da, če se hoče. Načeloma.
Mal sem se pohecala, se ve, v resnici ni vse tko simpl.
Idealnega ni, zato pa sem tko pisala.
Maš prav, da vse je minljivo, da je treba živet zdajle in za tale čas.
No, prav pol bi si pa unga iz MATRICE REVOLUŠEN izbrala, je pisan na mojo kožo. Šmeks je čeden, pa tko odbite fore so ble v tem filmu, da sem še nekaj dni pol hodila čist zasanjana po tem prekletem svetu.
Bo treba slečt perutničke,
sestopt iz nebes,
pogledat mal naokol in si najdet eno žrtev...
V biti jo že imam, je čist iz mesa in kože, podkožje ma pa tud krvavo, nič angelskega ni na njem, zakomplicirano bitje, pa še pametnejši je od mene. Je napisano dokej odkrito, dobr, da me ne bere, bi si mislu, da sem mal čudna, nič idealna...
Lep dan vsem!
Angel
Back to top
 

Angel*
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 4 5 6